Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu s tým pivom ta chapem.... len v našom pripade by asi hostia odišli keby sa malo platit-lebo to sa ešte nestalo u nas na svadbe-takže vieme že bude treba vela piva ale aj ine-kofola čapovana-len mne to platia naši ...ale vy si to platite samy...takže to mate tažke...
Profilova fotka
@puffu jj toho sa aj ja bojim trochu ze si ludia naobjednavaju ked tam alkohol budeme mat ale zial s tym musime pocitat ked tam uz ten bar bude...
@puffu no mi mame borovičku, vodku a soberano, a vino , potom ešte čapovane pivo bude a kto si čo objedna s nealka... mi sme toho nazoru že keby sme tam dali napr hrušku alebo niečo tak piju len to a to je dost drahý alkohol... a ked sa bude o polnoci do venca vyberat tak budeme mat asi aj take ako metaxa, hruška, slivka-lebo niekto si to zo srandy vypýta-už sa to stalo ale mladý boli pripravený aj na to :D
@oskvarka bud si ista že pivo pojde-povedzte rodine že pivo si možu objednavat ale že iný alkohol mate zabezpečený že ten bude tak to nech neobjednavaju-lebo by si sa nedoplatila
@mishita2401 no to urcite by som nedopustila zeby sa platilo za alko...:) ale my uvazujeme ze budeme mat iba flasove piva a ked samozrejme ten bar ma v ponuke aj capovane pivo...tak neviem ci to mame urobit tak ze povieme hostom ze si mozu dat aj capaka alebo to nechame tak...alebo poprisime personal a majitelku nech necapuju...no ale zase to ide o ich biznis tak to neviem ci dovolia...
Profilova fotka
@mishita2401 no aj mi si platime sami.. ja inak rozmyslam ze pivo nebudeme kupovat ked sa da objednat ale teda funguje to tak ze sa to pise na nas ucet vsetko tak sa trochu bojim ale zase kazdy ma nejaku kapacitu kolko dokaze vypit tak snad sa budu krotit... @puffu no mi sme uz nieco pocitali ale zase mame kopec flias doma co nam kade kto doniesol alebo som v robote dostala alebo tak...je tam aj po dvojo z niektorych tak sme mysleli ze to nebudeme tam susit a ze to tam zoberieme ale draheho svagrina nas odhovara ze to bude divne ze to je vela druhov... ale ak by sme mali kazdemu kupit na co ma chut tak aj tak to bude vela druhov sa mi to zda skoda vyhadzovat tolko penazi na alkohol ked mam doma 15 flias... nejake wisky, fernety vodky a borovicky.. a aj hruska a slivka tam je
@oskvarka tak alkohol tak bude takze to uz urcite nebudem niekomu platit absint a podobne hovadiny....niekedy mam pocit ze cim viac vyhovies tym su viac a viac narocnejsi...
@puffu no ved to-im ide o biznis... mi mame taký problem s nealkom-lebo majitel chce zarobit ale ak nas bude nad sto čo bude tak sa snad dohodneme s nim :Dže by sme si aspon čosi kupili s toho nealka
Profilova fotka
@mishita2401 jj presne tak to mame v plane ze nech objednavaju len pivo a kavu
@oskvarka mi pivo nebudeme kupovat-flaškove-to sa neoplati vobec-si daju čapovane a hotovo :D s tým sa nebudeme ani zapodievat-pivo len čapaka tam :D
@mishita2401 vidis hrusku mame tiez...to mame asi najviac lebo to u nas pije kazdy...:) tak ja musim popremyslat nad capovanym pivom...uvidime aku nam daju cenu v bare
Profilova fotka
@puffu no ved ja sa toho bojim lebo drahy co bol ujovi na svadbe tak oni tiez mali bar a povedal ze nech si daju co chcu pri bare teda neviem ci tam mal aj vlastne pitovi alebo len ten bar ale podla mna mal ale vravel ze tam ludia ficali ma mochite a inych blbostiach tak to by ma kleplo...
Článok sa načítava...
@puffu a flaškove ste chceli kupovat? to sa vobec neoplati to daj len to čapovane ak možem poradit
@oskvarka to zas nie-povedz pivo, kavu a konec-ved to som ešte nevidela aby si niekto daval na svadbe miešane napoje-že by si to objdnal na učet hostitelov by ma treplo o zem
Profilova fotka
@mishita2401 co to tam vymyslaju ked sme sa tam mi boli pytat na podmienky tak nespominal ze by sme si nemohli doniest vlastne pitie... a to sme sa vypitovali dokladne.. sa vas len snazi vysvicit sa nedajte...
