Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 @puffu baby chcem sa spytat bolerko k satam budete mat?,,,,lebo ja mam dilemu ci bolerko ano, alebo nie hlavne kvoli kostolu :-)
@nikuska1987 ved presne :D akurat som pozerala na profesiu- zas tam su len take veci ako:- plat podla toho aký budete šikovny-no chapeš :D
@nikuska1987 ja uvidim podla toho či mi bude sediet k šatam :D... ale do kostola by som si ho dala asi..lebo predsa len mi mame velký kostol-a je v nom dost zima aj v lete ...takže nechcem aby mi všetky chlpy stali ..a zas aj aby až do pupku bolo vidno tak to nie :D
@mishita2401 dnes som sa o tom rozpravala s jednou pani a ta vravela ze zakonnik prace je znovelizovany tak, aby zamestnavatelia mali vela vyhod a potom to tak vyzera ako to vyzera - cisty bordel :-) staci len prist do nasho mesta - Partizanske a hotova pohroma :-)
@nikuska1987 no ved to..ale o tom radšej pomlčim..no idem od toho pc :D ahoj
@mishita2401 ja tiez este uvidim podla siat :-) uvidim, ked dojdu kolko budem odhalena a podla toho sa zariadim :-)
@nikuska1987 presne presne :D ja tieš čakam na šaty :D ale mali by prist v aprili alebo maji..uvidim :D
@mishita2401 ved aj ja uz idem, lebo som taka unavena, ze uz nato ani nevidim,,,ahoooj :-)
@mishita2401 aj moje v maji :-) ale ty nemas kupene ze, ci? :-)
@nikuska1987 ja bolerko mat budem ale len do kostola...mala som to aj tak v cene pozicovneho takze radsej ano ako nie...:)
@nikuska1987 no my sme oznamenia pocitala presne na osoby/rodinam ktorym to chceme dat..potrebovali sme 45 oznameni aj s pozvankou k stolu a potom sme dali 10 oznameni (pre nas, nejakym znamym co nejdu na svadbu atd)..no a mame 120ludi takze pri takom pocte nemame tych oznameni vela...zbytocne objednavat vela a potom to nemas ani komu dat a zbytocne plytvanie peniazmi...takze si rozpocitaj presne kolko ti treba a tolko objednaj...:)
@nikuska1987 inak ip som dostala...popozeram neskor lebo teraz som v praci...ale uz sa tesim..:)
Článok sa načítava...
@puffu ja si budem musiet dokupit este bolerko, spodnicu, zavoj, bizuteriu a korunku :-)
@puffu my uz mame presne rozpocitanych tiez dam nejakych 10 navyse, lebo v tej rychlosti ta nie vsetci napadnu, ktorym chceme oznamenia dat a presny pocet je 100 oznameni :-) pretyo nechceme nejak extra drahe oznamenia, pretoze je to vela 100 oznameni, ale tak ked to treba tak to bude :-)
@puffu jasne mas cas,,,len som ti to poslala, aby si videla, kedze nemam foto v albume :-)
@nikuska1987 no ja budem mat požičane.... :D lebo ked na bazare vidim ake su tam predajne ceny pekných šiat tak to by som nekupila-ani im to nechce nikto kupit lebo davaju vysoku cenu
@nikuska1987 a to ti je naco tolko oznameni? To kolko mate hosti? Ci budes rozdavat aj tak len tym ktorych poznas a nejdu na svadbu? Tak my mate 55 a aj to neviem ci budem mat komu rozdat...:D no 10 je tam priblizne navyse ale vsetci kamarati su pozvani takze oznamenia dostanu a viac nemame nikoho..no a na SR nezijeme takze odpadavaju aj susenia... Ja korunku mat nebudem, iba zavoj a potom neskor taku ozdobu na boku hlavy...korunka sa mi paci na inych ale nie na mne...:D
@nikuska1987 no inac ta sala je fakt krasna...a ten strop....waw...:) podla mna hoci by si to ani nezdobila tak to bude pekne...kostol sa mi zobrazit nechcel...:/ asi neuplny link alebo mne nejde dobre net...
