Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu mozno maju rodicia uz stres :-) ,,,ano je to pekne :-)
@nikuska1987 no neviem ci stres alebo si plnia svoje nesplnene sny alebo sa jednoducho potrebuju pchat ludom do zadku ked to mam tak povedat...nikdy sa nenavstevuju, ani na pohrebe babky neboli pred 3rokmi tak naco im pozyval...ako pride mi to dost ubohe...a este jeho sestru uz volat nemam lebo ani oni nas nevolali...uplne jak maly chlapec...a ked som mu povedala ze ju volat budem tak sa urazil
@puffu uz sa tym netrap toto utrpanie zaziva vela neviest :-( radsej sa tesme ze sa nam to kazdou sekundou krati :-)
Profilova fotka
to je sila...len za pozicanie? ukrutne peniaze pytaju...som rada, ze som si ich ja kupila original aj ked su ked som za ne zaplatila 2krat tolko ale budem ich mat prva a su moje...na satach sa veru neoplati setrit lebo potom to vidno...treba si preto dopriat na original...teraz rozmyslam aky skvely business maju tie pozicovne...ked si daju do businessu aj cistiaren tak to je cisty prepych hadzany do vrecka... a ake saty mas popolnoci? Inak saty ktore si si vybrala mat na svadbu od maggie su krasne, tesim sa na fotky po svadbe ak ich samozrejme pridas:) Kde budes mat svadbu?
@puffu och joj maš to naozaj tažke-mne vnucuje babka aby som pozvala dalšiu rodinu-dalších 5ludi navyše-ako nech si to vyhodi s hlavy!!!!ani naši ich tu nechcu-a ved to platia naši tak prečo by sme ich mali pozývat ked ani ich tam nechceme?
@nikuska1987 mam strašný stres..
@nikuska1987 no tak ano...:) uz nech je den D...:) len dufam ze nebudu ziadne problemy ked sa ludia vypiju lebo ma uz nacisto porazi...:D
@lovik tak podla mna tiez si pytaju dost vela ale nenarobime nic...vsetko svadobne ma dvojnasobnu cenu, aj svadobne licenie je drahsie ako obycajne...:D, po polnoci mam tiez od maggie- Annie myslim ze sa volaju...a na redovy tanec Belinda...aj doplnky a ozdobu do vlasov som si kupila hned u nich...:) aspon som to videla vsetko spolu...:) no a svadbu mame v Trebisove hotel Zemplin...uz mam ostavaju iba tri mesiace tak sa uz nevieme dockat...:) sa mamatam ked nam ostavalo este rok a 6mesiacov ale velmi rychlo to zbehlo...:)
@mishita2401 no tak babke nech si porozprava nie?...:) no je to niekedy tazko sa vyhadat a este s ocom, on je takej divnej povahy...no ja by som si s nim zivot nedokazala predstavit...:D vsetko musi byt podla neho, ked nie je nieco ako on chce hned sa urazi, potom povie ze on zije iba pre mamku a nas, vtipy moze hovorit iba on lebo ked nieco vtipne niekto povie na jeho adresu tak je uz urazeny...no hrozna povaha...a hlavne vsetko vie zvelicit, prekrutit a z rozhovoru si zoberie iba to co chce ...
@puffu no tak to maš super teda :D hrozne niečo... a ako vizera ten tvoj hotel?-kde mate svadbu? nemaš nejaku fotku?
@mishita2401 no skusala som stiahnut obrazky ale nedaju sa tak tu je odkaz na ich fotogaleriu http://www.hotelzemplin.sk/fotogaleri... jedine co sa mi nepaci je ten bar v strede miestnosti a ta mramorova podlaha komunisticka...:D ale inak je to pekne, kapacita je az 150 ludi takze sa nebudeme tlacit...:) a ty nejake foto mas kde to budete mat vy?
