Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 ale oni najskor zahovaraju ale ja to už poznam tie ich metody...wa... som povedala : dopočutia :D a zložila som :D ma to vytača.... no mi spolu bývame už vyše pol roka. tak živia ma napoly naši a napoly moj drahý-on to tak sam... kupimi čo sa mu pači a aj nam.... :D ja som štastnejšia odkedy s nim bývam, som pokojnejšia a aj menej nervoznejšia :D
@mishita2401 je to tazke s tou robotou v dnesnej dobe hlavne ked sme cerstvy absolventi a nemame ziadnu prax,,,,,to mate super,,,,my sme spolu casto - ako sa da aj 3-4krat tyzdenne niekedy aj cely tyzden ako kedy,,,,aj ja ked som s nim som pokojnejsia a ovela stastnejsia a uz sa neviem dockat kedy budeme spolu zit,,,,,,hladam si robotu v meste kde byva, ale zatial sa mi nedari :-)
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mishita2401 @nikuska1987 tak my sme s mojim zacali spolu byvat asi po roku...no mozno trosku skoro ale tak on chodil na tyzdnovky alebo 10dnovky a prisiel na 4dni tak sme boli stale u nas a potom som byvala asi 4mesiace ja u nich no a potom sme dostali ponuku ist pracovat do UK ..a tu sme uz 3roky...tiez som spokojnejsia odkedy byvame spolu...uz si ani neviem predstavit zeby som mala byvat bez neho... @nikuska1987 a nebojis sa zeby vam to potom po svadbe neklapalo alebo ze ti nebude nieco na nom vadit ked este spolu nebyvate? Lebo ja som mala kamarata co sa strasne bal zit so svojou zenou po svadbe ze ako budu na seba reagovat...chodili spolu sice 11rokov le spolocna domacnost je uz nieco ine...no ale tak su spolu takze asi im to klape dobre...:)...ja to nemyslim v zlom len sa pytam zo zvedavosti... napr. my dvaja sme sa bali ist robit do uk a pocitali sme so vsetkym lebo byt 24hodin 7dni v tyzdni iba s jednou osobou nie je az take jednoduche podla mna...no ale tak uz si ani nevieme predstavit zeby to malo byt inak...:)
@puffu vies co nebojim sa toho moj drahy ma v prenajme garsonku a ja ked chodim k nemu co sa stava pravidlom tak to mam tiez akoby vlastnu domacnost - pretoze tam sme sami dvaja ja tam varim, upratujem, periem, nakupujeme spolu,v podstate travime spolu velmi vela casu a velmi dobre sa pozname,- my uz sme ako manzelia :-) takze v tom nevidim problem.obcas ked som tam prespala sme stravili spolu niekolko dni a poznam jeho zvyky aj zlozvyky a taktiez on pozna moje.,,,su aj pary, ktore spolu zili pred manzelstvom v spolocnej domacnosti a rok po svadbe - rozvod :-) teraz to mame take komplikovane ze s nami byva starka, ktora sa nedokaze sama o seba postarat tak ked som doma sa o nu staram ja, ale uz je na tom zdravotne lepsie a dalsia vec nasla som si pracu na dohodu na 2 zmeny tu v nasom meste a opalti sa mi tu este ostat tie 4 mesiace, kym si nenajdem pracu v jeho bydlisku :-) aj financne to bude pre mna vyhodnejsie aj s dochadzkou :-)
@nikuska1987 no tak gratulujem k tej praci...:)...tak urcite je to lepsie ked nemusis dochadzat ako keby si stale mala cestovat...ja som dochadzala 8rokov do skoly a bolo to fakt vycerpavajuce...cakat na autobus alebo vlak...potom hodinu cestovat...no hroza...:D tak s tymi rozvodmi to je niekedy pravda...myslim si ze skor sa ludia rozchadzaju taky co sa poznaju iba 2-5mesiacov ona otehotnie a prve co riesia je svadba...ja by som pockala az kym male nebude mat aspom rok alebo 2...urcite by som sa nevydavala len preto lebo som tehotna..a fakt poznam vela takych ludi co sa poznali iba mesiac, alebo do 4 mesiacov a planovali svadbu...no nepamatam ze by aspon jeden par z nich boli este spolu..smutne...:/
@nikuska1987 a ty maš vlastne kolko rokov? no u nas to tak bolo asi pred vyše pol rokom -že on bol u nas tak 3dni a šiel domov a ja zasa knim potom...ale raz zostal a už neodišiel :D... aj ja sa citim ako keby sme už boli manženlia :D
Profilova fotka
@puffu a @nikuska1987 - my napríklad chodíme spolu skoro tri roky, z toho rok spolu bývame a pokúšali sme sa o bábo... naplánovali sme si, že sa vezmeme a nebudeme sa trápiť tým, že sa to bábo nedarí... a keď sme prestali na to myslieť, podarilo sa :-D tak sme sa rozhodli, že sa vezmeme až keď sa štuplík narodí.... bála som sa, že v piatom mesiaci bude na mňa svadba jednoducho príliš náročná.....a teraz sa teším z toho ako sme to vyriešili, aj keď kopec ľudí do mňa hučalo, že sa máme brať ešte než sa to narodí....
