Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 ale de sme 11v skupine ale mame iba 7otazok dat do minimalne 30slajdov. len ked na to moje ja na nete asi tak tri vety
@mishita2401 niektory vyucujuci maju take poziadavky ze koniec :-)
@nikuska1987 no to hej :D och joj ako na nejake tri slajdy by som možno čosi našla ale to je take divne-ale asi preto je to divne lebo tomu nerozumiem :D
@nikuska1987 nepochybujem o tom ze aj ty budes nadherna nevesta...kazda nevesta je pekna...aspon pre zenicha urcite...:)
@mishita2401 tiez si myslim ze teraz mas dobru postavu...:) no aspon podla fotky vyzeras super...:)... ja si myslim ze este pred svadbou ci chcem alebo nie schudnem lebo stale chudnem ked som v strese lebo nemozem jest... @mishita2401 @nikuska1987 no inak dnes som sa podvecer riadne zlakla...vykradli jeden salon z Ke na Masiarskej ulici a moj salon odkial mam vsetky saty je na tejto ulici...som asi dychat nevedela...no ale nakoniec na tej ulici je este jeden salon a vykradli ten druhy...fuuu ale som si vydychla ked som citala ze to nie je ten moj...no si neviem predstavit co by bolo keby vykradli ten moj...no nechapem naco vykradaju svadobne salony...naco im budu tie saty...ale dnes je v kurze asi vsetko...
@puffu no o tom som poučla ty maš šaty z meggi soreto či ako sa to piše??? :D no dik za komplimnet :D ale teraz sa už začinam pačit aj sebe-len do leta sa musim ešte viac zbavit tych strii- ale pomaha mi na to suprovo ten gel z oriflame- som neverila že to pomože ale už po 2týždnoch vidno zmenu-oni sa ako nikdy nestratia ale krasne blednu :D a to je super !!! ale na neštastie sa mi začinaju tvorit aj tam ,,hore" mna asi drbne :D a zajtra držat palce na skušku :D
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@puffu no tak to ano suhlasim kazda je krasna pre toho svojho :-)
@puffu vies ako svadobne saty ukradnu a popredavaju dobry biznis :-) tak to by vylakalo aj mna ty kokso keby zase mas zhanat svadobne aj popolnocne saty nanovo uz by mohli byt obsadene na tvoj termin :-)
@mishita2401 hej presne odtial mam saty...:)...no tak super ze ti krem pomaha...aspon si nasla nieco co ti zabera...:) a ako dnes dopadla skuska? Som na teba myslela...:)
@nikuska1987 tak urcite som si vydychla ze to nie je moj salon..:D taky velky balvan zo mna spadol...:) Ale tak si myslim ze tie drahsie salonu su nejako zabezpecene a poistene...no aspon si myslim...:D
@puffu dik no dostala som A :D heh a mi pochvalila aj seminarku tu 15stranovu a mi povedala že vidno že sa učim-tak som bola na seba pyšna aj som l...ale potom ma vytočila lebo ked sme to opravovali-tak sme jej pomahali to zapisovat-a ona sa pomýlila a zhodila to na nas.-ako nenormalne ma tak nasrala :D ale tak dala som si dva pohare vinka teraz a som uplne že s usmevom na tvari :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 tak gratulujem...:) tak mas byt pravom na seba hrda...:) a mna dnes vytocil otec...:D ale uz som sa ukludnila...:) ale inak v pohode...celkom pekny den bol...:)
@puffu tak ten kto chce nieco vylupit si vzdy najde sposob :-)))))))takze uz mozes byt bez obav,,,inak ked sa tu niekedy stretneme nemohli by sme si zosumarizovat komplet zoznam veci na svadbu?? aby sa na nieco nezabudlo :-)
@mishita2401 gratulujem k A :-)
@mishita2401 @puffu baby dnes to je ake magicke cislo ze 111 :-)
@puffu @nikuska1987 Dakujem :D No dnes je teda magické čislo :D heh a vonku je pekne ... :D a nikuska1987 kludne si to možme zosumarizovat len aby sme sa tu stretli :D
@nikuska1987 no tak to by bolo super lebo ja mam pocit ze stale nieco nemam...:/..ze som na nieco uplne zabudla..
