Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@zuzankapp tak ja tiez radsej by som isla rodit do Kosic alebo do Humenneho... no ja nosim okuliare ked som doma a sosovky ked som vonku...ale najlepsie je nemat nic...:D ja mam dioptrie -3.75 a -1.75... no uplne slepa....ale ta operacia sa da urobit aj do dioptrii -6 tak to som este stale v pohode...:D este dobre ze to je na dialku a nemam lupy na ociach..to by som asi neprezila...:D a ked ta rozboli hlava pri noseni okuliarov tak mas potom zle uhly ci ako sa to vola...
Profilova fotka
@puffu tak to mas dost velky rozdiel na jednom aj na druhom oku, ja si myslim ze to je este v pohode. moja mamka ma tiez velmi silne dioptrie, najviac jej to vadi, ze sa nemoze rano namalovat, lebo nevidi kde a co maluje :-) no ale tak sosovky sa boji nosit, ze to jej bude asi vadit a ta operacia, no neviem, pocula som ze lepsie vysledky maju v minusovych dioptriach ako v plusovych a mamka ma plusove... a teraz su uz vraj take skla, ze aj pri silnych dioptriach nevyzera ze mas lupy :-) hej to mi povedal aj v jednej optike, ked mi kontroloval tie uhly, ze jedno oko nemam presne v strede ako by som mala mat. tak chcem si kupit sosovky na denne nosenie a po dome by som nosila okuliare. pacia sa mi aj tie farebne dioptricke sosovky :-)to by som chcela mozno aj na svadbu na fotenie :-)
@zuzankapp ja mam aj tie farebne sosovky ale nie je to az taky rozdiel...zvyrazni to farbu ale zase zazraky to nerobi...:D..mam aj tmave modre a aj zelene...zmeni to farbu oci ale cakala som viac...a aj sa mi v oko pri vyberani roztrhli sosovky parkrat tak to je dost neprijemne...:/ ale tak rozhodne skus a uvidis ako sa budes citit ty...
Profilova fotka
@puffu tak to dost zalezi aj od kvality tych sosoviek ako pozeram. no kto vie ci si ich ja budem mat cas davat a ci to budem vediet vobec... som citala ze niektore sosovky si robia reklamu, ze kryju povodnu farbu oka, tak neviem. ja mam taky mix, ale asi najviac zelene oci a som chcela modre sosovky. tak uvidime, vyskusam... nemam s tym vobec skusenosti. ach jaj, dnes stvrdnem v praci asi 12 hodin tak to vidim, co je tolko vela...
@zuzankapp tak ja pouzivam focus- dailies a tie farebne mam freshlook chcela som Acuvue ale tie boli velmi velke na zaciatocnika a nevedela som si ich nasadit...:D...rozhodne ti odporucam jednorazove sosovky...je to financne trosku narocnejsie ale je to lahsie na urdzbu a nemusis mat vselijake roztoky...
Profilova fotka
@puffu oki pozriem sa na tu znacku tych sosoviek ked budem doma... a co znamena 'udrzba sosoviek' :-) lebo neviem si pod tym nic predstavit. ja som si chcela kupit sosovky na 3 mesiace co vydrzia aj s nejakym roztokom k tomu. a tie sosovky maju zivotnost na zaklade frekvencii pouzivania? napr. ked si kupim sosovky a nebudem ich pouzivat kazdy den, tak mi vydrzia dlhsie alebo ako to funguje? :-)
@zuzankapp ja mam tie jednorazove tak ti povedat velmi neviem...ale urcite ti treba puzdro a myslim ze dve roztoky ..ale to zazezi aj od znacky a druhu mozno..neviem...mne ocny povedal ze tie jednorazove su dobre pre to lebo vzdy davas cistu sosovku do oka a nemozes dostat infekciu lebo ked to zle vydenzifikujes tak ta to moze v oku skriabat...a samozrejme pred vkladonim a vyberanim sosoviek si treba ruky umyt s antibakterialnym mydlom...:D sesterka co mi vravela tak ze to citis kedy treba sosovku vymenit...ze je take uz neforemna a jednejsia a skriabe...ja ti v tom poradit neviem lebo ja som taku sosovku nedrzala v ruke...tie jednorazove su uplne jemne...niekedy neviem ci ju mam na prste alebo nie...
