Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 my mame tiez fotografa a kameramana cely den...no vlastne zmluvu mame na cely den ale chceme ich az od kostola a fotografa mame k dispozicii uz od piatka....:D tak ja dufam ze tiez nebudeme riesit nic nepodstatne...a ze vsetci budu robit co maju...jedine tomas bude musit v sobotu rano prevziat svetelnu vyzdobu a vyzdobu saly a zhodnotit to ci to je ok...:)
@puffu no tak chlapy to maju lahšie :D-ved mi baby sa musime dlho chystat :D... to stiha v pohode :D
@mishita2401 tak keby bola svadba v mojom meste tak to mam na starosti ja...:D no dobre mi vyslo aspon budem mat viacej casu pre seba a nebudem sa plasit...no a este bude musiet podavat menovky na stol...ale to mu pomoze sestra...jedine ma mrzi to ze nebudem vidiet salu skor ale az ked tam pojdeme po obrade...:/ tak dufam ze bude podla mojich predstav...:)
@puffu inak toho sa bojim aj ja... ty budeš mat aspon zasadaci poraidok ale ja nie...aj ked som to velmi chcela...
Profilova fotka
@mishita2401 preco nebudes mat ?... bez zasadacieho poriadku je trochu chaos...
@oskvarka nema mi ho tam kto urobit- a s draheho strany by to bolo velmi komplikovane...
Profilova fotka
@mishita2401 o to viac... teda u nas su take komplikovane rodinne vztahy ze bez zasadacieho poriadku by sa isto pobili... takze si nad nim budeme riadne lamat hlavu a dufat ze vsetko dobre dopadne... a to teda nemyslim ze by sa nase dve rodini neznasali.... ani sa nepoznaju zatial... ale v ramci mojej rodini nevrazivosti tak akurat a v ramci draheho detto..
@oskvarka ako u nas niesu zle vztahy to zas nie..ale chcela som to... len moj drahý bude mat asi 80ludi a fakt neviem ako by som ich usadila
@mishita2401 tak ja som chcela zasadaci poriadok lebo by to bolo iba komplikovene keby sa mali usadzat sami...a tiez mame aj takych ktory nechcu sediet sa jednym stolom a blabla...no ale preco by to bolo komplikovane? Ved ked velmi chces tak si ho urob sama...ja si to tiez robim sama, menovky pouklada tomas a potom chcem aj taku tabulu pred vstupom do saly alebo to dam iba na papier a st. sruzicka + tomasova mladsia sestra usadia ludi...predchadza sa zbytocnym komplikaciam...:)
@puffu ako pre mna urobit to neni problem ani tie menovky to neni nič tažke ale kto mi to tam rozloži???-to už problem je!!! nema kto
Profilova fotka
@mishita2401 suhlasim s puffu... alebo len nech niekto usadza ludi len aj tak ked nebudes mat menovky potom mozu vzniknut situacie ze sa cily rad bude posuvat aby urobili niekomu miesto.. ale tak s tym by ti mal drahy aspon pomoct ze koho ku komu.. cca to bude vediet a ked budu chciet tak si miesta vymenia... ale takto sa ti moze ozaj stat ze napriklad surodencom alebo blizsej rodine vydu miesta len dakde vzadu a budu sa hanbit popytat ze nech sa ludia posunu... a tak
@oskvarka ved ja viem...ale čo mam robit... ja som aj tak chcela dat mladých ku mladým a staršich ku staršim-a deti zvlašt...
Článok sa načítava...
@mishita2401 ved popros personal v restike kde to budete mat alebo aranzerka by ti to mohla urobit....myslim poukladat menovky na tie stoly...
@mishita2401 aj my to tak mame ze stary so starymi a mlady s mladymi a deti nemame...:) no take 15rocne pocitam uz k mladym...aj mi je luto ze nemame v rodine male deti...:/
@puffu aj nad tým som uvažovala... ešte to musim prebrat aj s mojou mamou-ktorej sa to nepači ale aj s draheho mamou-mi musi dat zoznam rodiny..lebo ako...ich je moc vela -a vela rovnakých mien..uf
@puffu mi mame taj take deti že rok, dva ale aj mladie-ale to neviem či ich budu brat :D ale mne by nevadilo keby aj hej :Dja mam deti rada :D-ono to tam kriči, smeje sa :D je to zlate a deti bude kopa-ak ich všetky vezmu :D
@mishita2401 no s tymi menami sa to da lahko vyriesit...my to robime tak ze sestra nevesty Danka, ujo zenicha Michal , bratranec nevesty atd...ked nie su mena rovnake alebo iba prezyvky tak davame iba meno alebo prezyvku...
Profilova fotka
@mishita2401 joooj no neviem ci deti zvlast ne dobry napad.. :D aby to jedlo nebolo aj na lustri :-D :-p ja budem davat svoju rodinu ku sebe a draheho ku sebe nebudem ich miesat pojdem skratka od kraja najprv rodicia potom stary rodicia (ak vychadzaju z rodicmi ak nie tak druhy stary rodicia) ku nim ich rodinu teda celu tu vetvu postupne a tak.. jednoducho aby ludia co su vedla seba sa poznali dobre a mali o com hodit rec.. aj tak je to vzdy tak ze z clovekom ktory je pomaly tvoj sused si viac pokecas ako s davnym dobrym bratrancom ktoreho si mal dakedy strasne rad ale uz si ho 100 rokov nevidel...s tym len tak prehodis par slov ako zije kolko ma deti a tak ale nejake detaily rozoberat nebudete... teda aspon ja mam taku skusenost...
