Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 hej citala som ze si vsetky dostala...:D ja som zatial dostala iba svadobny albumik...nikto nam nic nekupuje, nedaruje...ale nevadi...:D
@puffu tak niesom sama..aj ty maš taký problem.... ja si to sama neplatim-tak nech si pozývaju koho chcu ale tys si to platiš-tak prečo pre pana by tam mali byt pre teba cudzí ludia? je to tvoja svadba-ako toto fakt nechapem. ved čo tam budeš mat potom 300ludi namiesto 120či čo? by si vyšla na psí triciatok... aj s takouto robotou... mna večera tieš otec nahneval-ale skor strašne zarmutil- bezdoovodne na mna strašne vyletel a ja som to nezvladla.... potom mi moj drahý sice vysvetlil že otec si na mne len vybil zlost-lebo sa mu vonku čosi nepodarilo a že sa čosi stalo ale tak to nemusel zrovna na mne-ja taketo situacie vobec nemam rada a nezvladam ich...cela smutna, zničena som pootm cele poobedie trpela a ešte do mna začala mama koli takej hluposti že to somu nezvladla vobec. uplne som sa nasrala.. sice sme si to potom vysvetlili ale necitim sa dobre..mala by som aučit a nie smoklit alebo čo...uf..katastrofa
@puffu tak ja tieš nič ine nemam :D nikto nič..ale nevadi ved su aj doležitejšie veci
@mishita2401 niekedy mi pride, ze ma viacej rozumu ako nasi...no a este neviem ci som spomenula ze ked oco napozyval ludi co ani nepoznam tak potom ostatnym vravel ze Lucka pozyvala, alebo Lucka chce pozyvat...no a to ma tak vytaca...preco mi dava do ust slova ktore som nikdy nepovedala a pre ktore sa s nimi hadam... ]-( ...no hrozne...ale co ma najviac dojima je to ze hovoria ze oni nemusia ist...to su strasne trapni... :-| ...ale netreba sa zbytocne rozculovat lebo by som mala 45kg do svadby... :-D
@puffu asi tak...radšej sa nerozčulujme lebo ja tieš v strese chudnem... aj teraz už mam zasa 54kg a nie 56-to po tom včerajšku...wa
@mishita2401 tak ja som tiez schudla niekolko kil a myslim si ze este mesiac pred svadbou schudnem,lebo v strese ide vaha dole...:/ dufam ze saty mi budu dobre lebo bili stiahnute na minimum...no ale keby som zhodila z bokov a zadku tak by to bolo super...:D
@puffu no odtial ssa najtažšie chudne :D... aj ked ja to nepotrebujem:D ja som štastna za moju vahu :D..nechcem chudnut....
@mishita2401 no prave...ja som tiez ako tak spokojna hoci by par centimetrov nezaskodilo schudnut...ale inak sa nestazujem...mohlo by byt aj horsie...:D
@puffu :D no ja sa musim učkat..ale čo ked sa mi tak nechce...joj
@mishita2401 no tak to poznam...:D ja tiez ked teraz nechodim do skoly tak by som sa najradsej nieco ucila ale ked som chodila na VS tak sa mi ucit vobec nechcelo...:D ved stale clovek tuzi po tom co robit nemusi...:D
@puffu presne :D... a tak snad sa to stihnem všetko naučit a eštče aj napisat do soboty :D
@mishita2401 no urcite to zvladnes...:) a potom si povies ze to vlastne ani nic nebolo...:) znamky su za stresy pred skuskou...:) ale tak mas este niekolko dni takze to zvladnes...vypni svadbu a sup sup do ucenia...:D
Článok sa načítava...
@puffu no ved ja pišem pracu teraz :D a furt to vypínam a zapinam :D...heh :-)
@mishita2401 no ja som na tom podobne...stale vypinam, zapinam, googlujem, umyvam riad a podobne...:D
@puffu heh :D no čo už :D... ale už som sa s tým pisanim aspon trochu pohla...
@mishita2401 no aspon nieco nie...:) no ja som pred chvilou dotelefonovala s mamou tak som opat ustupila ja...ale svadbu uz s nimi nebudem preberat a ked si tam napozyvaju ludi tak je to ich problem...oni budu mat potom co vysvetlovat a nie ja
@puffu a čo si zasa musela ustupovat???
