Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@zuzankapp tak na na dennym studiom ani neuvazujem...:D nejako ma to nelaka...:)my tiez budeme staviat az ked budeme na SR ale zaklady uz urobime skor lebo je vraj dobre aby jeden rok vymrzli... tu v uk som to uz aj pozerala ale je to aj dost predrazene a je to vlastne iba take nieco ako Cambridge na slovensku...aj tak tu planujeme ostat iba necele dva roky tak ani neviem ci by sa to uz teraz oplatilo... Uz by som najradsej odpocitavala prichod na SR tak ako vy...:D no este si musim na moje odpocitavanie pockat...:D...
Profilova fotka
@puffu tak to hej, denne uz nie je pre nas, ked sme "okusili" pracovat :-D uz by sme si nevedeli predstavit byt bez prijmu... my tento rok tiez staviame hrubu stavbu so strechou, cez zimu nechame "vymrznut" i ked chceme stavat na tehlu a suchu penu, takze to vraj nie je vobec potrebne, ale tak aj tak nebudu uz peniaze :-D no a v roku 2012 ak boh da, by sme chceli dokoncit... a nejake take kurzy s diplomom keby si len napr. na pol roka alebo na 3 mesiace, ze ti daju cambridge? ved aj tak si sa musela dobre naucit anglicky tam rozpravat nie? no ja uz odpocitavam 3 roky :-) pretoze mesiac predtym ako som chcela odist z irska som spoznala Palina a zacali sme spolu setrit na byvanie :-)) neboj sa, to rychlo zbehne. ani mne sa uz nechce verit, ze uz iba 4 mesiace a "padla" :-)
@puffu ahoj, tak moje pripravy trochu stagnovali (robime v praci aj vikendy) ale trochu som sa pohla. oblek uz nastastie mame (z madarska), na saty stale cakam, v utorok ideme vybrat tie obrucky a tiez odniest pani Bilesovej pohare na vyzdobenie a zajtra dufam pojdeme do Ginky v KE kupit nejake pekne veci :) foto nam budu robit manzelia Lukackovci, tesim sa na to, velmi velmi som ich chcela, dufam ze ked obaja zbadame fotak neostaneme stat ako obareni a nejako zo seba vydolujeme nejake pozy :)
@puffu ved šak to :D... Tu tak husto sneži a včera ked sme išli do Žiliny s kina domov tak tak snežilo že sme nevideli ani meter pred seba...ako fakt hruza...sme šli ako slimaci, kamiony skrižene..ale to su naše kysuce :D...len snežit mohlo do marca :D
@zuzankapp ja študujem na DTI - detašovane pracovisko v Čadci. to je externa škola.... a dnes o 11mam prednašku a som zvedava kedy zasa skušku..uf
Profilova fotka
@mishita2401 o tej skole som nikdy nepocula, som si ju nasla, to je vlastne ucitelstvo praktickej vychovy? tak vyzera to zaujimavo! :-) a hlaovne ze to mas doma :-) neboj sa, zvladnes to :-))
@mishita2401 no neprijemne...:) ja zimu velmi nemusim...akurat tak na 2 tyzdne v Tatrach ked chceme lyzovat...:D...my tu mame celkom dobre pocasie...dnes je 13stupnov tak sa tesim...dufam ze sa len bude zvysovat...:)
@zuzankapp ja som si tie kurzy chcela robit iba pre doplnenie...vzdy je dobre ked to mas aj na papieri ..ale aj na SR bude dost casu keby som chcela...najprv vsak budem vsetku moju energiu vkladat do studia a potom uvidim...:)... no my sme si tiez uz parkrat povedali ze koncime no vzdy sa nieco zmeni...:) povodne sme mali ist v juli tohto roku no radsej este prideme dosporit...
@jasminka002 tak vzdy lepsie ako nic...neboj casu este dost...uz ked budes mat saty tak to ide jednoduchsie...:) ostatne veci su uz iba o hladani a kupovani...ja kebyze nie je net tak neviem...:) vsetko kupujem a riesim cez net lebo robime 7dni v tyzdni...
