Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@zuzankapp aj my sme v zahranici a vsetko robime cez net alebo telefonicky...my prideme 4tyzdne pred svadbou a odchadzame tyzden po nej... tak poziciavanie siat je dost drahe...ale ako vravis svadba je len raz...ja mam saty s Maggie z Ke a su to SaBelle...tiez su uplne uzasne a som z nich nadsena...:) aj saty na redovy a popolnocky mam z Maggie...inak uz mame vsetko...akurat nejake drobnosti pre zenicha treba...:) a inak kde ste v zahranici?
Profilova fotka
@puffu ja som skusala tiez saty v Maggie, vybrala som si asi 4 krasne saty. fakt mali nadherne,ceny okolo 420 eur, takze taky normal... potom som sla este do jedneho salonu, tam bolo asi 5 neviest, tak sme odisli a sli sme do salonu princess a tam sme ostali az do konca a tam som si aj rezervovala. moje saty este nikto nemal, tak dufam ze ani nebude :-)) zavoj som si mala priplatit ale nastastie mi ho dali uz tiez do ceny... my prideme na slovensko uz natrvalo, vraciat sa uz nemienime. sme v irsku uz vyse 4 rokov, tak uz je nacase prist domov :-) chceme zacat novy zivot... spolocenske saty este nemam, chystam sa do polska, do noweho sanczu, tam chceme kupit aj priatelovy oblek, lebo chceli by sme nejaky taky kremovy alebo proste hocijaky svetly, aby ho nohol vyuzit aj v lete ak bude treba nejaky business look. a vy ste kde v zahranici? my sme potom zrusili limuzinu kvoli tym satam ze boli drahsie, a zajednali sme si zlaty chrysler, takze tam sme uzsetrili :-)
@zuzankapp no tak my sa chystame este vratit aspon na rok a pol po svadbe...sme blizko Londyna a sme tu 3roky...my sme oblek kupovali v presove..upravili ho na mieru...hned sme zobrali dve...:D Jeden je taky dohneda a druhy cierny...to bude mat po polnoci...a inak ak sa mozem spytat ze kolko stalo pozicanie siat? My sme povodne tiez chceli investovat menej do svadby ale tak svadba je len raz a preto nech bude taka ako si ju predstavujeme...:D..tiez sme zvazovali limuzinu...no aspon ja..:D ale tak nakoniec sme sa rozhodli ze to mat nebudeme...radsej sme investovali do hudby, fotografa, kameramana a dj-a...:)
@mishita2401 potom ich daj do albumu,,ja uz som si vybrala organzy, diamatniky, lupienky,flitre na vyzdobu este muism porozmyslat nad kvetinovou vyzdobou ake kvietky a nad svadobnou kyticou,,,ja asi v pondelok budem objednavat pohare najprv im tam zavolam a informujem sa ak sa mi ponuka bude pacit tak ich objednam :-)
@puffu no ked sa deti zadaria skor tak budu a ostatne je na vas ako sa posnazite :-) no tam su fest zaujimave pribehy takze podla mna absolutne nezohrava ulohu ci par spolu zije, alebo nezije pred svadbou spolu :-)
Profilova fotka
@puffu tak to mate co robit aby ste to vsetko postihali, aj potom doklady pomenit, predpokladam ze svadobna cesta este zatial nebude :-) a obkej ste kde v PO kupovali? my sme v KE nasli iba jeden salon - Glamour a tam mali take obleky uz obnosene, pozatahovane a pozicovne 130eur, tak to mozeme mat z noweho sanczu oblek do 100eur, naposledy sme kupovali minuly rok priatelovi oblek tam a vysiel nas 85 a je super, taky styl slim aj take pasiky ma... na saty sa chystam do KK, tam otvorili novy salon a maju saty od 25 - 70 eur za pozicovne, tak uvidime... ja mam saty za 585eur, spustila nam z nich 100eur, lebo sme hovorili ze to uz je dost drahe...limuzina nas mala stat 300eur, ale auto chrysler nas vysiel za 100eur cez znamosti. DJ 250eur, ludova hudba Gregovci - 270eur na cely vecer, fotograf asi 150eur a kamera cca 370eur...
@puffu hej pri oranžovej zostanem-lebo aj do ten našej reštiky to bude sediet ako ritka na šerblik :D
@nikuska1987 no ja už to mam aj overene tu objednavu len konfety nemaju na sklade-tak som napisala že nech mi to pošlu ked pridu-sa ma pýtali že kedy to potrebujem-a kedže je čas tak nech mi to pošlu až o ten další týždne-nič sa nestane :D
Profilova fotka
Ahojte kočky, my tiež planujeme svadbu na 6.8.2011 :-) My sme taki lenivci, bo len teraz obvolavame fotografa, dj -a, kameramana, kadernicku, vizazistku a pod. :-) Nerobime si zbytocne stresy, este sme ani za fararom neboli :-D Svadbu budeme mat na Galbovom Mlyne vo Vinicnom pri Pezinku...
