Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@oskvarka tak ja dufam ze to trosku dame dole...uvidime...za vyzdobu radsej cenu ani nepisem...:D mame svetelnu vyzdobu tak to je trosku drahsie ale mame svadbu presne podla nasich predstav...:)
@puffu juj to tak vela... no ale to mate hotel... :D to naše neni hotel tam sa len čisto svadby robia :Dno to maš uplne naj len čapaka.... :D.. ine ti netreba :D...
@mishita2401 no uz sme sa rozhodli pre to capovane ...:) no a pozerala si hokej? Aspon sme sa rozlucili dostojne nie?...:)
@puffu no nepozerala lebo mi bolo zle.... ale viem že sme hrali dobre-ja som verný fanda :D
@mishita2401 tak ja som pozerala, alebo lepsie povedane citala cez novy cas...:D
@puffu :D aha :D... aj tak sa da :D... akurat papam bombonieru :D mnam sladke :D
@mishita2401 ja som mala teraz paradajky...:D ja sladke mooc nemusim...a kolace a torty nejem skoro vobec...iba kolodovu roladu a dobosku...mnaaam...:) no ale divne ze tu nikuska uz tak dlho nebola... :-| uvidis prede spat a povie ze bola na necakanom vylete...:D
@puffu ja možem skoro všetko papat-teda asi nemožem :D ale skoro všetko mi chuti :D heh... no to nebola.. ved vravela že ten jej buduci ruši net tak je asi unho :D a nema sa tu ako dostat :D...
Profilova fotka
@mishita2401 hehe ako ze "jem vsetko co nezje mna.." to poznam to je moj pripad.. ale ja sladke tiez nemusim ale dobosove rezy mozem a budem mat dobosovu tortu svadobnu tak sa tesim.. :)
@oskvarka :D ako mam par jedal čo nemam moc v laske..ale ked je človek hladny zje nie :D heh... no ja ešte ani neviem aku chcem tortu-ako plnku-poradi mi niekto nejake fajne?? ja som raz jedla jednu-robili mi ju na rakovej taka stara babička na moju 18nastku to bola najlepšia torta mojho života zatila- ale už nepečie a to je škoda...
Profilova fotka
@mishita2401 no uplne bezna je piskota ... mozu byt cokoladove obycajne alebo orechove taka sa robi vescinou.... potom tato dobosova to je ako dobosove rezy.. potom kamaratka mala piskotu ale smotanovu takze bola taka lahucka ovocna ale v tom teple sa to dost gebrilo inak mnamka... a sestra raz mala na narodky puncovu...ta by sa aj hodila k mojej ruzovej vyzdobe.. mnam mnam puncove rezy.. ale to mala len jednoposchodovu a neviem ci by to vedelo drzat tvar aj na poschodiach... a oblubena mojej druhej sestri je pusinkova.. (ala laskonka) - ale ta sa zle kraja... ale inak sestra saide za tym zabit a je snehovo biela a tmavocokoladova plnka... no co moze to byt mnamka fajna ale to by som potrebolava cirkularku aby som to pekne pokrajala... ale asi najdolezitejsie je aby to bol dobry pekar co to vie... to je asi najdolezitejsie... ja budem mat tortu od nas (partizanske ale neviem ci to nerobia v topolcanoch) objednavame tam kazdy rok minimalne jednu a vzdy sme spokojny
@oskvarka no ja chcem navrchu marcipan-aspon sa nebude ta trota topit :D..dufam :D.. a v nutri ja nevem...ja mam rada take štavnate torty ...ale asi si neham poradit aj od cukrarky-lebo ona vie čo v lete vydrži a čo sa može pokazit a aj ako to chuti :D
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mishita2401 jj marcipan bude.. :) - dufam ze nam sestra neobhloda tortu este pred sobasom :D:D lebo ona sa blazni za marcipanom... :D
@oskvarka :D tie torty su krasne s toho marcipanu :D
Profilova fotka
Joj, ja by som chcela punčovú alebo ananásovú tortu... a na vrchu marcipán.....alebo sa teraz robia miesto marcipánu tie vrchy z JOJO cukríkov.... to je inak tiež dobréééé....