Profilova fotka
to je pravda. ja som tiez uvazovala objednat si saty z ciny, ale komenty od mnohych uzivatelov ma veru odradili. kedze v cine je vsetko mozne za 1/3 lacnejsie od originalu, ale ten dres v skutocnosti sa podoba iba zo 100 metrov vzdialenosti. ked som s nimi komunikovala ohladom ich prace, dozvedela som sa ze to robia iba podla fotky. takze je jasne ze su tam nie ani detaily, ani material podla typu volby. ja mam svadbu sice buduci rok v auguste, ale uz som si dala usit saty u talianskeho designera..tiez som povodne chcela saty od maggie-rhianna royale, ale plany sa zmenili ked som si vyskusala saty v prvom salone do ktoreho som vosla...sedeli ako uliate a usite na mna podla mojho stylu...v zivote som netusila ze si najdem saty v takej rychlosti:)) Ake saty z maggie uvazujes mat? Kolko stoja u nas na sk za pozicanie? @puffu
@mishita2401 no ze idu nakoniec aj otcovi bratranci, ale povedala som mu ze iba ta najmladsia ktoru poznam a babkina sestra, ostatnych nepoznam tak naco ich tam...no tak povedal ze dobre... ]-( ale aj tak mam na to nervy... 8-(
@lovik tak presne, ono to siju iba podla fotiek a niekedy to je uplna katastrofa, jedna holka tu dala album ze co malo dost a co doslo a uplna hroza...no ja na jej mieste by som nevedela ci plakat od smiechu alebo od smutku...fakt uplne zle ... Ja mam SaBelle, su pozicane z KE a vysli ma na 495e, ale v Ba maju pozicovne lacnejsie, myslim ze jedna pisala ze okolo 430e ...ale nelutujem ze som zvolila tuto volbu, ved saty nevesty budu na ociach kazdemu a kazdy si ich vsima...inak mam ich aj v albume co uz mame.. ked by si chcela vidiet ale foto je nie velmi kvalitne...
@puffu jaj no hruza... to ti verim no... mne ide tieš jeden ocov bratranes zo ženou ale tých poznam tak čo už :D
@mishita2401 no vies co mne sa uz ani nechce o tom hadat...ale najlepsie bolo ze sa ma oco pytal ze ci moze pozvat babinu sestru a aj bratrancov...ja som mu povedala ze nie...ale ked tak velmi chce nech pozve babinu sestru...on tak dobre ale ked nechces nebudem pozyvat, a ze mne je jedno ale nikoho ineho ani nepoznam tak iba tu sestru...a on ze dobre, no a vcea prisiel s tym ze idu aj bratranci... no skoro ma roztrhlo...tak dufam ze uz bude do svadby klud...:)
@mishita2401 je to mozne velkosklady vzdy ponukaju sortiment zalepsiu cenu :-)
@puffu kolko si si kupila tych balickov lupenov? niekedy sa oplati kupovat vacsie balenie, lebo stoji menej ako mensie balenie............no ano dnes mame dalsiu nauku a idu sa buduci tyzden riesit obrucky a veci potrebne k sobasu,,,krstne listy, matrika :-)
@puffu tak to ti verim, aj nam sa montuju rodiacia do svadby hlavne moja mama a starka ,,,,,ale som im uz x- krat povedala ze je to nasa svadba a urobime si podla nasich predstav, co sa nam paci a nezaujimaju nas ziadne zvyky ani tradicie,,,,,,mama to uz chvalabohu pochopila a uz sa nam tolko nemontuje uz najnovsie hovori urobte si ako chcete je to vasa svadba tak som z toho stastna, ale tiez sa montovala,,,,,,,no my si platime niektore veci sami a nieco nam sponzoruju rodicia :-) nasi si tiez nepozyvaju bratrancov ved to je uz vzdialena rodina,,,,my sami si pozyvame koho chceme,,,prajem ti vela trpezlivosti ,,,aj ja som mala minule z toho depku a som povedala ze najlepsia svadba o 2 svedkoch, ale taku by som nechcela ja som vzdy chcela vacsiu svadbu :-)
@nikuska1987 no ja som najprv kupila 1000 bielych a 1000 hneduckych...nudila som sa tak som ich rozlozila a tomas na mna hned ze to je malo a on chce mat huste srdce tak mi nakazal objednat dalsich 4000..ale aspon 500 dam do kostola...
@puffu do kostola kde?? to budete mat dobre huste srdce
@nikuska1987 no nam sa do nicoho ineho nemontuju akurat do toho zoznamu hosti...no dufam ze do svadby uz bude pokoj a nebudu pozyvat nikoho ineho a tie lupienky chcem popri laviciach...posielam foto ako by som to priblizne chcela...
@puffu ved uvidis ale hadam uz nikoho nepozvu,,,,,,,,,,,,,,jaaaaj taaakto noooooo :-) zaujiamve :-)
@nikuska1987 no to dufam aj ja...ale radsej sa k svadbe nebudem vyjadrovat a pripominat ju...:D mne sa to takto v kostole velmi paci....:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?