Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@vaskana ahoj baby si objednavali oznamenia cez facebook nasli jednu paniu a ja este neviem kde to budem riesit az koncom aprila,,, ze oznamenia ti dodaju do 1-2 tyzdnov,,,obrucky som pozerala zlatnictvo KAMEA v TN - obrucky trvaju tak 1-2 mesiace zevraj :-) ani ja este nemam obrucky :-) a dokonca ani pohare
Profilova fotka
@nikuska1987 ...pohare ani obručky tiež ešte nemam...oznamenia vyberam.. a ked do 2týždnov budem mať tak mám ešte čas....a prstienky pozerame v He.. ale zatiaľ sme nevybrali... tak uvidím :-)) vyzdobu už máš či ešte nevieš aka bude??
@vaskana mam zajednanu aranzerku na vyzdobu - ta mi prislubila komplet vyzdobu domu, auta, kostola, saly + svadobnu kyticu tak o toto budem mat postarane a vyzdoba bude bledunko fialkova s kremovou a ty aku budes mat vyzdobu?,,co vsetko uz mate zabezpecene?
@nikuska1987 ved prave...mne sa velmi pacili s takymi srdieckami dole ale stali nejako okolo 70e...nakoniec nas pohare vysli 30eur a pacia sa mi ovela viacej...:D
@vaskana my a aj mishita sme si ojednavali oznamenia cez Lubicu Margetikovu Molnarovu...mozes ju kontaktovat cez Facebook...je velmi mila a ma aj dobre ceny podla mna...a je velmi sikovna...:)
@puffu tie sa pacili aj mne ved nieco poriesim este pojdem aj v sobotu popozerat u nas mozno cosi najdem a ak nie tak skusim v tom TN, alebo na jednej webovej stranke :-) inak co nove? poobedia tu nemam cas byt, tak som mimo :-)
@nikuska1987 no ja som bola posledne dni strasne zaneprazdnena...teraz cakam na kurenarov lebo nam od vcera nejde kurenie...brrr...:D inak asi nic nove...vcera som objednala papier na svadobne menu a dnes idem asi orezavatka a si to budem robit sama...budes robit svadobne menu na stoly alebo nie? A ty si este v niecom pokrocila? A ako s obruckami? Uz mate nieco vyhliadnute, nejake predstavy?
@puffu tak si tiez nemala cas sem dako chodit, aspon ti dni rychlejsie ubehli ,,,my nebudeme mat svadobne menu to je podla mna zbytocnost a len to zavadzia na stoloch :-) este som to nikomu ani nevidela na svadbe, ale viem ze si to niektore pary davaju robit,,,,,,my stale sme nepokrocili vlastne krizik do kostola som kupila to je vsetko mam vyhliadnute jedno zlatnictvo s obruckami, ale este sme to neriesili teraz nemame na ne peniaze az po vyplate :-) Predstavy nemame co nam padne do oka a ake obrucky nam budu sediet tie si objedname :-) ved to ma este cas riesit aj v aprili :-)
@nikuska1987 no tak urcite sa nemusite nikam plasit ved casu je este dost podla mna...ja mam inak tiez vyhliadnuty jeden krizik no vlastne sa nevieme rozhodnut ze pre ktory...:D je to od pana Musinskeho...velmi krasne kiziky vyrezava...uz len jeden vybrat... a este som nasla na nete tie take lampionove lampy na vyzdobu...tak sa tesim nech sa uz stretnem s aranzerkou...:)
Profilova fotka
@nikuska1987 niki aj ja chcem kremovu s fialovou :-)) .. no uvidím čo sa mi podarí zohnať... vyzdobu si budem robiť sama... kostol zdobyť nechcem.. to je krasa sama o sebe :-)) auto tiež sama...a vyzdobu pozeram aj po nete a obchodoch..ešte mam čas tak uvidím :-))
@puffu ved ano casu este dost a uz buduci mesiac sa aj financna situacia vylepsi,,,sice svadbu cvakaju rodicia, no niektore veci si chceme zacvakat samy :-) najhorsie je vybrat si jeden a ten najkrajsi to poznam aj ja. mne zas mna doniest aranzerka ukazat podbradnicky, ale nie vysivane ale vytlacene, ze teraz idu vytlacene a neviem si to predstavit, ak sa mi budu pacit tak ich objednam a este vidis objednala som nam SPZ s menami :-)
Profilova fotka
@puffu neviem ju najsť :-(
Článok sa načítava...
