Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 presne to iste si hovorime aj my dvaja stale...hlavne ze sme zdravi a mame jeden druheho...pokial je clovek zdravi tak casom aj robota sa najde.. minule babka zahlasila ze je velmi rada ze je chora lebo aspon nemusi od svojej 30tky robit...normalne nechapacka...nechapem ako niekto moze byt rad ze je chory lebo dostava peniaze zadarmo, usmev by ju asi velmi rychlo presiel kebyze by sa narodila v inej krajine
@puffu to ano :-) dufam ze tento rok sa aj mne nieco podari :-) tak radsej budem robit, hlavne nech som zdrava ved to je na nervy byt doma nezamestana :-) babke sa to lahko hovori vy dvaja byvate s nou, nieje sama, je o nu postarane :-) sa cudujem ze sa nenudi co tak robi cele dni? neviem si to predstavit
@nikuska1987 pondelok chodi rano na kyslik, pride okolo 13hod, utorok upratujeme a zvycajne chodi do sprchy, streda nic, stvrtok opat kyslik, piatok a sobota nic, nedela ide na nakup potravin a vecer do kostola...potom ma este raz mesacne kostol vo stvrtok a 2krat mesacne kostol v pondelok... no a samozrejme take dni ked ide k lekarovi, pridu nejake kontroly atd...ale inak nic...tiadna aktivita ani nic, obcas ide do nakupneho centra ale nechodi nikam na vylety, ani do restiky nic...nudny zivot...ja kebyze mi davali 1milion libier by som nemenila..a kolkokrat je uvaneva, hlava jej pada ale bude sediet do 22hod lebo vtedy nam konci pracovna doba...:D sa z nej stale smejeme ze musi si svoje odbyt...:D
@puffu to ma ozaj zivot nudny :-( nechapem jak jej to tak moze vyhovovat , mozno preto ze je chora teda neviem aku ma diagnozu :-( vidis vseliaky sme niekomu staci pre zivot malo ja mam jednu kamosku a ona tiez chuda viac preziva ako zije :-) ma rokov sama, bez partnera len robota a domov no to je zivot? :-) ja som zase taka ze nevydrzim stereotyp furt musim nieco vymyslat, hladat, kukat :-)
@nikuska1987 tak najhorsi je zivot bez partnera...a cim je clovek starsi tym viac ho to depta...viem podla sestri...asi je magnet na debilov alebo ju lakaju taky divni chlapci...:D neviem...ale vidim na nej ze uz ju to stve, teraz mala 26r a uz by mala najradsej vlastny byt s niekym...taktiez svagrinka je sama, tiez mala minuly rok 26r a zatial to tiez nevyzera zeby mala mat niekoho...myslim si ze to muso aj na nu vplvat, kedze my mame po svadbe, staviame dom, jej mladsia sestra tiez po svadbe, stavia dom, ma dieta.... aj vravela zeby sa odstahovla ale tak nemozne platit byt iba z jedneho platu...
@puffu ja to tiez nechapem ako moze byt niekto bez partnera dobre beriem niekto nema stastie, ale ona ani nema zaujem hhe :-) ja to nechapem :-) ale tak isto aj ony najdu svoje stastie si zober ja mam sesternice dvojicky tento rok budu mat 35 rokov a obe su slobodne a tusim len maju partnerov ale neziju s nimi v spolocnej domacnosti a su bezdetne a tak rada by som isla niekam na svadbu heh :-)
@nikuska1987 fuuu, tak to su riadne po limite..:D.. My mame susedov co maju dve deti, dievca uz ma po 50tke on asi cez 40 r a obaja tiez nic.. Byvaju s mamou.. Nechcela by som..musi to byt riadne nahovno odtat slobodny..ale pritom obaja fakt mili ludia, vzdy sa s nimi dobre keca a posobia na mna fakt normalne tak nechapem ze nemaju nikoho.. Noja teta s ujom nemohli mat vlastne deti a tiez vravia ze teraz este v pohode lebo maju jeden druheho ale potom ked uz jeden nebude ze to bude riadne tazke lebo deti ta vzdy pridu navstivit ale tak dufam ze budeme dobre netere a synovcovia a budeme ich navstevovat..:) niekedy by clovek isiel na navstevy lenze ked si predstavim ze nikde mam ist autom hodinu a pol, dalsiu hodinu a pol spat, zdrzim sa hodinu, dve tak cely den v tahu
@puffu je to dost zle ale ked im to tak vyhovuje,,,,ved ich mama moja teta je uz z toho nestastna chcela by aj vnucata a nic :-)))))) este maju dvojicky aj brata ten ma nejakych 32-33 a tiez nic slobodny , bezdetny, teraz ma nejaku 19 rocnu priatelku :-))))mame este v rodine dost slobodnych ludi cize este by sme mali ist na vela svadieb len keby sa niekomu z nich chcelo vstupovat do zvazku manzelskeho ani nevedia o ake krasne obdobie prichadzaju aspon ja uz by som nechcela byt slobodna ...odkedy poznam Janka tak prezivam najkrajsie obdobie v mojom zivote heh
@nikuska1987 my sme sa vcera akurat o tom bavili...:D ze sme v roku 2012 presvyhli vela svadieb a z mojej strany uz ostavaju iba 2 sestry, 3 sesternice, 1 bratranec ale tak oni maju vsetci pod 19r takze to skoro ani svadbovat asi nebudeme...no a este tak 2-3 kamaratky...no ale Tomas ma este vela slobodnych kamaratov a bratrancov a sesternice takze sme vsetko nepremeskali...:D
@puffu ja to ani neratam radsej heh :-) len nech sa vsetci nezacnu zenit mesiac po mesiaci heh :-) svagrina mala minuly rok taky pestry boli pozvany na 8 svadieb za rok ty kks ani neboli na vsetkych heh :-) jooooj uz nech je leto dnes bola u nas taka fest poladovica ...som sa skoro prizabila som bola v meste v cizmach na opatku, hladka podrazka heh :-) som neratala ze sa tak smyka ...v UK to vyzera ako s pocasim?