@martinkatinka ja by som to vyriesila presne ako ty...este by som to posunula neskor...ved to je predca tvoja svadba a chces si ju uzit nie? a clovek nikdy nevie ako bude tehotenstvo prebiehat...moja mamka bola od 5mesiaca iba v posteli...nemohla robit nic iba ist na zachod..mala problem udrzat plod v maternici.aj tak sa sestra narodila niekedy v zaciatkom 8 mesiaca...a mne osobne sa nevesty s bruskom nepacia...:D
@martinkatinka podla mna ste urobili dobre. .. ako nevesty s bruškami su pekne ale ked je ta baba na rizikovom ale jednoducho chce mat svadbu až po narodeni babetka tak je to podla mna uplne ok. žijete spolu, jeden o druheho sa starate budete mat babo a vezmete sa... je to krasne...a ešte budete mat babetko na svadbe-to bude krasne :D
Profilova fotka
@puffu - tak zase sme to nechceli nechávať až o rok, pretože chcem mať rovnaké priezvisko ako moj drobec... a myslím si, že za tie 4 mesiace už bude tak dobre, že vydrží tú chvíľu aj bezo mňa... máme to dobre premyslené, takže sa nebojím ničoho... Ale poviem ti, bol to boj presadiť si svoje....A ja som od začiatku an rizikovom, tak som sa proste bála... isto by som v nejakom 5 mesiaci nevydržala celú svadbu a to by bolo o ničom... @mishita2401 - nakoniec to bude malý družba :-D
@martinkatinka no viem... potom ked sa narodi chcem vidiet fotečky maleho Samka- tak sa bude volat či si to zmenila?
Článok sa načítava...
@martinkatinka tak to ti verim...nie je to sranda byt na rizikovom a planovat svadbu...kamaratka planovala svadbu lebo bola tehotna a nakoniec potratila...ako svadbu mali lebo su spolu uz 4roky ale tak zbytocne sa do toho hrnuli este ked prve 3mesiace su u kazdej zeny rizikove... tak vam gratulujem ku chlapcekovi..:) tatino musi byt veelmi hrdy...:) a nad menom si uz premyslala? My uz mame mena deti len este ziadne necakame...:D
@puffu a tebe ssa ake mena pačia???:D
Profilova fotka
@mishita2401 a @puffu - tak my sme mali od začiatku jasno... najskor to mala byť Júlia, ale keď sa ukázal chlapček, tak nastala druhá varianta a to Samko...a presne ako hovoríš, my sme tú svadbu proste neurýchlili len kvoli bábu....bolo by to pre nás naozaj dosť rizikové v mojom stave a takto keď som doma, tak som si postupne pozháňala čo mi bolo treba, mala som dosť času a žiadny stres...Ja som si vlastne svadobné prípravy pekne užila :-D aspoň som sa doma na PN nenudila....