@puffu no mi mame 80oznameni a to mame 120 ludi-ale tak to preto lebo ja davam aj kamoškam ktore nejdu na svadbu-lebo je vela rodiny :D..ale nevadi :D..a mam asi necelých 10navyše-keby sa ktosi ešte pritrafil :D.. no sala nikusky je krasna-ja som ju tieš videla... myslela som si že je na 100 ludi-ale ked som videla dalšie obrazky a aj nikuska mi povedala že tak na 60 ludi je... ale je nadherna!!! ja tieš nebudem mat korunku-ale to len preto lebo chcem zavoj a asi kvet alebo niečo... ešte niesom uplne rozhodnuta :D uvidim po skuške :Dale inak su korunky pekne lne nie na mne :D
@mishita2401 tak to nemas az tak zle...:) tak my mame vyhodu v tom ze sme v Uk a nemame vela znamych...akurat nejake spoluziacky so strednej ...inak vsetko bude na svadbe... mne dnes prisiel pricesok...predstavy boli trosku ine ale tak kadernicka s tym nieco podla mna urobi...na svagrinej svadbe by som chcela asi nejaky drdol a na nasej svadbe este neviem...tiez uvidim po skuske...mam francuzky zavoj po zem tak neviem ze co sa k tomu bude hodit...ale podla mna hocijaky uces...:) no a dnes mi dosli obalky na oznamenia...celkom pekne a idem aj objednat tie lampiony do saly...:) maju vselijake velkosti tak som cela z toho vytesena...som ani zaspat vcera nemohla od radosti...:) a aj lupienky som uz objednala...:)
@puffu ešte kolko maličkosti človeka do svadby napadne:D uvidi obrazok a povie si to chcem aj ja :D...ja by som chcela balony s helion-aby tak pekne lietali ale čo ked to asi nebudem ma...
@mishita2401 my by sme chceli tiez balony ale tak neviem ci toho uz nebude moc...:D ale tak necham to na aranzerku co vymysli...:)ale s heliovymi balonmi je sranda...:D
@puffu ved to že je to sranda s nimi :D... a aj pekne to je... no uvidime... dnes je to 130dni :D
@mishita2401 tiez som pozerala ze uz iba 130dni alebo este?...:D ja by som uz najradsej mala iba 5dni do svadby...:)
@puffu ježiš počkaj :D aspon 30 :D až by som všetko stihla :D
@mishita2401 no tak to ano, ale niekedy je vyssia cena za pozicanie ako za kupu :-)
@puffu moj drahy ma mnohopocetnu rodinu, mojej rodine a znamym,,,,,,aj tym co pojdu na svadbu aj tym co nepojdu na svadbu :-) no na mne sa mi pacila korunka,,,,ja som povodne chcela len kvet, lenze nevesta bez zavoja nieje podla mna az taka nevesta a nechcewm nikomu zverit moj uces iba kadernicke,,,,neviem kto by mi dal dole zavoj a nasadil kvet tak aby sa mi neposkodil uces tak to bude riesit takto :-) mozno si to este rozmyslim ved este 4 mesiace casu dost :-)
@puffu dakujem si ma potesila, ze sa ti paci aj mishitke sa pacilo :-) osvetlenie v strope ma rozne farby a casnici vedia nasvietit miestnost vo farbe vyzdoby cize aj mne nasvietia fialkovu ako to bolo na fotke znazornene :-)tato restauracia je podla mna dizajnovo najkrajsia v celom meste a vobec nieje financne narocna - ceny su primerane :-) skusim poslat dalsi link :-) a pozriem ten kostol ako to pojde mne :-)
@puffu este som zabudla dodat ze ta vyzdoba co je na foto zhodou nahod robila ju moja aranzerka :-) tak uz ste aj s mishitkou videli pracu mojej aranzerky
@nikuska1987 no to ano ale ked už da niekto cenu že 400eur za predaj tak to je moc ja mam požičovne lacnejšie... :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?