Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no my(viacej ja) sa zaoberame autom...lebo chcem mat istotu ze co budeme mat a nie len take pri pive nejake dohovaranie...zatial nie je nic iste a to tiez nechcem nechavat na poslednu chvilu, lebo terenne auto sa mne osobne nepaci ako svadobne tak uvidime co nakoniec vyriesime...zeby sme potom este nezhanali pozicovnu...:D ale tak dufam ze nie...:)to asi skor bude nejake terenne ako pozicovna.. ]-(
@mishita2401 ..tak my radsej viac lebo clovek nikdy nevie...mozno sa zaspini...alebo neviem...tak radsej 3-4 ks..a biele kosele vynosi...ved krstiny, odpusty a take veci...:D
@mishita2401 @nikuska1987 inak som sa vcera definitivne rozhodla ze unos mat nebudem...:) vy ste ako na tom? U vas bude alebo nebude?
@puffu my urcite pojdeme do pozicovne mam uz pozistovane pozicovne a kde sa poziciavaju auta :-) tiez to chceme riesit v juny zaciatkom :-) alebo koncom maja kokos stale je co riesit a uz svadbu vybavujem od januara :-)
@puffu ked som sa pytala mojho draheho ci chceme unos povedal mi, ze kto mu unesie nevestu ten si to "Zlizne" ze nechce ziadny unos :-)
@nikuska1987 no stale nieco...a potom este menu a take tie veci...to niekedy clovk potrebuje dovolenku normalne...:D
@puffu menu budeme riesit 2 tyzdne vopred este potrebujeme zistit kolko hosti nam prislubi ucast :-)
@nikuska1987 na naopak vidim na Tomasovi zeby unos mat chcel...:( aspon bol taky prekvapeny ked som mu povedala ze nechcem unos...a ze ci potom nebudem lutovat a tak... ale osobne si myslim ze je to zbytocnost...aj tak na unos ide do 20-30 ludi a zvysok ostava v sale
@nikuska1987 no tak som to aj myslela ze este ano mesiac alebo 2 tyzdne nebudeme mat po vsetkych pripravach lebo menu a zasadaci poriadok, skusky ucesu.atd...
@puffu aj menej podla mna 20-30 je vela :-) ja tiez nechcem to by bolo vela aj balony stastia aj odcepcovanie, progarm, fotenie atd.... :-)
@puffu zasadaci poriadok robit nebudeme nech si kazdy sadne kde chce :-) my to tak poriesime nechceme hostom urcovat kde si maju sadnut aj tak sa porosadzaju kde budu chciet pootm :-)
@nikuska1987 aj nad tym som uvazovala ale tak my mame tri rady stolov a to urcite tak nevyjde aby sedeli napr jedna partia ludi pri sebe...nechceme aby sa potom nahodou stalo ze 10ludi z jednej partie bude sediet za jednym stolom a potom 4 si budu musiet sadnut za iny stol z tej istej partie...bude to lepsie zorganizovane pre nas...my mame aj tak iba ludi ktory sa poznaju medzi sebou a chce sediet pri sebe...nemame nikoho takeho kto bude poznat iba mna alebo iba zenicha a nihodo ineho z pozvanych...som uz aj skusala urobit zasadaci poriadok a fakt to nie je jednoduche zladit ludi do jedneho stolu...
Článok sa načítava...
@nikuska1987 presne ako vravis...my mame aj balony, potom redovy a neviem kedy by bol unos...a este v lete sa stmieva neskor a zase zeby ma unasali pocas svetla...:D tak toto ne...:D
@puffu tak my mame 60 maximalne a vy 120 takze zas rozdiel :-) aj ja som skusala robit zasadaci poriadok, ale sme si povedali ze takto to bude najlepsie :-)
@puffu aj tak ten den ubehne ako voda :-) ani si ho nestihneme uzit :-)
@nikuska1987 tak to je rozdiel...pre nas to bude najlepsie so zasadacim poriadkom lebo by bol zbytocne chaos..a vsetkym pozname a vieme s kym by si sadli a tak...:)
@nikuska1987 no ved prave...:/ tolko usilia, energie, penazi a tak rychle bude po nom...a nechcem si este svadbu zbytocne skracovat unosom...:)
@puffu ved to, ze kazdemu vyhovuje nieco insie :-)
@puffu ved to chcem s drahym stravit co najviac casu :-)
@puffu odpusty??? to čo je?? :Da unos asi nebude- aj ked sme to ešte s nikým neriešili ale ja ho asi nechcem :D zbytočne vyhodenie penazi a na mojej svadbe chcem byt :D
@mishita2401 prepac ze som skor neodpisala nevsimla som si tuto postu od teba zalezi ako sa v nich ty citis a ci sa ti pacia :-)
@nikuska1987 :D ja už ani nevem o čom je reč :D ale nevadi :D
@mishita2401 o popolnocnych satach :-)
@nikuska1987 jaj :D ked ja som taka nerozhodna :D počkam na tie čo som mala vybrane skusim a vyberiem si :D
@mishita2401 ved aj ja som nerozhodna som zvedava ako budem vyberat ja :-)
@nikuska1987 :D no ved normalne to bude problem :D
@mishita2401 ale tak nieco si vyberiem ako to bolo aj pri poharoch , sv. satach a oznameniach atd....... :-) :-)
@nikuska1987 ja už sa neviem dočkat kedy mi pridu tie moje šaty!!!!!!!!!!!!!! :D
@nikuska1987 no maju prist začiatkom maja- ale to jej mali prist ešte jedny ale tie prišli skor- a tak sama nevie že či jej nepridu teraz nekedy nahodou. ... sa na te tak tešim .... a s tých čo som včera skušala som tieš bola v siedmom nebi :D každemu sa pačia :D
@mishita2401 aj ja si akurat pozeram spolocenske saty, lebo uz ma nahana mama aj drahy nech si nejake pozriem a vyberiem:-)))

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?