Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 a co mas uz v tej strinke? Sa pochval?...:) no nie su predane a pochybujem ze ich aj predam...ale ked budem predavat veci po svadbe tak skusim predaj aj tie saty hoci za 50e alebo menej...aspon nech nestoja v skrini...
@puffu nooo tak krizik, obrucky, zavoj, bizuteria, topanky, oznamenia spodne pradlo, pohare :-) a saty visia na garnizi v spalni :-) ja si myslim ze predas neskusala si ich dat sem do bazaru?
@nikuska1987 zatial neskusala ale skusim po svadbe dat a uvidime...a priatel este nevidel saty?
@puffu nevidel,,,chcel vidiet ale nevidel su zavesene v obale na saty takze videl len obal to staci :-)
@nikuska1987 no u nas to je opacne....:) mam foto aj v pocitaci a som sa pytala ci nechce vidiet aby som vedela jeho nazor a povedal ze nechce...az v piatok pred svadbou...tak jeho vyber...ale tak dufam ze sa mu budem pacit...:)
@puffu jeeej tak je super ze nieje ndockavy :-) ked chlapi su taky nevedia prejavit city ,,,,moj drahy mi povedal, ze saty sa mu budu pacit aj keby boli modre tak matak trosku ukludnuje zaco mu velmi pekne dakujem ze sa somnou trpezlivost :-)
@nikuska1987 no ja osobne by som nevydrzala cakat az do svadby aby som ho uvidela v obleku...:D no maju to chlapy tazke...skoro kazda nevesta ide vyberat oblek s nim no saty ideme vyberat s kamaratkami a podobne...ja som chcela ist najprv s nim no den pred skusanim siat som zmenila nazor...:)
@puffu to ten prvy moment ked ta Tomas uvidi v satach toho 6 augusta vude nezabudnutelny ver tomu dobre si ho vsimaj ako sa zatvari :-)
@nikuska1987 no on ma uvidi uz 5.8 lebo sa ideme fotit...:) uz sme vybrali aj miesta a som strasne nedockava na finalny vysledok...:) len pocasie musi vyjst a bude super...ideme sa fotit do kastiela( pre pripad zeby prsalo) museme to rezervovat dopredu tak len taka poistka a fotky su tam velmi pekne a dalej by som velmi chcela ist na hrad...mame tu az 2 zrucaniny tak musime urobit vystup na ktory hrad sa nam pojde lahsie tak ten vyberieme...:) a este na polia by sme chceli ist...:)
:-) @puffu tak to pocasie dufam, ze vyjde aj ja zajtra budem hladat kontakt na miesto kde sa chceme fotit je to tiez jeden kastiel s parkom tu nedaleko a tiez odtial byvaju krasne fotocky :-) ach idem ja pomaly unava na mna dolieha a prestavam vnimat tak sa idem odreagovat a nacerpat sil do zajtrajsieho dna rano zas do prace :-) takze pekny zvysok dna a ozaj ake tam mate zrucaniny??,,,este som sa chcela nieco spytat, ale vypadlo mi to nabuduce papa :-)
@nikuska1987 no ja tiez zacinam pracovat takze aj ja idem...no to sa stava aj mne ze sa chcem nieco opytat a vypadne...ved ty na to prides...a mame tu Brekovsky hrad a Jesenovsky hrad...tak jedno z toho vyberieme...ale obe su velmi podobne ...:) tak pekny zvysok dna papa
@nikuska1987 no ahojte..ja už som tu včera nešla..som sa venovala mojmu drahemu..........:D a zobral ma na večeru :D ja mu vravim že potrebujeme peniaze ne a on že šak raz za týžden je len dobre ked zajdeme von :D heh..tak nejdem protestovat lebo aj lmne sa to pači :D... @puffu to čo som pisala nikuske patri aj pre teba :D
Článok sa načítava...
@puffu joj vy mate hrady blýzko??? aj ja chcem..ja mam iba kaštiel najbližšie-a tam asi pojdeme..potom ešte jeden -to je už skoro pri žiline a až v žiline ešte budatinsky zamok..-ale to je 30km to je moc.... :D
Profilova fotka
@mishita2401 kde je ten kastiel ja som tiez cula ze tu nejaky je... ale neviem ako to tam vyzera nemas foto alebo link na nejaku ich stranku... ja som tiez nad tym rozmyslala..
@puffu a ešte som chcela nevieš kde by som zohnala tu ozdobu na vlasy?? :Ddik
@oskvarka je to hned na začiatku oščadnice-kusok :D http://www.oscadnica.sk/index.php?opt...
@mishita2401 http://www.kysuckagaleria.sk/index.ph...
Profilova fotka
@mishita2401 a tereba sa tam ohlasit dopredu ze sa tam chces prist fotit ci nie
@oskvarka no asi ako mi tam ideme jun-jul- sa popýtat či sa tam nahodou aj niečo neplati. ale park je krasny..sme tam boli asi pred dvoma týždnami sa prejst :D
Profilova fotka
@mishita2401 ńerobili ste nejake fotky ?... a aj v nutry sa zvykne chodit ?... ak pojdete v juni tak daj potom vediet ... celkom sa mi to pozdava
@oskvarka no fotky sme nerobili ziadne :D...ale nabuduce si nejake urobime..to viem :D... no dobnutra to je galeria-vstupne 1eur osoba. tam su obrazy a take... sem tam raz boli ...
@mishita2401 hej mame hrady celkom blizko...:) jeden 10km a druhy asi 4km...a dalsi asi 25km...takze je z coho vyberat...:) ja som velmi zvedava na tie fotky...len dufam ze pocasie vyjde...:) ja tiez mam rada ked ideme na veceru len my dvaja...:) a este ked nejdeme autom a dame si obaja vinko...:)..hmmm..hned by som isla...:)
@mishita2401 ja som si ju kupovala v svadobnom salone...podla mna ich budu mat v kazdom lepsom salone a stala 25e..takze si sa nakoniec rozhodla? Ci este len zvazujes co budes mat na hlave?
@puffu dnes som bola v salone-volala mi až sa stavim lebo mi prišli kystky :D-dam ich aj do albumu a ešte som si kupila vyrezavatko. v salone mi povedala že tu ozdobu-aj mi ju ukazala v aktalogu že mi ju objedna-a že to budem mat zadarmo k šatam požičane :D že už jednu mala ale jedna ju od nej odkupila :D
@mishita2401 no tak super nie...mozes byt velmi spokojna podla mna...ja si musim vsetko poziciavat zvlast za poplatky...jedine bolerko a zavoj je zadarmo, a dazdnik a vejar je uz za poplatok ako aj ostatne doplnky...ale tak vsade to je ine...ale super si pochodila nie...:)
@puffu no niež si myslim :D heh... tak ja mam všetko v cene už-ako k šatam zadarmo :D.. budeš mat aj daždnik aj vejar????
@mishita2401 vies co zaial som si to nerezervovala tak uvidim...tomasovi sa to velmi nepaci a mne je to jedno...tak uvidim ako sa rozhodneme...:) a ty mat budes? Myslim dazdnik a vejar?
@puffu no ešte neviem :D vejar by som aj brala..len som sa zabudla nan spýtat-ale čo mi kedysi vravela tak sa mi zda že ho tam ma :D ale ešte neviem či to chcem :D
@mishita2401 no ved casu este dost na rozmyslanie...:) no a ako bolo na vcerajsej necakanej veceri?
@puffu dobre bolo :D joj som sa fajne najedla :D aj moj drahý :D juj

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?