Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@zuzankapp no Tomas ma uvidi uz v piatok lebo sa ideme v ten den fotit...nechceme sa velmi plasit v sobotu...chceme si to uzit najviac ako sa da tak sa pofotime uz v piatok a mame pokoj...nikde sa nebudeme plasit a v sobotu budu uz iba take tie skupinove fotky a take momentky co zachyti fotograf... my mame svadbu bez omse...aj nam kaplan vravel ze ked chceme omsu tak to sa musime dohadovat s fararom a nie s nim a my sme chceli bez omse aj pred tym takze nam to padlo vhod...:) tak pred vstupom do kostola sa urcite vonku stretneme ale na dvdcku by som to chcela nejako tak akoze on ma uz bude cakat pred oltarom...no uvidime...:D...
Profilova fotka
@puffu jaaaj tak to je este dost detailov co vam treba doladit. tak opat nasa rodina bez omse - to by nemohlo existovat :-) a o kolkej m ate obrat v kostole? a tomas je tiez z humenneho? do anglicka ste prisli uz spolu?
@zuzankapp Tomas je z Trebisova aj svadba bude v Trebisove lebo v Humennom nebola ziadna sala ktora by sa nam pacila a vyhovovala kapacitou..obrad mame o 15hod...nejakych 40min bude obrad no a potom gratulacie...a od kostola ideme do saly peso cca nejakych 10min...tazke do saly predpokladany prichod okolo 17tej a to sa pojdeme este fotit po prvom tanci...v Trebisove maju pekne muzeum a su tam aj take goticke stlpy...v piatok sa budeme fotit v Humennom niekde...:D... s Tominom sme spolu 5rokov z toho sme uz 3 v Uk ..my sa starame o 53r. pani kotra ma sklerozu...praca v pohode ako doma...navarim, poupratujem dam jej lieky a robime jej spolocnost...takze sa celkom da..akurat sa trepe na svadbu...:D ale to to neeee...:D a vy ste spolu ako dlho?
Profilova fotka
jaj tak... tak aj tak to mate blizko ku sebe ked pridete na slovensko :-) pozemok mate pri trebisove ci v humennom? my mame blizko pri PP... my budeme mat obrat asi o cca 15.30, tak 45 minutovu omsu s obradom by sme chceli, potom gratulacie a do hotela mame tiez iba tak do 10min peso. takze by sme mali prist tak pred vecerou. a fotit sa pojdeme asi tiez potom az po veceri a po tanci... my mame v sp. sobote je to taka primestska cast popradu, tak tiez su tam take stare budovy v takom gotickom style ale chceli by sme aj v prirode sa troskáu pofotit, nech je vidiet aj tatry v pozadi... ja sxom s palinom 3 roky, spoznali sme sa tu v irsku, on je z PP tiez, poriadna nahoda :-) pracuje v tej istej firme ako ja, v Tescu distribucnom centre, jedinom v irsku, zasobujeme 140 obchodov po celom irsku. ja pracujem na personalnom oddeleni a palino dole v sklade ako loader... tak to mate celkom v pohodicke pracicku, byvate tam u tej pani ci chodite ku nej kazdy den?
@zuzankapp pozemok mame asi 2km od Trebisova...skor by som povedala ze to je primestska cast mesta...Humenne sa nam paci obom ale Trebisov sme brali najma pre pracovne prilezitosti v Kosiciach...nie je to az tak daleko...my u ten pani aj byvame...mame jednu izbu ale uplne to postaci...urcite by som sa netrepala niekde kde musim platit 700libier mesacne...tu mame stravu a ubytko zadarmo...cize velke plus...niekedy nam ide na nervy ze nemame sukromie ale tak na strane druhej dokazeme usetrit viacej...sme spokojni a nemenili by sme...a to je hlavne...a to je dobre ze robime 6 a pol hodin denne a nie je to unavne ani vycerpavajuce...
