Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 nakoniec som ziadne pekne manzety nenasla ale tak casu este dost...no my lepsie povedane ja...:D zacinam vymyslat ohladom vyzdoby...ale tak asi to uz nechame tak...neviem...uz nech je ten jun a nech sa uz stretnem s aranzerkou...:) neviem ci to nebude velmi kricat ked skonbinujeme tu zlatu s cokoladovohnedou...chcem tie lampiony na strop maju iba biele, cervene, cokoladovohnede, fialove, ruzove, zelene len nie zlate alebo kremove ake potrebujem...:/ tak neviem si to predstavit ze ako to bude vyzerat s bielymi lampionmi na strope...ale tak aranzerka urcite nieco vymysli...:)
@nikuska1987 ešte nie-nemam kedy :D
@puffu ja uz som objednala pohare buduci tyzden v piatok by mali prist,,objednavku som posielala emailom tak som na pohare zvedava, ake budu :-) aranzerka ti urcite poradi s vyberom aj s kombinaciou,,,,,ja idem zavolat mojej zajtra sa maem stretnut ohladom servitok a asi aj podbradnickov :-) aj ja budem musiet kupit manzety, ale drahy este nema nic ani oblek ani koselu :-)
@mishita2401 jaaaaaj no ved ked ho pripravis tak uvidis co a ako s lupenmi :-)
@nikuska1987 tak ja idem dnes objednat krizik nech uz je doma pripraveny...potom tu daj foto ake mas pohare ked sa ti bude chciet...:)...my tiez nakoniec budeme mat spz tak tiez musim nieco pohladat... my tiez nemame este kosele a francuzku kravatu...ale davame to sit do jednej firmy v PO...odtial sme brali aj oblek a aj kosele niekde siju v Po tak tiez to dame urobit tam...bude to mat na mieru takze to bude lepsie stat...a je to piamo z vyroby takze aj cenovo je to velmi dobre...
@puffu ja uz mam krizik kupeny uz je doma v skrinke :-) jasne dam aj foto,,inak ak chces vidiet miesto svadby tak ti poslem link aj na restiku aj na kostol :-) miesto fotiek,,,ake budete mat spz?aj moj drahy uz vie, kde si bude kupovat oblek minule mi spominal, ze uz ma vyhliadnutu firmu a pravdepodobne si da tiez sit na mieru uvidime co zozenieme :-)
@nikuska1987 no ved jasne :D..len si musim najst čas na viac veci :D ale tak vo štvrtok idem posledný krat na prax tak budem mat o 4hodiny viac času :D
@mishita2401 jaaaaj uz ti konci prax,,,ta skola zamestnava? :-)
@nikuska1987 no ved som si nikdy nemyslela že budem mat taký plný diar a dnes ked som don kukla tak som ho radšej zavrela :D..mam toho dost a všetko tak naustene...och joj...aspon keby sa mi chcelo ako sa mi nechce :D
@mishita2401 aj ja mam toho vela cely vikend som nebola doma a stale mam co robit,,,dnes som si sem prisla oddychnutt trosku :-) nasla som krasnu piesen do kostola na youtube a neviem ju skopirovat tak nad tym maturujem :-) zvladnes to pomalicky neboj sa :-) teraz na svadbu nieje ani cas :-)
@nikuska1987 no ale akurat som sa dnes stihla objednat na skušku nechtou-lebo to necham vyrast ten gel-tak chcem vediet kolko to potrva :D... a aj na upavu obočia :D... a stale čakam na tie svadobne topanky :D..... ved akurat mam pred sebou asi 1000000lajstrov papiera a snažim sa s toho urobit pracu :D...
@mishita2401 mne gelove nechty vydrzali 1 tyzden v super stave a potom sa zacali lamat :-) a raz sa mi stalo, ze sa mi zlomil hned na druhy den, ale to zalezi od toho ako kvalitne su urobene :-) na upravu obocia pojdem den, dva pred svadbou,,,,kedy ti mali prist topanocky?,,,,no ja cakam na saty a na pohare :-) to mas tu 15 stranovu? :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 hej tu :D no to pojdem aj ja ale ešte nikdy som nebola u kozmetičky takže to mam premieru ::D a teraz skusim ako mi to obočie upravi a nechty si necham len potiahnut gelom-ako na svoje-preto idem až o dva týždne :D aby narastli :D no topanky mali prist už minulý týžden ale stale nič
@mishita2401 ja uz som bola parkrat na oboci :-) ahaaa tak budem mat svoje gelove :-) ale pridu neboj sa :-) nejak rychlo to leti ani sa nenazdame a bude tu august,,,,teraz v sobotu mame nauku c.2 :-)
@nikuska1987 :D no ved to že to leti a nestiham už až mam letný semester uspešne ukončeny a možem sa venovat svadbe...och... no ja som chcela ist teraz v piatok na taký poslednu nauku-zdravotu ale Tomaš ma denku a nestiha..
