Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no snažim sa ale furt ma rušia...ale pojdem sa aj teraz večer. niečo si už pametam ale niektore veci...bože moj :D
@mishita2401 to sa stava a este ked pride domov drahy to uz sa vobec nebudes ucit,,,,,ja by som sa vecer nenaucila nic vzdy som sa ucila hned zrana :-)
@nikuska1987 to sa aj ja ale neska mi bolo zle tak som nemohla...tak musim zajtra skor ako pojdem na prednašku :D no idem ja ahoj :D
@mishita2401 to ked je niekomu zle tak sa mu neda ucit vobec,,,,,,,,,,,aj ja idem ahooj
@nikuska1987 no ved to bol moj dnešný problem
@mishita2401 to mas z toho tie babske veci to poznam aj mne byva zle ale uz mam recept ako s tym vybabrat :-)
@nikuska1987 hej a ako??? :D
@mishita2401 mne staci ked si pospim 1-2 hodky a prejde mi to uplne :-)
@nikuska1987 no ja sa musim aspon pol hodinu kollisat v posteli a prejde ma to :D
@mishita2401 "to" ako si to nazvala nam ale dokaze zneprijemnit zivot :-) zajtra ti uz bude lepsie :-)
@nikuska1987 no ahoj čo došli ti dnes tie pohare?? :D
@mishita2401 ahoj dosli taka som stastna :-) su krasne som zvedava co povie nane drahy :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 a maš ich v albe?? :D ak nie tak poprosim :D
@mishita2401 nemam ich,ale urcite ich odfotim, len momentalne som sa pustila do upratovania ak sa podari tak do vecera by som sem hodila dalsie foto :-) aj pohare
@puffu @mishita2401 dievcata tak sa nam to uz krati uz len 117 dni ked neratam dnesny den a svadobny den :-)
@nikuska1987 kukla som ich su pekunke velmi :D... ja som bola v piatok aj v sobotu v škole a ešte mi ani nešiel net.... no čo už :Dčo mate zatial nove????
@mishita2401@nikuska1987 ahojte dievcence...tak konecne som mala viacej casu na tuto stranku...vonku bolo v piatok a sobotu pekne tak som bola vonku...Tomas bol v piatok hodinu na slnku a sa normalne spalil...ho este dnes pali chrbat...:D normalne nechapem...Vrat tento rok budu tropicke horucavy tak som zvedava ci sa nepotopime na svadbe...:D ale tak nejak to prezijeme...:) Tak a vy ako? Nieco nove? Ako ste vikendovali? @nikuska1987 pohare som pozerala su pekne...:) najma ta pieskovana stopka sa mi velmi paci...:)
@puffu ja som tieš počula že maju byt horučavi ale to hovorili aj minulý rok a bol to iba týždne-tak už neverim :D... a aj keby tak veeeeeeela vody a bude dobre :D.... no ja som bola v piatok a sobotu v škole,, dnes vonku sa prejst a tak :D
@mishita2401 no tak to mas pravdu...my co sme boli na SR 3tyzdne niekedy v lete tak asi 7dni prsalo...tak mne osobne ani tak teplo nevadi len nech 6.8 neprsi...:)
@puffu no ved to je ako kedy pametam si aj velmi pekný ale aj velmi škaredý august a neodvažim sa povedat ako bude :D mne stači 25stupnov, aby slniečko prijemne hrialo :D...
@mishita2401 dakujeme snazila som sa vybrat nieco jednoduche a podla mna pekne nazivo vyzeraju krajsie :-) ja som tu bola , ale nie dlho som mala robotu :-) behom tyzdna cakam oznamenia, tak som nane zvedava :-)
@puffu ahoj tak ja som vcera robila doma trochu velkonocne upratovanie a to co sa nestiha cez tyzden a dnes som bola s drahym cely den :-) dakujeme :-) tak pohare sa nam pacia to staci nato ze sa mozu kedykolvek rozbit,,,,,sme spokojny aj Janko aj ja :-) to uz Tomas sa predpripravuje nato tropicke leto,ktore hlasia a ktore ste tu spominali?? :-)
@mishita2401 no...:D tak to nie si vobec narodna...:) urcite by to bolo idealne...ja by som bola tiez velmi spokojna keby bolo tak ako si napisala...:)
@nikuska1987 tak dufam..:) treba chytit trochu bronzu...:D...tak posledne tri dni boli uplne super...teploty 19-20stupnov...takze dufam ze to takto pojde dalej a v maji sa uz zacnem opalovat...:)
@nikuska1987 @puffu no tak dnes som skušala trojo krasnych šiat a konečne som sa citila ako nevesta. boli uplne nadherne a dam tu aj fotky :D no a potom mam už aj nechtiky-ale len francuzku manikuru a potiahnute gelom a aj nove obočie :-) a aj nove okuliare, a aj podbradničky mi dnes prišli a aj ŠPZ na auto - novomanželia mam :D heh :D a vy čo mate nove?? :D
@puffu to ano treba sa slnit, nech vynikneme v bielych satkach :-)))
@mishita2401 ved som videla fotky niekto sa realizoval :-) takze si cela nova :-) ja nemam cas riesit teraz svadbu takze nic nove xixixixix :-)
@nikuska1987 ja som taka štasntnáááááááááááááááááááááááááááááááááááá :D
@mishita2401 no satky su pekne...:) a riadne vela si toho dnes postihala..mne dnes dosli lupienky
@puffu no ved taka som rada :D konečne ako nevesta som sa citila uplne užasne :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?