Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 no tak mne sa sniva uz od februara, odkedy som zacala svadbu intenzivne riesit...no hroza des...:D no tiez neviem co to bude mesiac alebo tyzden pred svadbou...:D
@puffu no hruza...musim sa učit aby som to mala rýchlo zasebou a mohla sa venovat svadbičke a mojmu drahemu :D
@mishita2401 no ja uprvimne obdivujem take nevesty co organizuju svadbu a maju statnice tesne vedla seba...no ja by som nevedela na co stresovat skor...:D
@puffu no to ani ja ty kokso :D... a teraz sa to ešte da ale tieš to neije žiadna slava
@mishita2401 tak je to normalne ze sa pred skuskou bojis...:) ja ked sa niecoho velmi bojim tak to dopadne stale dobre...:D a naopak ked si poviem ze sa nic nedeje ze to je uplne v poho tak to dopadne katastrofalne...:D
@puffu a tak ja sa bojim-ale sedim za netom-nechapem sa mala by som sa učt...
@mishita2401 to zajtra mas skusku ked si dobre pamatam? Budem ti drzat palce...:)
@puffu no zajtra..aj skušku, aj prezentaciu aj odovzdat seminarku...och joj
@mishita2401 no aspon to uz budes mat za sebou a budes sa venovat krajsim veciam...:)
@puffu no tak budem to mat zasebou až 15.6. snad :D
@mishita2401 no aj tak ti uz vela neostava takze si uz potom budes vychutnavat oddych...:) no ked sa da pri dome oddychovat...stale treba asi nieco porobit nie?
@puffu no určite -a teraz staviame garaž a všetko sa poniči -ako travnik a take tak to zasa budeme musiet popravit...joj..a všetko vyzametat, umyt a tak :D.. roboty bude dost :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 no si viem predstavit...okolo domu je stale co robit...:) ale tak aspon sa nenudis... :-p
@puffu a tak moja mama nakupila už tolko kvetou-koli svadbe ich budeme mat asi všade :D aby to tu nejako vyzeralo :D lebo u nas sa každý rok čosi robi, raz altan sa stavia, raz garaz...každý rok drevo..och ... :D a to okolie domu sa stale dava dokopy a stale to nestiha...
@mishita2401 tak to si viem predstavit...ale o to krajsie je si to uzivat potom...:) ja sa uz velmi tesim na nas dom...:) urcite by si ani ty nemenila za byt...:)
@puffu byt nieje pre mna- ja sa chcem prechadzat po dome a nie len po nejakých troch izbach alebo ešte menej:D..ja musim mat zahradu a ten les pri dome-to musi byt aj potok-ja som tak vyrastala a je to super... čistý vzduch a nie messtský smog :D
@mishita2401 suhlasim...ja viem ze bude pre nas tazke postavit dom ale o tom bude uzasnejsi pocit potom...:) a uz sa tesim na grilovacky a podobne veci...:) uz aby to bolo...:)
@puffu no to je užasne ked je pekne možeš si vytiahnut gril, alebo normalne opekat :D a aj bazen možeš mat :D- a hlavne deti sa budu mat kde hrat :D
@mishita2401 ani mi nehovor lebo uz tam chcem byt...:) hoci sa pri dome clovek orobi tak sa to z bytom porovnat neda...:)
@puffu no to asi nie :D...mi sme dostavali dom ked som bola v tretom ročniku na ZŠ.-ale uplne si pametam čo to dalo roboty...ale vy budete chciet asi iba taký jednopodlažný nie?-take tie male domy čo sa teraz robia či???
@mishita2401 no este nie sme rozhodnuti ci iba bungalov alebo aj s podkrovym...uvidime co povie projektantka...musime pozerat aj na nase financne prostrienky...nam netreba luxusne byvanie iba standartne...aby deti mali samostatne izby a aby izby boli vacsie ako v panelaku...no a zahradu a to ostatne budeme robit postupne...vsetko sa naraz urobit neda...
@puffu no ved jasne... to je normalne ... mi sme napr mali najskor urobene len dve spalne-ako ohadzane a tak..až potom sa dorobili ostatne-kým sa našetrilo. a vobec to nevadilo...:D a na dome stale treba čosi- furt sa čosi bude kazit :D a hlavne v novom :D
@mishita2401 tak dufam ze to nejako zmakneme...:) my to tiez tak podobne planujeme urobit...najprv kychynu, obyvacku, spalnu a detske a dvor az neskor...uvazovali sme aj nad kupou starsieho domu a ze ho prerobime ale tak novy dom je stale novy dom, urobime si to presne ako chceme my...tak na 80% sa pustime do stavby...
@puffu som bola na tej zdravotnej nauke-strašne zaujimava bola... všetko nam ta pani opisala...dnes mala s manželom 33výročie svadby-no uplne v pohode nauka...
@mishita2401 no tak super..:) nas to este len caka ale tiez si myslim ze to bude v pohode...:) a o com vas rozpravala?O rodicovstve a takych veciach?
@puffu hej aj o tom že antikoncepcia je vražda-a po dnešku s nou uplne suhlasim!!!-ako myslela hormonalnu antikoncepciu...
@mishita2401 taj ja to neberiem ale nie pre to ale myslim si ze je to zataz na organizmus a zbytocny zasah do tela...a ja nie som tabletkovy typ...ked nemusim tak ich neberem...
@puffu asi tak ja som ich brala asi pred dvoma rokmi ale koli tomu že som mala problemy -ale som ich vysadila lebo mi to nerobilo dobre -a to som brala asi 4mesiace len... ale ona nam to vysvetlila ešte lepšie ako doktorka...no ako.... som rada že viem to čo nam neska pvoedala
@mishita2401 no tak dufam ze aj nasa nauka tak dopadne...dufam ze sa nieco naucim....:)
@puffu no bollo to velmi poučne pre nas

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?