@mishita2401 no presne...ja tu tiez nemam cas chodit ...take rusne obdobie...este ked je vonku teplo...:)
@mishita2401 @nikuska1987 ahojte nevesticky...:D tak tu je moj zoznam co treba kupit alebo vybavit: kamera,kostol, fotograf, auto, starejsi, matrika, kapela/dj, sala- zakladne veci ktore uz mame....:) cukrarka, oznamenia, obrucky, autobus(ak treba), aranzerka, kadernicka, kozmeticka veci ktore treba kupit pre nevestu: saty, spodne pradlo, topanky, doplnky, silonky, podvazok, sponky(na uces ku kadernicke), pre neho: oblek, kosele, kravaty, manzety, opasok, vreckovky, tielko ine veci ktore potrebujeme: pohare,krizik, alko, nealko,ovocie, pochutinky(tycinky, arasidy), krabice na vysluzku, pierka, spendliky, lupienky, podbradniky, spz, figurky na tortu, menovky, servitky, obalky na oznamenie, set na tortu(ak ju chcete rezat), nieco pre hosti( ak chcete) a nezabudnite na kufrik prvej pomoci...ja stale mam nieco take v kabelke(ibuprofen, leukoplast a gel na ocistenie ruk a krem na ruky) ale na svadbu to potrebujete vacsie a veci ako: ibuprofen, lak na vlasy, sponky, leukoplast, nieco na osviezenie ust, licidla, biela krieda(ak by sme sa zaspinili), pomada, ruz/lesk, priesvitny lak(ocko na silonke), navlhcene vreckovky, zrkadlo a ked je vonku velmi horuco ta sa treba aj natriej kremom na opalovanie. tak to je moj zoznam....ked este nieco tak piste budem len rada...
@puffu pana beka :D tohho ešte nemam :D heh -hlavne tu prvá pomoc :D heh ale to sa dokupi :D... a ta biela krieda to by ma fakt nenapadlo :D ešteže tam mam :Dheh
@nikuska1987 @puffu a ešte dnes sme boli kukat naše obručky-zlatnik nam volal že to chce vylepšit a dobre to vymyslel :D heh vo štvrtok by sme ich mali mat domka :Dalebo po velkej noci-že kedy si po ne prídeme vtedy :D
@mishita2401 hej...tak to sa uz neviem dockat s tebou ako budu vyzerat...:)...ale urcite budu nadherne...:)..no to s tou kredou som tiez nevedela ale nasla som to na tejto stranke a fakt je to super napad...:D
@puffu si ju zaobstaram nejako :D ešte mam v rodine hodne deti čo chodia do školy- sice to neni drahe ale nemusim kupovat no nie :D nejako zoženiem :D ale veim že ked sme doma domazali ako deti stenu tak sme to zatreli kriedou a bolo všetko v pohode :D :-)
@mishita2401 no presne...:D..my sme to robili ovnako...:) uz nam vela nestava ...:) uz ked sa prehupneme cez 100vku tak to pojde uplne rychlo si myslim...
@puffu ja si to tiež myslim že potom to pojde jedna radost :D
@mishita2401 ani sa nenazdame a bude 110 dni po svadbe...:)
@puffu juj ale nejdem až tak daleko mysliet :D
@mishita2401 no len ja som teraz rozbehana :-) dnes som bola v praci a poobede na zahrade a zajtra to iste :-) rada by som to zosumarizovala vidim ze puffu sa uz posnazila :-)
@puffu ved to aj ja stale si ich nemozem dat dokopy tie veci :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?