Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 ja jem toho už tolko že to by som už asi nezvladla :D ja som teraz dovarila a čakam ešte 15minut kým budem moct jest :D-ked užijem tie vytaminy tak pol hodku nemožem jest :D
@mishita2401 to mas tolko liekov???,,,,,,,,,,,,,no ja mam len tento betakaroten aj to som si ho kupila z vlastnej vole :-) inak chvalabohu neuzivam nic ine :-)
@mishita2401 a co dobreho si varila? :-)
@nikuska1987 no tak ja mam astmu-tak uživam jedny lieky na ne a ešte musim take niečo ,,fukat " :D heh..a potom na gyne.problemy uživam kvapky a ešte teraz tie vytaminy-ale to ako niesu lieky ani tie kvapky-to je ako doplnok výživy :D a špagety-netreba furt jak v reštike jest nie :D
@mishita2401 hmmm tak mas toho ozaj dost :-( ake spagety???,,,,,,ved aj spagety su super mnaam :-)
@nikuska1987 no normalne špagety s omačkou -ja robim svoju omačku :D-nemam rada tie konzervy :D
@mishita2401 to ani ja nemam rada omacky v konzervach ,,,,tiez robievam spagety s masom, kecupom a kto chce si dava aj syr :-)
@nikuska1987 ja robim -omačku-dam tam pokrajane parky, klobasku, cibulku, cesnačik, kečup, zahustim to a ešte aj gulašove koranie :D mnamka-ja to mam strašne rada a aj moj-on by to s konzervy ani jenedol!! :D
@mishita2401 ja davam bravcove masko na male kocky sa nakraju do toho horcicu, kecup, sol, cesnak,majoranku susenu trosku a na cibulke klasika kym sa stava vypari a maso je makke dam ho na spagety aka mnamka :-) teraz chcem u draheho v nedelu robit gordon blue a opekane zemiaky :-) hmmm dala by som si aj hned
@nikuska1987 bože ešte 5minut a pojdem pozerat sudnu sien a hlavne JEST :D
@mishita2401 aj ja idem pozerat sudnu sien :-) a tiez si dam nieco pod zub musim pribrat aspon 2 kila :-) ach idem uz zapnut tv tak pekny zvysok dna a zase zajtra ahooj :-)
@nikuska1987 no tak ahoj :D a prečo pribrat dve kg??? :Dpekný večer :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 moc som chuda kazdy mi to hovori mam skoro 53 kg aby som mala aspon 54,55 maximum aj saty mi budu lepsie sediet :-) dakujem papa
Profilova fotka
@nikuska1987 a ako priberas? mas aj nejake tabletky? no ja mam ovela menej ako ty, tiez by sa mi hodilo aspon 4-5 kg, .
Profilova fotka
joooj baby zavidim vam ja by som potrebovala asi 4 kila dat dole... keby mozem tak vam ich poslem nech sa nemusime vseci takto trapit :D
@mishita2401 tak urcite by mohli vychadzat viacej v ustrety...ale tak nic sa neda robit...:/ horsie by to bolo keby si to mala ty ako nevesta...lebo zenich nema az tolko prace...:)
@oskvarka neboj..podla mna mesiac pred svadbou schudnes urcite...:) no aspon ja v strese chudnem....:)
@nikuska1987 tak to ze ti treba pribrat ti moze vela zien iba zavidiet...ja som so sebou celkom spokojna...jedine priberam do bokov a zadku takze tam by trebalo trosku zhodit...ale tak mam to na haku...:D a mozem byt vlastne rada ako vyzeram lebo jem tak ako tomas....a aj teraz sa idem najest...od 22hod mi chuti najviac...:D a zapijem to vinkom...:)hmmm co viac si mozem priat...:)
Profilova fotka
@puffu no ja tiez ale niekedy aj naopak... napriklad hned po zasnubach pred velkov nocou ako sme zacali vybavovat tak som bola uplne jak na praskoch nespala som nejedla som .. uplny adrenalin som normalne schudla 5 kilo co som mala usetrene este z vianoc nadvahu :D.. ale uz to moj organizmus akosi rozchodil a teraz uz som len tak priemerne nervozna :D... a tvedy zase jem co vidim aj co nevidim dakedy :D...uf.. uz aby to na mna prislo lebo by som potrebovala este 4 kila dat dole aby som sa dostala na svoju normalnu vahu a nie zase pribrat bo by som dohnala svoj tohorocny vianocny rekord a to by sa mi do tych mojich siat rozhorne nepaslo...:( jooj no keby ze sa ja najem o 22 tak to by nem dopadlo dobre :D... ja zase najviac priberam na bruchu a potom mam pomaly vecsie brucho ako prsia a nohy mam chude takze vyzeram ako dietatko z afriky :D
Profilova fotka
ale ked som mala 23 tak som este jedla co ma napadlo a kedy ma napadlo... ale to som bola student - skola malo penazi.. jedlo sa len ked bolo za co :D.. jooj stare dobre casi... vtedy som sa mala vydavat som mala o 7 kilo menej jak teraz :D
@nikuska1987 tak ja som mala 56kg ale koli škole som schudla na 54kg a mienim si to udržat!!-lebo ked priberem čo len jedno kg tak sa mi to lepi na brucho a som ako tehotna potom :D
@puffu ale včera mi povedal že čital v robote akesi pravidla a tak a že ked napiše na dovolenku že vlastna svadba tak mu ju daju-že to tam je tak vyslovene napisane takže dufam že to bude ok :D
@oskvarka tak ja som si niekedy vobec nemusela davat pozor na vahu, ked som robila na SR tak som bola vychudnuta, som mala iba 46kg...no hroza...a ked som prisla do Uk, praca ako keby sme boli doma, ina strava, za pol roka som pribrala 8kil...no a teraz si uz asi rok drzim vahu na 51kg...no ale dufam ze neschudnem lebo saty mam na minimalnej velkosti... ja mam asi dobre travenie a postavu po ocovi...on chudak nemoze vobec pribrat a aj sa snazi, sa prejeda aby pribral a nic...a vazi iba 48kg...
