Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 dakujem :D-ale ešte dva dni po skuškach som mala v žaludku asi 100kg kamen..hrozne. na oblek je ešte čas-ale ja som stresant- a si vravim že ich vypredaju-dobra kravina čo :D heh
Profilova fotka
@mishita2401 no to ti verim ale ved tam uz davno mali byt ved kedy som tam ja bola ved to bolo pred velkov nocou co vravela ze pridu nakonci mesiaca... alebo mozno si to zle pamatam...
@mishita2401 a obrucka???,,,,si mi neodpisala xix ixxiix :-) ale najdete ani my este nemame :-(
@oskvarka mne to tieš vravela ale som tam bola po velkej noci zajednat kystky a ešte nič... fnuk... @nikuska1987 no obručka ja som ju kupovala na pravu ruku-je tučnejšia trochu-ale na lavej mi dobre sedi-nepada ale ani neni napevno-tak akurat :D
@mishita2401 ja som ju kupovala na lavu ruku a mam ju akurat no ak sa bude dat tak ju vymenim za vacsiu a ak nie tak mi ostane taka akurat :-)
@nikuska1987 mi mame prvé zvečšovanie zadara takže to je pohoda :D
@mishita2401 obrucky sa budu musiet postupne zvacsovat to je iste :-)
@nikuska1987 no ved..:D a ake mate????
@mishita2401 konbinacia bieleho a zlateho zlata pre nas tie najkrajsie niesu uplne tenke, ale trosku hrubsie :-)
@nikuska1987 ved jassne že pre vas budu tie najkrajšie :D a nemaš fotku??? :D
@mishita2401 zatial nemam foto :-) inak uz ide na mna predsvadobny stres na teba este nie?? :-) to asi pretoze vy uz spolu byvate :-)
@nikuska1987 ja si nemožem dovolit predsvadobne stresy momentalne mam školu :D inak čo poveiš na kartiččky ako menovky-ale nebudu to menovky ale bude tam že - vítaju vas novomanželia Miška a Tomáš Tomčalovi-alebo tak nejak a na druhej strane by bol nejaký krasny romantický veršik?? :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 ale skola za chvilu konci o nejaky mesiac :-) dobry napad :-) ,,,nieco ine ako len menovky schvalujem :-) my nebudeme mat menovky, ani ziadne karticky
@nikuska1987 s týmto napadom prišla moja mama-lebo som chcela zasadači poriadok-ale to je proti tak prišla s týmto a pači sa mi to :D.. kto chce može si to nehat-ja im to z ruk brat nebudem :D
@mishita2401 ved to budu mat poamiatku na vas den D este ostava 88 dni sa o nejak vlecie :-)
@nikuska1987 preto ssa to vlečie lebo to už počitame asi zasa prestanem :D a začnem ked bude hm... 60 :D to budu take dva mesiace a asi ma už vtedy chytne panika :D
@mishita2401 ja zu radsej ani pocitat nebudem lebo ma chytaju stresy ale take banality,,,,co ak nam budu obrcuky male atd,,atd,,, :-)
@nikuska1987 šak si nevidela princa Wiliema ako to tej Kate rval na ten palec :D-som myslela že sa usmejem k smrti :D neboj nebudu male :D
@mishita2401 videla som :-) no dufam booooze uz nech je 6 august :-) :-) :-) :-)
@nikuska1987 ale bude dočkaš sa :D ešte si uživaj slobodu :D ja si ju uživam ale s mojim drahým :D
@mishita2401 ved uzivam xixixixxi :-)
@nikuska1987 no idem ja odtialto ahoj :D
@mishita2401 aj ja pojdem len este popozeram pracovne ponuky nejake :-) ahooj zatial mozno sa tu este dnes stretneme :-)
@mishita2401 tak mne nejde ani teraz poriadne...ale nevadi...prezijem...dufam...:D
@nikuska1987 no ahoj stratena...:) sme ta uz spominali ze kde si...:) tak ako sa mas? Nieco nove ohladom svadby?
@puffu ahooooj uz som sa nasla :-) ale nie to bol tyzdnovy vypadok,,,mam sa super,,,,uz mame obrucky, len mam dilemu ci mi nieje mala to asi tie svadobne stresy zacinam byt zufala :-| a ty ako??? co nove?? :-)
@nikuska1987 no nam su obrucky trosku velke, vyskusame ich este raz a ked nam budu padat tak ich dame zuzit...my mame dozivotny servis u tej pani co nam robila obrucky zadarmo...takze super...no neviem ci si tu od vtedy bola ale dosiel mi pribor, objednala som si dalsi pricesok( uz mi hrabe...:D..) a asi nic ine...svetelnu vyzdobu sme si rezervovali z coho sa tesim...:) ale to si tu este bola nie?...:) no a dnes si tomas kupil kosele na sestrinu svadbu ale vsetky su mu bud male alebo velke...:D takze bude musiet hladat dalej...ale opasok uz ma...:D
@puffu fuuuha kolko mate noviniek :-) tak to mate super s tym dozivotnym servisom :-) o pribore viem o vyzdobe nieee, yak super tesim sa s tebou :-) ;-) tak uz za 3 tyzdne zavitate na SK a pripravy su v plnom prude :-)
@nikuska1987 no o 3 tyzdne ideme iba na tyzden...ale zoznam co mame urobit je asi na dve strany....no dufam ze postihame vsetko co mame v plane...aj sa tesim lebo prvykrat uvidim krizik a oznamenia nazivo...:)
@puffu ale postihate trosku budete uponhlany, ale tak predsa to isto stihnete :-) budete mat take jemne rozptylenie,,,,,,,tak to ti verim mne sa uz plni skrinka so svadobnymi vecami sa skoro kazdy den do nej pozeram :-) ozaj co saty z ebay predane?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?