@puffu ja mam len jedno foto v albume- s tou zelenou výzdobou-tam je tieš kapacita 150osob ale je to rozdelene na dve čassti-ale to moc neprekaža...aj ja to mam ešte tak komunisticky trochu :D ale už je to lepšie lebo to trochu prerabali :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 tak aj tu nasu salu prerabali, su tam vymalovane steny, novy strop, plastove okna, klima jedine ta podlaha...no neviem ci bola menena ale mne sa nepaci...ale to nevadi...:)
@puffu ved to je jedno aka je podlaha-mi mame ešte horšiu a čo :D prežijem to :Dheh... tam je tieš okna nove, vymalovane, pekne zavesy-všetko tak krajšie zrobene-aj vstup do reštiky je už oveeeeela krajši :D
@mishita2401 no tak mne to az tak nevadi len sa mi ta podlaha nepaci, ale inak je to velmi pekne...:)...ved aj tak nemame na vyber lebo kazda z nas sa musi prisposobovat tomu co ma v meste...:D..my sme mali predtym iny komplex zarezervovany ale nakoniec sme to zrusili a asi pred mesiacom sme o tom rozpravali ze sme spravili velmi dobre...:)
@mishita2401 z coho???? :-) neboj sa to prejde
@puffu ale tak urcite sa bude kazdy krotit ved predsa si nikdo nechce urobit hambu......to sa moze stat aj na nasej svadbe :-) a tiez ma asi rachne :-) trosku to mozno vyznie ako protirecenie
@nikuska1987 tak u nas vztahy v rodine su velmi komplikovane...a ked je nejake posedenie tak vzdy sa trosku pochytia...tak dufam ze na svadbe bude vsetko ok...ale tak si myslim zeby si to dovolit nemali ...no aspon dufam...:D
@puffu musime mysliet pozitivne a verit ze vsetko dobre dopadne :-) v kazdej rodine sa najdu nejaky konfliktny clenoviaa :-)
@puffu mi sme tieš mali najskor inu sallu-ale ta bola len do 100ludi-a nas je vela..tak už mam konečne rezervovane tie pernikove srdiečka :D ešte ist zanou a dohonut sa ktore to budu :D
@nikuska1987 ale mam toho vela..a nejako nestiham...
@nikuska1987 no u nas ich je akosi privela...kvoli tomu som velmi dlho zvazovala koho pozvem a koho nie ale nakoniec pozyvam kazdeho z rodiny lebo to by sa hadali este viac...:D a co ty teraz pracujes? Velmi nestihas tu chodievat...:)
@mishita2401 no tak super...:) dufam ze potom pred svadbou ich tu das ako vyzerali...:) boze ved od zajtra vlastne 3 mesiace a potom uz tu je den D...:)))) sa ani nenazdame a budeme panicky...:D...som akurat rozoberala ze doklady budem menit kazde dva roky pomaly...menila som minule leto lebo som mala znicenu obcanku a pas, teraz pre priezvisko, potom budeme byvat mozno 2 roky v byte a potom dalsie menenie a stahovanie do domu ak sa podari...by som si aj nechala trvaly pobyt v He u rodicov aby to netrebalo tolkokrat menit ale tak zeby som si 2 roky chodila po postu 50km...a v byte ziju iba sestry a oni vzdy vsetko niekam dalu alebo vyhodia do kosa... :-S
@puffu tak to budeš mat teda dookola vybavovačky čo... ja som ešte občiansky menený nemala...len ma to čaka :D no neboj dam :D a určite si aj nejake nechame :D
@mishita2401 ako je to zrozne...a cakat v preplnenej cakarni...:/ no hroza...ale raz som vybavila pas za 15min...dobre co...:) dufam ze aj teraz budem mat tolko stasia...:)
@puffu ja občiansky ale to preto že moj oco je policajt :D heh...ale vodičak som mala za 10minut vybavený a to preto lebo som tam prišla v dobrú hodinu a nikoho tam nebolo :D
@mishita2401 no tak to potom nemas zle...:) taka mensia protekcia urcite nezaskodi...:D my si to musime odstat...:D ale nie si robim iba srandu...:D Boze si vies predstavit ze o 3 mesiace uz budeme posledny den slecnami?...waaaaw...:))))
@puffu no to bude super :D sa tešim už :D hih..už aby tu bolo leto :D
@mishita2401 presne tak...:) som vcera citala temu o trapasoch na svadbe...no a na niektorych kuskom som sa vazne pobavila ale niektore by som fakt nechcela zazit...no ale uz som to prestala citat asi v polovicke lebo potom rozmyslam iba nad somarinami a zbytocne sa nechcem rozptylova a stresovat vecami ktore sa vobec nemusia stat nam...:)
@puffu inak z noci na dnes sa mi snivalo o svadbe-mala som pekný učes-ale som sa tak zabavala že do hodiny mi spadol-hruza, šaty som nemala biele ale zebrovane a sala bola uplne ina-taka malička ludi malo..sobaš bol kdesi na zahrade...no ja už nevem :D katastrofa..a to sa mi sniva tri mesiace pred svadbou ako čo budem robit týžden pred nou netušim :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?