Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu ved to ani ja len make up a uces ja mam tu vyhodu ze mame skor ako ony, ale aj tak nemam rada ked niekto nieco kopiruje,,,mala by som tu viac fotiek,,,idem kuknut
@nikuska1987 no my tu vyhodu nemame...ale uz mi to je jedno lebo som sa kvoli tomu uz dost natrapila a nic tym aj tak nezmenim...a nech si maju aj tie iste veci ako budeme mat my...uz mi to je jedno...robim si podla toho ako to chceme my a nie tak aby sme to nemali rovnako ako maju oni...a urcite aj keby mali niektore prvky rovnake ako my tak to v konecnom dosledku bude aj tak ine...
@puffu tiez mas svagrinu v priateloch? :-) no ved ano vasa svadba vase predstavy aj keby bola na vlas rovnaka svadba aj tak by bola ina lebo tam budete vy ako par :-) nesnazia sa vas trosku kopirovat??
@nikuska1987 nie ona tu nie je prihlasena ale vie ze som tu aj ake je moje meno takze si myslim ze sem tam zajde...neviem ci obkukuju alebo nie ale co mi vadi je to ze sa nepytaju..ci nemame nahodou vyzdobu fialovu alebo zlatu alebo take tie veci...ale im to je jedno lebo su pred nami a bude to vyzerat ze my opakujeme...ale uz my to nevadi...clovek si zvykne na vsetko...:D ja som to skor zo zaciatku brala ako vyhodu ze pomozeme jedna druhej atd...im sa nepaci akeho kameramana mame mi a nam opacne, videla som dvd kameramana ktoreho maju oni a bol hrozny...ako amater namna posobil...a preto sme si vybrali toho co mame...ako mne je jedno ci kameraman tocil pre stv, markizu atd nejake veci...ide nam o to aby sa nam jeho tvorba pacila a nie pre koho pracoval...
@puffu no to je teda sranda :D akurat dnes som zajednala kystky :D
@nikuska1987 presne presne :D mam objednane kystky :D
@puffu aku budu mat ony vyzdobu a aku vy??,,,,ved aj im by malo natom trosku zalezat aby ste to nemali jednake,,,ja sa tiez sesternici nepytam co ake bude mat, pretoze ony prisli so svadbou len teraz ked ja uz mam vsetko vybrate a zajednane a nemienim sa im prisposobit :-) ved ano majte to co sa vam paci vies ako 100 ludi 100 nazorov nie kaźdemu sa da vyhoviet ,,,hlavne ze si svadbu uzijete vy dvaja to je najdolezitejsie ,,,,,aj nam povedal starejsi kaslite nato ci maju hostia co jest a pit od toho tam je plateny personal a nech my dvaja si to uzivame na plno pretoze je to nas den a bude len raz v zivote :-)
@mishita2401 no opat som zabudla co to tie kystky su...:D neviem ale tipujem ze pierka...:D...tak super ze uz mas..:) a ake si vybrala?
@mishita2401 aj ja som uplne zabudla co to je :-)
@nikuska1987 no preto sme s tomasom cakali od nich trosku viac iniciativy lebo sme to mali naplanovane skor a supli sa pred nas...ako nam je jedno ze ci maju svadbu pred nami ale my by sme im nieco take neurobili...oni maju vyzdobu fialovo-zlato-bielu a my zlato-bielu a rozmyslam ze tam dam nejake prvky bud oranzovej alebo cokohnedej...musim rozpravat s aranzerkou a uvidim...no a tiez prisli s tym ze maju svetelnu vyzdobu aledufam ze nebudu mat latku na strope a lampiony lebo to by ma uz asi porazilo...:D...ale tominov ocko povedal otvorene aj pred nou ze sa mu nepacia jej saty, ze ja mam pekne saty a ze ja sa mu pacim v satach viacej...:) tak ma to tak potesilo ze to beru a rodicia tak z nadhladom a povedia uprimne co sa im paci alebo nie...:) no a zase sa mu nepacili moje saty na redovy...:D
@puffu pockaj musim aj ja sesternicu vyspovedat co a ako..... jej mama si robila srandu ze urobia na nasej svadbe spionaz :-) vyzdoba podobna aj tie svetelne efekty rovnake to akokeby keby po vas opakovali.......to je dobre ze rodicia vas beru jednako a povedia svoj nazor,,,,ako som napisala 100 ludi 100 nazorov z toho si nic nerob ,,,viem ze to je do jedu, ale kasli nato ved ta svadba bude pre vsetkych vynimocna, lebo bude o tebe a tomasovi a vy mozetebyt hostom sympatickejsi a aj tak nebudu vasi hostia ti isty ako u nich iba tomasova rodina :-)
@nikuska1987 ...presne tak...:)...my mame zivu hudbu a oni dj-a takze jedna odchylka...:D ale oni maju mensiu svadbu lebo zenich nepozyva menine sestri a podobne...takze uvidime ako to tam bude...a to ze maju drahy alkohol na svedbe ma tiez netankuje...ved je to ich vec nie moja...my mame to co si v ramci moznosti mozeme dovolit...urcite nemame lacne palenky ale zase absolutku by som nekupovala...taky zlaty stred by som povedala...a svadobcanom to je aj jedno...hlavne nech to je chladene...:D
Článok sa načítava...