@nikuska1987 my mame celkom teplo, okolo 10stupnov, ale hlasia ochladenie tak som zvedava ze o kolko sa ochladi...my sme mali minuly rok tiez taky pestri, mali sme ist na 6 ci 7 svadieb, nakoniec sme boli na dvoch... inak som teraz citala ze Daniela Nizlova sa ide rozvadzat, po dva a pol roku manzelstva...
@puffu joooj tebe je u nas cely den mrzlo :-) uz nech je leto :-) to viem ze ste boli to si spominala :-) aj satky co si mala som videla krasne su :-) nooo viem citala som to cca 1 mesiac dozadu v slovenke ci kde to bolo a teraz je to na nete ...Brano jej muz Jancich ten pochadza z tej dediny odkial moji rodicia ....nasi sa poznaju z jeho rodinou :-) tak nas to ozaj velmi prekvapkalo , ale tak co uz typicky zivot slavnych ludi heh :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 tak neviem ci to je len tym ze su slavni..aj viem o viacerych nevedtickach co mali svadbu bud tesne pred nami alebo po nas a uz su rozvedeni alebo maju velke problemy s udrzanim manzelstva.. Neviem cim to je...:/ ale tak dufam ze my taketo veci nebudeme nikdy riesit..:)
@puffu tak v to dufam aj ja ze sa nam nic take nestane :-) je smutne ked si ludia nevedia vazit jeden druheho :-) ale najdu sa v dnesnej dobe aj dobry ludia.....akurat dnes v novom case vysiel clanok o jednom panovi ktory cakal synov na vianoce a manzelka s nimi usla a je to nas pan profesor velmi dobry clovek tak spoluziak hodil zdielacku na fb a snad mu tymto pomozeme najist jeho syncekov :-) poprosim aj priatelov na fb nech to zdielaju aj dalej ved pomahat sa ma :-)
@nikuska1987 ano citala som o nom, smutne..:/ asi najhorsie je to ked su si ludia druhou osobou isty a prestanu si ju vazit, preto sa velakrat manzelstva rozpadavaju alebo maju pocit ze ziju ako keby s bratom a sestrou, my sme s tomasom skoro 7r spolu a kazdy den si aspon 15 krat povieme ako sa milujeme atd, naklonnost treba prejavovat dtale nie len pocas prvych mesiacoch vztahu..
@puffu o to horsie ze toho pana poznam osobne ozaj je to mily a velmi dobry clovek,,,,,,dufam, ze mu tou zdielackou pomozeme..................my si naklonnost pocas dni prejavujeme bozkami, dotykmi, objatiami atd... :-) urcite ano treba si to dokazovat :-) clovek to berie ako hotovu vec ale ked vidis ako iny ludia ziju v roznych chorobach , v chudobe tak sme radi a vdacny Bohu zato co mame a ze sme spolu. :-)
@nikuska1987 presne tak, hlavne ze sme zdravi a stastni a ostatne je iba ceresnicka na torte...:) dnes nam tu tak krasne svieti slnko...:) dufam ze sa uz velmi neochladi...nemuselo by...:) radsej nech uz pride jar, sice minuly rok tu bol cely rok taky cudny...:D teplota stale rovnaka okolo 15 stupnov, asi 2-4krat bolo nad 20stupnov a vkuse prsalo, vraj odkedy meraju zrazky tak to bol najvlhsi rok v historii GB...