@mishita2401 no uvidime ked sa tu objavi...:) pozeram ze vy ste sa s oskvarkou rozpisali...:) ja som este len teraz vstala... no ale tu je o hodinku menej takze to nie je az take strasne...:D
@oskvarka mnaaam...aku fajnovu tortu budes mat....nam cukrarka povedala ze musime mat nieco marcipanove na vrchu aby to vydrzalo...
Profilova fotka
@puffu Baby, vy ste tu stááále, vy nepracujete ? :))
@ingridka07 ako zariadis tak mas...:) nene...tak ja vacsinou pracujem od 17-22hod ale dnes to bude uz od 12hod lebo musime ist do mesta tomasovi nakupit kosele takze musim ist s nim...no a ja pracujem vo vedlajsej izbe takze nemam daleko odbehnut...:) no co si viac mozem priat...:)
@puffu ja spavam do 8 :D- aby som si nezvykla na dlhý spanok :D @ingridka07 nie nepracujem-len externe študujem, a roboty v našom meste nieto....
Profilova fotka
@puffu tak to mas super robotu ked pracujes doma :)) a co robís? @mishita2401 ahááá.. ja so na dennom studiu a tiez nepracujem, lebo nemam kedy. Ale teraz mam zasa skuskove :(
@mishita2401 tak ja tiez nespim nejako extra dlho, len sa prisposobujem praci...ked skoncim o 22hod treba mi ist do sprchy, umyt face, zuby atd to trva hodinu a potom kecame s tominom do 1-2 rana a ideme spat a vstavame o 9rano...:)
@ingridka07 tak my sa s Tomasom starame o jednu 54r pani, varime jej, upratujeme , davame lieky a ked treba nieco vybavit tak aj to a povacsine iba sedime na gauci a pozerame tv...takze celkom pohoda praca...:)
@ingridka07 ja som na externom tieš VŠ-a tieš mam skuškove :D takže tež neni vela času :D ale vždy si ho najdem ked chcem :D @puffu no tak to hej..ja chodim skor spavat :D ale aj tak mam pocit že mi to nestači :D
Profilova fotka
@puffu takt o je super :)) Takže ste vlastne stále spolu, nie? A platí vam dobre ?
@mishita2401 no mne ta staci tak akurat...:) no n iekedy si lahnem aj poobede ale to iba na 20-30min...ked spim dlhsie tak som potom este viacej unavena...:)..no akurat som si objednala pricesok...:D opat...:D uz to bude moj 4...:) ale ten je super na svadobny uces...tzv konsky chvost...ale iba z umelych vlasov lebo tie su lacne a ja to chcem vyuzit iba raz...som si kupovala asi pred 2 mesiacmi konsky chvost ale je tam dost blbe zapinanie a z ludskych vlasov...:/ tak uvidime ci my to kadernicka bude vediet pripevnit na svadbu o mesiac...no a teraz som kupila na stipci takze to je dobre....:)
@puffu no ja mam tie clipy - 8tých pasov. a to je dobre-aj sestra ich ma sice ja som to ešte nepouživala lebo si ich šetrim tie vlasy odkedy mi prišli :D heh... ale po svadbe ich budem určite využivat-na svadby, oslavy a tak :D
@ingridka07 no v podstate sme stale spolu...:) tak ubytko a stravu mame zadarmo takze super...:) a aj platovo sa nestazujeme...:) planujeme tu ostat este 2 roky a potom uz ist na SR...:)
@mishita2401 taj ja mam take tiez...ich pouzivam dennodenne...no ked niekam idem alebo ked sme na SR...:) na zahustenie a prelzenie vlasov...:) ja si neviem ti klipy velmi predstavit v ucese lebo tie klipy potom skubu...:) no aspon ked si len dam vlasy do gumicky tak to citim... ale tak kadernicka to vie nasadit urcite lepsie aby to neskubalo...:)
Profilova fotka
@ingridka07 no pracujeme nevidis ;)..O:-) ja pracujem od siedmej takze vstavam o 5:45 lebo z drahym rano hodinu ranajkujeme a keckame.. :).. @puffu to znie zaujimavo taka praca..... btw no ved marcipan bude na tej torte taky citronovy a vnutri bude cela dobosova.. mnamka... joooj mi sliny tecu na klavesnicu .. a to ja sladke nemusim :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?