@mishita2401 tak my budeme mat Alexa a Noemi alebo Sarah...:D tieto mena mame vybrate uz asi 3roky...:D
@martinkatinka tak svadobne pripravy si uzivat treba tak to ma byt nie...:)...mna velmi potesi ked vidim tomasa ako nieco hlada na svadbu a povie ze toto by chcel radsej ako toto...:) ten cas bezi strasne rychlo takze ochvilu sa vydavame...:))))
@martinkatinka a to budete mat dobre :D @puffu tak ty si ina..už aj mena :D ja som chcela Tomaška ak by bol chlapec ale v rodine by boli už traja a to nechcem...tak teraz nevem keby som mala zajtra rodit tak dieta bude bez mena :D
@mishita2401 no ked si s polovickou 24hodin denne tak potom rozoberas aj ake budete mat mena...:D...ja som chcela tiez tomaska ale tak nepaci sa mi dedenie mien po rodicoch...tak my sme uz jeden cas chceli mat babo ale tak nakoiec rozhodlo to ze ideme pekne po poriadku...svadba, byvanie a potom mozu prist aj deticky...
@puffu Tomaško je krasne meno...len škoda že sa tak vola chlap.... :D musim čosi vymysliet..ale mam čas :D
@mishita2401 tak zatial ani my neplanujeme...ale do Tominovej 30tky by sme chceli mat jedno babo...tento rok bude mat 27 takze casu este dost...ale keby prislo malinke tak by sme sa urcite z toho velmi tesili...
@puffu ja to tieš hovorim :D kedby došlo babo ja sa nenahnevam aj ked chodim do školy... šak mam mamu oca sestru , aj švagrinku ...rodina je vellka postraži no nie :D... lebo školu dochodit chcem :D....
@puffu,,,,dakujem sice je to len na dohodu, ale stale lepsie ako nic....je to narocne a hlavne vecer o 22 koncim aj cely buduci tyzden budem chodit na poobednu aj by som sa bala ist :-) ano je to smutne podla mna vobec nejde o to ci dvaja spolu byvaju pred svadbou alebo nie :-) poznam aj pripady ked byvali spolu pred svadbou vzali sa a po svadbe maju problemy v domacnosti,,,dnes sa ludia rozvadzaju kvoli somarinam staci pozerat sudnu sien a clovek nevychadza z udivu :-)
@mishita2401 vies co ja mam 23 ved ja uz mam nejake veci prestahovane u neho a po svadbe sa tam prestahujem naplno :-) aj tak aspon co som pocula co snubenci byvaju spolu - tak by mali byvat pred svadbou 1 - 2 tyzdne zvlast kamoska mi hovorila :-) neviem co je na tom pravdy :-)
@martinkatinka my sme spolu v maju budu 2 roky a rozhodli sme sa ze spolu budeme byvat uz az po svadbe teraz sa snazime obaja co najviac robit, aby sme mali peniazky :-) ja babo som nechcela pred svadbou v ziadnom pripade :-) a uz vonkoncom by som sa nechcela vydavat tehotna - netykaju mi este biologicke hodiny a na dieta mame este cas :-)
@puffu @mishita2401 baby vam uz tykaju biologicke hodiny?? :-) ked uz mate aj mena povyberane pre deticky :-)
@nikuska1987 ja mena nemam :D a tykaju tak na polovicu..:D nebranim sa keby som prišla na tom že som tehotna ale nehrniem sa :D nechavam to na prirodu :D...
Profilova fotka
@nikuska1987 u nás sme sa rozhodli pre bábo kvoli mojim zdravotným problémom, pretože neskor by sa nemuselo podariť vobec... tak sme skúšali... a potom sme si povedali, prestaneme skúšať, zoberieme sa a uvidíme... aj vlastne kvoli tomu, že ako manželia by sme mohli ísť na umelé oplodnenie, na čo som mala indikáciu a poisťovňa to prepláca len manželským párom. Ja mám už 28 rokov a za sebou dve operácie... skutočne mi tehotenstvo pomohlo, aj fyzicky aj psychicky, uvidíme čo bude, až bude bábo na svete....
@mishita2401 ano tak je to najlepsie nechat to na prirodu, teraz zostat tehotnou by bolo velmi nevyhodne :-) aspon pre mna
@martinkatinka neboj sa dobre bude ja mam 23 a este mi netykaju biologicke hodiny mozno az o rok, dva :-) to je ine ked su zdravotne problemy ale hlavne ze sa to podarilo a je vsetko v poriadku :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?