Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 ahoj ahoj, a odkial si objednavala SPZ? googlila som :-) a nasla som len jednu stranku co ma celkom ok ceny.
@mishita2401 to ano aj ja som spokojna som ratala, ze to bude viac ovela :-)
@mishita2401 my uz vieme drahy vybral a som spokojna s jeho vyberom uz to treba len nacvicit :-)
@nikuska1987 tak to mate dobre..:D vy budete mat taký americký tanec??alebo klasiku? mi klasiku- z nožky na nožku :D
@puffu od Declain Galbrait - an angel, ale neviem ci on je povodny autor, lebo viem ze to spieva aj The Kelly Family ;-) piesen pomala a krasna :-)
@mishita2401 precitaj si vyber piesne pisala som ju puffu,,,klasika z nozky na nozky, pretoze je to pomala piesen a asi aj nejake otocky, aby to nebolo fadne :-) nejaku choreografiu vymyslime :-)
@jasminka002 ahooj mne aranzerka objedna som jej kazala, ze chceme s nasimi menami, neviem z kade objednava musela by som sa jej spyatat :-) aj ja som pozerala v googli, ale ked je moznost cez nu tak som to objednala cez nu o starost menej aj tak este musim pohare objednat z netu :-)
@nikuska1987 no z nožky na nožku je to najlepšie :D
@mishita2401 to ano a este neviem ci cez novomanzelsky tanec si dame vystretit konfety, alebo cez tanec pred polnocou :-) ale asi cez novomanzelsky :-)
@nikuska1987 mi chceme cez novomanželský sa mi to lubi :D
@mishita2401 zabudla som ti napisat, ze budeme z nozky na nozku aj kvoli tomu, lebo v strede parketu budeme mat pripravene velke srdce s lupenou, tak aby sme ich neporozmetali :-) az tak velmi :-)
@mishita2401 aj my ved prvy tanec uz ako manzelia je nezabudnutelny a stymi konfetami to naberie grady :-) na romantike a krasny zaber na dvd a foto :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 idem kuknut co to zac...:D
@nikuska1987@mishita2401 my asi tiez budeme vystrelovat konfety pri prvom tanci alebo pri vychadzani z kostola ale to nam asi farar zatrhne...ja chcem tiez tie lupienky...inak kolko balikov treba neviete priblizne?
@puffu okey pozri a potom prezrad nazor, nech je akykolvek :-)
@puffu my pri prvom tanci to je najkrajsie :-) neviem ti napisat, pretoze srdce mi bude robit aranzerka takze ked prideme sala bude vyzdobena :-) aj so srdcom ale mozem sa jej opytat a napisat ti ak chces :-)
@nikuska1987 tak to pocujem prvykrat od toho chlapca...podla mna to je pekny vyber...:) My zvazujeme zatial Kenny G- The Moment alebo My Valentine - Martina McBride & Jim Brickman ked budes s aranzerkou a ked si na to spomenies tak mozes napisat...ak nie tak objednam viacej alebo sa aj ja opytam mojej aranzerky ked s nou budem ze co a ako...:)
@puffu dakujeme je to taka prijemna romanticka piesen :-) ,,,mozem jej napisat a opytat sa nato to nieje problem :-) dnes som bola popozerat oznamenia a celkom pekne som nasla , ale este pojdem popozerat aj buduci tyzden a potom sa rozhodnem :-)
@nikuska1987 tak dakujem si zlata...:) inak tebe sa ktora piesen viacej paci z tych co som napisala?
@puffu za chvilocku ti napisem idem to pozriet :-)
@nikuska1987 jasne...:)
@puffu este mi daj minutku, pisala som na facebooku aranzerke.,ze kolko balickov lupenov budes potrebovat ked odpise hned ti napisem :-)
@nikuska1987 jej tak to si fakt zlata...:) dakujem ti...:)
@puffu nemas zaco mile rada :-) no ja neviem obe piesne maju nieco do seba a obe su krasne :-) asi Kenny G - The moment to zalezi od choreografie aku budete mat :-) vy ktoru by ste si zvolili? :-) takto ktoru chce Tomas a ktoru chces ty? :-)
@nikuska1987 no tu Kenny G uz mame vybranu skoro rok...:D sa nam stale pacila...a ten Valentine somobjavila asi pred 2 mesiacmi...a choreografia asi ziadna...chceli sme ist do tanecnej skoly na choreografiu prveho tanca ale nakoniec sme to vynechali...a budeme sa iba hupat zo strany na stranu...:)
@puffu to aj my kvoli srdcu z lupenov :-) ved este mate na rozmyslenie 135 dni :-)
@nikuska1987 no ved to na dvd to krasne ukaže :D aj ja by som chcela to srdce s tých lupeni ale neivem kto by mi to urobil...hm
@nikuska1987 no nastastie to bezi...:) sa uz nevieme dockat...a co to bude ked bude ostavat iba 50dni...podla mna sa to potom bude vliect...no ved uvidime...aj som si dnes pozerala pricesky....ten klip in pricesok nosim bezne uz asi 2roky ale na svadbu by som chcela asi ten taky konsky chvost to doda viacej objemu ako tie klip in...a ked sa mi to nebude po svadbe pacit tak to predam... ale najskor si musim nafarbit vlasy lebo som teraz nechala dlhsie farbu na hlave a mi to chytilo trosku tmavsie ko zvycajne...:D ale nechcem velmi experimentovat velmi pred svadbou...:D ty si uz uvazovala nad ucesom?
@mishita2401 nemozes niekoho poprosit?,,ked si kupis lupene to by nemal byt problem ak chces napisem ti kolko balikov lupenov potrebujes na 1 srdce :-) urcite sa niekto najde kto ti to srdce rad pripravy :-)
@nikuska1987 no možeš mi to napisat lebo to teda netušim ani vo sne :D dik :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?