Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 tak Tomas chce tiez velmi motorku ale ja neviem...no ale tak on je celkom opatrny sofer ale tak na motorke nikdy nevies...:/...vozili sme sa minule leto na motorke...celkom dobre ale pre mna dost velky adrenalin...:D
@nikuska1987 no ale to preleti :D...ja už rozdavam oznamenia-aj ked som nechcela ale drahemu prišla nečakane navšteva s čiech-čo na SR chodi tak dva krat do roka niekedy len raz tak im to zajtra musime dat.... lebo ked to človek dava osobne je to krajšie ako poštou poslane :D
@puffu ved aj ten moj je opatrny aspon sa snazi :-) tak ja sa vseobecne bojim ist na motorke, iba s Jonnym sa nebojim :-)
@mishita2401 to ano ved dni idu len tak ze nestiham registrovat :-) no tak super aj nam ked nahodou pride niekto z daleka a budeme mat oznamenie dame :-) tiez uprednostnime rozdavanie oznameni a pozyvanie na svadbu osobne :-)
@nikuska1987 inak ja teš chodim na motorke s mojim drahým-a chce si kupit novu...ale nie len na cestu ale ešte aj taku tu zavodnu-lebo kedysi tak chodieval... no osobne odovzdanie a pozvanie je predsa len lepšie :D...
@mishita2401 aj ten tvoj je taky aktivny motorkar? no vitaj v klube :-) no to ano osobne je len osobne :-)
@nikuska1987 no je a aj bol a od 14 rokov s ním chodim na hosiakých motorkach a hocikade, polese, pohorach , po cestach :D
@mishita2401 tak to poznam aj ja veru :-) ach ty nasi chlapi :-) moj mi minule povedal, ze ked budem rodit on si bude opravovat motorku :-)
@nikuska1987 no len aby nebol taký dopitý od oslavovanie že je tato :D
@mishita2401 ale tak moj drahy sa nespija,,,obcas si da ked su nejake oslavy,,,,,,ale s mierou :-)
@nikuska1987 ale ešte neni oco no nie :D... a tak moj teš nepije..ale ked si da tak no neznese vela
@mishita2401 nie nieje oco iba 2 nasobny ujo a krstny :-) ved ani ten moj vela neznesie :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 a to nevadi :D aspon ušetria :D
@mishita2401 no to ano :-) bude lepsia svadba ale nieeeee :-)
@nikuska1987 ale dobre bude dnes mam s mojim drahým 5rokov a 11mesiačikov..a moj drahý išiel na nočnu..nuf
@mishita2401 uz isiel na nocnu?? nejak skoro nie? :-) co vlastne robi???,,,tak gratulujem :-)
@nikuska1987 no on robi dvanastky od 18 do 06. :D...
@mishita2401 fuha to ma dost :-)
@nikuska1987 a tak normalne..sice ja by som to asi nezvladla
@mishita2401 ale zvladla a co robi tvoj drahy? :-)
@nikuska1987 on robi v INE :D strojarina... ale jeho to bavi :D
@mishita2401 to je hlavne, ze ho to bavi, lebo keby ho to nebavilo tak by to bol pruser :-)
@nikuska1987 ale on je šikovný :D a čo robi ten tvoj?
@mishita2401 aj to je dolezite ,,,moj chodi zateplovat jeho to tiez bavi a rozne veci montovat okna, dvere, murarcinu - taky vsestranny je :-)
@nikuska1987 jaj no moj robil aj sadrokarton-aj demolacie domu, aj murarčinu v Prahe :D
@mishita2401 a viac ho bavi strojarina?? :-) ved ked su chalani sikovny tak sa uplatnia :-)
@nikuska1987 hej lebo to študoval 5rokov- mechatronik...to ma dobre lebo on to ma ako všestranne zameranie-a to nemal že trojročnu a dva roky nadstavba ale normalne 5rokov strednej školy :D...
@mishita2401 tak to ma dobre,,,,,,,dnes uz fakt nezalezi na skole ale na praxi aspon ja to tak vnimam, kedze kvoli neodstatocnej praxi nemozem najst robotu :-(
@nikuska1987 asi tak..a ked človek vola niekam na inzerat tak mu to vobec neberu..tak načo tam to čislo davaju?
@mishita2401 s tym som sa este nestretla,,,,,,sice mam tuto robotu na dohodu, ale hladam si nieco ine na TPP :-) aspon nieco v tejto vyrobe zatial

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?