Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu ja mam zatial len jedny...ked si budem na 100000000000000percent ista nad popolnočkami tak si kupim k nim topanočky :D
@mishita2401 a mas zatial nejake predstavy o popolnocnych satach? Budes kupovat ci poziciavat?
@puffu no mala by som mat jedny-len čakam kým pridu do salonu-chcela by som si ich požičat...lebo inak stoja nejak 250eur :D a požičovne do 80 :D a ja mam ešte ako nevesta zlavu :D...
@mishita2401 tak to verim,,,,, :-) take okuliare to je draha zalezitost, ale tak ked clovek nevidi co uz treba investovat,,,nosis aj sosovky?
@puffu ale je zas rozdiel ked vy mate len obrad a my aj omsu :-)
@mishita2401 ja som mala tiez zlavu 20e za pozicanie spolocenskych siat lebo mam od nich svadobne...ja som si poziciáavala az dvoje spol. saty na svadbu tak som usetrila 40e...:) vzdy lepsie ako nic
nikuska1987 nie šošovky nenosim-mam citlive oči a osobne mam fobiu už aj s kvapiek do oči a netobož šošovky :D a aj mi mame len obrad...
@nikuska1987 tak to ano...:) u nas aj tak kazdy suhlasi iba s obradom bez omse...:)
puffu no ja mam tieš zlavu ale už neviem kolko :D ale mam zlavu aj u kozmetičky tak som rada :D tieš ušetrim aj ked sa to nezda :D..na svadbe sa moc šetrit neda ... :D
@puffu vy budete skor tak ci tak manzelia ako my kedze este mesiac predtym mate civilny sobas :-)
@mishita2401 som myslela kvoli svadbe ci nebudes mat na svadbe sosovky :-) ano ja viem,,,aj vy budete skor manzelia :-)
@nikuska1987 nooo :))) ja uz som o 3 mesiace pani...:)..ale aj tak sa najviac tesime na tu zabavu a hostinu po obrade...:) podla mna nezabudnutelny zazitok...:) a uz sa velmi tesim...:)
Článok sa načítava...
@mishita2401 no ja tiez dufam ze dostanem nejaku zlavu u kozmeticky a kadernicky kedze si potrebujem dat ten isty uces a licenie 3krat...raz skuska, potom v piatok fotenie a sobota
@puffu ja sa najviac tesim na obrad v kostole, ked si s drahym povieme ANO a stanem sa jeho manzelkou to bude pre mna nezabudnutelny zazitok a najkrajsia chvila v mojom zivote :-)
puffu no tak ja to budem mat minimalne tri krat..snad mi učes urobi hned taký aký sa mi bude lubit... snad sa to podari na poprve :D
nikuska1987 prečo skoro manželia??? :D nechapem :D... no nie na svadbe to bez okuliarov snad vydržim-ja vidim len ta dialka je už trochu horšia ... ale inak vidim v pohode ved dioptria 1 to ešte malo
@nikuska1987 no tak urcite aj to...:)ja si len na taku chvilu spomeniem a uz mam vlhke oci...:D co to bude potom ked uz budem spominat na realny zazitok...:)
@mishita2401 mate o 14.30 obrad a o 15 uz budete manzelia a skor ako my my by sme sa mali stat manzelmi o 15.30 kedze mame o 15 a mame to s omsou :-) tak to mas nic to v pohodicke :-)
@puffu aaale nooooo :-) mna zase zahreje taky krasny pocit pri srdiecku ked si predstavim, ze budem jeho manzelkou jujha uz nech je 6.8.prosiiiiim ;-)
@mishita2401 tak ja tiez dufam ze mi kadernicka vycari nieco pekne hned na prvy pokus...:D...zatial nemam este ziadnu predstavu tak uvidime...no vlastne ja mam predstavu kazdych 5minut inu...:D ale asi ich budem aj zopnute a cast asi rozpustenu...
nikuska1987 ahaaa :D už chapem :D... mne dnes asi niekto sedi na kably a si predstav že mi ide iba tato stranka nič viac na nete mi nejde-proste skrat-ja to nechapem ...ako fakt..:D iba toto a nič viac :D
@nikuska1987 fakt ja som straaasne citliva...:D no neviem co to bude ked budem tehotna...:D Tomas sa asi zblazni...:Daj ja uz chcem 6.8...:)
puffu no to dufam aj ja aj ja som chcela niečo zopnute a aj rozpustene ale ja si nemožem moc vyberat lebo mi odstavaju uška..ako nie ako nejake satelity ale aj tak :D
@puffu aj ja som ale len niekedy :-) neboj sa nezblazni sa 9 mesiacov to zvladne :-) tak to ti verim ze chces 6.8. :-) mne maju prist do piatku pohare,,,vzdy ked dojdem domov tak sa s takou malou dusickou pytam mami ci mi neprisla posta :-) a stale nic
@nikuska1987 no to poznam...:) to je asi take najhorsie cakat...:) a ked napisu ze su uz odoslane a nechodia...:) a inak obrucky uz vybrate mate? Ci este nie?
@puffu ked pridem domov z roboty a v piatok nebudu na poste tak im budem volat do TN, kde sa stala chyba pohare uz mali byt v PE. :-) obrucky este nie ,,,tie zacneme riesit niekedy tento mesiac,,,,,este cakam na oznamenia do buduceho piatku by mali prist a na saty tie by mali prist do 29 dni :-)
@mishita2401 aj ja si myslim ze mi odstavaju usi...akoze vsetci naokolo vravia ze to sibe iba mne a ze mi neodstavaju ale ja sa necitim pohodlne s nejakym ulizom...:D takze asi viem o com hovoris...:D
@nikuska1987 jasne...:) tak musis byt riadne nedockava za satami nie?...by som ani spat nemohla...:D
puffu ale tak mne isto odstavaju-ja chvost nosim len doma... ale moj drahý by neprežil keby som si dala uška urobit-povedal mi že su pekne take ake su a že jemu sa lubia :D a bojim sa bolesti takže žiada operacia sa konat určite nebude :D
@puffu aj som rada ze niesu este doma,,,,,momentalne nemam miesto na uskladnenie :-) nejake miesto im budem musiet pohladat :-) ide o to , ze cas sa krati a ja nemam tieto veci doma a nechcem si to nechavat ostatne na poslednu chvilu,,,chcem to urobit tak, aby so konca juna bolo vsetko pripravene :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?