Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 coze ti je?? :-(
@nikuska1987 a čo ideš na rande?? :D heh... akurat si neska moja mama aj sestra objednali šaty v jednom butiku :D
@mishita2401 aj za drahym sa chystam :-) mas len jednu sestru?? :-) tak budu kocky
@nikuska1987 ja netušim... citim sa divne... uplne bez nalady...
@nikuska1987 hej len jednu staršiu sestru mam :D... no dufam lebo sestra mi ide za svedka :D
@mishita2401 to tie stresy aj ja mavam depkomaniu :-) povedz drahemu nech ta niecim potesi :-)
@mishita2401 ja este nemam vybrateho svedka iba moj drahy ma :-)
@nikuska1987 no drahý robi s drevom nema kedy..fnuk.... no ja som chcela aj kamošku ale s tým mali doma problem tak mam sestru :D
@mishita2401 aj to treba pomoct v domacnosti :-) ja este neviem koho budem mat :-)
@nikuska1987 a ty maš kolko surodencov???
@mishita2401 ja mam zase 1 mladsiu segru ta akurat prisla z BA zo skoly :-)
@nikuska1987 a čo študuje ???
Článok sa načítava...
@mishita2401 biotechnologia a potravinarska technologia - slovenska technicka univerzita BA :-) normalne som sa jej musela spytat na nazov odoboru, lebo som nevedela :-)
@nikuska1987 aha :D pre pana...to musi byt inak šikovna :D
@mishita2401 ked vidim kolko tam maju ucenia klobuk dolu :-) ked ju bavi ta skola tak nema problem
@nikuska1987 no to ked to človeka bavi :D
@mishita2401 je to ine ako nieco studovat co by ju nebavilo :-) a je v BA ma viac prilezitosti uplatnit sa :-)
@nikuska1987 no to hej... to ma...tam ked som pozerala aj profesiu tam chcu same do kanclu-a tu v čadci prd :D
@mishita2401 ved ani tu v PE nic nieje tam kde robim ma to nebavi, ale neporadim si aspon mam robotu a nejake tie euricka :-)
@nikuska1987 no len mne by sa dal zohnat flek pri silonkach-ale ja som astmatička by som tam zomrela-tam robi draheho mama a mi vravela že tam je hodne prachu-to by som nezvladla...
@mishita2401 jasne ze nemozes robit robotu, ktor by ti ohrozila zdravie a ozvlast pri astme :-( urcite si najdes nieco :-) mas toho aj tak vela skola, svadba
@nikuska1987 no ved ja som hovorila že teraz ked mam školu a svadbu že by som to nezvladla... už by som asi zdechla :D
@mishita2401 je toho naraz vela a okrem toho este kopec inych starosti :-)
@nikuska1987 no asi tak...ja som ale strašne leniva...seminarky ma vobec nebavia...už ma ide s nich urvat
@mishita2401 to nebavilo ani mna hlavne ked som k teme nemohla najst ziadne podklady :-)
@nikuska1987 mna to moc aj tak nevadi :D aj ked mam veci na to :D
@mishita2401 kazdeho z nas bavi nieco ine :-)
@nikuska1987 no ved to... och joj.... fakt sa mi nič nechce...
@mishita2401 odddychni si ,,,,,,,,,,,,,,,to bude aj tym, ze dnes nemas dobru naladu :-)
@nikuska1987 no asi...lebo by som to najradšej vyhodila von oknom :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?