Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 neboj sa to zvladnes,,,ako chodis do skoly - v piatok a v sobotu? :-) tak ti rychlo ubehne cas budes sa priprtavovat na skusky doladis pripravy na svadbu a 6.8.svadba :-)
@nikuska1987 no ako kedy niekedy sobota-nedela niekedy len jeden den cez výkend-ale to zas uplne celý ale aj piatky-a skušky som mala aj cez týžden.... :D
@nikuska1987 a ty inak prečo nemaš žiaden album?? nemaš vysnene šatky? alebo tak??:D
@mishita2401 lebo co viem ze ti co chodia do skoly piatky maju problem najst robotu, zamestnavatelia ich nechcu pustat z roboty - ale to zalezi od charakteru zamestnavatela :-)
@nikuska1987 no ved to... ale aj to že by ti po skončni školy museli dvihnut plat-lebo budeš mat titul-aj s tým som sa už stretla...och joj..ale nejdem na to mysliet-teraz ma zajima škola- a seminarka -nevem ani aku temu si mam dat...bože
@mishita2401 vies co nejak som ho zrusila ,,,mam saty, mala som ich aj tu na nete, ale album som potom zmazala, ale ak chces vidiet nejake foto napis :-) vytvorim album
@nikuska1987 no chcela som vidiet tvoje šatičky a tak.. že aku maš predstavu učesu, prstienkov, výzdoby ma to zajima :D
@mishita2401 ti zamestnavatelia len vymyslaju podla mna vlada by mala sprisnit zakony, aby si zamestnavatelia nerobili co chcu, lebo potom to vyzera tak ako to vyzera :-) ved ano teraz je prvorada seminarka a skola , potom svadba :-) lebo ta je az o 4 mesiace
@mishita2401 vytvorim si album, aby si videla moj vkus, predstavu - daj si do googla Ulita Partizanske a tam sa ti zobrazi link Ivana Kubicová | Svad. výzdoba, Reštaurácia Ulita PE tam si pozri fotky je ich tam vela ,,,,,,tu restiku mame zajednanu aj vyzdoba bude v tych istych farbach a saty sem vlozim
@nikuska1987 no ved jasne ..no dala ..krasna sala..vyzera tak na 100ludi či je aj na viac???
@mishita2401 dakujem zatial mi ju vsetci schvalili co tam boli,,,tak na 50 - 60 ludi len na obrazku sa zda vacsia uz mam saty v albume
@nikuska1987 no ja som si potom tak priebežne spočitala stoličky-vždy to robim :D a zistila som že nieje taka velka ale je krasna!... no kukala som krasne... sa tešim ked budu v bielom :D..a kolko ta vidu?
Článok sa načítava...
@mishita2401 dakujem asi 2 roky dozadu ju trochu prerabali aj mne sa velmi pacila tak som ju zajednala chvalia aj personal, ze prijemny a ochotny tak som zvedava :-) ja som chcela len v bielej farbe saty ,,,cenovo ma vysli aj s dopravou 396 eur :-) len cakam na dovoz
@nikuska1987 aj tu našu trochu prerabali-ale aj tak je to take..no ale ked sa ozdoby je super-je velka ta naša-priestranna a strašne vysoka-aspon v lete nebude tak teplo :D...
@mishita2401 tato ma aj zabudovanu klimatizaciu,,,ved jasne tie saly uplne inak vyzeraju ked su vyzdobene nam sa nejaka extra velka neoplatila, kedze budeme mat okolo 50 - 60ludi,,,,,moj drahy ani tu salu nevidel - chcem aby ostal prekvapeny iba na fotke
@nikuska1987 jaj tak mi sme to vyberali spolu-najskor sme mali taku asi rok staru-novu uplne...ale bola len do 100ludi a už aj to bolo take nasačkovane...tak sme to prehodnotili a dali niečo ine... staršie ale prerobene...
