Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@sintea no rodine by sa malo.mi mame 80oznameni ale to preto lebo moj drahý ma velku rodinu . ak ideš niečo riešit aj cez mail a FB tak ti ich netreba asi vela-len rodine -si spočitaj kolo vas je a manželskemu paru jedna by mala ist.
Profilova fotka
Ved prave, musim si to spisat... A dost mame aj single priatelov, tak preto... A pozyvat ste boli vsetkych hosti na svadbu s oznamkom osobne?
@mishita2401 tak vacsinou je to cez nejaku agenturu..pridu tu 2 sestricky, jedna na den a druha cez noc...a cez vianoce je u svojej mami...:)...aj teraz ked ideme iba na 6dni domov tak ide tiez k mame lebo tie agentury su dost drahe..
@sintea no ešte sme nepozývali ale budeme osobne ale žiadne oficiality aj tak to už každý vie :D a aj kamaratkam ja idem davat tak o to ich mam viac.
@puffu jaj :D tak to je dobre dala som tu foto našich obručok krasnych :D
@sintea no my sme davali alebo davame oznamenia iba tym co idu na svadbu a dalej mame asi 10 oznameni navyse pre istotu...sme v zahranici a vsetci priatelia a rodina budu na svadbe a uz to aj tak nemame komu rozdavat...:D..mame 120ludi a oznameni mame 55ks...si spocitaj ludom(rodinam) kolkym to budete rozdavat a tolko objednaj..samozrejme aj jedno pre vas na pamiatku...:)
@puffu barmanaska show je krasna, ale podla mna sa to na svadbu nehodi :-) to na ine spolocenske prilezitosti, ale rozhodnutie je na tebe a Tomasovi :-) ale tie napoje nieje zly napad :-)
@mishita2401 hladala som ich aj na nete na stranke salonu, ale nenasla som ich su kremovo - broskynove paradne ked budeme mat foto zo svadby dam ich sem urcite a ty co nove? :-)
@nikuska1987 no mame obručky od dneska od rana 9:30 :D
@mishita2401 akurat som ich pozerala krasne su tak sa tesite :-) ja som mala dneska take nervy ze najradsej by som zrusila celu svadbu :-)
@nikuska1987 prečo čo sa stalo?? no velmi sa tešime :D uplne sme nadšený!!!!!!!!!!!!!!!!su ovela krajšie ako sme si len mohli predstavit :D
@mishita2401 uz ma to nebavi vybavovat, stale musim nieco riesit, vytelefonovavat, vcera som sa cely den jak blazon nahanala po meste a hladala veci na svadbu- nebavi ma to ;-) uz nech je po tom vsetkom to aby ladilo s tym neviem sa rozhodnut na niektorych veciach no hruza
Článok sa načítava...
@nikuska1987 aha :D tak mna to zasa bavi :D
@mishita2401 mna to uz presatava bavit a potom ma to bavi to mam take fazy :-) ked popritom musim robit dalsich 1000 veci a kazdy stresuje tak sa to prenasa na mna a potom ma nic nebavi :-)
@nikuska1987 jaj ..tak mi si po velkej noci zajedname organistu..a potom v maji ideme na oblek a topanky a tak :D to sa stiha v pohode..a ešte zavolam koli tým prerníkom.. :D
@mishita2401 ja som dnes volala organistovi, povedal mi ze by mal byt na SK ze by prisiel, ale sa mu mam este ozvat v july a spevokol nam slubil ucast :-) my este musime vybavit obrucky a draheho poobliekat + detaily :-)
@nikuska1987 si vezmi že už len tri mesiačiky a par dni :D to leti velmi velmi rýchlo :D mi sme mu dnes nechceli volat ked je sviatok... až po velkej noci to asi vybavime :D
@mishita2401 no ved to a mna uz chyta depka z toho vsetkeho :-) uz nech je to za nami zacinam sa toho vsetkeho obavat, ale to kazda nevesta co mi vraveli vydate kamaratky- mierny stres ci sa vsetko stiha vybavit, ako to bude prebiehat cele atd..... :-)
@nikuska1987 tak ja teraz nestresujem..ale viem že budem minimalne mesiac pred svadbou :D...ale dnes bolo tak krasne tak ma aj opalilo ked sme hrali vonku šipky :D len škoda že ma opalilo v tričku-ale neni to moc tak to sa da doopalovat :D
@mishita2401 ja som nestihala aj sem som prisla len na chvilu lebo este ideme piect :-)
@nikuska1987 idete piect?? :D nam sa nechce ale zajtra budem musiet :D... uf..
@mishita2401 mama piekal vcera medove rezy dnes ich plnila ja som dnes robila bananovu roladu a este ideme samrony,,,,utekam lebo ideme piect :-) tak vy zajtra budete mozno piect a ja sa budem opalovat na vymenu :-) tak nabuduce pekny zvysok dna ahoooj :-)
@nikuska1987 no ymslela som ze vlastne iba jeden barman ktory to bude robit...lebo ten lad atd sa po case roztopy...nemyslela som nejaku neviem aku barmansku show iba barmana...:D...ale je to drahe takze nic z toho...:/ a mozno budem mat nakoniec bielu limuzinu...:)))) no zatial o tom rokujeme s Tomasom tak sa este uvidi...:)
@mishita2401 no pozerala som obrucky...fakt pekne...:) pristane ti...:)
@nikuska1987 heh ale doobeda odpraceme , uvarime niečo upečieme pojdeme von opalovat sa a potom budeme zasa piect :D nebudem predsa celý den v chalupe :D ked je tak pekne teplo :D... @puffu dakujeme velmi pekne :D
@sintea tak my pozyvame vsetkych osobne lebo su v okruhu 100km takze to sa da...inak keby sme mali niekoho z Ceska tak to riesime postou ...:)
Profilova fotka
Dík kočky. Zisťujem dopredu, pretože nás to ešte len čaká, veď asi aj Vás... :-)
@sintea nemaš zač :D no ja od 30. aprila idem rozdávavat oznamenia aby som to v pohode stihla :D a aj tak to každý už vie tak to len tak aby sa nepovedalo :D
@puffu kolko by to vyslo???,,,,,,,,,,,,,,,,,,my nechceme limuzinu, lebo ked sme to spocitali co pyta tu v PE za limuzinu tak ako sila do 1000 eur na 15 hodin :-)
@mishita2401 aj ja mam stale coi na praci a nemam cas sa ani opalovat akurat som si umyla vlasy a za 2 hodiny ideme do kostola a dalsi den je za nami :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?