Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 na fotkach...:D s kuchynou este budem musiet nejaky ten rok pockat...:) inak kedy rozdavate oznamenia?
@puffu ok rada si pozriem :-) tak to ano kuchynu si vacsinou zariaduju ludia ked maju postaveny, alebo kupeny dom aby ju mohli prisposobit stenam, elektrike.... :-) maju prist do buduceho piatkucize to je 15.4 a rozdavat budeme bud pocas velkonocnych sviatkov ak bude cas a ak pride rodina z daleka albo potom bud prvy, alebo druhy majovy vikend :-) no pochybujem ze nam to vyjde na velku noc mozno len cast oznameni :-) asi to urobime na 2 razy v jeden den snubencovej rodine a druhy den mojej , alebo to zkombinujeme podla toho kde kto byva, aby sme sa nemotali a vy? :-)
@puffu presne už aby to bolo :D aj ja chcem tu svoju :D
@nikuska1987 len take jednoduche manikuru s nejakými trblietkami asi a len zaliat gelom a to je všetko-nechcem tipy-mi to pride neprirodzene..ale iba keby sa mi nejaký nedajbože zlomil tak si dam typ.
@nikuska1987 no uz som vytvorila album, a zatial asi tie prve tri obrazky su take svadobne nechty, ale zatial este stale vymyslam...tak uvidim co bude nakoniec... no my to budeme riesit tak ze o dva mesiace rozdame kolko stihneme a potom zvysok mesiac pred svadbou...:)
@nikuska1987 a ešte som zabudla zajtra ideme dat zalohu na autobus :D
@mishita2401 a co planujete mat v buducnosti? Dom alebo byt?
@mishita2401 uvidis ako ti urobi nechty :-) ja som si raz dala robit svoje a 2krat gelove :-)
@puffu asi zostaneme u nas hore na poschodi si to zrobime ako byt-ako velkost bytu to tu mame ale to stači :D... a zahrada a pes-našho psa by som asi neopustila :D- on je taký zlatučky :D
@puffu lenze vy ste v UK tak je to pochopitelne, ale my ked sme tu tak to chceme rozdat teraz ked je cas lebo chodime do prace, vybavujeme veci okolo svadby, staram sa o domacnost a uz pomaly zacnu prace na zahrade :-)
@nikuska1987 ja sa bojim že mi ten gel zniči nechty-chcem to nehat vyrast a preto idem 4mesiace pred svadbou až viem kolko to vyrasta :D
@mishita2401 tak pokial to vam vyhovuje tak preco nie...niekto vie byvat s rodicmi pod jednou strechou, a pokial cely vrch bude vas tak to nie je zle...my sme vedeli ze chceme byvat sami...aj asi pred troma rokmi sme mali ponuku od svokrovcov ci nekupime dvojgeneracny doma nasa odpoved bola hned ze nie...:D
Článok sa načítava...
@mishita2401 mne neznicil gel nechty zatial, no na svadbu si dam gelove na 100 percent a pre istotu si zoberiem priesvitny lak a ak mi necht odpadne tak ho tym lakom prilepim spat :-)
@nikuska1987 tak aj vsade to robia inac...pamatam sa ze niekedy sme dostali pozvanku mesiac pred svadbou, myslim ze raz sme nedostali ziadnu pozvanku iba ustne nas pozvali, a raz myslim ze iba 2 tyzdne pred svadbou a to bolo velmi neskoro...u nas to je zvycajne 2 mesiace...
@puffu tak ako mi sem asi predvčerom videli krasny dom-takký ten nizky jednopodlažný s tými francuzkymi oknami-a obydvaja že taký chceme... :D ale asi nebude :D... na dom treba velmi vela penazi a neveim si to predstavit..a viem čo je to stavat dom lebo ten naš sa staval ked osm mala 10rokov a presne si to pametam čo to stoji penazi , nervov, roboty...hruza...