@mishita2401 moj drahy nevidel ani saty ake budem mat ani len na fotke ani topanky nic :-) ja organizujem veci okolo svadby, pretoze ja som mala nato viac casu on chodi do roboty a ja som to medzi tym povybavovali ,,,,spolu sme boli zajednat len kameramana, dj, starejsieho a spolu sme si vybrali fotografa a este si vyberieme spolu aj obrucky a pojdem s nim kupit oblek a k tomu doplnky,,o ostatne sa staram ja :-)
@nikuska1987 no tak moje šaty tieš nevidel-topanky len na fotke-ale ich uvidi naživo-lebo u nas neveste topanky plati ženich a ja jemu košelu a kravatu vestu a tak... :D
@mishita2401 aha no saty nemusi vidiet nech ostatne v soku aku peknu bude mat manzelku :-) to je pre chlapa iny sok ked vydi nevestu prvykrat v satach, upravenu :-)
@nikuska1987 a tak ten moj tvrdi že sa nemusim ani malovat ani česat a najlepšie je ked som teplakoch-taka sa mu lubim najviac- že som pekne aj bez toho a že ešte viac :D..no len mne sa to nezda :D ale tešim sa ako ma uvidi upravenu :D:.joj
@mishita2401 ani ten moj neznasa ked sa namalujem a tiez neupravena sa mu pacim viac - len ja makeup nenosim vobec a predsa nevesta by mala byt podla mna upravena a preto chcem vsetky upravy absolvovat :-) :-) uces, make up, nechty, betakaroten na rychlejsie zhnednutie :-) do solaria sa bojim ist to je strasne skodlive
@nikuska1987 ja sas budem slnit iba vonku na slniečku-možno pojdeme na kupkko a to plne využijem na opalenie :D a ja tieš absolvujem všetko ešte aj upravu obočia :D
@jasminka002 nas fotograf je z Vranova a pocula som na neho len dobre referencie...vas kto bude fotit? Nase pripravy idu celkom dobre...uz len take tie prkotinky treba dokupit a zenichovi topanky, kravaty a kosele...a uz len hromadim fotky na vyzdobu aby som tu ukazala aranzerke ze co chcem...a ty ako pokracujes? Inak ak este nemate oblek pre zenicha tak odporucam ist do presova...siju tam kvalitne obleky pre Hugo Boss a dobra cena...aj nasi otcovia si tam kupili obleky za super ceny...a Tomas hned 2 obleky...:D a upravia ich este aj na mieru...:)
@mishita2401 tak ja sa k tomu velmi vyjadrit neviem..:D nevenujem sa tejto cinnosti tak neviem kolko co stoji...ale tak v cene je aj to ze vlastne kameraman alebo fotograf nemozu mat piratske kopie programov na upravu atd...a to tiez nieco stoji...ale tak kazdy dava take ceny ake uzna za vhodne ale niektory to fakt prehanaju...:)
@nikuska1987 tak my zatial nevieme co budeme mat ale tak nieco sa vybere...:D ...no v praci je najhosie ak je kolektiv o nicom..ale tak uvidis ako to bude pokracovat a popri tom si mozes hladat kludne nieco ine...mozno sa pritrafi nieco lepsie...:)
Profilova fotka
@mishita2401 a kde studujes? uuf. ja tiez akurat som dnes dokoncila bakalarku, este musim vypracovat statnicove otazky, esej, seminarku, o tyzden 2 skusky, potom o 2 tyzdne dalsia, v juni statnice, cez leto zaciname stavat a 6. augusta svadba :-) tak snad ma neklepne hi hi.... a to som v irsku he he... tak nejak bolo, nejak bude...nejak zvladneme, no nie? :-)
@zuzankapp no tak to ta obdivujem ze vsetko zvladas...este si zabudla ze popri tom praca...a co studujes? Ja som tiez chcela zacat studovat externe ale neda sa...na SR chodime iba na 6tyzdnov za rok ...viac nemozeme...:/..
Profilova fotka
@puffu dakujem si zlata. ale tak ja si vzdy nalozim toho vela na seba, ja mam rada ked sa nieco vzdy deje :-)) tak co ma nezabije, to ma posilni, ale tiez som mala uz obdobie, kedy som citila ze som so silami na dne, k tomu nervy v praci, az mi srdce buchalo a ruky triasli, ale uz je to lepsie. zacala som mat vsetko v praci na salame, aj vsetkych. a som drza ku nim, aby si nedovolovali :-) ja studujem pravo v podnikani na univerzite j.a.komenskeho praha. na slovensko lietam tak cca 7-8 krat za rok, zalezi podla skusok... prednasky mame vacsinou 2 krat za semester, na 3 plne dni od rana do vecera. tak najhorsie je to cestovanie, do ba - potom PP, a potom do skoly a spat. a to vacsinou lietam tak na 4 dni max. uz som letela par krat aj do krakowa, a 2x z toho nas odklonili do varsavy kvoli zlemu pocasiu. takze domov som prisla o 12 hodin neskor ako som planovala a sestra ma cakali v krakowe 7 hodin...uuf no ale co uz :-)) aspon nejaka motivacia, co tu mam :-) tak najhorsie je skuskove, teraz ta bakalarka a tento rok je toho proste dost vela, ale snazim sa to brat s optimizmom nejako. v lete prichadzame natrvalo na slovensko domov a byvat budeme u priatelovych rodicov v dome, kym sa nevystavi nas domcek. tak aj to snad prezijem :-)) ale oni su v poho... a ty si chcela co studovat?
@zuzankapp ja este stale len tapam ...chcem si otvorit potom to nechtove studio a vizaz a uvazujem nad ekonomikou...aspon trosku vyuzijem...potom som rozmyslala ze vystudovat anglinu ale to je iba dene studium a na toto nebude cas...:) My tiez budeme byvat aspon pol roka u svokrovcov..tiez pokial sa nam postavi dom tak sme zvedavi ako to cele zvladneme...:)
Profilova fotka
noo ekonomika alebo manazment to by bolo super... zalezi aj od spoplatneni studia externe, neviem kolko sa to pohybuje teraz na jednotlivych skolach. ja som dala uz 100tis do skoly, ale zase vela som sa naucila :-) anglictinu nemozes studovat aj v anglicku? tam si urobit nejaky certifikat alebo nieco podobne? ci je to tam drahe? Tak ina moznost predsa nie je, kym sa vystavi dom, tak treba nahanat robotnikov a treba byt na slovensku, aspon co sa tyka nasej situacie, nemame pribuznych, na ktorych by sme sa mohli spolahnut ohladne vystavby. Takze tak to budeme riesit. Ale nejak to zvladneme :-) Ked budeme vidiet ze sa nam pekne stavia, tak sa cez vsetko "prenesieme" :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?