Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu ale ja chcem aj teba vidiet v tvojich šata :D
@mishita2401 ale ja foto so satami uz v albume mam...:D akurat mam odrezanu hlavu...:D ale take fotky nie velmi dobre lebo sestra je antitalent na fotenie... inak foto mi pozes poslat aj na mail ked budes mat uz po skuske...:) ked to tu nechces davat tak nemusis...:) alebo vytvor album iba pre priatelov a potom ho vymazes...:) je to na tebe..:) a ked nie tak uvidime az po svadbe...:D dufam ze svadobne fotky tu das...:)
@puffu hej dam ale kedy nevem :D no pozrem sa :D som si asi nevšimla :D... aj ty tu dufam daš foto zo svadby :D
@puffu zavoj pojde dole az po polnoci aj s korunkou a vtedy mi nasadia na hlavu satku ako mladej uz pani :-) a potom ked sa prezlecieme pojde dole aj satka :-)
@puffu je sikovna som rada ze ju mam :-) aj mna ten strop velmi oslovil :-) aj ja cakam na pohare tak ako ty na tie lampionove lampy,,,,radsej barovy pult ako 2 oddelene miestnosti, ale ked si rozhodis stoly tak urcite to bude super vyzerat :-)
@mishita2401 jasne ze dam...:D len tiez neviem kedy kedze tyzden po svadbe ideme prec...mozno dam zopar iba takych obycajnych fotiek a potom tie od fotografa...
@puffu :D no ved uvidime :D ale tešim sa :D
@nikuska1987 ale ak ti mozem poradit tak este popremyslaj nad tym ako dlho budes mat zavoj lebo to ked sa ludia napiju a budu sa zabavat a s tebou tancovat tak nepozeraju na zavoj...aby ta potom velmi netahali a ty budes z toho nervozna...kamaratka mala taku skusenost a vravela ze hrozne ...a este to bolo aj dost casto vydno aj na dvd...tak sme si uz z toho potom aj utahovali...nechcem ta ani odchovarat ani nic ale aby si nebola potom z toho nervozna...ved sa skus popytat dievcat ktore mali zavoj ze ako sa citili oni alebo tak...
@mishita2401 ja sa uz tiez neviem dockat...cim je svadba blizsie tym som nedockavejsia...:)
@puffu ale ja chcem len kratky zavoj ani nie po pas, takze v tom nevidim problem,,,,este som sa nestretla s takou situaciou aku popisujes :-) este ani niesom 100 percent rozhodnuta pre zavoj to zavidi od siat :-) ale dakujem za info budem brat na vedomie :-)
@puffu asi tak lebo zajtra je posledný marec a potom to už budu len 4mesiace a ked to bude že 99dni tak už len dvojciferne čisla budu na odpočitavadle-potom to už bude vzrušo :D
@nikuska1987 ved uvidis sama ze co a ako...ja som najskor zavoj mat nechcela ale potom ked som sa uvidela so zavojom tak som nemohla odolat...a vlatne svadba je jedina prilezitost mat zavoj na hlave...ked si ho nedame teraz tak potom uz nikdy...:)
Článok sa načítava...
@mishita2401 no...ten cas bezi...sa este pamatak ako som sa tesila ze uz iba rok do svadby a teraz uz iba 4 mesiace...
@puffu ano v tom s tebou suhlasim a prave preto som sa rozhodla pre zavoj aj ja,,,ved do tej polnoci kym mi ho nedaju dole sa podla mna nikdo nespije, tak ze by mi ho strhol, poskodil :-)
@nikuska1987 tak ja asi moj zavoj budem mat iba v kostole a uz na prvom tanci budem mat tu somarinku vo vlasoch...je to iba na taky stipcek takze jednoduche pripevnit...no a potom este asi na fotenie... a aky typ zavoja mas? Ci este nemas vybrany?
@puffu no ved ja som si v oktobri ked sme určili termin povedala že ako je to daleko a ako to ubehlo :D
@mishita2401 tak ty v oktobri, nikuska v novembri no a my sme urcili datum v januari 2010 no vlastne od novembra sme uvazovali , v decembri sme sa dohodli a v januari oznamili rodine...tak si vies predstavit ako dlho cakam ja...:D
@puffu :D tak to už hej..ale mi sme to rodine oznamili neskro- nie hned...nechceli sme tak skoro :D...
