Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
Profilova fotka
@nikuska1987 ahoj :) Ja budem mat tiez limuzinu, u nas v BA 500 eur 3 hodky. U vas a neda dohodnut? Musís si ju zobrat na 15 hod?
@ingridka07 ahoooj tu vychadza limuzina na 5 hodin do 500 eur a kazda dalsia hodina 54 eur :-) ale my nechceme limuzinu nam sa to nepaci :-) este si musime pochodit pozicovne a uvidime pre ake sa rozhodneme :-) potom budete mat ake auto?? :-)
Profilova fotka
@nikuska1987 aháá:) No limuzina bude moje auto, pre zenicha este nevieme. ale asi nejaka Audi, Bmw alebo nieco taketo.
@ingridka07 aj my by sme skor bmw, mercedes, audinu :-) my budeme mat len jedno auto lebo 2 by sa nam neoplatili kvoli velmi kratkej vzdialenosti :-)
Profilova fotka
:) a na obrad idete spolu?
@ingridka07 ano ja mam kostol v ktorom bude obrad rovno cez cestu :-)
Profilova fotka
hééj, to je super:) tak to s celým sprievodom pôjdeš pešo nie? to by bolo dobrééé:)
@nikuska1987 tak zatial mam jednu ponuku a cakam za druhou cenovou ponukou...ta prva je na 4hodiny 550e...ale to preto je ta cena lebo limuzina by bola z Ke co je 80km do He...:/...uvidime co povedia ti druhy a potom sa uvidi...
@nikuska1987 no ved to ja som tieš dnes nemala čas ale u nas bolo dnes už zatiahnuto..ale nevadi :D
@mishita2401 aj u nas dnes prsi...:/ esteze som si vcera trosku spiekla chrbat tak mi to az tak nevadi...:D...no a teraz mi prepina a si robim akoze na skusku svadobne nechty...:D...
Profilova fotka
Ahojte.... tak my sme už traja a keď sa zotavím, začneme riešiť náuky a drobnosti, ktoré ešte nemáme povybavované...
@puffu :D ja mam tie svoje po tom gele take meke a zničene že mi je s toho smutno velmi.....
Článok sa načítava...
@mishita2401 vazne? Mne sa to nikdy nestalo...mam aj kamaratky ktore si davaju raz rocne potiahnut nechty gelom lebo potom ich maju tvrdsie ked ten gel zide dole...skus brat nejake vitanimy na nechty a urcite sa do svadby upravia...
@martinkatinka tak to Vam rodinka gratulujem k novemu prirastku...nech rastiete do krasy...:)
@puffu no mne sa praveže ten gel začal lupat a mala som tam take škarede vzduchove bubliny a tak mi to zliezlo-sa mi to škaredo ošupalo...a teraz ich mam uplne meke a mne vytaminy nepomahaju na nechty-mam to odskušane
@mishita2401 tak na tvojom mieste by som isla za tou manikerkou a jej nieco povedala, lebo ti ich urobila totalne zle..vzduchove bubliny by sa robit nemali...potom sa ti tam topi vzduch a mozu vzniknut aj plesne na nechtoch....a to si este za to aj musela zaplatit...:/ ...no skoda ze teraz pred svadbou ich mas znicene...oni ked nechty kde bol gel odrastu tak to bude v pohode...do svadby sa to hadam podari...:)
@puffu no hadam hej dufam že za tie tri mesiace mi vyrastu tie zničene..preto si už u nej nejdem davat robit nechty. ako obočie robi dobre aj dobre maluje ale nechty to nie..už nechcem. ale kamaratka čo ma svadbu v den ako ja -a býva asi o kusok dalej odomna tak ona robi nechty tak skusim u nej :D a že mi urobi tu japonsku manikuru že to by malo nechtom pomoct
@mishita2401 tak myslim si ze do svadby by to malo byt v poriadku...:) a lepsie ze si vyskusala teraz...aspon vies ze k nej uz nepojdes...:)
@ingridka07 este uvidime co a ako :-) tieto detaily sa budu riesit 2 tyzdne pred sobasom :-)
@mishita2401 ved ani ja som bola cely den u draheho :-) az teraz som sem dosla na chvilu :-)
@puffu aj tak dost my by sme urcite tolko penazi neinvestovali do limuziny :-) radsej si ich odlozime na veci do domceka nasho vytuzeneho :-) nam by sa to neoplatili vzhladom na velmi kratku vzdialenost to by sme sa poriadne ani nepovozili :-)
@ingridka07 ano na obrad pojdeme spolu, pretoze budeme mat aj odobierku :-)
Profilova fotka
@nikuska1987 odobierka musí byt aj u nas :)) Len u nás je to tak, že nevesta ide v jednom aute a zenich v druhom a potom z kostola idu v jednom uz spolu:)
@ingridka07 u nas kto ako chce :-) my sa ani nebudeme pridrziavat zvykov a tradicii, ale urobime si svadbu podla nasich predstav :-)
@puffu mam na teba prosbu mozes mi prelozit do anglictiny tuto vetu??,,Drahy billl dakujem velmi pekne za svadobne saty su prekrasne moze to byt takto??,,,,Dear Bill thank you very much for wedding dreesing, they are beautiful :-) dakujem obraciam sa na teba, kedze zijes v UK a vies perfektne po anglicky
@nikuska1987 no perfektne by som to nenazvala...:D ale inak v pohode...:) Dear Bill Thank You veru much for my wedding dress, it´s so beautiful.
@puffu aspon že tak :D
@nikuska1987 no ako už si bola mokra?? :D
@puffu dakujeeeem :-) ja som sa ucila , ale uz som z toho vysla a najvacsi problem my robila gramatika :-)
@mishita2401 no jasne a ty?? :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?