Profilova fotka
@puffu to mas pravdu, papier treba urcite... ja som urobila velku chybu ked som nesla na statnice z anglictiny v poslednom rocniku jazykovej skoly. ale tak snad si dorobim statnicu ked budem na slovensku. alebo urcite nejaky certifikat. aj my sme uvazovali, ze by sme sa vratili este po svadbe, mame moznost poziadat v praci "career break" do vysky 6 mesiacov, ale tak chceme to tu uz vsetko ukoncit. aj byt odovdzat z prenajmu, auto predat, odhlasit elektriku, internet, atd atd... aj co sa tyk uradov poodhlasovat sa atd... tak snad nebudeme lutovat :-)
@mishita2401 ved vsetko treba den D je len raz v zivote :-) aj ja betakaroten skombinujem s opalenim na slniecku, balkone a kupalisku :-)
@puffu kolektiv sme v pohode s tejto agentury sme tam 6 a rozumieme si, ale urcite hladam aj robotu na TPP. :-)
Článok sa načítava...
@zuzankapp tak to uz musite vediet vy...:) ale tak myslim si ze ak ste sa tak rozhodli tak to je spravne...my tu tiez nechceme byt vecne...nic sa mi tu nepaci akurat ten plat...:D nedokazala by som tu vychovavat deti a ostat tu zit...:/ a to pocasie...hroza...:D
@nikuska1987 tak casom urcite nieco najdes...:) vzdy lepsie nieco ako nic...a ked ste kolektiv v pohode tak sa to da vydrzat...:)
@puffu no ano len korejci zas idu prepustat to je ta ich mentalita naberu ludi a potom prepustaju :-) akurat pozeram motta na svadobne oznamenia :-)
@nikuska1987 no ja som akurat spravila svadobne menu...:D no skusala som...nemam lepidlo tak len tak s lepiacou paskou...:D ale celkom pekne...a oznamenia si robis sama alebo objednavas?
@puffu objednam, ale az za nejaky mesiac najprv si chcem najst text, vybrat to prave oznamenie a potom ho dam niekomu urobit tak koncom aprila aby sme ich v maji mohli porozdavat :-) a ako prebieha samovyroba svadobneho menu? :-)
Profilova fotka
@puffu no uplne vo vsetkom s tebou suhlasim. to je taky trest tu byt. neda sa tu ani nic robit, uz ani ziadni priatelia tu neostali. nesuhlasim a nestotoznujem sa ani s ich zivotnym stylom, kuchynou, nazormi, nicim :-) mam taku "mensiu" averziu hi hi... tak ja si myslim ze nebudem urcite lutovat, jedine fakt ze ten plat. ale tak este ked si clovek spocita ine vydavky a na ukor rodiny a inych zaujmov ktore by mohol robit na slovensku, tak nemozem to prehanat. ved uz sme tu takmer 5 rokov, tak si myslim ze uz je cas ist domov :-) clovek tu este zakape nakoniec
@nikuska1987 ..len tak teraz skusam ako by to mohlo vyzerat...nie je tam ani text ani nic..budu take ako keby hranoly...ale tie vyrezavatka su super...:) ..vcera som ich objednala a dnes uz dosli... my budeme pozyvat asi v juni a potom az v juli...nemame vela casu v juni...ideme domov iba na 6dni, z toho 2dni precestujeme a este je aj svadba mojej buducej svagrinky...takze neviem ci to vobec postihame v juni...ale tak kazdy vie ze mame svadbu a mesiac pred svadbou tiez staci pozvat...ved sme v zahranici nie?...ako vyhovorka postaci...:D
@puffu no aka rychlovka behom jedneho dna ti prisla objednavka....,,ved vam ano to je ine ked ste v zahranici, ale my sme na SK tak dame prednost mesiacu maj :-) jeden den z vikendu si vyhradime na roznasanie pozvanok :-) jaaaj uz sa nam krati od zajtra je to 139 dni ako ten cas leti ked som sa prihlasila na tuto stranku to bolo vyse 200 dni neviem ci nie 240 :-)
@zuzankapp tak ako vravis...:D ja som uz tiez antianglicka...:D...najme nemam rada to ze su neporiadni a maju jedno ze z coho jedia a ze ci jedla vedla zachoda...no hroza... nam to tiez vychadza na tych 5rokov...:D...nam jedna vestica povedala ze 5 je u nas magicke cislo...zatial to vychadza...po 5tich rokov mame svadbu a po 5tich rokov pravdepodobne pojdeme domov...a este vravela ze budem mat dvojcata...:D tak na toto som zvedava......kebyze prve tehotenstvo dvojcata...jeden chlapec a jedno dievca...som spokojna...:D len starat sa o dve deti naraz uz tak srandovne nie je...:D