Profilova fotka
tak to mate super lokaciu...my mame 8km od PP, ale to sme si sami odkupovali od vlastnikov aj oslovovali, pretoze ine pozemky sa pohybuju v PP 100e/m2 a do 15km od PP tak 70e/m2 co bolo pre nas vela...to mate vazne super ze nemusite platit ubytko, lebo par znamich ktorych som mala v anglicku tak platili velmi vysoke najmy a zarob ok nebol taky vysoky. a aj strava vela spravi. koniec koncov to su vlastne najvacsie vydavky ktore clovek ma, plus kurenia a internet a telefon... najhlavnejsie je predsa aby sa clovek v praci nestresoval :-))
@zuzankapp tak za net neplatime lebo mame blizko hotel takze sa napajame na nich cez wifi...no a telefonujeme iba domov a mame lacne hovory takze tam tiez nemynieme...akurat na vinko, pivko a take tie somariny a oblecenie a kozmetika...ale tak teraz najma sporime...predtym ked sme mali spolu volno tak sme chodili stale na obed alebo veceru alebo na kavu...no a tam islo dost penazi..:D teraz uz nenavstevujeme taketo miesta a snazime sa sporit...ved vlastne preto sme prisli...:)..a uz mas nejake tie predstavy ze co by si chcela robit ked budes na SR?
Profilova fotka
tak to mate super...a signal mate stale dobry??? my platime 62e mesacne za net... a telefonujem hlavne z prace zadarmo alebo cez skype, malokedy z telefonu :-) no zo zaciatku som ani ja nesetrila, kupov ala som si same oblecenie, same volovinky, minala som na kozmetiku, atd... ale presne viem o com hovoris, teraz setrime, lebo uz mame dokonca iba 4 mesiace, takze sa snazime vystavit z nasho prijmu vsetko... my byvame sami v mensom trojizbovom byte, jednu izbu mame ako "skladik" a v druhej byvame... platime 800e, zo zaciatku sme platili 900 ale ziadali sme znizit najom nasu majitelku kvoli krize :-)) na slovensku by som chcela podnikat alebo nieco z toho co studujem, sestra podnika, chce ma zamestnat, tak mozno u nej, alebo uvidim, mne je jedno aku pracu budem mat, hlavne ze budem doma :-) a priatel asi si bude hladat tiez nieco v tom co vystudoval, nieco ako telekomunikacny inzinier, alebo nejake financie by ho zaujimalo :-) on rad pocita peniaze he he... no ked budeme mat na splatku na uver, aj na zivobytie, tak to bude v pohode.mamka odkedy sa rozviedli sa starala o nas 14 rokov sama a zvladla to so svojim jednym platom, tak snad vyzijeme aj my :-)) a vy mate nejaku predstavu?
@jasminka002 stranka je :svadba-nevesta.sk/svadobne_doplnky.php tak nejak :D
@nikuska1987 jaj :D ale tak to maš fajn :D ja som bola celý výkend v škole- ma až rit boli s tolkeho sedenia ale aspon som prišla nova na ine myslienky-začina škola, seminarky , skušky takže nebude tolko času na svadbu..joj
@zuzankapp signal je skoro stale dobry...stahovat veci velmi nemozeme ale tak na take nakupy a komunikaciu s ludmi nam ten net uplne staci...mame aj slovenske programi tak zarezavam pred telkou...:) tak plany co by sme robili na slovensku by aj boli...ja by som si chcela otvorit nechtove studio a vizaz+ poradenstvo...no ale tak uvidime ako to pojde...no a Tomino by chcel byt policajtom...tak uvidime...ja si tiez myslim ze pokial je kde byvat tak je zivot ovela lahsi a tiez si myslim ze hoci aj s uverom ale vsetko sa da ak sa chce...ved sme zdravi tak by sme to mali nejako zvladnut...:)