@mishita2401 no my mame iba od kamaratky 2deti (2r a 2mesiace) ale nechava ich doma, sesternica ma porod o 2 mesiace takze nejde ani na svadbu a bratranec bude mat malinke o cca 2 tyzdne takze pridu iba bez malinkeho ak vobec pridu...no a este mame jedno malinke od tomasovho bratranca a to ma asi rok ale tiez ho nechavaju doma...no a potom 4kusy deti ale tie maju od 14-16 tak to ako deti nepocitam...:D.. z nasej strany zatial ziadne deti...sme vcelku mlada rodina...najstarsi brat od mamky ma 45r a od oca sestra 50r no a s tomasovej strany su stary mladenci este nepobrati...:D a dalsi dvaja maju tie deti co maju 14-16r....takze siroko daleko nic...:/ to je take pekne ked na svadbe su male deti od 2-7 rokov...no ale tak nevadi ....:)
@oskvarka ja nebudem miešat rodiny :D-to nie-šak sa nepoznaju -ale s mojej strany mlady pojdu k sebe a starý k sebe :D a deti ktore maju už 10rokov daju pozor na tie mladšie-bola som na svadbe v oktorbi a tam boli všetky tie deti a boli velmi slušne-a nič zle nerobili-sa mi to pačilo a aspon neotravovali rodičou :D @puffu mame tam aj staršich ale ked ma už niekto 14-15tak ho už za dieta nepovažujem :D-by sa urazil :Dhah... ale ja to robim preto lebo viem že tý rodičia tie deti nechcu mat na krku celý den-furt im to uši pili a ked sedia zvlašt tak behaju a neotravuju tak :D
@mishita2401 tak u nas sa rodiny aspon tie mladi poznaju...nie zeby som ich zoznamovala ale sestra najlepsia kamaratka mojej sestri ma za muza tomasovho bratranca no a samozrejme sme to zistili az na jednej oslave pred 3 rokmi...:D kde som bola pozvana aj ja...jedine bratranci nepoznaju nikoho ale v tom nevidim problem...ja mam aj tak rozlozene stoly( no aspon moja predstava je taka) ze po 20 parov za jeden rad stolov alebo niekde vyjde 18parov..a to mi presne vychadza ze vsetxi kamarai budu za jednym stolom, dalsi kamarati z mojej strany budu za dalsim stolom s mojimi bratrancami, dalsi rad budu tvorit Tomasovi starsi bratranci a ich deti a posledny stol starsi ludia ako tete a podobne...:) no a som rozmyslala ze dam tych starsich na bok hlavneho stola(stol by bol do tvaru U)...aby aj rodicia mohli komunikovat s niekym...tak uvidime ako to bude v reali vyzerat a co povie aranzerka a personal hotela na to...
@puffu no ja to tieš ešte neviem presne..ale ja budem mat len dva dlhe radi asi-ale asi budu torchu predelene-by nemuseli tak dhlo obchadzat :D
@mishita2401 tak treba sa rozhodne prisposobovat priestorom..my tam mozeme experimentovat...:D je to do kocky a aj dost velke...jedine co mi prekaza je bar v strede miestnosti...:/ ale tak nic nie je idealne...:)
@puffu ty maš bar a ja parket asi 5schodikou vyššie ako budu stoly :D heh..vždy sa niečo najde :D
@mishita2401 tak stale sa nieco najde ale tak musime sa iba prisposobit...ale tak ked prezili ine nevesty prezijeme aj my nie?...:D
Profilova fotka
@mishita2401 aspon bude kazdeho vidno :D...
Profilova fotka
@puffu jooj moj drahy by bar bral teda mi bar mame ale neni su tam barove stolicky takze drahy si podstivo zhana lebo sa mu to zda dolezite ja som na ziadnej svadbe kde bor bar v miestnosti nebola a nechybal mi ale tak no .. neriesim... pri jeho akcnosti aj tak tie stolicky nebudu lebo sa mu to nebude chciet dotiahnut do konca ked ho ja nenakopujem :D... skleroza je dakedy dobra vec ...
@puffu ved samozrejme..toto su maličkosti :D @oskvarka no za stolom ano :D
@oskvarka no asi ani pri nasom nebudeme mat barove stolicky...to by zavadzalo pri tancovani...no aspon nas bar je tak dost divne postaveny...jedine uvazujem o vycape piva ale to neviem ci bude dobry napad...ale zase mi bude trapne ked niekto bude chciet capovane pivo a si ho bude musiet zaplatit...:/ no uvidime ale tak ja tiez nevienim nechat vsetci uspori na svadbe nie...:)
@mishita2401 a uz mate vybraty alkohol? My uz mame skoro nakupene...vodka, slivka, fernet, puskin, vino, a asi aj nejake piva alebo capovane pivo...ale neviem ci to dobry napad...vy ste uz nad niecim uvazovali co budete mat?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?