Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 uz aj ja sa tesim na veceru s Tomasom, sme boli asi pred mesiacom ale az tak casto v Uk do restiky nechodime lebo by sme robili iba na tie restauracie...no a nakoniec nejdeme na Kretu...som sa o tom rozpravala s tomasom a zhodli sme sa ze ist na 10dni pred svadbou prec ked nam treba nauky a vela toho pokupit, prisli by sme mozno 2 tyzdne pred svadbou a to by sme boli asi v strese, tak ideme na 3 dni aspon do viedne...:)
@puffu no aspon niekde idete...mojmu drahemu nechcu dat dovolenku ani na svadbu a nie to bož na dovolenku...fnuk
@mishita2401 strasne nie...no niekedy co zamestnavatelia robia s ludmi... ]-( ale tak peniaze treba, robit sa musi tak nemame na vyber... :-S
@puffu tak nazvy tych hradov som este nepocula ach ta geografia :-( nenapadlo ma doteraz co som sa ta chcela opytat :-)
@mishita2401 jeeej aky pekny vecer ste mali zavidim v dobrom :-) ale ved si treba dopriat raz za cas :-) peniazky este budu
@nikuska1987 nevadi...ved mozno na to casom prides...:) no dnes som si uz objednala sponky na uces, objednala som pre blondiny taka zlate tak uvidim ci nebudu prilis zlate...ale na obrazku vyzerali celkom ok tak uvidim...ked nie tak kupim strieborne...:) a este som objednala spendliky na pripinanie pierok s maslovou hlavickou...:) inak uz nic...:)
@puffu uz zase objednavas??? ;-) ja si vecer na A4 spisem vsetko komplet co treba kupit, vybavit do svadby aby sa na nic nezabudlo :-) uz vieeeeem uz som sa rozpamatala kedy ides na skusku ucesu kedze si v UK???
@nikuska1987 ale iba potrebne veci fakt...:) na skusku by som chcela ist tyzden pred svadbou hned rano a potom poobede by som chcela ist na upravu svadobnych siat aby som si uces vyskusala aj so zavojom...sestra sa vyjadrila ze velmi prezivam ale mne to pride take normalne...ved sa chcem iba vidiet, nie?...:)
@puffu ved to mi je jasne :-) ja sa chystam na skusku koncom buduceho mesiaca :-) uz mas vybraty uces??,,,bo ja ano :-) ale ved to je normalne to aj ja prezivam,,,,,,,,,,,,,kazda sa chce vidiet predtym ako bude vyzerat sestru si nevsimaj :-)
@nikuska1987 ja ma niekolko variant....tu su fotky...a ty mas nejake foto?
@puffu ano mam aj foto podla ktoreho chcem uces :-)
@nikuska1987 tak ja nie som este rozhodnuta...najprv necham prvy uces na kadernicku a duhy jej dam ja a uvidime...:)
Článok sa načítava...
@puffu ja idem dat foto sem ucesu ktory chcem jeden si dala aj ty ta blondina to sa mi paci chcela som take nieco podobne alebo ti poslem foto a ten asi vyhrava viac :-)
@nikuska1987 dobre...uz cakam...:)
tak z tychto jeden
@nikuska1987 inak mne sa ta blondina asi tiez najviac paci...ale urcite bude nieco na ten styl ze bude aj nieco rozpustene...pramen vlasov na jednej strane...
@puffu a s tychto 3 sa ti ktory najviac paci ???,,,,,mne sa paci asi ten stredny alebo potom ako ma ta blodina v tvojom obrazku, ale chcem inak vlny nie tak emalicke :-)
@nikuska1987 haha...mame podobny vkus...ja mam tiez tie tri ucesy v pc ale bojim sa ze kusery v horucave, ked sa slovek poti na hlav pri tancovani spadnu tak pretom volim radsej nieco iba ciastocne rozpustnene na jednej strane...mne sa velmi paci ten v strede...:) aj som nad nim dlllho uvazovala ale nebudem radsej riskovat...ale tak opytas sa kadernicky a ta ti urcite povie a poradi podla tvojich vlasov ci to bude dobre alebo nie...:) ale vyber si aj jeden iny keby sa to nahodou nedalo spravit na tvoje vlasy...:)
@nikuska1987 no na mna treba pomalsie lebo ten net je strasne omaly....ale ten vstrede sa paci najviac aj mne...je super...:)
@puffu alebo si dam podobny uces ako ma ta bruneta :-) ved donesiem jej foto a co nato povie nech skusi ved o tom je skuska ucesu :-) donesiem jej 2-4 fotky a vyberieme cosi :-) budes mat aj klip k vlasom??,,,ja nie zvazovala som nad tym, ze ich trosku stmavym tmavo - hnedym samponom aby mi vynikli kvety vo vlasoch no uvidim :-)
@puffu to nevadi. hlavne ze sa ti to da precitat a odpisat :-)
@nikuska1987 no ja mam kupene tzv 2konske chvosty...:) jeden je kratky druhy dlhy a potom mam aj 2 pridesky clip in tak uvidime ze co dame a co nie...tie klip in podla mna nie su dobre do nejakych vycesanych ucesov lebo tie clipy je potom citit...no aspon podla mna...ale uvidime co povie kadernicka...ale asi pouzijeme ten konsky chvost...bude to aj vypnute a aj rozpustene...:) tiez prinesiem kadernicke zopar fotiek a uvidime na com sa zhodneme...:)
@nikuska1987 tak vzdy lepsie ako nic...to ano...len niekedy to ide na nervy...no nic to ja uz musim utekat lebo zacinam o 5 minut...:) tak zatial a pekny zvysok dna pa...:)
@puffu ja budem mat len svoje vlasy uz su aj tak dost dlhe a tazko a za tych 87 dni este dorastunejakych 5 cm ratam :-) s dlhymi vlasmi sa krasne pracuje :-)
@puffu aj ja uz pomalicky pojdem ,,,idem pozriet sudnu sien :-) pekny den ahooooj :-)
@puffu no ved hej..ale aspon na tu svadbu nie???
@nikuska1987 no treba si dopriat ja viem :D a hlavne moj drahý to tvrdi :D
@mishita2401 ved ked nie teraz tak kedy potom???,,,,,ako ste sa pekne vymenili puffu odisla a ty si prisla a vcera naopak ty si odisla puffu prisla :-)
@nikuska1987 no neviem :D heh...a čo si porabasla celý den? ja som bola v meste a tak ma tam spieklo :D-ale ako dohneda a len plecia trochu červene -ale to mi zmizne-to už viem teraz :D
@mishita2401 ja som bola v robote, potom som sa opalovala, vyvesila som pradlo, umyla som si vlasy a teraz som tu, mala som este varit, ale nemame doma cibulu tak z varenia nebolo nic :-) dnes nevarime :-) ja uz druhy den jem betakaroten tak som zvedava na vysledok :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?