@vaskana hej???,,,aka nahoda,,,,ja uz mam u aranzerky zajednane konfety, lupienky, diamantiky, flitre, pierka, SPZ s menami,balony a balony stastia, masle na stolicky, srdce za mladomanzelov a mam predstavu ako by mali vyzerat kvetinove aranzma na stoloch a vyzdoba auta, len este niesom rozhodnuta ake druhy kvetov chcem,,,povodne som chcela lalie, ale zevraj tie vydrzia len velmi malo este cakam na servitky a podbradniky tak uvidim co z toho zide,,,,ja som to riesila tak, ze som si zajednala aranzerku avsetky tie veci co som ti napisala som objednala cez nu a mam o starosti menej a ona mi to vyzdoby krajsie ako by som to vyzdobila ja, preto som volila tuto moznost :-)
@vaskana ta pani je na facebooku baby mi davali na nu kontakt a tiez som ju nasla,,,skus este pohladat :-)
@vaskana tak tu je link na jej profil a musis ju iba kontaktovat cez spravu lebo albumy ma asi iba pre priatelov...ale je fakt velmi priatelska...:) http://cs-cz.facebook.com/people/%C4%...
@nikuska1987 my tiez zvazujeme podbradniky a spz ale nevieme sa rozhodnut...:/ priatel byva asi 2min od kostola a ja pridem na aute sama pred kostol tak sa nam vidia tie spz zbytocne...ale stale vaham....:) som chcela aj prepelice ale to nakoniec asi vynechame...vsetkeho vela skodi...
@puffu my sme sa rozhodli pre SPZ priatel povedal ze to chce, tak som objednala ja byvam rovno pred kostolom a on pojde asi 9 km od sestry k nam a este ked pojdeme do restauracie a fotit sa, tak sa nam SPZ zidu :-) mne sa to paci a za tu cenu sa to oplatilo :-)
@nikuska1987 a kolko vas vysli? alebo nejaku stranku kde si to objednavala...nech aj ja popozeram...:D
@puffu objednavala som cez aranzerku a 1 SPZ vyjde na 4,5 eura, ale co som pozerala aj web stranky tie ceny sa pohybuju rovnako,,,do googla som si dala svadobne SPZ, alebo len SPZ neviem teraz a vyhodilo mi stranky :-) skus popozerat :-)
Profilova fotka
@puffu už som ju našla :-)) dakujem
@nikuska1987 no skusim popozerat a uvidime ako sa rozhodneme...urcite to je krajsie na fotkach ako registracne cislo...:D..a vy si auto poziciavate z pozicovne alebo od nejakych znamych?
Profilova fotka
@nikuska1987 jasne rozumiem... ešte uvidím..ak mi salu vyzdobia tak sa s tým nebudem zaťažovať..ale ak nie tak si to rada vyzdobím.. zbožnujem taketo veci :-)) tak sa s tým pohram.. nechcem tam zbytočne veľa vecí... take male a milé... vieš :-)
@puffu my auto budeme poziciavat z pozicovne v ciernej farbe, pretoze na ciernej najlepsie vynikne vyzdoba uz musim ist praca vola ahoj :-) pozerala som aj kolko stoji pozicanie luxusnejsich aut okolo 117 eur a bola moznost vyberu bud bmw, porsche, a medak
@vaskana ano kazdy ako sa jemu paci mi sme s aranzerkou kombinovali organzi fialkovu aj kremovu k tomu dalsie doplnky a vyzeralo to senzacne cize kremovo fialkova bude urcite :-)
@nikuska1987 tak to je celkom dobra cenie nie? MY sme chceli limuzinu ale bolo to podla mna dost drahe tak sme to nechali tak a poziciavme od nejakeho kamarata...jasne utekaj...nech ti rychlo zbehne cas v praci...:)
@mishita2401 no ahoj...co nove? ako sa mas? Uz som s tebou nekomunikovala hadam aj 4dni...:D
Profilova fotka
@nikuska1987 budeš mať biele či kremove šaty??? typujem biele :-))
@nikuska1987 no ved...och...ja neviem čo budem robit...
@puffu no dost :D...no nove mam to že už dnes mi odoslali objednavu tak ju budem čakat zajtra alebo v pondelok- a aj oznamenia.. :D a čo ty?? :D
@mishita2401 ja asi nic nove...akurat nam nefunguje kurenie tak mrzneme...:D...a sedim za netom a pozeram ci si nekupim nejake orezavatka...budem robit aj svadobne menu...ty budes robit menu na stoly ci nie?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?