Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 kedy ze maju prist???,,,ja som akurat pozerala moje svadobne a maju prist za 22 dni ake krasne cislo no krajsie by bolo 2 dni:-))
@nikuska1987 no ved som ti pisala že začiatkom maja ale že jej spolu s mojimi mali prist ešte jedny ale tie su už v salone takže očakavam ja aj majitelka že možu prist aj skor :D.... no kukaj lebo čas sa krati a ešte ti treba topanky a tak :D
@mishita2401 ano viem, ze si pisala ale blbne net ta sprava mala byt ulozena este pred tou co si mi pisala :-) ved pozeram a hladam :-) co inak mas nove?,,,nenudis sa doma?
@nikuska1987 no ani sa nenudim učim sa a tak..inak neveš ako sa čisluju strany na seminarke aby prve dve a posledna nemali čisla?? :D
@mishita2401 na sobotnajsiu skusku? :-) to ti neviem poradit tiez som s tym mala problemy a nakoniec som mala vsetko ocislovane nevedela som to a koho som sa pytala tiez nevedel :-)
@nikuska1987 hej na sobotu...hm.... ale mam toho vela...ale už sa učim od obeda a musim si dat pauzu-tak zas chcem čislovat seminarku a nemožem..lebo to nevem-teda vem ale nie to čo tam potrebujem :D
@mishita2401 tazka skuska to bude ci v pohode? tak vela stastia na skuske :-)
@nikuska1987 no to robievam ale ja potom niečo potrebujem poslat profakovi aj cez mail a to už nevem ako urobim s tým čislovanim
@nikuska1987 no bude asi dost naročna... a po dlhom čase zasa prva tak ako netešim sa
@mishita2401 to by som sa netesila ani ja, ale tak zvladnes to :-)
@mishita2401 kokos ako blbnu tie spravy vobec sa neukladaju na obrazovku po poradi ako ich pisem :-)
@mishita2401 keby mu sestra skusila zavolat a opytala by sa :-)
Článok sa načítava...
@mishita2401 alebo skus urobit tak ze tie listy, ktore nechces ocislovat si vytlac a tie ostatne si potom dodatocne ocisluj :-)
@mishita2401 keby si mu to poslala ocislovane mozno by si ani nevsimol, iba ak by pozeral obsah :-) naozaj ti neviem poradit ja som s tym tiez mala problem na bakalarku :-)
@nikuska1987 ono sa to da urobit- sestre to robil kamarat ked teraz robila bakalarku ale ja to nevem
@mishita2401 ale tvoje nieee to iba moje saleny net :-)
@nikuska1987 :D ja nevem :D moje hadže nejako divne :D heh
@nikuska1987 asi ale tak u nas je strašne škaredo takže net mam aj pomalši lebo prši a asi je blbý signal
@nikuska1987 no všimla som ti zže to tu hažde všeliako :D
@nikuska1987 no presne... a to sme mali sadit zemiaky :D heh
@mishita2401 uz zacalo aj tvoje asi nestiha spracovat naraz tolko svadobnych informacii :-)
@mishita2401 aj tu je skaredo prsi a fuka vietor :-) aspon ze som doma a nikam sa nechystam :-)
@mishita2401 aj my sme mali ist dnes do zahrady sadit, ale pocasie to pokazilo :-)
@nikuska1987 :D nevadi :D
@mishita2401 ani mne aspon si oddychnem aj tak som vstavala o 4.20 a nechcelo sa mi ist sadit :-)
@mishita2401 nooo uz od 6 robime :-) ale vcera som bola viac unavena ako dnes takze zahradu by som zmakla :-) jaaaaj tolko vseliakych siat je,,,saty si poziciavas ci si das sit?? alebo si 100 percent rozhodnuta pre tie fialkove??,,lebo si mi pisala ze este nevies :-)
@nikuska1987 tak skoro??? :D
@nikuska1987 no šaty si idem požičiavat lebo chcem mat vínimočne šaty a take stoja aj 200eur a požičovne len 80eur tak sa mi to oplati nechcem popolnočky obyčajne-chcem take aby ked vojdem do dverí každý kukal na mna a obdivoval :D-divne napisane ale nevadi :D
@mishita2401 to nieje divne napisane to je sen kazdej zeny ked vstupy do miestnosti aby ju vsetci obdivovali :-) ja si zistim co stoji kupa siat a co pozicovne a na zaklade toho sa rozhodnem :-)
@mishita2401 tak pevne nervy :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?