@zuzankapp no ved k takýmto veciam sa je už aj škoda vyjadrovat... akurat sa chystam začat pisat tu seminarku..tak mi drž palce až ma netrafi šlak :D
@puffu ja sa tieš bojim aby to tak nedopadlo lebo nas ma byt tieš 120 ale tak čo idu na dovolenky tak idu začiatkom jula :D vedia že sa ideme brat a rezervovali to až teraz tak to prisposobili :D... a inak dnes nam prišli oznamenia :D
puffu tak to mate super, ze sa takto delite s robotou a s casom ,,,,,ja teraz chodim na rannu takze poobede tu mozem s vami pisat :-)
mishita2401 ahooj akurat to ze teraz chodim rano tak mozem s vami pismenkovat, akurat idem prekladat z anglictinu do slovenciny jednu piesen ak sa budu drahemu slova pacit, tak ju budeme mat na prvy tanec a uz mam vybraty text na oznamenia a spocitany pocet kusov :-) a co ty?
@nikuska1987 ahoj :D čo maš nove? :D nam dnes prišli oznamenia :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 no super sa tesim s tebou :-) uz som ti odpisala predtym spravu :-)
@nikuska1987 no všimla som si :D... ja pišem seminarku ...joj... ale mam usmev na tvari koli tým oznakam :D..su take milučke :D a krasne :D
@mishita2401 ja idem prekladat text,,,,,,,,,,,,,,,,,,,jaaaj tak vela stastia :-) ja budem riesit oznamenia aj pohare niekedy tento, alebo buduci tyzden ,,,len dnes som dosla domov o 15 z roboty,,,potom som sa najedla dala som si kavu a bola som chvilu dole pri vchode, lebo dosla kamoska tak som nemala cas to riesit, tak idem teraz a den mi presiel ako nic :-) a zase sme o krocik blizsie k 6 augustu :-)
Profilova fotka
@mishita2401 mas ich v albume tie oznamka? lebo ja stale trcim v praci a tu mame blokovane flash playere tak nic nevidim, ziadne obrazky :-) ledva sa mi da odpisat :-) sa tesim na ne ze ako vyzeraju... neboj sa budem na teba mysliet, ja mam pisat dnes akurat esej 'Cesta ku vytvoreniu EU' na 5 normostran. Tak ale celu noc som nespala a uz dost sa citim mimo. Kedy mas odovzdat seminarku?
@nikuska1987 tak to maš tažke teraz ...ale lepšie ako nemat nič :D...aspon sa nenudiš :D... už mam prvu stranu a obsah :D heh :D
@zuzankapp seminraku odovzdavam na skuške 16.4. - a to už nemam tolko času...uf... musim makat... 15stran neni sranda :D..no mam ich v albume- tie oranžove...
@mishita2401 tak to mas pravdu nenudim sa a dni mi utekaju ani neviem ako :-) no vidis to uz sa zacinas rozpisavat :-)
@nikuska1987 no ved začinam :D ale asi pri uvode to skonči..ja nikdy nevem čo take tam pisat...a ani zaver...wa....to je hruza
@mishita2401 ja ked som pisala seminarku tak tiez som nevedela ze co, ale potom ked som sa do toho pustila uz to islo samo,,,,ale hroza bola pisat bakalarku na 40 stran - 50 stran :-)
@nikuska1987 No to teraz akurat moja segra piše..nezavidim...15stran je pre mna moc :D..zatial :D
@mishita2401 tak to ani ja :-) s bakalarkou bolo velmi vela prace :-) seminarka v pohode
@nikuska1987 sa ti hovori :D ja som prvačka :D... sice už mam dost seminarok zasebou ale aj tak je to problem :D
@mishita2401 ale tak ty to zvladnes :-) uvidis ako ubehnu tie 3 roky,,,ozaj kolko ste si objednali oznameni a kolko vas vysli? :-)
@nikuska1987 no mame 80oznameni a vyšli nas aj s malými kartičkami 95eur s poštovným.- aj to mam od tej pani s Facebooku
@mishita2401 nooo pekne :-) my budeme mat 100 oznameni :-) ano viem, ze od tej pani na facebooku :-)
@nikuska1987 pre pana šak mate menej ludi nie?? :D to budeš davat všetkým kamaratkam či?? :D
@mishita2401 drahy ma veliku rodinu, nasej rodine, znamym, kamaratom nasim :-) ajaaaj to sa nazbieralo.....30 oznameni bude aj s pozvankami ku svadobnemu stolu ostatne budu len cisto oznamenia tych zvysnych 70 :-)
@nikuska1987 pane bože :D napr moj drahý onamko da iba svadobným hostom. ale ja kamaratkam ktore nejdu na svadbu :D...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?