Profilova fotka
pravnitra: tiez mame toho malo a nerobíme si stres, vsetko sa stiha :) ale ten kostol ste si mali ako prvy vybavit podla mna. V auguste je vela svadieb tak preto :)
Profilova fotka
@pravvitra no aj podla mna kostol treba asi co najskor, lebo aj nauku treba absolvovat... ale s tou kadernickou ste ma prekvapili, to treba tak dopredu rezervovat? som myslela ze tak 3 tyzdne pred staci :-))
Profilova fotka
@zuzankapp podla mna kadernicku staci aj tak 3 týžden pred. Pojdes na skusku a rozhodnes sa, ved kadernicok je habadej :D
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ingridka07 dakujem. tak to som si vydychla. tak snad bude nejaka volna, lebo nechcem aby mi vlasy vycesala a vylizala dohora ako 60 rocnu zenu :-) snad nejaku dobru kadernicku najdem...:-)
@pravvitra jasne že sa všetko stiha :D... ale kostol treba čo najskor ..lebo neviem ako to tam mate s naukami. mi ich mame dokopy 4ale niekde ich maju viac...
Profilova fotka
@zuzankapp no tiez hladam nejaku sikovnu kadernicku tvorivu. Nepacia sa mi take vycesane vlasy, to si viem aj sama spravit a uz to ani nie je in, nejake tie vypnute cele vlasy do ruliciek, ci to je :D
@nikuska1987 ...tak to niekedy cloveku sa az rozum pozastavuje...no a inak ako sa ti paci v novej praci? Uz si zacala robit?
@zuzankapp tak pre tie doklady budeme mat uradny sobas hned ako prideme z Uk takze uz vlatne budeme manzelia niekedy zaciatkom juna...moja saty stali 495e...zvycajne tak saty stoja od 300 do 600...aspon co som pozerala v salonoch ja...my sme pre Tomasa kupovali oblek v presove v budove cerveneho kriza...tam siju obleky Hugo Boss a upravili ho na mieru a cena bola 215+ 30 francuzka kravata a bolerko...takze paradna cena...boli sme aj v jednom salone a tam predavali obleky za 500 a poziciavali za 450...chapes?...:D tak nasa limuzina mala stat 250e ale kamarati maju celkom pekne auta tak naco poziciavat ked mame z coho vyberat...:D no kapela, fotograf a kameraman vsetci si pytaju po 400e akurat dj je za 150e... a kolko mate ludi na svadbe? Uz sa asi neviete dockat kedy sa vratite co?
@mishita2401 potom si daj na net co ti prislo...:) rada pozeram take veci a nechavam sa inspirovat...:)
Profilova fotka
@puffu jaj tak. my sme nauku absolvovali tu so slovenskym knazom za jeden den.takze papier mame, s knazom sme sa stretli este minuly rok, tak sa s nim mame stretnut teraz v aprili a doniest krstne listy.no niektore kamosky hladaju saty okolo 200eur, niektore vraj nasli aj za 180eur, lebo 400 eur je pre nich velka investicia... a akej farby ma Tomas oblek? nejaky svetly alebo cierny? to je dobra cena... na to ze to je na mieru a kvalitny material. ale tych 500 eur tak to je riadna pecka, to som ani nepocula ze to take peniaze pytaju za to... tak nevieme ci mame ist uz teraz v aprili do polska pozriet ten oblek alebo to mame nechat 3 tyzdne pred svadbou... tak to mas potom super kamaratov, ma zoznam s nimi :-D :-D my take auta nemame, tak aspon jeden chrysler b ude :-) a autobus uz mate vybaveny? DJ-a mas za super cenu, cez znamosti ci tolko normalne stoji? My budeme mat cca 60 ludi, z mojej strany asi max. 11 ludi :-) viacej nevydalo... :-D to ti poviem ze sa nevieme dockat, pracu mame nastastie stale dobru, aj plat celkom ujde vporovnani s ostatnymi v tejto situacii ale uz mam toho dost a chceme si uzit konecne letooo :-D
Profilova fotka
@ingridka07 he he tak to hej. na Facebooku som nasla jednu velmi sikovnu kadernicku v Kosiciach co robi, ale je to daleko. tak skusim asi jedno studiu v PP na ktore som pocula dobre ohlasy ze pekne cesu. ja by som viacmenej chcela rozpustene natocene a trosku povypinane nad usami, nejak dozadu popripinane, tak aby som mala objem, mozno nejake doplnky do vlasov, no este sama presnu predstavu nemam, ale urcite to vylizane dohora do drdola nebude :-))
@puffu no jasne že to tu potom dam ..ale pride to až tak o dalši týždne-lebo niečo namaju nasklade tak mi to potom naraz pošlu ...
