Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ano budeme mat, aby nam bavil hosti a vymyslel aj program pretoze je to podla mna veselsie a v tejto casti slovenska kde ja byvam je to dost zauzivane,,,,,,paci sa mi jeden je vtipny, dava dobre hlasky a vie bavit ludi uz mam nanho aj kontakt len ho treba telefonicky ohlasit......idem to pozriet a napisem ti moj nazor ok?? :-))))
@nikuska1987 no jasne napiš ho :D som zvedava..no u nas sa tak bavi že bud dj robi atmošku a sutaže alebo ludova hudba alebo rodina proste ja ani nevem :D
pokial je dobry dj, alebo niekto z rodiny tak to je tiez super,,,,,,mne davali navrh jeden pan robi dj aj starejsieho naraz len neviem ci by to stihal a musela by som sa dohodnut aj so snubencom ci by chcel dj a starejsieho v jednej osobe:-)))))..pozeram pohariky
@nikuska1987 no mi nevieme ešte ako to bude..ale aj mojho draheho mamička je taka akčna žena a už nam hovorila že vymýšla všeličo ale že nam to nepovie :D
tak aj buduca svokricka by mohla byt super pokial name tremu pred ostatnymi svadobcanmi......uz mam typ na pohare len neviem ci sa na ne chcete dat aj nieco vygravirovat,,,my tam chceme mat vygravirovane nase mena a datum svadby aj podla toho budeme vyberat pohare,,,moj typ je foto c. 63 ale tam by sa vam asi gravirovanie nezmestilo
@nikuska1987 mi chceme vygravirovane..ja sa neviem rozhodnut... a moj drahý už straca nervy.. :D ale tak mame čas :D
@mishita2401 tak tam by sa potom hodili jednoduchsie tie co maju na spodu tvar srdca a v tom love ako si to tam pisala, aby neboli moc preplnene ,,,,,,my sme este pohare vobec neriesili,,,budete mat aj podbradnicky?? bo my asi nie zalezi od ceny
@nikuska1987 nad nimi rozmýšlame..stoja len kolo 45eur.. :D ...no podbradničky mam objednane budu ma stat obydvoje asi tak kolo 6eur :D..-lebo v mojom salone si možem vybat ake chcem a čim jednoduchšie tým lacnejšie..ja mam krasne bielučke jednoduche len s mašličkou :D
@mishita2401 a gravirovanie kolko stoji??,,u nas v salone gravirovanie stoji 2 eura na jeden pohar,,,,to nieje vela 6 eur za podbradnicky, ale moj drahy podbradnicky nechce mozno sa mi podari presvedcit ho:-)))vyzdobu chcete v akej farbe??,,,,,,,,,,inak sa hovori v jednoduchosti je krasa a niekedy to ozaj plati ze menej je viac,,,ja tiez nechcem nejake luxusne a prehnane precackane
@nikuska1987 no ved to nechcem ani ja... no ja tie podbradničky chcem-moj drahý sa vždy okypta a ako ešte sa budeme fotit a nechcem aby mal flaky hned :D..tak radšej som ich dala objednat :D no neviem kolko to stoji lebo mi to asi budeme cez net..lebo u nas v salone su tie pekne pohare drahe.
@mishita2401 moj drahy vie pekne papat, ale stat sa moze ved tam je aj stres na svadbe teda neviem ale aspon si myslim, ze novomanzelia su trosku v strese,,,,v tychto salonoch niesu az take drahy sice som pohare pozerala len tak, aby sa nepovedalo cenovo sa mi nezdali byt drahe ja sa este skusim spytat aranzerky kolko budu stat u nej aj podbradnicky a keby mi vedela ich predat za nejaku dobru cenu a boli by pekne tak by som ich asi zobrala od nej :-)))
@nikuska1987 no ved mna jeden vide tak na 3ečka ževraj..to je ako nič :D...lebo tu v bazare že 15 alebo 10 za dva..to je moc... no ved sa budete krmit a može sa stat hocičo
Článok sa načítava...
