Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu no o týžden aj čosi idem ku kozmetičke a odrazu sa pojdem pýtat aj na tie moje podbradničky ktore chodia už asi 3mesiace minimalne... a objednam si asi kystky....
@puffu pozerala som tie lampionove lampy parada, aj tie sviecky su vo vreckach krasne ukazu :-)budes to mat krasne :-) aj ja mam vyhodu, ze v ulite maju krasny farebny strop :-)
@nikuska1987 tu su nejake fotky: http://www.google.com/images?um=1&hl=... podla mna to je velmi pekne...tak je vymyslam...uz mam na to sama nervy...:D ale tiez by som chcela nejake balony...aspon budu mat ludia srandu...:D
@mishita2401 tak ja skusku u kadernicky a kozmeticky budem absolvovat asi 10-7 dni pred svadbou...a co su to kystky...este som take nieco nepocula...:)
@puffu ano videla som fotky, v predchadzajucej sprave som na to reagovala :-) ale tak ked mas cas a naladu tak to nevadi :-) a co nato Tomas? aj s nim riesis tieto detaily? :-)
@nikuska1987 tak to mas vyhodu...ja kebyze mam taky pekny strop tiez tam nic nedavam...ale tak taku latku som na strop dat chcela no a nakoniec dam aj tie lampionove lampy...no a teraz asi 4hodiny zvazujem aj tie vrecka s elek.svieckami...:D no asi budem menej chodit na internet lebo stale nieco vymyslam...:D
@nikuska1987 jasne ze vsetko riesim s Tomasom...on sa skor zaujima o cenu...:D ale tak hodim na neho psie oci a vzdy najdeme nejaky kompromis...ale tak take veci budem po svadbe predavat...mozno to aj aranzerka odo mna kupi...na SR sa zatial daju kupit iba biele...ale tak si myslim ze nebude problem to predat...:)
@puffu my chceme len 11 balonov nad parket nech to nieje prazdne, nech sa maju deti s cim hrat a nech je sranda, ked sa hostia nadychnu helia :-) ale nieee musis sem chodit ved nebudeme mat s kym riesit veci ku svadbe :-)
@puffu to treba konzultovat aj s drahym :-) ved na SK som nieco taketo este nevidela, a bude to novinka pre nevesty,,,urcite to niektoru ocari a kupi ich :-)
@nikuska1987 jasne..tak tu asi chodit neprestanem ale vzdy pozeram fotky na googly a potom vymyslam...:D
@puffu tak pekne odpisuj a nepozeraj googl :-)
@nikuska1987 tak ako vravis...uz ziadne pozeranie na googl...:D a pohare si si ake objednala?
Článok sa načítava...
@puffu presne tak :-) pohare som si objednala z jednej internetovej stranky :-) videla som ich len graficky znazornene, podla obrazka su to pohare na sampanske na nich vypieskovane nase mena s dekorom v tvare 2-srdcia a stopku s podstavou som dala vypieskovat a na podstave bude datum sobasa :-) ak chces poslem ti do IP link tej firmy, lebo reklamy su tu asi zakazane :-)
@nikuska1987 tak asi si viem predstavit ako vyzeraju...:) ale ak sa nudis tak to mozes poslat link do ip...:) vidis aj vcera mi obaky na oznamenia dosli...:) som uplne zabudla...:)
@nikuska1987 ja som tiez z tej firmi pozerala pohare no nakoniec sme sa rozhodli pre tie co mame...:)
@puffu my sme nechceli nic drahe, pretoze sa mozu rozbit hned vo svadobny den a skoda penazi,,,,,tie ma vyjdu na 34eur aj s postovnym a su podla mna krasne a jednoduche :-) mne osobne sa nepacia premakane veci :-) u nas v meste a v blizkych mestach mali pohare s farebnymi textilnymi kvietkami a previzane maslickou no tak sa mi to nepaci, ze som vzdala pozeranie poharov a objednala som si z tadeto :-)
@puffu kystky su -pierka :D-čo sa dava mužom :D... no ja tam idem len na skušku nechtou-mi ich potiahne gelom-a neham to vyrast chcem vediet kolko to bude trvat...no a ešte na obočie..na skušku učesu a ličenia pojdem asi tak 3týždne pred svadbou lebo kozmetička ma posledne dva týždne julove dovolenku
@nikuska1987 mi tiež mame pohare za nejakých 35eur-a su to take iste ako tie čo v svadbobkach stoja70
@mishita2401 svadobky si davaju dobre prirazky ci uz k satam, poharom, oznameniam :-) maju s toho kseft
@nikuska1987 no tak každý chce zarobit ale aby v jednom obchode tie iste pohare stali 35eur aj s gravirom a v druhom 70 tak to je už moc
@mishita2401 tak to ano o 50 percent viac sila :-) ty mas odkial pohare? :-)
@nikuska1987 ja s takeho obchodu kde predavaju sklene výrobky u nas v meste... a som rada že som ich tam objavila za taku super cenu lebo moj drahý a ani ja by sme 70eur za jedny pohare nedali :D ale 35to sa da ešte :D
@mishita2401 70 eur je velmi vela a tych 35 je tak akurat taka primerana cena lacnejsie pohare som ani nevidela, no videla za 16 eur ale sa mi vobec nepacili a nedalo sa na ne gravirovat, pretoze mali velmi tenke sklo :-) ja som ich objednala cez net este na ne cakam, ale dufam, ze sa budu pacit :-) u nas nieje taky obchod, kde sa priamo vyrabaju pohare :-)
@nikuska1987 tak nase pohare boli este lacnejsie...:D stali iba 30e...tiez sme volili co najlacnejsiu volbu lebo to vyuzijeme iba raz a urcite ich nebudem mat vylozene na policke cely zivot a bud sa rozbiju alebo sa zalozia do policky...:) a je to tiez aj podla mna zbytocna investicia...:)
@mishita2401 jaaj jasne...no ja teraz tiez pestujem nechty...tak o 3 tyzdne budu akurat a mozem zacas skusat s malovanim a lakovanim...:D ja som bola u kozmeticky iba raz vytrhat obocie a nikdy viac...nemam rada ked sa ma niekto cudzi dotyka a hlavne tvare...blleee...dufam ze svadobne licenie pretrpim...:D
@nikuska1987 no ja som nan teš prišla len nahodu :D ked som začala zhanat veci na svadbu tak som objavila tolko obchodov v meste kde si možem kupit kadejake zaujimave vecičky..normalne som rada :D
@puffu no tak mne kedysi trhala obočie mama :D asi ju to bavilo :D... no vydržala som to a koli svadbe to chcem skusit skor-aby ma nedokaličila :D
@mishita2401 tak vies to je ako s kadernickou...niekedy si spokojna inokedy nie ale myslim si ze na oboci nema co dodrbat..ja mozno navstivim nejaku pedikuru a mozno ani to nie...:D juuuj ale sa tesim...uz iba 4 mesiace...:)
@puffu tak ako pises vela ludi zastava tento nazor,,,inak dnes sme dali tlacit oznamenia :-)
@mishita2401 to toto mesto sa moze schovat kde nic tu nic :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?