Profilova fotka
@zuzankapp drzim palce teda :)
@mishita2401 ahoj, a odkial si objednavala? ja som dnes googlila :) ale nic prevratne som nenasla.
@zuzankapp tomas ma oblek takej strednej hnedej a potom este cierny...svetli sme velmi nechceli...a v Po ani svetle nemali...no aspon som ich nevidela...no ja by som radsej isla oblek popozerat uz teraz v aprili...nenechavala by som to na poslednu chvilu...budete zbytocne nervozni ze nemate oblek... Tak my mame 120ludi...sme velmi dobra partia ludi a chceme tam mat vsetkych...len kamarati s partnerkami su okolo 40ludi a mozno aj viacej...:)..o autobus som volala ale mi ovedali ze to staci dohodnut 2mesiace pred svadbou takze to mam cas no a ten dj je preto taka cena lebo bude hrat az od polnoci...inak pytal 300e...kapelu mame celkom dobru si myslim..vedia zahrat aj moderne a potom po redovom zacne hrat aj Dj...starsi uz poodchadzaju a my sa mozeme zacat bavit...:D
Profilova fotka
no ja dam do albumu moje saticky aj oblek ktory sa nam paci pre Palina aby si videla ze aky chcem. taky kremovy sme vybrali, taky tmavokremovy, no je supis... Palino ma jeden novy oblek, taky cierny, to je taka nasa poistka. Tak teraz este mame vela prace, ja mam statnice pred sebou, bakalarku, este chceme zacat stavat v lete, tak uvidime ako nam vyjde cas ked budeme doma. snazime sa vsetko tiez tak vybavit cez net alebo cez telefon co sa da... autobus sme chceli tiez neskor riesit, ale vraj vsetky pekne poschodove autobusy budu zajednane na turnusy, tak nam nikto nic zarucit nemoze, iba "lepsiu karosu". tak to bude krasne velka svadba, budete mat aj nejakcyh hosti tam z anglicka? vidim ze to mate uz vsetko dopodrobna premyslene... s tym DJom to mate dobre vymyslene...my budeme mat tu ludovu hudbu aj na opdytovanie - tiez take vo zvykoch...
@zuzankapp asi mas albumiba pre kamaratov lebo mi neukazuje ziaden album...:/ ale by ho uz stihla zmazat...:D no tak ako tak citam tak toho tiez musis riadne vela postihat...my tiez planujeme stavat ale az o rok najskor...pozemok uz nastastie mame takze take male plus... tak my vypytovanie mat nebudeme...som citlivejsej povahy a zbytocne by som revala...:D no a vymysleli sme si to tak ze zenich ma akoze bude cakat uz v kostole pred oltarom...este to musime prebrat s kameramanom ale tak nejako si to predstavujeme tak uvidime ze co nakoniec z toho bude...:D
@mishita2401 konfety som aj ja objednala u aranzerky tak som zvedava,,,,,ona my moze vsetko poobjednavat ja si len povyberam ze co chceme tak to mam pod jednou strechou co sa tyka vyzdoby :-)
@puffu aaale dobre je v robote zase budem cely tyzden na poobednej takze zase sem po pobediach nebudem chodit :-) hlavne ze budu peniazky ved svadba sa nezadrzatelne blizi co som nechtiac pozela za 145 dni ja neratam den svadby .....nejak sa sem pripajaju aj dalsie nevesty co pozeram :-)
Profilova fotka
no ten album som este nstihla vytvorit pravdupovediac :-)) po ranajkach sa na to pojdem pozriet. dufam ze priatel nebude nieco "vyhladavat" a nebude prilis zvedavfy aby nevidel saty :-)) takze aj vy stavate, tak to je super!!! aj my uz mame pozemok, tak nas to uz tesi. teraz to je v projektovej faze vsetko a povolenia atd... no to by nasa rodina neprezila keby to nebolo v takych zvykoch ako odpytanie, na to sa mamka najviac tesi. ona velmi rada place pri takychto citliviych situaciach :-) v kostole budeme mat omsu asi az okolo 16h, nechceme nejak uz prilis skoro prist do hotela, ked vecera bude o 18h, aby sa tam nenudili sv adobcania, predssa len to bude dlhy den pre nich aj pre nas... ale tiez to mas dobre vymyslene, ze prvy krat ta uvidi v kostole :-)) len aby neodpadol :-))) kameraman pojde asi s tebou a ked budete pred kostolom, tak pockate 4 minutky nech sa pripravi on a nech vojde do kostola a potom pojdes ty :-))
@nikuska1987 no tiez som si vsimla ze odkedy mas pracu tak si tu pomenej...:) no uz sa tu pripaja viacej neviest...:)...urcite sa svadba blizi...:)..ja si uz skusam nechtove kreacie...:D...no nuda co ti poviem...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?