@mishita2401 no tak super nie...ako v zakoniku ti musia dat volno urcite na den svadby, pred a po uz nemusia...aspon to tu niekto pisal ale tak kazda firma ma svoja pravidla, ale ked ma narok na dovolenku tak mu ju musia dat bez ohladu na to ci ma svadbu alebo nie
@puffu no len vieš ako to je... len robit robit a robit.. a odpočinok kedy???
@mishita2401 tak poznam...ja som mala tiez problem u predchadzajuceho zamestnavatela vzdy problem z dovolenkou, na dovolenku nie, preplati nie...no hrozne...sice tu v Uk robime 7dni v tyzdni ale iba 6hodin denne takze nie je to strasne....no ale uz sa velmi tesim na tych 5 tyzdnov dovolenky...:)
Profilova fotka
@puffu no ja som tiez nemala ziadne obmedzenia ked som mala 20 skorej kost a koza som bola :D.. ale pos kole cca od tej 23 to uz nieje co to byvalo a uz aj posledny rok v skole som cvicila a uz som sa viac snazila nevyzierat vecer... :D... ja mam tiez chudych rodicou nie az tak moc ale pre nich som vzdy bola skorej viac pri sebe ako chuda.. moja mama mala 48 kilo pred porodom ked ma cakala... ale zase je pravda ze ma 158 cm a ja mam 174... ale na tych skolskych 53 sa uz asi nikdy nedostanem lebo som pazrava :D.. ale moja segra co ma 176 ma 48 kilo (mala viac ale rozisiel sa s nou priatel a ta debka ju uplne dostala....) tak to by som zas nechcela....
@oskvarka tak to ste riadne vysoke...:)...a to tvoja sestra musi byt riadne chuda ked len tolko ma...no moja mladsia sestra schudla za par mesiacov skoro 8kg lebo jej zomrel priatel... ;-( ale tak uz je tomu viac ako rok takze sa pomaly spamatava...len to ma urcite tazke...a ja ju obdivujem...ja by som asi nieco take neprezila, vlastne nezvladla tak ako ona... no inak som pozerala tvoj rozpocet a nebojis sa ze budes mat toho alka a nealka malo?...lebo tie ceny su fakt dobre...:D ale na 70ludi si myslim ze nealko za 35e bude malo... my sme mali mat 100-120ludi...nakoniec bude 100...no mozno aj menej lebo vela ludi nam nepride lebo idu uz na dovolenky a podobne...:)
Profilova fotka
@puffu co ja viem ratala som to podla bab tu z fora som si precitala viacej nazorov a zpriemerovala.. a to nealko som ratala od ocka ja ale budem kupovat vela obycajnej mineralky lebo u nas to sladke moc nejde.. a ak sladke tak v lidli nieco lacnejsie... aj tak je to cista chemia je jedno ci je to coca cola original alebo z lidla... alkohol z mojej rodiny moc nejde takze toho preto menej ale mame aj vela flias este doma (chceme to tam vsetko zobrat lebo mi vobec nepijeme) a ako vysluzky budeme davat len vino aj to nie vsetkym len ak nam ostane inak vobec nechceme davat alkohol. ..no moju sestru zase opustil priatel lebo mal autonehodu s kamaratmi a jeden umrel a jeden bol vo vaznom stave v nemocnici a on sa z toho nemohol spametat a jemu sa nastastie skoro nic nestalo (ale vraj on soferoval ale to nik nevie lebo o tom nechce hovorit :()...a teraz sa dali zase do kopi ... ale je to take.. no neviem...
@oskvarka tak my davame do vysluziek iba kolace, ziadne vino alebo alkohol...to by som musela kupovat aspon za dalsich 200e...a podla mna zbytocne...ked prinajhorsom ked bude malo tak odbehnete nieco kupit lebo supermarkety su odvorene aspon do 22hod....:) no a s tymi nehodami to je hrozne...:/ ...vela mladych ludi umiera a uplne zbytocne...ten priatel mojej sestri vol iba spolujazdec, sofer zomrel na mieste a auto zacalo horiet a on po nejakom case z neho vyskocil a uhasil sa iba v nejakej mlake, mal spalene pluca a 30% tela, zhorelo mu uplne ucho aj cast nosa...no a po 2 mesiacoch zomrel...ale bolo to hrozne lebo lekari nam uz povedali ze to prezije a dokonca povedali aj kedy ho mozu prepustit a aj tak zomrel...este ze bol rano na previaz a potom uz zomrel, ani nevedeli kedy presne zomrel lebo si to nevsimli...az o 15hod si vsimli ze zomrel...:/ no hrozne co sa deje...ja viem ze lekari a sestricky su len ludia ale tak take chyby by sa stavat nemali...uz ho ani neozivovali lebo to nemalo zmysel...ale mozno ze lepsie ze to dopadlo tak lebo by sa cely zvysok zivota iba trapil pre svoj vyzor, on bol strasny pedant a vzdy chodil upraveny a dal si potrpiet na to co si oblieka a ako ide vonku...podla mna by to velmi tazko znasal...tak aspon mu je teraz dobre...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?