@mishita2401 aj ja rozmyslam ze si urobim aj 2 stupen VS mozno na rok si podam prihlasku :-) to rychlo prejde ved v piatok uz mame april kedy mas skuskove? :-) my nebudeme mat zdravotnu nauku - ale bude to s doktorom na temu planovanie rodicovstva :-)
@nikuska1987 no prvu skušku o ktorej viem mam 16.4. a potom to už fičiiiii :D a medzitým seminarky a tak :D... ja neviem o čom je ta zdravotna ale ževraj je na PC :D
@mishita2401 to mas nieco vyse 2 tyzdnov tak sa budes ucit ze? dokedy trva semester? :-) to fakt netusim co tam budete robit a mam otazku okrem krizika sa do kostola kupuje aj sviecka nevies o tom nieco? :-)
@nikuska1987 no už sa chcem od prveho aprila začat učit :D hned ako mi skonči prax :D no semester pre mna trva do poslednej skušky :D... no počula som o tom ale neviem u nas v kostole aj križik aj sviečku dostaneme ...tak neviem
@nikuska1987 jasne kludne mi posli link do ip...neviem este ake spz-ky budu...asi len mladomanzelia...aj sa tesim lebo som nasla maslove lampiony a aj svetla k tomu...svetla su z US ale su lacnejsie ako v Uk...vydrzia iba 7 hodin ale tak to postaci si myslim...no budu tam aj svetla na 15hodin tak sa to nejako rozlozi...:) jaaaj ale sa z toho tesim...:) a oznamenia uz nejake vybrate mas? Ja som uz ohladom sviecok zistovala a kazda fara to ma ine takze najlepsie bude ak sa opytas farara...
@mishita2401 aj stihas hladat pracu?,,,ja mam zajtra pohovor a nejdem do roboty tak drz palce :-) ja som sa nato zabudla spytat knaza, ale keizik uz mam doma a uz sa spytam len na tu sviecu a este si musim pytat kontakt na spevokol a organistu vidis hned si to aj idem zapisat na co sa mam spytat :-)
@puffu poslem, poslem ,,,,,,jeeeej sa tesim s tebou :-) to som tu na sk este nevidela,,,na 7 hodin to bohate staci ved v lete byva dlho svetlo :-) oznamenia som bola pozerat v piatok ale len v jednom salone este chcem ist do jedneho a do reklamnej agentury sa spytat na cenu,,,,,my nechceme drahe oznamenia, pretoze aj tak sa to vyhodi,,,akurat vcera nam buduca svagrina povedala, ze ona vsetky povyhadzovala - mam uz vybrate jednoduche, krasne a primerana cena :-) ale isto najdem aj krajsie :-) ozaj kolko oznameni ste si davali robit vy?no ved v sobotu sa ho musim opytat nieze 2 dni pred sobasom zistim , ze treba aj sviecku a potom chaos, stres, panika :-)
@nikuska1987 no teraz nič nieje-ani v tlači ani na nete ani nikde po meste-ked hladaju tak len s praxou...a maju to tam aj pol roka-tak neviem či im tam nikto nechce ist :D no držim palce :D sa ti nejako dari :D
@mishita2401 noo odkedy som zacala robit v tejto firme, tak uz som nenasla ziadne vyhovujuce pracovne miesto pre mna,,,,,az na ten pohovor zadarilo sa tak som nato zvedava :-)
@nikuska1987 a o akú pracu ide? -ako ten pohovor???
@mishita2401 redaktorka - obchodna manazerka :-) to hladaju do mestkych novin najprv bude osobny rozhovor a potom mi daju spracovat novinarsky utvar :-)
@nikuska1987 ježiš maria :D...ako može to byt fajna robota-taka nevšedna :D len ja by som ju asi nezvladla-nemam taký talent na pisanie..:D-preto mi robi problem aj seminarka..ale keby bola na 10stran tak už ju mam...ešte 5uf...
@mishita2401 zaujimave ze? :-) ja sa dam nahovorit na hocico, tak za skusku nic nedam staci tam mat vseobecny prehlad, strednu skolu a znalost pc podmienky som splnila zatial a co bude dalej sa uvidi po zajtrajsku :-) ale mna by to bavilo
@nikuska1987 tak ako podmienky splnam aj ja :D... heh :D... aj sme v škole pisali rozne članky-aj sme mali vlastný časopis..ale :D
@mishita2401 tak kazdy sme na nieco ine stvoreny :-) ved aj ja som nato zvedava a trosku sa toho aj obavam, ale ako to ma byt tak to bude :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?