Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ja vieeeeem :-))))) uz mas vsetko ku svadbe :-) ??
@nikuska1987 ešte nieeeeee :D
@mishita2401 co ti este chyba? :-) naco som zabudla?? ty uz mas toho viac nez dost :-)
@nikuska1987 tak ako vravis...clovek vyzera lepsie ked je trosku opaleny...:)
@nikuska1987 a ved ešte pre mojho-on nema nič :D
@mishita2401 tak skusanie siat je podla mna super zazitok...:) vtedy si az clovek uvedomi ze sa ide vydavat...:)
:-) @puffu to ano :-) a obzvlast v tak dolezity okamih zivota
@mishita2401 z toho si nic nerob ani ten moj :-)
@puffu no len predtým to boli pre mna len šaty ale teraz su to pre mna svadobne šaty-lebo končen som našla take ktore mi sedeli :D a boli krasne :D @nikuska1987 a mi pojdeme až tak koncom maja zhanat prenho veci :D
@mishita2401 my sme sa dohodli ze teraz koncom aprila pojdeme na obrucky a v maji budeme zhanat oblek a koselu k popolnocnym satam :-) dovtedy si musim vybrat farbu popolnocnych siat :-)
@nikuska1987 @mishita2401 tam my ideme tiez tomasovi kupovat kosele, topanky a manzety az neskor pred svadbou ...to na chlapov maju skoro vsade rovnake a vsetkeho...:D akurat ma kupene obleky...:) ked budeme doma tak ho odfotim...:)
@nikuska1987 :D no ja košelu popolnoci drahemu kupim asi tesne pred svadbou:D- aby nahodou sa nestalo že zmenim šaty a košela bude naprd :D
Článok sa načítava...
@puffu ved chlapom to staci :-) chlapov akurat treba dirigovat ideme kupit to a toto :-)
@mishita2401 saty chces po polnoci tie ktore mas v albume ci ako?? :-)
@nikuska1987 obrucky by som vam odporucala co najskor lebo vela dievcat tu pise aj co viem tak cakaju za obruckami aj 2 mesiace....malo kedy ti to pride na ten termin ktory si dohodnes...nam nasa zlatnicka robila obrucky 3 mesiace...ale ked si davate robit iba take co su uz v zlatnctve tak za tymi sa caka iba par tyzdnov...
@puffu no mojmu stači jeden oblek :D ale viac košeli zrejme :D... a take veci ako topanky to až ked si kupi oblek :D
@nikuska1987 ešte neviem ale strašne sa mi pačia a aj moja mama povedala nech si ich okamžite zarezervujem že som v nich uplne nadherna :D
@nikuska1987 @mishita2401 a vy ladite k popolnocnym satam aj kosele a kravaty? My ladime iba kravaty s bielou koselou..nie so svadobnou ale kupi si inu koselu na prezlecenie...
@puffu no ešte neviem- podla toho akej farby budu šaty ale asi mu tieš necham bielu a dam kravatu ale to ešte neviem :D
@puffu ved cakame obaja na vyplatu a po velkej noci pojdeme do zlatnictiev popozerat medzitym popozeram na nete, kde vsade sa daju najst obrucky ked nestiham aj svadbu riesit aj do prace a ine veci :-) lebo som taka unavena, ze ked som dosla domov musela som si pospat vobec som si cez vikend neoddychla a ked je clovek unaveny nic sa mu nechce :-)
@mishita2401 tak my sme kupovali tomasovi taky hnedy svadobny oblek...a po polnoci by sa mu nehodili velmi tie hnede nohavice tak sme kupili aj cierny ale ten uz vyuzije aj na sestrinu svadbu...no a tiez asi 4kosele...
@puffu my budeme ladit koselu aj kravatu :-) alebo este neviem nech sa rozhodne sam :-)
@nikuska1987 no to poznam...ale tak ked clovek musi tak musi...:) a uz mate nejaku predstavu? Kombinacia alebo iba jedna farba?
@puffu pre pana 4? a načo?? :D... ja kupim max dve :D
@mishita2401 no mne osobne a som rada ze aj Tomasovi sa to taktopaci ze iba ladenie kravaty...mne sa paci ked je chlap cely v ciernom aj nohavice a kosela a iba kravata je vo farbe siat partnerky ale take sa na svadbu nehodi...to skor na ples ...:D
@puffu tieto detaily sme este neriesili :-) vcera sme ohladom svadby riesili kedy budeme rozdavat oznamenie, ako a kde poziciame auto :-) moj zavoj, obrucky :-) viac sme nestihli
@puffu ale praveže čo chodime na svadby tak tam skoro všeci tak ladia :D ale ked je už fakt napr ružove šaty-tak to by som mu neurobila :D ešte neviem...ale biela je taka že to si oblečie ku akýmkolvek šatým
@mishita2401 tak jedna svadobna, potom jedna s dlhym rokavom a jedna s kratkym...takze potom 3...:D ale mozno kupime este jednu do zalohy lebo tomas sa strasne poti na chrbate a nechcem aby mal zajaca na chrbate ked bude tancovat...takze plno tielok a kosiel...:D
@puffu moj drahy bol tak obleceny na krstinach cierne noavice aj kosela a doladili sme mu kravatu k farbe siat a vyzeral ako cukrik :-) aj mne sa to velmi paci tiez som uvazovala nad takou alternativou ze bude v ciernom len viazanku mu prisposobime, ale rozhodnut sa bude musiet sam :-)
@puffu :D no ja jednu ku obleku ako svadobu a jednu na prezlečenie s kratkym rukavom a konec :D stači :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?