Ste sa zas inak rozpisali čo som tu nebola ... :-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@puffu no presne tak suhlasim s tebou... my telku nemame :-)) slovenske programy nehrozia, keby sme chceli nejake programy irske alebo anglicke, vsetky mozne okrem slovenskych tak by sme museli zaplatit licensiu - nieco take ako koncesionarske poplatky 180eur na rok. tak sme si zakupili myeuro.tv a tam pozerame slovenske a ceske programy cez net... tak to su super plany, mozno si otvorim aj ja nejaku siet wellness - vizaz atd s nemeckou kozmetikou co zas je oficialny distributor moja sestra - do salonov, wellness, lekarni atd... alebo nejake problemy s pletou ako akne atd...dost vela ludi ma s tym problemy. a robis si aj nechty? ja sa snazim tiez sama si robit, uz si chcem kupit novy gel aj lampu, ale uz dorucit na slovensko. Sestrin manzel je riaditel jedneho policajneho oddelenia v SNV, tak hovoril ze dostat sa ku policajtom je dost tazke teraz. Musia najprv prejst vsetkymi tymi testami, urobit si skolu ci co, fyzicke testy, potom zacnu robit pochodzkarov, potom mestsku policiu ci ako to je... No presne s tym s tebou suhlasim ze uz je kde byvat tak je vsetko jednoduchsie, a sporit uz nebude taka velka priorita ako je teraz...hlavne abhy sme boli zdravi a uzivali si to na co teraz setrime :-))
@zuzankapp tak nechty si malujem alebo lakujem sama...ja pouzivam akrylove farby...inak mam svoje dlhe ale tak podla nalady si to striedam...niekedy moje, potom gelove alebo acrylove...ma to bavi aj mi to celkom ide... aj na svadbu si robim nechty sama.... no na policiu je strasne tazko teraz...ale tak ked sa nepodari o rok tak o dva alebo tri...robit moze aj niekde inde a ked by ho hobrali tak by to bolo super...:) A ako sa vola ta nemecka kozmetika? Ja by som chcela licit s Mac-om a Mary Kay...
@puffu no ved nic nestiham cely vikend som bola s drahym rozbehany a uz mam trosku casu tak som tu,,,,,no to hej ,,ked to pojde takto dalej ze nebudem nic stihat tak to tak rychlo prejde ze ani nestihnem vsetko dokupit co mi este chyba :-) ved ano treba nacvicit pokym je cas :-)
@mishita2401 ved ani mne ako zacala teraz robota chvlabohu ze uz mam to co mam a tieto dalsei detaily co mi chybaju postiham popri tomto vsetko jedine co sa dost obmedzi je moj pobyt na nete :-) nestiham ani ja vsetko robota, svadba, starostlivost o dve domacnosti a dalsie vybavovacky :-)
Profilova fotka
@puffu tak super, sikovna. ja som si kupila tiez tu sadu na nechty, s akrylom som neskusala, len glitre, kamienky a do gelu. tiez sa snazim si sama na svoje nechty dat gel, malokedy na typy. aj tie teflonove nadstavce mam ale je s tym piplacka...uvazujem aj ja ci si nebudem robit nechty sama na svadbu, ale mozno ze si ich dam robit kamoske, ona robi take extravagantne, co sa mi paci :-))tak budem drzat palce nech sa Tomasovi podari dostqat medzi policajtov, potom budes mat o neho vacsi strach :-) to je certifikovana prirodna kozmetika annemarie borlind. na slovensku mame iba 3 alebo 4 ktore su certifikovane, to znamena ze ziadne konzervanty, silikony, parabeny, PEG, proste nic. vsetko priroda a pridava sa do toho termalna voda, ktora lieci + ostatne prirodne zlozky. ma specialne radu pre akne, suchu plet, deti ktore su alerčgicke, na hocijake kozne problemy, bioliftingy, no prsoste velmi vela. aj masazne oleje, takze aj masaze sa mohli praktizovat v tom wellness. zatial su iba dobre odozvy na tu kozmetiku. a co je super ma aj dekorativku, takze vsetko kupujem uz teraz od sestry :-) ja som mala take pupienky po tvari a o plet som sa nikdy nestarala, ale uz ked som videla nejake pozitivne zmeny, zacala som sa viacej starat. teraz mam problem so suchou pokozkou a mam lupiny z tych samponov co tu su, zo slovenska si jej sampony priniest nemozem, iba do 100ml, tak musim vydrzat este nejako par mesiacov. o MAC som nieco pocula aj o Mary Kay, ku macu sa velmi vyjadrit neviem, lebo nepoznam. ale mary kay si myslim ze je prilis predrazena na to co moze ponuknut, je to skor "meno" ktore nacenuje tuto znacku. a obsahuje iba male percenta prirodnych zloziek, takze moze sa stat ze sa niekto moze casom vyhodit...