@puffu aj nam svieti slniecko ale je riadna kosa vonku a je aj nasnezene :-) heeeeej???? tu zase bol celkom suchy rok co si pamatam, ale uz nech je leto uz aj dni sa pomaly predlzuju :-) to obdobie po vianociach je uz take cudne co ja viem uz ma zima nebavi a kazdy caka na prichod jary ,,,do vianoc sa kazdy len nahana, nakupuje, upratuje heh :-)
@nikuska1987 tak to mas pravdu, dufam ze ja taka nikdy nebudem...:D pamatam si mamu ako cely den len behala nervozna ze este nie je pomyvane a nema dovarene atd a nestiha na 18hod byt vecera atd...dufam ze ja to budem frat easy a nie tak dramaticky...a pritom to malo aspon na mna strasne negativny postoj...ved vianoce nie su o cistej podlahe a neviem o com vsetkom vyumyvanom..:D
@puffu ved aj ja som sama bola na celu domacnost bo Jonko presedel na nete cely den a stihala som v pohode aj navarene sme mali, aj upratane vsetko ,,,poupratovala som 2 dni pred vianocami a na stedry den som len mopom prebehla podlahy za 10 minut a bolo heh...tiez no stres aj na silvestra to bolo uplne klidek :-) my mame uplne inak zariadenu nasu domacnost ako trebars nasi ony ziju uplne inak a ked clovek vidi tie generacne rozdiely tak si uvedomuje ze asi tazsie by sa nam vsetkym zilo pokope v jednej domacnosti :-)
@nikuska1987 tak pri dvoch to nie je az take narocne udrzat poriadok ako pri 3 malych detoch...:D uvidime ako sa nam bude darit udrziavat poriadok ked pribudnu deti...juuj inak ake mam nervy cely den...su to robosi, vonku maluku vchod, my mame okna hned vedla a cely den tak hulakaju, spievaju a piskaju ze uz mam stochuti ist am a nieco im povedat...ako ked buchaju ok ale naco vydavat tie trapne pazvuky...nechapem...
@puffu tak podlahy by som mohla kazdy den umyvat ci sme dvaja, piati :-) aj my sme mali pana co prisiel urobit :-) prehliadku kotla a precistil ho, lebo vypadaval som ti spominala sa mi zda som mala nervy z toho kotla :-) ale dufam, ze uz bude slapat ako hodinky......ja by som im povedala ci nemozu byt trosku tichsie :-) :-) :-)
@nikuska1987 nastastie uz odisli...:) teraz cakame sestricku z nemocnice lebo babka ma nejake problemy s injekciami co jej picha tomas tak ide priniest novy pristroj na to a ukazat ako funguje atd...tak ju vyckavame kedy dojde, mala prist medzi 1-1:30, o 1:15 zavolala ze pride medzi 2-2:30 no ma este 5 minut...:D
@puffu joooj to este aj injekcie jej pichate?vrrrr tak hadam dojde sestricka vcas nech aj vy uz mate pokoj :-) este kolko sa u vas zdrzi :-) aj tento pan mal prist vcera, predvcerom a dosiel az dnes lebo mal asi vela roboty, niektori ludia su strasne nespolahlivy a nedochvilny a tieto vlastnosti ja strasne nemusim :-)
@nikuska1987 to robi iba Tomas, no to nie je az take pichanie ako to robia sestricky, urobis si injekciu,je to taka skladacka, dat take diely dokopy, to sa zmiesa a vtiahne sa to do injekcie, injekcia sa da do takeho pristroja, prilozi sa to ku pokozke a stlacim start, za 7-8 sekund jej to pichne injekciu samo aj sa to same vyberie a vsetko, potom iba utriem krv a je to...
@puffu ahaaaaaaaaaaa :-) to taketo veci ja vobec nepoznam som ani nevedela ze take nieco vobec existuje :-) koksooo clovek je aky blby heh ale aj tak mate moj obdiv za tu pracu starostlivost o cloveka :-) a o choreho cloveka .........ja by som sa nemohla starat o ludi alebo o umierajucich niesom nato typ cloveka :-) mne by ich bolo strasne luto...ved to musi byt strasme ked niekto caka na smrt
@nikuska1987 no ja by som nemohla byt sestricka v nemocnici, je mi zle ked vidim ludi trpiet, a je mi zle aj ked len niekto hovori o bolesti a o nejakych operacia atd...:D my nemame az tak tazky pripad takze sa da ale samozrejme aj my sme si museli zvyknut a samozrejme sa tesime kedy uz budeme na sr...:)
@puffu mne neni zle fyzicky, len to je take frustrujuce clovek citi lutost, tomu druhemu aj chces pomoct ale nevies ako alebo v najhorsom nemozes :-( tak to verim ze sa tesite,.....vam bude uz pootm super :-) ked budete na sr :-)
@nikuska1987 tak uz nam vela ani nestava, o chvilu nam konci zlmluva, podpiseme tuto a potom este jednu a hop sa domov...:) oproti tym 5 rokom co sme uz skoro tu bude tie zvysne 2 velmi kratke a rychle roky... dufame obaja ze to uz nebudeme natahovat, ak bude dom hotovy a ciastocne zariadeny, na zaciatok nam staci urobit spodne poschodie a potom mozno robit vrchne...ako urobene by vsetko bolo len zariadene nie...tak dufam ze tie 2 a pol roka priblizne co nam ostava budu stacit...ale myslime ze by stacit mali...
@puffu sak len ten spodok vam zatial staci a vrchne izby mozete zariadovat uz aj ked budete nastahovany :-) ani sa nenazdas a 2 roky ujdu ved aha uz sme rok a pol v manzelstve a ako rychlo to ide :-) aj my cakame kym budeme mat kompletne urobene kupelnu, kuchynu a aspon postele v splani ale kupelna a kuchyna musia byt komplet :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?