Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 a uz vam ostava iba posledna organizacna ci mate este nejake nauky?
@puffu nie už len tu organizačnu naštasie :D
@mishita2401 no ako vam dobre...:) inak dnes na teba myslim...:) potom daj vediet ako si dopadla...:)
@puffu dostala som s teorie výchovy A :-) jupi :D a s tej prezentaci C-ale to som nadmieru spokojna ale to bolo to ISDN-čo ako siete a aj niesme kamarati :D
@mishita2401 no tak super...:) si myslim ze mozes byt spokojna nie...:)...ja som si tiez dnes objednala nejake knihy na pripravu na ekonomiku...aby som vedela ci sa mam do toho vobec pustat...:D
@puffu no som spokojna som :D ja začinam s ekonomikou ako smerom až v druhaku :D-vtedy sa rozdelime :D...
@mishita2401 ja sa bojim matematiky, na skole mi matika isla ale chodila som na gymko a tam sme nemali uctovnictvo tak preto som neista ci mi to pojde...ale ved za skusku nic nedam...:) aspon pozriem v tych knihach ci to budem chapat a uvidim...
@puffu ty si nemala vobec učto? ja som matiku ako tak-ale ako to je len stredoškolska matika-a ja som rada že na vysokej som už matiku mala ešte fyzika skuška-a už bude pokoj :D... ale nekedy to v knihach neni dobre pisane-je lepšie ked to maš normalne vysvetlene a nie len knižne poznatky....
@mishita2401 nie na gymnaziach uctovnictvo nie je...iba nauka o spolocnosti a tak sa preberaju zaklady ekonomiky..tak preto mam obavy...ale poznam plno ludi co tiez nemali uctovnictvo a zvladaju skolu v pohode...podla mna ked clovek chce tak sa nauci...a prinajhorsom by som isla na nejake doucko ked by som potrebovala...no uvidime...:)
@puffu no ved jasne že sa to da...nikde zasa neni povedane že z gyma nemožeš ist na ekonomiku alebo z SOŠ zasa na matiku alebo čo... :-) si myslim že vela ludi ma strednu školu aj taku že nevedeli kam by šli-mam take spolužiačky bývale :D
@mishita2401 no ja som sa ako na strednej nikdy necitila lebo som bola na 8rocnom gymku...ale ma to aj svoje vyhody...:) ale jaby som moje deti na gymko urcite nedala...vzdy je lepsie ked maju nejaku normalnu strednu skolu
@puffu to je aj moj nazor... gymo je všeobecne-to je skor na dokora a na taketo by som povedala..ale niekto kto nechce byt doktor alebo pravnik tak ma lepšie normalnu strednu školu :D len zasa sa nemusi trafit do odboru ktoré by chcelo študovat no
Článok sa načítava...
@mishita2401 tak stale je lepsi obor hoci sa mu nepaci ako ja co nemam ziaden obor...akurat som sa ucila z kazdoho rozku trosku...:D ale tak nevadi...mne sa na skole pacilo, aj som v kontakte z niekolkymi ucitelkami a aj dobry kolektiv sme boli...keby som mala vratit cas tak len preto by som to nemenila...:)
@puffu no ja by som asi tiež školu nemenila :D
@mishita2401 :) no presne tak...:) ...uz sa tu dlho neukaza nikuska nie? Asi je zaneprazdnena v praci...si myslim ze aj 2-3 dni co tu uz nebola nie?
@puffu ja som si na nu už včera spomla že kde je... či ma tolko roboty :D no boh vie... inak dnes možno pojdem na hokej :D heh
@mishita2401 tak mozno teraz pracuje poobede alebo je u priatela a vravela ze ten zrusil alebo rusi net lebo mu viac ide ako nejde....ved sa hadam ukaze nie...:) no ja som zo zaciatku bola smutna ze nebudem doma na MS ale tak nic sa neda robit...ked tam budes tak si na mna spomen dobre?...:D
@puffu no jasne..len tý naši nemaju vobec štastie ja by som im to tak dopriala...ved si to zaslužia ty naši... je to nefer vždy o jeden blbý gol prehrame...
@mishita2401 tak ja si tiez myslim ze zapasy si kvalitne aj si myslim ze hraju celkom ok, len nie a nie dat ten vytazny goool...:D
@puffu no ved to ...nemaju to štastie..hruza... a to hrame doma..joj
@mishita2401 no o to je to smutnejsie...:/ ale tak co som niekde citala tak je to psychicky tlak hrad pred vlastnym publikom ci co...ze iba neveim komu a neviem pred kolkymi rokmi sa podarilo vyhrat ked boli hostovskou krajinou
@puffu no to neviem ..ale mne by sa lubilo keby sme boli majstri a to ešte na SR
@mishita2401 no dobre vyhliadky nemame...:/ ale to nevadi....ved mozno na dalsi rok...:)
@puffu no ešteže su majstrovstva každý rok :D
@mishita2401 tak uz by si mala byt na ceste do Ba nie?.Ci nakoniec nejdete?
@puffu ale de do BA :D ja som chcela ist ku nam do CA-na namestie :D nie tam-to by som už nezohnala listky :D
@mishita2401 jaaaj...:D tak to sme sa zle pochopili...:)
@puffu no asi :D čo maš nove??:D
@mishita2401 tak co uzila si si hokejovu atmosferu? No ja som cakala ze to vyhrame..:( no a nove asi nic...teraz pracujem, sme boli na tyzdnovy nakup potravin a vecer si idem zabehat...inak sa strasne ochladilo...:/ no dufam ze sa to zlepsi...ohladom svadby nic nove, uz mi prisli lupienky tak som rada, aj pribor dosiel...ja uspesne nosim topanky uz tyzden...a mam ich na nohach aspon 8-10hodin denne aby si nohy zvykli na opatok...to na Tomasovej sestri svadbu aby som tam potom neplakala ze ma bolia nohy...:D No a ty ako? Nieco nove?
Profilova fotka
Nemate nejake zlepšovaky na to, aby Vas neotlacili topanky? Ja mam kupene tie gelove vlozky, ale skor sa bojim o palec, pretoze mam otvorenu spicku na topankach a bojim sa, ze mi to tam oderie kozu. :-( Inak, uz aj ja si ich donesiem a budem ich nosiť- super nápad. :-N

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?