Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 aj ja co som pozerala saty, tiez mi ponukala za 400 a tie co som si dala usit maju v pozicovni za 335 eur :-) tak je to diskutabilne :-)
@nikuska1987 no hej ono sa to vrati-ak ich potom predaš-lebo naozaj poznam baby ktore šaty nemožu predat-každa ma iný vkus-ale zasa modernejšie sa lepšie predavaju...len zasa ked su drahe... može sa to vratit ale aj nemusi
@mishita2401 to je pravda,,,ktovie ako puffu ci jej v salone predali tie saty :-) musime sa jej opytat :-) a ked nie tak si ich necham a na kazde vyrocie si ich obleciem,,,ale nieee :-)
@nikuska1987 :D ja som kukala v bazare na šaty asi 3sa mi pačili a vidim ich tu už asi pol roka stale ich nepredali :D... - a to na tých jedných najkrajšich neni ani taka vysoka cena...hm- su podobne tým mojim čo budem mat :D
@mishita2401 ako sa volaju tie tvoje saty? :-) no pekne este nakoniec saty nepredam :-) kolko ta stalo pozicovne? :-)
@nikuska1987 no moje sa volaju eliana moore- BABETA :D ešte aj motorkarsky nazov maju-znamenie alebo ja milujem motorky :D no požičovne cca 300- nevedela mi presne povedat lebo ešte tie šaty neboli v salone :D...
@mishita2401 zvlastny nazov maju to som este ani nepocula :-) no motorkarsky aj moj drahy miluje motorky dokonca aj ma motorku a uz aj mna nainfikoval tou jeho motorkarskou zalubou,,,,,to mas v pohodicke cenu :-) to budes prva nevesta co ich bude mat? :-)
@nikuska1987 no bolo by dobre keby som bola-aspon by boli uplne novučke ale kedže pridu april/maj a ja mam svadbu až začiatok augusta tak neviem neviem či budem prva... ale praveže ta značka už je dost rozširena po SR-som sa čudovala..a čo su baby s iných miest a ich skušali tak mi pisali že som si uplne super vybrala :D
@mishita2401 ale tak urcite ich nebude mat vela neviest mozno ich budes mat prva :-) to by si mala super cisto nove satky :-) vidis tak aj baby ti schvalili :-) idem si ich dat do googla
@nikuska1987 ak chceš vidiet tie moje tak ich najdeš na stranke comeco.sk -tam si vyber slovensko a potom elliana moobre a tam budu na 4 strane sa mi zda :D
@nikuska1987 tak ja si osobne myslim ze zive kvety vo vlasoch uz nie su in ako niekedy...ale tak to je iba moj nazor...no a potom ked si das dole zavoj budes mat tu korunku alebo este nejake vlasocnice alebo nieco umele?
@mishita2401 co by si este nakupovala? Ved uz mas skoro vsetko nie? Ci ti vela toho ostava?
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no tak mas aj sikovnu aranzerku...:) velmi pekne to bolo spavene...a fakt to svetlo v strope...parada...mne sa na nasej sale nepaci to ze je v strede barovy pult...no zase v sale druhej bol tanecny parket v inej miestnosti...takze ludia co sedia za stolom nevidia tancujucich...si myslim ze nievelmi dobre riesenie tak sme nakoniec zvolili radsej ten barovy pult...:D inak som vcera objednala tie lampionove lampy tak sa tesim kedy to dojde...:)
@puffu ešte dost....to sa zda, neni bolek, košele, vesta, kravaty, topanky, a ešte obručky a tak :D
@mishita2401 jaaaj...no tak to sa aspon poslednych par mesiacov nebudes nudit a ti to zbehne rychlejsie...:)
@puffu no ja sa nemam teraz kedy nudti.... :D mam čo robit no :D
@mishita2401 no tak to mas super...u mna je to take ze ako kedy...aj by som nieco kupila ale uz nemas skoro co kupovat...vsetky ostatne veci co nam treba tak uz kupujeme na SR...takze mesiac pred svadbou bude velmi akcny...:D
@puffu no to asi aj mi mesiac pred svabou aj ked oblek pojdeme kupovat asi koncom maja-podla toho ako budem mat skušky , či bude čas :D
@mishita2401 no tak to mas toho dost...ja inak obdivujem takych ludi co maju statnice a svadbu v rovnaky mesiac alebo par mesiacov rozdiel...podla mna dost narocne...a este ked niekto studuje externe tak aj praca k tomu...no dost narocne...
@puffu ale zajtra mi konči abs. prax. našla som v noviných inzerat že sa hlada predavačka do nabytku-volam volam a neberu neberu..tak nevem.... a ta škola- normalne nestiham....mam toho vela v tom LS.... aj ked mam o par predmetov menej-chapeš že chcu aby sme sseminarky pisali ako bakalarku?-ako podla tých kriterii...no či im to šiši-ale to len par profakov
@mishita2401 tak to vela profesorov si chce dokazat silu ich profesie ale na druhej strane mas aspon pripravu na pisanie bakalarky... Mna tak minule vytocili z banky...vraj im mam zavolat alebo zajst do pobocky...volala som tam asi 100krat za jeden tyzden a nikto nic....tak som sa tam prepala 30min a nakoniec sa ma spytali ci som spokojna s uctom co mam a ci su vsetky informacie aktualne...bola som tam minutu aj s cakanim...no vies aka som vytocena odchadzala od nich...
@puffu no to by aj mna nasralo :D to ti nemohli ako zavolat a sa ta to spýtat po telefone?-u nas to robia tak :D
@mishita2401 no ved prave...ale to som v Uk tu vsetko robia divne...minule mi z banky dosiel novy pin ani som si o zmenu nepoziadala a ani ten novy pin nefunguje...no maju v tom zmatok...:D akurat hladam tvoje svadobne saty lebo chcem vidiet...:D
@puffu a vieš kde ich najst?? pisala som to tu niekde :D
@mishita2401 pekne saticky...fakt...a ty si ich uz skusala alebo nie? Lebo vies ako to...niekedy tie fotky su krajsie ako v skutocnosti...
@puffu ešte nie :D ale ja ma opačnu skusenost-že na fotke vyzeraju šaty ovela horšie ako v skutočnosti -a sa mi to zatial vždy overilo :D a tie moje som videla už aj na vešiaku na foto- a boli krasne biele...sa tešim :D
@mishita2401 no tak super...ja som napr moje saty som skusat ani nechcela lebo na fotke vyzerali siroko ale mala som ich napisane v zozname ze sa mi pacia a ta slecna v salone vravi ved vyskusajte a uvidite a ked som ich obliekla tak som nemohla ani usta zatvorit...na fotke vyzerali velmi siroko a v skutocnosti nie su... a ked ti nahodou nebudu sediet podla tvojich predstav este mas stale cas najst nejake ine...a inak kolko ta vyjde pozicanie?
@puffu no asi cc 300eur... no ja sa spolieham že tie moje mi budu sediet :D
@mishita2401 tak aj cenovo to mas fakt super...a budes ich mat prva, mozno druha...tak fakt super...velmi pekny vyber...dufam ze ked pojdes na skusku tak das foto...:) uz sa tesim kedy ta v nich uvidim...:)
@puffu no nechcela som tu davat foto ale možno dam ked tu budeš ty a nikuška a potom to vymažem :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?