Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu nie lebo to budem vediet až 2týždne pred svadbou-a nechcem sa nahanat :D a podla mna je to aj taka zbytočnost-jedine pre seba by som si to dala aby som nezabudla čo sme papali v naš den :D
@mishita2401 tak ja to idem robit z nudy...:D a aj sa mi to paci...:) aspon takto prispejem samovyrobou kedze piect sa nechystam nic...:)..my menu asi dohodneme mesiac pred svadbou..
@puffu no len v našej reštike to robi prevadzkar tak že dva alebo týždne pred svadbou takže to budem mat inu robotu a nie robit menu :D
@mishita2401 no tak to urcite budes mat ine zaujmy ako robit menu...:D ja som dnes definitivne rezervovala aj fotografa na piatok...nas to vyjde iba o 50eur navyse tak sa celkom tesim...:) aj fotograf bol poteseny z dvoch dni lebo bude viac casu na pekne expozicie...uz len vizazistku a kadernicku rezervovat aj na piatok...:)
@puffu pane bože to tolko peniažkou minieš :D... ako mne by sa lubilo po svadbe nafotit nejake spoločne fotky alebo tak :D
@mishita2401 tak za fotenie celej svadby a za fotenie v piatok +fotoalbum s 25 vyvolanymi fotkami + 800zaberov na dvd za 450e je podla mna dobra cena...a cestovne si neuctuje...no akurat ze kadernicku a kozmeticku budem musiet platit 3krat lebo chcem aj skusku...:D... ja sa chcem tiez v buducnosti tak fotit...napr. ked budem tehotna a potom deti...je to podla mna pekna pamiatka...ja na vyvolane fotografie nedam dopustit...nemam rada pozerat fotky na pc..
@puffu juj sice dva dni ale dost :D ale tak čo ..u nas tieš tak beru...len jeden berie menej :D- oni vedia ako je to lebo sa pred rokom svadbovali tieš :D
@mishita2401 no tie ceny si skoro vsade podobne...samozrejme najdes niekoho aj za 100e ale tak to potom aj vyzera podla mna...do takych veci ako hudba, fotograf a kameraman sa oplati investovat...
@puffu a tak ten moj berie 120 a podla mna dobre foti- začina byt dost vyhladavany...a hlavne naš kameraman :D... zasa ja by som asi ani 300eur na fotografa nedala.... za to možem mat kopu iných veci..ale ja viem že ten naš je dobrý len je lacný :D-videla som jeho pracu a pači s ami to :D
@mishita2401 ale zalezi aj od toho aky balicek mate...my ho mame od soboty rana az do nedele rana...vacsinou tak beru fotografi ked su iba do polivky alebo neviem do prveho tanca...vy ho mate na ako dlho?
@mishita2401 ahoj, mozem sa opytat ako sa vas fotograf vola?
@puffu ahoj, tiez sa chcem opytat, akeho fotografa ste si vybrali? to fotenie v piatok tiez stale zvazujem.
Článok sa načítava...
@jasminka002 no my mame cerulu z vranova...foti v ramci celeho slvenska...nas to fotenie v piatok vyjde do 50eur navyse...aspon sa nam netreba plasit...
@puffu no mi ho mame vlastne od rana soboty do nedele do 01:00- popripade 1:30- foti všetko, doma, v kostole, na sale, a aj umelecke :D... našho fotografa najdeš na pama.cekuj.net ale on do košic nechodi pokial viem..
@jasminka002 no som sa sekal a odpisala som na to puff. no našho najdeš na pama.cekuj.net ale on do košic nechodi pokial viem-a ak hej tak už aj že sa plati za dopravu.
@mishita2401 tak to mate potom super cenu...waw...:)...dobre si si nasla...:)
@puffu ahoj, pozerala som stranku vasho fotografa, fotky vyzeraju faaaakt dobre. este som o nom nepocula ale naozaj super foto. ja som zvedava ako dopadnu nase, ocakavam od nich totiz velmi vela :-) ako pokracuju vase pripravy? my ideme v utorok do trebisova objednat obrucky, uz by bolo aj na case :-)
@puffu no ved mi sme boli tieš prekvapený a nam to aj vysvetlovla kameraman že on ani nekoduje svoje dvd. a že podla neho je 300eur za kameru vela- že to ani tolko nestoji len ty kameramani chcu zarobit...- nam to všetko vysvetlil..uplne super člvek to je
@puffu no len to ma hacik bojime sa ze take luxusnejsie auto keby mame a nahodou sa nieco stane tak sa nedoplatime :-) asi budeme mat octaviu superb aj to patri medzi luxusnejsie auta :-) nooo ubehlo veru majstrova po nas hukala ako zmyslov zbavena no otras :-( ma to tam prestava bavit s tym pristupom
@vaskana ano uhadla si budu biele a ty? :-)
@mishita2401 neboj sa nieco predsa len najdes :-) ved ani ja to nevidim tu na dlho, lebo majitelia su korejci a naberu ludi a po mesiaci ich vyhodia, maju take praktiky ze ako dovidenia
@nikuska1987 och joj... musim pisat pracu..a sa mi nechce... joj ... ale dnes ideme do kina nachvilu vypadneme..lebo zajtra ma čaka škola
@mishita2401 no vidis tak sa nebudes nudit :-) ved aj ja hladam pracu, toto je len docasne riesenie :-)
@nikuska1987 no len neviem ako mam začat stu sseminarku...normalne začinam nenavidiet didaktiku...
@mishita2401 tak seminarky nebavili ani mna :-) skus najist na nete nejake inspiracie :-) kolko stran ma obsahovat?
@nikuska1987 15nast. chcem to mat do týždna hotove až sa možem učit na skušku...
@mishita2401 fuha to nemas semestralku, pretoze ta byva na 15 stran,,,,,,,,,,,kedy mas prvu skusku?
@nikuska1987 ja mam seminarku na 15stran. no mala by byt zatial čo viem prva 16.4.
@mishita2401 za necely mesiac kolko mas vsetkych skusok v tomto semestry?,,tak mas toho dost chystat svadbu, skolu, zhanat robotu a chodit na prax :-)
@nikuska1987 no tak mam 9predmetov- a neviem či s každeho bude skuška-ale zatial to vydim že hej :D... no mam toho tak že to zmaknem...ved školu ukončim najneskro v juni-teda prvý ročník a potm mam ešte jul na doladenie-a ved teraz mame toho už dost pozhananeho tak to je v pohodke..len sa mi nechce tolko učit

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?