Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987...mne to tiez nikdy neslo ale tak casom clovek pochyti frazy a uz to ide samo...:) ked sme tu prisli tomas nevedel nic lebo sa ucil nemecky a po 4-5 mesiacoch sa uz vedel v pohode dorozumiet... no inak je dnes den nic moc...vlastne uz aj noc bola o nicom lebo tomasovi zomrela v noci babka...:(..sme najprv mysleli ze nech ide tomas na pohreb ale rodicia povedali nech nejde lebo o mesiac ideme domov...tak nakoniec nejdeme...
@puffu mna to ani nebavi ta anglictina a preto sa ju ani neucim :-) mozno ked budem nutena- hmmm tak to mi je luto to s tou babkou, ale svadbu neodlozite?? :-(
@nikuska1987 nie...take veci sa stavaju...nie je to prijemne ale tak co mame robit...my sme este ako tok v pohode ale tomsova sestra ma svadbu o mesiac...tak to bude asi trosku take cerstve este ale tak rusit sa to neoplati...najma z financneho hladiska...
@puffu dufam, ze nam sa nic taketo neprihodi a Pambozko si nikoho nepovola......babka sa bude s vami tesit z neba :-)
@nikuska1987 tak tak...:) a ty inak ako? Bola si pooblievana poriadne?
@puffu najviac ma vyoblieval Janko - povedal mi , ze tuto velku noc to musim poriadne schytat, lebo toto je posledna velka noc co som slobodna :-)
@nikuska1987 no tak ma byt nie...:D tak tu to neoslavuju takze posledne roky som iba pokropena vodou iba tomasom...:) ale inak nic...tu to je uplne ine ako na Sr, ani nevnimane ze velka noc je...:/...ale o mesiac sme doma tak sa tesime...:) ved uz o tri mesiace sa vydavame...:))))
@puffu no ano xixixixixi :-) UK sa pripravuje na velkolepu svadbu co sa chysta ze? aj to nejako pocitujete? :-) mate teda taky obycajny pondelok - na kolko pridete o mesiac??jasne uz o 103 dni :-)
Profilova fotka
Ako tak čítam, všetky ste tu už nachystané. Tiež mám svadbu 6.8.2011, ale zatiaľ máme dohodnutý len kostolík :-(
@nikuska1987 nie my to tu nepocitujeme ale asi ludia v londyne to pocitovat budu uz od stvrta lebo budu vsetko pripravovat...tak inak sa anglicania tesia ze bude kralovska svadba...a su tu vraj este protesty...moslimovia chcu protestovat v den svadby ...trapni ludia...nechapem preco idu protestovat...ale inak som na nu zvedava ako bude vyzerat...podla mna je pekna zena zakze bude krasna...:) o mesiac prideme iba na 6dni a potom ked sa vratime do uk, tak o 5tyzdnov pojdeme opat domov takze to zbehne rychlo...:)
@bbbroskynka ked chces vsetko stihas...ale take zakladne veci ako kameraman,fotograf a hudba a najma restika treba riesit urcite skor...ale urcite nieco najdes...:)
@puffu tu su plne noviny majstrovstiev a kralovskej svadby :-) dokonca som minule citala, ze im predpovedaju len 7 rokov manzelstva - no trapne hned im manzelstvo takto odpisat ;-) urcite bude krasna nevesticka, och to uz rychlo ubehne ved teraz to rychlo leti my uz sme dnes trosku porozdavali oznamenia :-)
Článok sa načítava...
