Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu tak hlavne ze sa ti zdravotny stav zlepsil a este do piatku sa zlepsi a mozes spokojne vycestovat:-)))) straaasne rychlo leti ten cas a obzvlast teraz pred vinaocami heh :-)))) som pozerala predpoved pocasia na 10 dni a nevzyera ze by mali byt biele vianoce, ale nevadi vianoce su o inom ako len o snehu a darcekoch heh :-)))
@nikuska1987 tak uvidime ako to nakoniec s tym snehom dopadne...pozerala si farmu? Ja som fandila Mariovi..ale divne ako tam umelo vyvolavali hadky nie? ale kazdopadne si tu vyhru zasluzil
@puffu uvidime dnes davali v telerane tusim ze zatial vyzera ze vianoce budu bez snehu ale ze sa ,moze situacia radikalne zmenit, lebo pocasie je v poslednych rokoch nestabilne a premenlive :-)))))) pozerala som aj teraz to davaju tusim piatkovu cast aj ja soim fandila mariovi som strasne rada ze to vyhral a bolo to trapne aj Edita aj Andrej a cele to bolo umelo vyvolane ako si napisala heh :-)))))) strasne vela sms dostal v porovnani so Silviou heh a bol sikovny aj v tych disciplinach
@nikuska1987 hej bol urcite lepsie a aj sympatickejsi...inak tu v uk je tiez velmi teplo, vcera a dnes okolo 10stupnov, krasne slnecno...bezvetrie...take pekne jesenne pocasie... som si teraz dopozerala atrakcie na Mauriciu a som tam nasla vecera na plazi, pri zapade slnka, potom sampu s bandachyne ci ako sa to vola...obsluha a tak 5chodove menu lenze ked som videla cenu tak dovi dopo...:D ze 500e pre dvoch...no za jeden priblizne 3hodinovy zacitok tolko penazi...ale inak mam vybratych 17 atrakcii ktore by som hcela vyskusat pripadne pozriet tak dufam ze stihneme...:D
@puffu tak to ano heh musi mat velmi vela fanusiciek heh ......hej??? tak pekne to tu je hnusne pocasie na spanie mam zlu naladu, lebo sa mi nechce ucit piatok mam este skusku,,,,,co sme pisali minuly tyzden skusku nebol schopny nam ju dodnes opravit tak sme z toho vsetci spoluziaci nervozny nech vieme nacom sme a taaaak :-)))))super ty mas aspon co pozerat a vyberat si atrakcie na dovolenku a ja sa musim ucit vrrr neznasam ucenie
@nikuska1987 tak urcite to zvladnes...:) ved uz iba rok a pol a mas to za sebou, zbehne to velmi rychlo...no inak som teraz cela bez seba...:D som nasla ze s mauricia robia zajazdy lodou aj na seychely...:) waaw tak to som chcela vidiet ako to tam vyzera...:) jedine zvazujem ci sa nam oplati davat vobec all in alebo staci polpenzia kedze skoro vsetky vyletu su ponukame s obedom kedze su poldnove az celodenne...a zbytcne budeme platit za nieco co nevyuzijeme poriadne...ale zase v all in je aj minibar free takze tam budu nejake vody a oriecky atd a to si mozeme zobrat ked pojdeme na turu a nemusime kupovat vodu...no dilema toto...:D mam ja ale problemy...:D
@puffu bodaj by lebo jak mne sa nechce ucit to je neuveritelne :-)))tak to sa vam oplati len polpenzia kedze plnu penziu nevyuzijete ....tak to uz je na vasom zvazeni skus preratat cca co vychadza lacnejsie popripade sa porad s Tomasom ,,,veru mat tak tvoje problemy aj ja chceeem heh :-)))) my zase by sme mali ist na rok 4 osoby na dovolenku ja s manzelom a nasi najlepsi rodinny priatelia (manzelsky par) samozrejme mne prischlo to " naj" zajednat dovolenku a ti traja sa zvezu moj manzel je taky zlaty vsetko nechava na mna co sa tyka vybavovaciek
@nikuska1987 tak uvidime ze pre co sa nakoniec rozhodneme, ked nebude nejako velky cenovy rozdiel tak zoberieme all in, paci sa nam jeden hotel tak by sme isli najradsej tam ken ponukaju iba all in a zase iny hotel co ma aj polpenziu tak nas nejako nezaujal a tak uvidime po vianociach..a inak kde nakoniec veceriate? Ci sami a az po veceri na navstevy?