@nikuska1987 jaj no to ja nechcem -ja som si sice raz nalepila typy ešte na zakladke :D a furt mi to padalo tak do konca vyučovania mi už nezostal ani jeden :D haha
@mishita2401 dobreeee:-)))) sranda s tebou chi chi :-) ked je dobra nechtarka nechty drzia, lenze mne ich robila jedna baba, ktora sa este len zaucala a mala som ich teda gratis :-)
@mishita2401 no tak na tu etapu sa vobec netesim...to budu nervy a aj dohodnut sa ze aka kuchyna, kupelka a take tie veci...no bude to podla mna dost tazke obdobie ale tak potom konecny pozitok stoji za to..:) tak mate v podstate novy dom...:) Ale uz sme si to rozdelili ze ja si vyberam kuchynu, spalnu a satnik a tom obyvacku a detske izby ..:D no akoze to budeme vyberat spolu ale to hlavne slovo bude mat ten kto mal tu izbu na starosti...:D
@nikuska1987 tak to boli take nechty že s obchodu a s lepom :D boli pekne ale nevydržali :D haha :D nevadi :D
@mishita2401 no tie nechty su o nicom aj ja mam doma este jednu sadu. ale nepouzijem ich :-) to som robila segre na stuzkovu :-)
@puffu joj šatnik :D -moj sen :D... mi sme chceli že pristavat ale nevem ako -lebo naš pozemok okolo domu je zvlaštne tvarovaný a musela by ist dole cela stracha a strach a hruza s tolkej roboty... mi to mame tak že mame podobný vkus tak sa vždy dohodneme :D a zhodneme kupelku už teraz vieme ako si prerobime kuchyna-to je moje hniezdo :D a obyývačka-to tieš spolu a spalna-mame novu ale raz bude ina :D
@nikuska1987 no ja by som to už nechcela :-D
@mishita2401 ved ani my ich nepouzivame mam ich odlozene v skrinke a tam aj ostanu :-)
@nikuska1987 nech pekne zostanu :D... inak moja mama mi dnes povedala že bola normalne smutna ked som jej povedala že mam ,,to" lebo že nebude babatko :D aka zlata :D
@mishita2401 tak ja som povedala hned ze kuchynu si zariadujem sama lebo ja tam budem a nie tomas...ale hlavne ze to bude nase..neplanujeme velky dom lebo na to nemame peniaze tak len v ramci nasich moznosti...
@mishita2401 ostanu lebo aj segra nadavala na ne ze uz by ich nikdy viac nechcela :-) to vy chcete babatko??? som v soku taky mlady?? :-) mamina uz chce byt babkou ake mileeeee :-)
@puffu no ved v tejto dobe sa už ani velke domy nerobia :D aj ked niektore su pekne :D @nikuska1987 no chceme :D moj drahý ked mi doktor asi pred dvoma týždnami povedal že možno ste tehotna tak bol taký rad :D... ale tak počkame ešte-mne by to pomohlo aj v zdravotnom stave na tie ženske veci :D a mlady???- ved tu nejde o vek :D ved niektore ženy maju prve diete v 40 no a čo:D kedy sa žena na to citi tak vtedy ho chce nie :D a ja som s mamu už aj pozerala kočiky, stoličky-aby malo kde papat a postielku a tak :D- mi sama povedala- pod sa pozriet na kočiky :D tak som šla :D
@mishita2401 tak mas pravdu ked sa nato citite tak to je ine,,,aj sa pokusate o dieta?? :-),,,nechcela by som byt tehotna pocas svadby to urcite nie ,,,,no ja si neviem predstavit ani len vo sne ze by som mala decko :-) ,,,moj drahy povedal, ze chce za nejake rok, dva ked budeme mat vlastne byvanie, no ale ja neviem mne sa to zda priskoro :-)
@nikuska1987 tak vy ste spolu dva roky :D mi o necelý mesiac 6rokov :D a to je rozdiel trochu :D... ale mi sme tak nejak na to už aj pripravený-ono doktor mi povedal že by bolo dobre keby som mala babo-a ked ho chcem :D teraz sme sa nesnažili už skoro tri týždne-liečim sa... a teraz zasa prišlo ,,to" tak nemožeme...chudačik moj chlap-ked ma vidi že si len nohy natieram kremom tak sa ledva drži :D
@mishita2401 to bude asi tym my si chceme uzit samych seba a nie mat dieta :-) pravdupovediac ja nemam vztah k detom - nebavi ma to :-) no veru chudacik :-) ale tak ved "to" prejde rychlo,,,hlavne sa vyliec a potom bude aj babatko.,,,,,nevadilo by ti keby si pocas sobasa tehotna?...nebala by si sa ze by ti bolo zle? :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?