Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 no a nerozmyslala si nad tym zeby si si zive ruze skombinovala s umelymi laliami? Dnes su kvety velmi pekne aj umele...niekedy je tazko spoznat rozdiel na prvy pohlad...skus sa porozpravat s kvetinarkou aj o tento variante ked tak ...:)
@puffu ja som raz dostala s časi umelu kyticu a moc sa mi to nepozdavalo, aj ked doba ide stale dopredu :D... ešte uvdim mam 4mesiace čas-akože :D
@mishita2401 noo...:D tak mas este nejaky ten mesiac na rozmyslenie...:) a tiez niekedy vymyslam kazdy tyzden nieco ine ale nakoniec sa stale vratim ku povodnej verzii...ale nemyslim pri kytici ale vo vseobecnosti...:D
@puffu no tak ono to stači oznamit mesiac aj menej kvetinarke-čo som sa pýtala vieš :D tak mam 3mesiace času :Dja som našla podobne kytice že lalie a bledo ružove ruže alebo biele a tie bledo ružove ruže-ale ako je to skoro to iste-tak sa ešte rozhodujem :D
@mishita2401 mne sa tiez velmi paci tie bledoruzove ruze...alebo iba tie co su biele a konce su ruzove...tak my mae zlato maslovu vyzdobu takze aj kytica bude v takych jemnych tonoch...
@mishita2401 inak velmi pekne topanky...na nohe vyzeraju super...
@puffu dik :D no mne sa pačia aj cele bledo ružove ruže len to musi byt pekne doladene..mi mame oranžovu výzdobu ale kyticu chcem inu :D
@mishita2401 tak oranzove kvety ani nepoznam...:D ale najdu sa niejake...:D tak mi to chcele ladit vsetko do vyzdoby lebo potom aj kvety co mas v kytici by mali ist do saly, ak budes mat aj kvetinovu vyzdobu...
@puffu no kvety vo výzdobe budu ladit s výzdobu ale žial kytica je pre mne niečo ine-to je moja vec a bude taka aku ju chcem a je mi jedno či bude ladit alebo nie :-)
@puffu ja uz mam vybrate a som rada aspon o jednu starost menej :-) dnes mi pisali z firmy, kde som objednavala pohare, ze ich uz odoslali tak som zvedava co pride :-) aj spevokol mi odsuhlasil ucast tak som taka rada :-)
@mishita2401 s toho si nic nerob to sa stava aj mne :-) inak nezobrazuje sa mi od teba posta musim ju hladat medzi tymito komentarikmi a neviem ako je to mozne :-)
@nikuska1987 no tak super potom...jauz teraz stojim s pripravamy lebo ostatne uz vybavujeme a kupujeme mesiac pred svadbou...a este o 2 mesiace idem za aranzerkou ohladom vyzdoby..to je asi tak vsetko a stale cakam zopar zasielok ktore nechodia...:/
Článok sa načítava...
@nikuska1987 to mi robilo predvčerom lebo net mi šibal tak som musela tvoje aj puffine niky odpisovat a potom ti to neodosielalo iba sa to tu uložilo-lebo net mi šiel divne. :D a čo maš nove???
@mishita2401 tak jasne ze vsetky moznosti su iba v tvojich rukach...:D
@puffu no ved jasne :D idem robit kolač :D
@mishita2401 heej? A aky? Ja velmi nepeciem...nemam to velmi v oblube...ale varim velmi rada..:)
@puffu take tie tvarohove okruhle s lekvarom :D drahý ich nemal rad ale čo som ich robila naposledy tak sam spapal pol plechu tak mu ich robim lebo už ich lubi :D... no ja by som teš rada varila viac-ale vo svojej kuchyni
@puffu ved ani mne dnes nedosli pohare tak zajtra alebo v horsom pripade v pondelok :-) mohli by zajtra hned z roboty by som sa stavila po ne,,,no tak ty mas uz relax :-) co vsetko si si este poobjednavala? :-)
@mishita2401 uz je to v poriadku aj mne sa dost casto stava ze net blbne no tak cakam 3 zasielky a uz mam zajednany spevokol este organistu a musim si dat dokopy zoznam veci, ktore uz mame a ktore nam este chybaju :-) nech som v obraze
@nikuska1987 ja ani nevem či mi mame niečo take zhanat -ako organistu alebo tak..som sa zabudla spýtat...uf...:D a čo všetko čakaš?
@mishita2401 uz som zajednala aj spevokol akurat vcera mi odsuhlasili ucast :-) cakam saty, pohare a oznamenia zatial :-)
@nikuska1987 .. uz su to iba drobnosti...pribor na rezanie svadobnej torty, papier na svadobne menu, lupienky ruzi a dnes mi dosli ozdoby na nechty...:) uz som aj skusala co si urobim...:)aj Tominovi sa to paci tak dufam ze to bude celkom ok aj na ruke nie len na umelom nechte...:D
@nikuska1987 aha :D no tak sa ti to rozbieha :D mi čakame po velkej noci tie obručky :Da v pondelok idem prvý krat v živote ku kozmetičke na nechty a na obočie ::D
@mishita2401 asi viem co myslis...ja to mam tiez rada...aspon ked myslim na to iste co pecies...:D..ja nerobim ani palacinky...:D iba Tomas ich robi...:) ja ich uz ozdobujem...:D tak ja sa tiez tesim na moju vlastnu kuchynu...uz aby to bolo...:D
@puffu jeeej tak sme sa tu vsetky 3 stretli :-) hlavne ze to najpodstatnejsie uz mate, to su fakt uz len detailiky :-) pribor na tortu budeme musiet aj my kupit :-) odfot a daj do albumu niekedy nechty som zvedava ake robis :-)
@nikuska1987 no vacsinou robim iba na umele typy lebo nemam komu robit...:D...ale urobim album pre priatelov z nechtami alebo na heslo ked sa bude dat...:D
@mishita2401 pomalicky len aby vsetko doslo v poriadku obrucky chceme aj my riesit tento mesiac do aprila ich musime objednat ,,,vidis musim si sadnut a rozplanovat co vsetko este zajednat a kedy :-) tak budes vynovena :-) treba odskusat ako ti upravi aj obocie, nechtiky....ake chces nechty mas predstavu? :-)
@puffu ok sa tesim rada pozeram kto ake nechty robi a ostatne veci :-) mimochodm aj ja sa tesim na svoju vlastnu kuchynu :-)
@nikuska1987 no uz sa na tom pracuje...:D tak asi kazdy tuzi po vlastnom byvani...:) taky super pocit podla mna byvat vo vlastnom...:)
@puffu to urcite ano :-) na com sa pracuje na tych fotkach, alebo kuchyni? :-) mat vlastne byvanie je moj sen a uz sa neviem dockat kedy budeme mat s drahym nase vlastne byvanie :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?