@oskvarka len on je lacný -tak kde mame svadbu tak to je dost lacne unho..neviem či 17 či 18eur osoba-tri jedla-plus prve mineralky a tak... takže to neni až tak moc..su aj drakši! ale som počula že ked tam ma svadbu nad 100ludi tak povoli aj svoje pitie-nejake-ako nealko-alko to samozrejme vlastne :D
Profilova fotka
@mishita2401 tak vies niektorym ludom su financie ukradnute... tak to neriesia len dufam ze si draheho polka rodiny na to nezvykla... ale tak mi verime ze ak niekto utrhne z retaze tak to budu len jednotlivci... aj ked aj to by ma nepotesilo.. lebo ono mi im povieme ze pivo a kavu si mozu dat na bare ale asi im ten barman nebude 5 krat zakazovat si objednavat aj ine ked je to biznis...
@oskvarka no ved to... to mate v tom bowlingu že?
Profilova fotka
@mishita2401 no ved mi sme tam boli sa pytat ale nemali uz volny nas termin ale aj tak sme sa pytali na podmienky .. cenu nam vravel 18 alebo 17 tiez si uz nepametam... ale ze vody si mozeme doniest urcite sme sa pytali ...tak neviem
Profilova fotka
@mishita2401 jj tam je to drahsie...ze ak zaratam aj vyzdobu tak nas to vyde 22,5 na osobu cca ale vyzdoba aj s kvetmi..
@oskvarka no len to si asi nehovorila s majitelom že? no nas výzdoba-navlek s mašlou na stoličky 1,50plus ostatne :D
Profilova fotka
@mishita2401 oni vam to tam nevyzdobia?.. mi navleky nebudeme mat .. to je normalna cena na navlek takze pohoda... mi budemem mat navleky len dva :D.. aby som trafila na svoju stolicku :D inak mas pravdu vraveli sme len s tou casnickov a ona volala majitelovi a atkto nam to tlmocila takze mozno to ozaj presluchla...
@oskvarka no tak trochu určite-ale oni su jedna ruka s takou ,,aranžerkou" -a ona to tam vždy zdobi :D mi navleky chceme lebo tam bez navlekou-nikdy :D
@mishita2401 tak my sme platili za salu 330e a musime platit este kazdemu po jednu flasu nealka ale inak si vsetko prinesieme sami...uz sa to aj pomali nakupuje...no to mate dost blbe...ale tak urcite vam da nejaku lepsiu cenu...ved nebudete predsa platit 1e za flasu nealka...
@oskvarka no ja som tiez chcela koktejly a ked mi povedali ze 1000e za 150koktejlov tak som povedala dakujem neprosim...ako simyslim ze pivo a kavu a to je tak vsetko...ved my sme boli aj na takej svadbe kde bola iba slivka a vodka a vino a aj tak sa ludia zabavili...to fakt cim viac chces vyhoviet tym su ludia narocnejsi...no ja by som si ani nedovolila objednat nejaky miesany napoj na ucet novomanzelov..ako keby to mali v napojovom listu tak ok
@mishita2401 tak asi dame cakapa a mame pokoj nie...:) si ma predsvedcila...:)
@mishita2401 tak to mas super cenu jedla...waaw...no my mame 28e to bolo 3chody a pripitok...no ale dufame ze nam cena pojde dole lebo mame svedske stoly a znizili sme 20porcii jedla dole...lebo okolo 2 rano aj tak vela ludi odchadza...aspon starsi pojdu domov...a zbytocne je tolko porcii jedla...tak by sme to chceli dat dole aspon na 25-26e na osobu za jedlo...
Profilova fotka
@puffu no mi sme to chceli povodne riesittak ze pivo nic a nik si nic neobjednava pivo by mi nechybalo na svadbe ... nemam rada ako smrdi a ako ho citit z ludi(pardom za urazku piva) .. a nepijem ho vobec skoro... ale ked uz tu kavu musia objednavat tak by to bolo blbe keby ja im poviem ze len kavu a casnik im napr. povie ze aj pivo sa moze... hlavne keby sme tam pivo nemali a vseci by zrazu dostali chut ... :D
@oskvarka ja milujem pivo...:) ako to mas pravdu ze je to pivo citit v dychu a aj ked prides do krcmy tak ten cisty pivovy smrad...:D ale asi dame doho capaka a kolko sa vypije tolko sa vypije...vela zien pivo nepije a chlapi tiez zo zaciatku si daju mozno pivo ale potom uz budu tvrde...
Profilova fotka
@puffu aspon nemusite riesit kolko toho mate kupit :) a cenu by si navysit nemali aj ked uz cenu za osobu mate akusi vysoku mi mame 20 menu na osobu (pripitok mineralka malinka 2 chody + svedske stoli a neviem co este moc som ho nepocuvala som si vravela ze to sa potom poriesi...) + 150 za vyzdobu a sali

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?