Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@ingridka07 fuuha tabletky nieee jem a jem a stale jem ale nedari sa mi to :-) aj mne 2-3 aby to bolo akurat so svadobnych siat aspon mam prilezitost si ich skusat kazdy mesiac az do svadby :-)
@puffu ved aj ja jedavam pomerne neskoro vecer aby som pribrala a nedari sa mi to :-) ja mam tak nastaveny organizmus ze rychlo schudnem a pomaly priberam,,,, :-) aj chcem zacat cvicit, ale ked dojdem domov z roboty tak sa mi nechce no od juna uz budem musiet, kvoli figure do siat :-)
@mishita2401 ja mam ledva 53 a chcem mat maxim 55 :-) ja si myslim ze takto to mam dobre, len kazdy mi vycita aka som chuda a stve ma to - poviem si tak pre seba nic si z toho nerob zavidia ti :-)))
@nikuska1987 tak ja som cvicila rok, 3-4krat tyzdenne ale teraz sa mi nechce, ked som cvicila tak mi vaha isla hore, ale to je tym ze sa tuk meni na sval a sval je tazsi...no ale uz nechodim od januara...iba obcas zabehat ale iba raz tyzdenne...najhorsie je sa donutit ist cvicit, ked uz si v posilke a cvicis uz to je ok...aspon u mna to tak bolo...:D
@puffu je to ine ked som doma nedonutim sa nechce sa mi jed rano vstavam o 4.20 a cely den stojim v robote na nohach tak sa mi veru nechce cvicit :-) ved to ze nechcem tuk, ale spevniet trosku svaly :-)
@nikuska1987 no tak ja som rada ze nemusim skoro rano vstavat...som si to uzila ked som chodila do skoly...osem rokov som vstavala o 4:50 a jeden krat do tyzdna o 4:15...no ale tak clovek si zvykne....v lete este v pohode ale v zime som to neznasala...
@puffu esteze zacina leto skor sa chce vstavat ako v zime rano v mraze a po tme :-) dnes kedy zacina ti pracovna doba? :-) cely buduci tyzden okrem piatku robim od rana od 6 do 16,17 tak sem asi nebudem chodit ;-)
@puffu juj 5týždnov dovolenky :D ty kokso :D to budete mat...juj :D
@nikuska1987 heh :D no zavidia :D mne hovoria že som tučna-a to preto lebo od pubety som mala tak od 45kg do tých 48 :D a teraz 54tak je to nezvyk :D
@mishita2401 ale niesi tucna neboj sa tak akurat mas dobru postavu :-) dnes zase na po hodku na net?? :-)
@nikuska1987 :D tak už tu nechodim stale lebo som si povedala že 4hodky denne sa musim učit :D heh... a ešte aj prace pisat :D...tak nestiham :D... a ty čo???
@mishita2401 ani ja som tu neni dlho a tiez pojdem prec pojdem pozriet tv :-) to je tak ked su uz aj ine povinnosti ,,,teraz v sobotu mas skusku ak sa nemylim?? :-) treba sa aj ucit a popritom kopec inych veci a casu na net neostava :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 nie teraz nemam :D aspon jeden výkend volny :D ale od 21.5. sa mi to posype :D inak pozerala si tie moje kystky??
@mishita2401 oddychnes si :-) jaaaaj ved skuskove prejde a mozes sa znovu na 100 percent sustredit na pripravy na svadbu :-) ,,,,ano pozerala som velmi pekne :-)
@nikuska1987 už som tam aj dala že ktorý chcem ten učes-v tom druhom albume :D
@mishita2401 hej???,,,idem si pozriet pockaj sekundu :-)
@nikuska1987 no pozri som zvedava čo nan povieš :D
@mishita2401 ten pod ktorym mas poznamku ze vyhrava na plnej ciare?? :-)
@mishita2401 ak to je ten spravny tak peknyyyyyyy :-)
@nikuska1987 ano aj taku ozdobu chcem :D
@mishita2401 tie ozdoby predavaju ako doplnky v salonoch aj tu mi v salone pani ponukala ale ja som ju zrusila ze chcem zivy kvet do vlasov,,,,budes mat aj zavoj a korunku tym padom nie,,,,,ci? :-)
@nikuska1987 mne tu ozdobu objedna a požičia zadarmo :D a nie zavoj ani korunku a ani živý kvet mat nebudem-len to a možno po polnoci nejaký kvet-llebo sa boim ako v tom bude vizerat moje ucho...hm... musim ho niečim zakryt :D
@mishita2401 ani ja som nechcela zavoj, ale nakoniec bude ale aj tak si ho dam pocas fotenia dole a potom zas nasadim a taak :-) neboj sa dobre bude vsetko aj ucho :-) idem uz pomaly hladna som a za chvilu pojde sudna sien, ale najprv idem vyvesit pradlo,,,pekny den a zase zajtra cau, cau :-)
@nikuska1987 heh :D no tak ahoj teda zajtra... :D aj ja už pomaličky pojdem :D
@nikuska1987 dnes som robila od 17hod a zajtra robim do 17hod...ale rano ide cas rychlejsie ako vecer takze super...:)..a uz je skoro polovica mesiaca...uteka to den za dnom...:))))
@mishita2401 no uz sa velmi tesim na dovolenku...:) uz mi to tu lezie na nervy...sa potrebujem odreagovat od tej babky...:D tak dufam ze to uz bude coskoro...:)
@puffu :D no a 5týždnov sa odreaguješ až až :D
@puffu no to ano pomaly to uteka za 2 tyzdne sa budete uz chystat na sk :-) mne vzdy zase rychlejsie ubehla poobedna :-)
@nikuska1987 ty si tu :D ja sa neska vobec necitim vo svojej koži..uplne blbe to je neska
@mishita2401 ano som tu dnes poobede oddychujem cez vikend tu nebudem :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?