@bbbroskynka neboj sa dobehnes to ved mas este 3 mesiace casu, ale ako napisala puffu tie zakladne veci si treba zajednat cim skor :-) ani my nemame vsetko, ale takych 80 percent mozno :-)
@nikuska1987 tak niektory ludia fakt praju...strasne...ja by som urcite nechce byt na jej mieste...tu su akurat famy ze vraj je tehotna a vraj cakaju dievcatko....ale ci pravda uvidime o par mesiacov ked sa zacne zaoblovat...:)mne sa pacilo iba to ako vraveli ze nebudu pocas zlej ekonomickej situacii minat na zbytocnosti a maju oznamenia rucne vypisane, je tam aj zlato...potom ze obrucky stoja neviem kolko tisic libier...atd...no uplne ze setria....:D
@puffu to je zavist ludi,,,ja im to prajem su krasny parik a nech im to vydrzi co najdlhsie :-) mne zase ze nechcu svadobne dary, radsej nech hostia podporia financne nejake nadacie, alebo neziskove organizacie ci nemocnice :-)
@nikuska1987 hej...maju internetovu stranku a tam asi 6 nadacii na ktore mozu ludia prispievat...tak nic im nechyba takze sa rozhodli dobre...ja im tiez prajem, mne je ona strasne sympaticka...:) v uk o nej hovoria ako o druhej Diane...ja si myslim ze im to vydrzi...hoci natlak medii niekedy robi svoje...ale vyzeraju spolu stastne...:)
@puffu aj ja si myslim, ze im to vydrzi :-) tak urcite im nic nechyba, ked si to tak vezmem ani ja nehcem nic na svadbu, len sa chcem stat Jankovov manzelkou a materialne veci ma nezaujimaju a kebyze mam tolko penazi ako ony tak tiez by som to asi tak isto poriesila :-)
@nikuska1987 presne tak...:) tiez by som to riesila podobne...my tiez nerobime svadbu pre svadobne dary a peniaze ale preto lebo chceme...a chceme to mat tak ako sa nam to paci a samozrejme ze treba pozerat aj na ten rozpocet ale az tak to neriesime...trosku nas mrzi ze to je take drahe ale tak svadba je nasa celozivotna udalost...:)
@puffu mna peniaze vobec nemrzia :-) peniaze boli aj budu hlavne ze sme zdravy, stastny a ze sa nadovsetko milujeme a tak to ma byt :-) :-) :-)
@nikuska1987 tak ano...zdravie je podstatne...ked su ludia zdravy tak si dokazu zarobit...ale niekedy si povieme ze no a mohli sme mat toto...ale nebereme to nejako tragicky lebo sme chceli mat presne taku svadbu aku mame...len sme museli zvysit trosku nas rozpocet ako sme povodne chceli
@nikuska1987 aj ja :D ale som sa prezliekla až nakoniec :D aby som nemusela stale :D
@bbbroskynka a kde maš svadbu??? sa poponahlaj :D
@puffu aj my budeme mat svadbu taku aku chceme,,,na svadbe moc netreba setrit, pretozeje len raz za zivot moj nazor :-) je logicke ze vas vyjde viac pretoze budete mat 2krat tolko hosti ako my,,,co som ratala predbezny rozpocet, tak nas vyjde na vyse 5000 eur :-)
@mishita2401 no ved to jasne xixixixi dobre si to poriesila :-)
@nikuska1987 tak my sa zase trosku krotime lebo nechceme minut vsetky nase uspory na svadbu, do konca roka by sme si chceli kupit byt takze rozmyslame kde co dame...tak tym ze mame ludi navyse tak nas vyjde hostina drahsie a alko a kolace lebo nam toho treba viac...ostatne vydavky su rovnake ktore musia byt bez ohladu na to ci mam 150ludi alebo 30...
@nikuska1987 no len sa mi smiali že miss mokre tričko :D heh... @puffu maš niečo noeve?? :D
@mishita2401 no nove asi nemame nic...davam dokopy fotky aby som ukazala aranzerke ze co chcem a ako...cakam na mail z limuziny a od barmana ze kolko by chcel keby nam miesal napoje...ale asi to urobim tak ze budu iba nejake koktaily v miskach a kazdy si napere naberackou(lacnejsia volba)...no a vcera tominkovi zomrela babka takze teraz to je take ze velmi o svadbe nehovorim...:( ale tak svadbu nerusime ani my ani tomasova sestra... no a ty nieco nove?
@puffu tak to ma mrzi... no to bude asi naozaj lacnejšie a asi aj lepšie s tými miskami s napojmi :D no ja nemam nove nič, ale musime volat organistovi a koli perničkom :D
@mishita2401 my stale zvazujeme ci chceme organistu...:/ nam sa to jednoducho nepaci...chceli by sme skor hudle a basu...no ale uvidime ked sa stretneme s fararom...mne by to ani nevadilo kebyze im prinesiem cd a nech mi pustia pesnicky ktore chcem...:D inak kolko piesni sa hraje v kostole? Jedna ked ides dnu, potom je nejaka piesen ked uz budete manzelmi ci nie je? No a potom ked vychazame s kostole bude dalsia piesen? Nevies? Rozmyslala si ako to budete mas? Alebo si nepamatas ked si bola na nejakej svadbe?
@puffu joj tak toto ja vobec neviem :D ja som ani nevedela že ho musim rezervovat :D a na tu našu pol hodinku mi organista stači uplne že až moc :D.. ja sa v piesnach nevyznam to neviem ako bude :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?