@mishita2401 tak ja som taky typ cloveka ze sa musi podelit ...:D neviem drzat prekvapenia v sebe....uz aj tominovi som povedala ze na jeho narodky dostane dovolenku tak nech si uz vybera a v juni ju rezervujeme..:D a potom ked to uz poviem tak lutujem ze som povedala...:D my sme uz zasnubeni cez 2 roky takze kazdy to uz aj cakal ze sa budeme brat...
@puffu no tak ja tiež mam problem take veci držat v sebe ale nekedy sa fakt snažim :D no mi sme zasnubeny skoro rok a pol. ale u nas čakali svabu už skor :D
@mishita2401 tak uz ste spolu dost dlho, byvate spolu tak to uz potom, ludia ocakavaju...u nas tak isto sa ziadne prekvapenie necakalo, ani nikto nebol prekvapeny ako som cakala...:D
@puffu este nemam vybraty, ale urcite kratsi trosku pod plecia :-) ja este ani neviem aky uces, ale nechcem aby mi niekto daval dole zavoj a manipuloval s ucesom na to som ja hakliva :-)
@nikuska1987 tak podla toh aky zavoj si zvolis...ten s hrebenom je uplne jednoduche vybrat a nasadit...to zvladnes aj sama...:) ale tak ked si na to hakliva tak to tazko niekoho presviedcat o opaku...:D ja tiez nemam niekotre veci rada alebo sa bojim hoci vsetci tvrdia opak...:D
@puffu no len ja chcem taky uces, ze by to bol mensi problem si myslim,,,,,,,najprv musia prist saty a potom mozem vyberat k nim zavoj, bolerko, korunku :-)
@nikuska1987 a odkial mas saty? jaaj jasne ty si si objednavalacez net...boze ked si teraz na to spomeniem tak to mi pripada strasne davno...to uz ako dlho cakas?
@puffu ano dobre si si spomenula no ved z ciny :-) uz za 34 dni by mali prist uz cakam mesiac na ne :-) ozaj tebe predali v salone tie saty co si mala objednane z ebay? :-) musim sa ti postazovat dnes som si isla vybrat oznamenie a mali z technickych pricin zatvorene - nemali elktriku aka smola,,,,,dnes som nebola v robote, tak ze si aspon oznamenia vybavim,,,,,zajtra idem rano do roboty a hned z roboty oznamenia vyberat :-)
@nikuska1987 tak to musis byt riadne nedockava...:) nie nepredala som ich...doma v skrini stoja...neviem ci sa mi niekedy podari zbavit sa ich... tak tomu sa povie smola...nepotesi take nieco...ale tak vyberes zajtra...a uz mas nieco vybrane ci vyberies az zajtra? Mne dnes dosli tie lampionove lampy do saly tak sa z nich tesim...ale asi objednam este trosku vacsie lebo som si nevedela predstavit ako to bude...ale uz iba 5 takych vascich...ale fakt super to je...:) mam asi 5 roznych velkosti v bielej, maslovej a jedne v takej marhulkovej a aj svetielka...ale neviem ci to bude stacit na vecerne osvetlenie...no mozno aj hej...uvidime...:) aj som rozmyslala zeby som kupila elektricke male sviecky a na stoly by sa potom podavali take tie vrecka do ktorych sa daju sviecky...mozno by to bolo pekne a take romanticke...:) tu je link: http://www.google.com/images?um=1&hl=...
@puffu :D a šak nevadi no nie :D
@mishita2401 nie nevadi...:)
:-) @puffu mama je viac nedockava :-) nemam s tym problem aj tak mam teraz ovela menej casu na svadobne pripravy a na vsetko cize teraz to pojde uz rychlo nestiham registrovat,,,ved ani dnes som nestihla urobit vsetko podla planu :-) a neboli v salone?,,,alebo si ich mohla dat sem do bazaru mozno by sa zadarilo :-) vyberiem zajtra nieco ,,,uz mam vybraty aj namet - motto, text aj text na svadobne pozvanky k stolu:-) vidis teraz ma napadlo ved nemam to oratane kolko pozvanok k sv,stolu :-) ako to vlastne vyzera tie lampionove lampy??,,,no my budeme mat heliove balony :-) ja zase cakam na pohare som si objednavala cez net do buduceho piatku by mali prist :-) ty ale vymyslas, ja na take veci vobec nemam cas :-) a my sviecky mat nemozeme no vlastne klasicke nie, elektricke by sme mohli mat :-) idem kuknut

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?