Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
Profilova fotka
@oskvarka čožee? tak skoro vstavas? fuu ale tak apson si skorej doma z roboty, nie ? :)
@oskvarka ta mi budeme mat taku trojposchodovu tortu tak jednu dam urcite tu doboskovu....:) dakujem za tip...:) tiez mi slinky tecu...:) tak praca je v pohode...take kde sa da dost usetrit...mame vydavky iba na telefon a na osobne nejake potreby...takze super...:)
@puffu tak ja copy nenosim-len doma :D...a sestre to nič nerobilo :D-ale ako mne neviem :D uvidim až po skuške učesu :D
@puffu a ešte možno budem zniet ako total koza ale čo je to ta dobošova torta??-ako to chuti?? :D
@mishita2401 to je taky druh kolaca...podla obrazku budes urcite vediet...:)
@mishita2401 no ja som tiez velmi zvedava na moju skusku ucesu...:) urcite ti potom ukazem a zhodnotis ci moze byt...:)
@puffu niečo mi to hovori ale ani netušim ako to chuti :D -ja fakt neveim :D... no ja to tu tieš potom dam...ale to asi bude až v july :D-čas :D....
@mishita2401 no je to piskota a kokoladova plnka...takze tak nejako to chuti...:) no a ja tiez pojdem na skusku asi tyzden pred svadbou, aby som isla potom hned na upravu siat a aby som videla ako uces vyzera so zavojom...:)
@puffu ja sa neviem rozhodnut či zavoj alebo take to -čo si davaju-bud taka ta biela ozdoba-alebo taka ta sietka-ale nie cez tvar!-ako sa to vola?? ja som najskor chcela len zavoj furt ale teraz neviem :D
@mishita2401 viem co myslis ale neviem ako sa to vola...ja to volam taka ozdoba do vlasov...:D a tiez mam taku sietkovanu...ta sietka tvori taky kvet, tiez nie cez tvar...to sa mi nepaci... vlastne paci ale nie na mne...:D tak ja som povodne zavoj vobec nechcelaa nakoniec si ho po obrade vymenim za tu ozdobu...podla mna zavoj pri tancovani zavadzia...ale to je iba moj nazor...:) zatial som sa este nevydavala tak neviem osobnu skusenost...:)
Profilova fotka
@mishita2401 tebe by sa ta sietka k tvojim satam hodila... aj k tmavim vlasom pekne by to ukazalo.. elegantne... teda ak su tvoje saty tie co mi hovorila ze pridu a ukazovala priblizne na obrazku..... no ta dobosova to je tak ze to nieje taky bezny maslovy krem ale taky lahky kakaovy a piskota ale nie taka bublaninova ale taka husta a je skoro az biela (taka maslova farba- skratka nieje zlta a hlavne je taka hustejsia ale mekucka) a tieto dve veci sa striedaju cca 0.7 cm pasiky vedla seba takze cele je to vnutri take pasikove... mi doma nemame radi tie maslove kremi a tak sa raz oco pytal tam co unaz robia tie nadherne torty co sme vzdy objednavali ci nerobia aj inu a tuto mu poradili a odvtedy uz objednavaju nasi len taku lebo bola skratka bombasticka... fakt odporucam a ani nieje taka roztekajuca sa ... normalne ked si kupis v obchode dobosovy rez kolacik tak taka ako ma puffu na obrazku... jooj uz nemozem o tom pisat som vyhladla normalne :D
@puffu a maš tu ozdobu aj v albume??? idem sa pozriet :D
Článok sa načítava...
nie nemam..:( som na to vobec nemyslela ked som ju kupila a aj doplnky k satam ale o 3 tyzdne sme doma tak to urcite odfotim a dam do albumu...inak dnes mi vobec nechce fungovat tato stranka...tebe funguje vsetko v pohode?
Profilova fotka
@ingridka07 no ani moc nie (fakt ranajkujeme hodinu - varime si cajik robime omeletu kadeco co nas napadne - vramci hesla ranajky su najdolezitejsia cast dna :)) lebo pridem do roboty tak cca 7 dakedy 7:10 takze idem o 15 - 15:10 cca.. ale dakedy skorej a dakedy neskorej ... kolegyne chodia aj na 6 takze koncia o druhej... a ja si vecsinou na zaciatku tyzdna porobim dlhsie a potom kracíe...
@oskvarka si pozri tie šaty -že či su to ony-som ti poslala tu stranku :Dsnad by sa to k tom uhodilo :D
Profilova fotka
@puffu nesla ani mne okolo obeda asi hodinku vobec a potom strasne pomali teraz v pohode uz
@puffu nechcela mi fungovat asi vyše hodiny tak som šla preč :D ale teraz som tu zasa :D-sedim ako kvočka :D
Profilova fotka
@oskvarka fuuuha na siestu? fuu... Tak to je super take spolocne ranajky :) Ja povacsine neranajkujem ked isem do školy lebo nestiham :D
Profilova fotka
@mishita2401 no co ja viem hodil by sa ten zavoj ale k tvojim si viem predstavit taky ako mas dole na satach tie volaniky tak take iste cosi kratke take akoby strapate...ale nie moc velke... ale ta sietka sa hodi podla mna k takym rybickam vzdy
@mishita2401 ved ani ja :-)
@oskvarka no ešte neviem-ked ja sa ich už neviem dočkat.... :-) čakam na ne od januara... už to asi nevydržim :-(
@puffu aj pracujem, aj vybavujem nooo som tu uz ovela menej ako predtym :-) ale tak co uz
@nikuska1987 ty kde si bola tolko????? :D
@mishita2401 ja som sa stratila na tyzden heh ,,,ale nieeee vybavovali sme veci ku svadbe atd,,,,,nevychadzalo casu na net a este sme mali nieco s energiu stale mi padal net :-) ale uz som tu
@nikuska1987 aha :D a čo take si stihla povybavovat?? :D
@mishita2401 kupili sme si obrucky, krstne listy, matrika, oznamenia sme podelili a niektorym aj pozanasali, ale este mame vela toho vybavit ako si natom s pripravami?? :-)
@nikuska1987 no tak mi sme teraz mali pauzu s pripravami-lebo mam skuškove, a tak... neni kedy..ale do konca maja chceme ist po draheho krstný list a na matriku...a ešte aj do polska na oblek-ale to možno pojdeme až v juni-ked budem mat po skuškach.
@mishita2401 ako idu skusky??,......ved oblek ma este cas,,,,,inak obrucka ti ako sedi mas ju rovno na prst, alebo ju mas trosku volnejsiu? :-)
@nikuska1987 no čo som mala v sobotu tak som mala s teorie výchovy za A a s tej prezentacie s telekomunikačných sieti C-ale to som dakovala bohu :D lebo to bolo fakt brutalne :D
@mishita2401 no super gratulujem :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?