@mishita2401 to je akoby zadarmo na tych 5 minut polievkovych to staci,,,,,ved to ruky sa nam budu triast :-))) 15 eur by som ani ja nedala za 2 podbradnicky na 5 minut
@nikuska1987 no ved to ani ja... ale tak 6 eur je už niečo ine a necham si to na pamiatku :D a raz budem detom ukazovat :D
@mishita2401 moj nazor tiez ,,,to je pekne taka pamiatka ,,,kolko budete mat ludi??
@nikuska1987 no ludi asi tak do 120 ale už ako komplet aj kameraman , fotograf aj hudobnici :D aj šoferi :D
@nikuska1987 a ty?
@mishita2401 fuuuha no to dost vela teeda,,,my budeme mat co som ratala aj s kameraman, dj atd,,,,okolo 61 a 6 malych deti ale tie neratam, pretoze im porcie ani nepojdu su to velmi malicke deti a vcera sa mi 1 par vyjadril ze nepridu, lebo sa im v maji narodi miminko,,pridu iba gratulovat,,,,,,takze konecny pocet budem vediet den pred svadbou zhruba 50 - 60 ludi
@nikuska1987 no tak to naša polovica :D ale tak ja mam rada velke svadby u nas je to zauživane a je to velka zabava :D hluk a rozhovory , plný parket ..kopa ludi..deti :D juj to bude sranda :D no u nas chodia aj s miminkami :D ich tam nehaju v kute nini a čo :D bavia sa.. :Dsom už na takej svadbe bola kde mali asi 2 alebo 3mesačne babo :D
@mishita2401 chodia aj s takymi babatkami to viem, ale ked nechcu tak nutit ich nemozem,,,my aj tak by sme do tej miestnosti kde to budeme mat viac ludi nevopchali maximum 70 zevraj sa tam zmesti ,,,uvidime este kolko bude gratulantov po polnoci:-)))nechcela si nahodou poradit aj s vyberom topanociek??,,,ci to sa mi zda?
@nikuska1987 no šak to :D to ja už teda netušim kolko mi budeme mat popolnoci..a možno ani vela nie :D... no topanky tieš možeš poradit :D
@mishita2401 aj tak sa to bude postupne riedit starsi ludia a mamicky s detmi poodchadzaju skor, potom zas gratulanti poprichadzaju a taaak..................idem kuk aj topanocky mozno sa aj ja inspirujem
@mishita2401 uz mam foto c.61,64,66 to zase zavisi ci chces vyssi, alebo nizsi opatok,,,ja asi budem volit nizsi,,,hadam nozky az tak boliet nebudu ty si si ktore vybrala?
@nikuska1987 no tie čo tam mam tak si možem vyskladat ake chcem a opetok akej chcem výšky tak taký :D to je len ako ukažka .. :D
Tak babenky ešte 6mesiacov a je to tu :Dani sa nenazdame :D
@mishita2401 ahaaaa no tak rozhodnutie je potom uz len na tebe:-)))),,,pozor uz to neni 6 ale 5 mesiacov a dajme tomu 28 dni:-)))) ja to uz beriem tak ze 5 mesiacov a velmi by som si zelala nech uz je to za nami nech uz sme manzelia :-))))
@nikuska1987 :D no dobre tak už to neije 6 _D
@mishita2401 tak to znie lepsie no nieee???,,uz len 5 mesiacov a par dni februar prejde rychlo a mame tu marec
@nikuska1987 ešte pol rok...ale ja sa nejako ponahlam :D všetko chcem tam šup šup..
@mishita2401 ja si veci delim aby mi to rychlejsie ubehlo poviem si to to to treba vybavit a cas rychlejsie ubehne.ved ty uz mas skoro vsetko poriesene.ja mam len stvrtinu z toho som to akurat vcera pozerala a ostava mi este vela vybavovaciek:-)),,ozaj potom napis o com bolo prve sedenie s knazom

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?