@nikuska1987 a tak mame ešte 4mesiace čas tak snad to bude v pohode :D
@mishita2401 no tak to ano ale ten cas rychlo ujde :-)
@nikuska1987 no viem , dnes si to uvedomila aj moja mama že to strašne leti :D
@mishita2401 za chvilu je velka noc a potom este 3 mesiace a svadba :-) jaaaj uz ma chyta trosku mierna panika :-)
@nikuska1987 neboj..vsetko postihas a pokupis...ja som zase radsej zaneprazdnena nez sa mam nudit...:)
@zuzankapp inak neskusala si sampony Kerastase?...ja od nich pouzivam vsetko na vlasy asi 2roky a nikdy som ich nemala zdravsie...a tu v Uk je ta vlasova kozmetika celkom cenovo dostupna...ja si ju objednavam cez lookfantastic.com mozno ta nieco zaujme...:)
@nikuska1987 a čo budeš robit týžden pred svadbou?? :D nestraš a nestresuj :D
Profilova fotka
hmm tak tu v drogeriach som nevidela takuto znacku. kupila som si iba neutrogenu sampoín proti suchej pokozke a lupinam a ten sampon ma vysiel tu 15eur a 150ml to ma iba. pozriem sa na ten link, dakujem :-) uz som vyskusala asi vsetky komercne znacky, najprv su dobre ale po case z nich zacnem mat lupiny...dakujeem
Profilova fotka
@puffu hmm tak tu v drogeriach som nevidela takuto znacku. kupila som si iba neutrogenu sampoín proti suchej pokozke a lupinam a ten sampon ma vysiel tu 15eur a 150ml to ma iba. pozriem sa na ten link, dakujem uz som vyskusala asi vsetky komercne znacky, najprv su dobre ale po case z nich zacnem mat lupiny...dakujeem
@zuzankapp to nie je drogeriova znacka...najdes ju iba v salonoch alebo na nete...ale super produkty maju...:) vsetky celebrity pouzivaju tuto znacku...:D no nie vsetci ale vacsina...:D...fakt vrelo odporucam...inak ja mam strasne vlasy...sa mi strasne stiepili a boli take skrepovane...a teraz vobec...ani zehlicku mi netreba pouzivat a su rovne a vyzeraju zdravo...
Profilova fotka
no nevidela som tam zatial ze je delivery do irska, a to si potom mozem radsej priniest tie sestrine sampony ceramidovy a sampony, tie ked som pouzivala tak mi zregenerovali vlasy. ale teraz, no katastrofa.... uz ani nechcem farbit, len chcem regenerovat aby mi podrastli do svadby a aby sa mi konceky tak velmi nestiepili, lebo teraz aj na 5 krat. no skusim popozerat tu stranku co si mi poslala aj tu delivery. dakujem
@zuzankapp vies co to ti ani ja neviem povedat ci to dorucuju do Irska...inak ak sa ti tak konceky stiepia tak si ich skus len trosilinku podstrihnut..mozno to pomoze...neviem...mne sa stiepili iba na 2krat...:D
@puffu tak to aj ja veru :-) mam nato este 4 mesiace :-) ty uz mas uplne, uplne vsetko? :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?