@nikuska1987 ja som sa tiez niekedy v januari prihlasila na tuto stranku...no my sme si urcili termin v januari 2010 takze to bolo cakania...:D a teraz menej ako 5 mesiacov...ani sa nenazdame a budu z nas panicky...:D no a my dokonca budeme manzelia este o mesiac skor...ale to pojdeme mozno iba my dva niekam na veceru...:) no ale uz bude zo mna pani Takacova...:D ale aj tak sa najviac tesim na tu zabavu a hostinu na svadbe a celkovo na cely den 6.8...:D
@puffu my sme si urcili termin niekedy v oktobri 2010 co uz skoro 4 mesiace :-) tak vy uz budete manzelia popredu :-) to ano, ale ono to bude az 6.8.2011 ,,,,ja sa netesim skor na mna ide stres ako to cele dopadne :-)
@puffu ozaj a nove doklady kedy zacnete vybavovat az po cirkevnom sobasi, alebo civilnom? :-)
@nikuska1987 ja som tiez stresovala ze budem stresovat...najma ten kostol ale potom som si povedala ze to vlastne nic nie je...povedat 3 vety ktore su este k tomu vytlacene..akurat ake mam stastie ja tak sa zaspinim alebo neviem...ved uvidime...:D ale momentalne som naladena na to ze stresovat nebudem tak dufam ze mi to aj vydrzi...:D uvidime dokedy...:D
Profilova fotka
@puffu no to mas pravdu, oni su strasni bordelari. a hlavne zeny Irky!!! to moja sefka, normalne hnus! ona nie je vobec stelesnenim respektu u mna. lebo okrem toho ze je hrozne neporiadna a nema system v nicom, tak je sprosta ze az! ja jej musim hovorit co ma robit... no a to ze oni sa nazeru hamburgermi aj vedla zachodov, to si trafila :-D v tych shoppingoch maju burgery na kazdom kroku, ziadna kultura stolovania nic. a ked je restika, tak v nej ponukaju burgery s hranolkami, no to je uz len Sefkuchar :-)))tak prajem vela pevnych nervov este :-) mne keby niekto povedal ze este dva roky, tak uuuf, asi by som uz nerozdychala. uz som sa zmierila s tym ze idem v lete domov. si uzit konecne leto na slovensku od roku 2004 :-))) odvtedy som stale niekde vonku cez leto.. tak dvojicky co? tak mojmu priatelovi sa tiez "postastilo s byvalou priatelkou dvojcata, ale potratila. tak ja by som moc nechcela dvojicky, prave toho sa bojim, ze starania okolo toho je strasne vela :-) ale na druhej strane, mozno si po prvom poviem ze uz nikdy viac, ale to by som nechcela. chcem aby malo moje dietatko surodenca, s ktorym sa bude hrat :-D
@puffu u mna stres opadne az ked vyjdeme s kostola a uz budeme svoji :-) pretoze to je premna to najdolezitejsie a najkrajsie z celeho toho dna :-) ved budes mat podbradnik teda aspon myslim :-) no my urcite budeme mat clovek nikdy nevie nam starejsi hovoril ze raz zenich nechtiac vylial na nevestu tanier s polievkov :-) tak ju museli zacepcovat uz o 22
@nikuska1987 preto mame ten civilny sobas lebo potrebujem vybavit nove doklady...tyzden po cirkevnom sobaci ideme spat do Uk tak to by sme nestihli...len dalsi hacik ze potrebujem novy obciansky uz na ten cirkevny sobas...:D tak dufam ze to vsetko stihne dojst...
@puffu urcite to vsetko vybavite,,,aj tu paniu u ktorej ste pozyvate na svadbu? :-)
@zuzankapp my tiez planujeme minimalne 2deti a maximalne 2deti...:D tak ja sa tak s anglicanmi ani moc nestretavam lebo pracujem doma...no ak sa to da nazvat domov ale tak momentalne sa citim doma tu v nasej izbe ako na Sr...uz nemame doma ini postele...:/ nas uplne vykopli...:D a ta pani o ktoru sa starame je posledny rok ako baranok...:D boli tu take afery a sme vraveli ze asi koncime tak sa zmenila na nepoznanie a vlastne aj ked robim tak s nou iba pozeram telku ...aj sme jej vraveli ze asi ostaneme uz iba 2roky tak vravela nech este nad tym pouvazujeme ...:D..ved uz 15rokov ma v dome opatrovatelov a my sme tu najdlhsie...:D a to sme tu iba 3roky...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?