@nikuska1987 @puffu no to su tie pierka :D no oranžove-ked budu tak ich tu dam-spodna stuha biela, potom oranžova-ale take ,,priesvitna " a potom biely kvietok a v tom kvietku oranžová malilinkata goralka :D
@puffu nad takymi vecami kto ma co drahsie sa nepozastavuj aj tak sa to bude pit jednako :-) kolko budu mat oni hosti? :-)
@mishita2401 aj ja ked budem mat pierka tak ich sem hodim :-) ja mam tiez objednane mne urobi aranzerka len jej musim povedat presny pocet kusov :-)
@nikuska1987 vies co ani neviem, najprv bolo ze 80,potom 50 takze fakt neviem...uvidime na svadbe...:D
@mishita2401 no asi si ich aj viem predstavit...:) budu urcite pekne...:)
@puffu ved uz o mesiac aj par dni to maju ,,,kedy konkretne pridete na sk?? aj tu na sk mas net budes sem chodievat?? saty na junovu svadbu mas? :-)
my prideme 2.6 a 7.6 sme spat...no ked budem mat cas tak urcite zajdem ale mame toho dost vela na praci...vo stvrtok vecer prideme, v piatok ideme kupovat tomasovi koselu, mne vyzdvihnut saty z pozicovne(ale chcem vyskusat aj nejake ine), popozyvat par ludi na svadbu lebo oco vrabel ze prideme ]-( (sa nam montuje do prace), sobota svadba, nedele mensie dozvuky, pondelok- matrika, aranzerka, cukrarka, vybavit kastiel na fotenie, autobus no a utorok skoro rano uz odchadzame z domu...no opat nebudeme poriadne spat...:D dam tu foto ako sme vyzerali na ich svadbe... :-)
@puffu ty kokso aky nabity program mate tak to vam ujde tych 5 dni ako nic :-) tak to je jasne ze na net nebudes stihat,,,jasne potom poprosim foto :-)
Profilova fotka
Kočky už mám vybraté šaty po polnoci. kuk do môjho albumíku. Len tá fotka je hrôza. :-)
Profilova fotka
Tak baby, konečne vybavená kaderníčka aj vizážistku z Mary Kay, tak hádam to dopadne 6.8. super. Zistila som inak, že postriebrená bižutérka čo som si objednala na mieru z ČR sa mi vôbec, ale vôbec nehodí ku korunke, tak ju predávam tu v bazáriku... Ale je taká krásna... No korunku mám radšej. :-D Aj vy ste také šiši ako ja v týchto veciach? :-(
@nikuska1987 @puffu no ja som dala kusov že 90- asi je to vela ale kedže neviem či nas bude 120alebo viac alebo ako tak som dala viac a ked mi zostane tak nevadi :D @sintea no ja šaty mam vybrate na 50percent :D rozhodujem sa medzi dvoma- jedny take fialove mam aj v albume :D a jedny tu nemam ale maju červenu farbu :D no ja som tieš taka že najskor si niečo kupim pa potom zistim že sa mi to napr nehodi :D
@nikuska1987 @mishita2401 no ahojte...:) tak ja mam tiez vela pierok lebo som kupila 80ks no potom som nasla krajsie tak som kupila tie druhe...:D no inak mam taky dilemu...:/ pisali mi z agentury ohladom svetelnej vyzdoby a saly...tak vyslo by ma to 680e po zlave a o limuzinu maju dnes volat.Tomas vravel ze tu limuzinu asi objedname, lenze po cene vyzdoby si mam vybrat. No ked zistil ze to je cena iba saly, nie je tam vyzdoba kostola ani auta tak povedal ze nie urcite lebo to e vela, me sa to zda tiez trosku vela ale tak ked so vezmem ze kolko tam toho bude...no neviem co mam robit...:/ Dala som aj foto akym stylom by sa mala uberat vyzdoba a vlastne cenova ponuka je za toto...je to ich praca...vraj vyhrali v Ba na vystave naj agentura...ale ja neviem...mne sa to paci ale ta cena je dost vysoka...este som kupila tie lampionove lampy ktore neboli moc lacne...:/
@sintea no ja cakam ze sa moj drahy so mnou pri tom vymyslani a meneni este rozmysli...:D ale nie ...vsetky nevesty vymyslaju...:) ved ide o to ze to chceme mat nadherne...:)
Profilova fotka
@puffu Aj mne sa to zdá prehnané a korunky sa Vám zídu aj na iné veci, len si šetrite. Ale zasa na druhej strane, ak sa Ti to páči a túžiš po tom, korunky sa vždy zarobia. ;-) Je to veľmi efektné a nápadité, nezvyčajne to rozjasňuje sálu... Vyzerá to fakt krásne, len neviem posúdiť, či to stojí fakt za tak veľa peniažkov... :-| A dík baby za podporu v mojom vymýšľaní! :-D
@sintea uz som sa rozhodla s Tomasom..:) urobili sme kompromis...limuzina nebude, bude svetelna vyzdoba za nami a latka na strope, nebudu ani tie ladove lampy s perim...tak potom zaplatime aranzerke nech dozdobi a je to...:) ale aj tak je vsetko dost drahe...:/ ja viem ze si musia pytat ved kazdy potrebuje zarobit ale myslim si ze svadbu dost predrazuju lebo zobrat sa chce skoro kazdy jedneho dna a navysuju ceny vsade kde sa len da...:(
@puffu no to by bolo už asi mo... mne hned povedali že limuzina nebude :D a neavdi prežijem..aj ked sa mi to pači :D ale budeš mat krasnu svadbu ako mi všetky :D
@mishita2401 jasne ved aj bez limuziny sa da prezit...:D hlavne nech bude pekne slnecno, nech ma kazdy dobru naladu...a bude to ok...:)
@puffu ako svadba je raz za život to je pravda ale zasa ja to bez limuziny v pohode prežijem-mne ide o to aby sme boli s Tomaškom štastný :D aby sa nam pačil naš dnik-je pravda že chcem peknu výzdobu-ale aj tak nebudem mat všetko čo chcem ale nevadi prežijem to :D su ovela horšie veci :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?