@puffu sak jasne ked este mate cas na rozmyslenie tak si to treba riadne rozmysliet:-))) zatial este nevieme lebo mi sme tiez taky akcia -reakcia ako vy ze stale menime plany cize konecny verdikt padne 23 si myslim zatial sami a potom budeme chodit po navstevach a navstevy k nam :-))) a vy?
@nikuska1987 my k tomasovym, najcastejsie chodime k nim, vlastne to su uz nase 7 spolocne vianoce..odkedy sme spolu tak sme nevecerali oddelene, asi 1 alebo 2krat sme boli u nasich ale sa snazime hned po veceri ist k nam aspon na navstevu, ale tento rok prideme az na druhy den...
@puffu som zvedava kde budeme my odkedy sme spolu tak sme vzdy boli inde a v inej zostave :-)))) tak uvidime ako tieto vianoce :-))) hlavne nech sme vsetci spolu heh :-)))) pozeram tie skutocne rodinne pripady na markize a vyzera to byt dobre aspon zatial :-)))
@nikuska1987 ja to mam tiez zapnute, aj som pozerala bez servitky s farmarmi, riadne trapna je Edita...nechapem ako dievca a ktomu matka a vydata zena nevie varit a nikdy nebola na nakupe potravin
Článok sa načítava...
@puffu aj ja som pozerala presne som to iste co si napisala ty povedala aj ja len ja som to doplnila o to , ze sa strasne opici po Jane pouziva jej vyrazy a smiech trapne :-)
@nikuska1987 no presne tak...inak na Modrom koniiku je z toho riadna kauza...:D, ze vraj ma na modrom koniku ucet takze ju tam dievcata poznaju...asi skor jej dceru vychovava a stara sa o malu jej mama ako ona...aspon co a varenia tyka...ale tak jej starost...my nastastie taketo problemy nemame ze? ja som zacala varit ked som mala 13 alebo este skor...ale mna to velmi bavi takze to je asi ine...moje obe sestri velmi nevaria, skor idu do restiky alebo si kupia bagetu...ale si myslim ze budu nutene ked budu mat deti a partnerov...:D vtedy uz asi budu musiet....
@puffu tak ale my aj rozmyslame heh nie jak ona :-) a vieme varit :-))) ja varim asik od 16 skola ma donutila heh :-) ale nebavi ma to vobec, ale musim a ked uz musim tak varim skor moderne jedla nie ako kedysi sulance s makom a take ale velmi rada pozeram bez servitky a rada jem ked mi niekto navari heh :-) moja sestra nevie vobec varit a ma 22 rokov :-)
@nikuska1987 ja tiez rada varim modernejsie veci, palacinky a halusky robi najcastejsie tomas...:D a este nerada peciem, neviem preco ale asi mam taky blok z toho ze mama stale nadavala na pecenie, ze jej jedna strana vysla druha spadla atd tak asi som z oho znehchutena ale urcite budem ked budeme na sr...tomas ma rad v nedelu nejaky kolac...tu sme piekli asi len 3krat...:D
@puffu to moj manzel mi uvaril asi 5 krat :-) stale varim len ja a co sa tyka pecenia viem piect, ale tiez ma to nebavi len ja si to viem vzdy zorganizovat tak aby som mala za hodku - 2 navarene zalezi pre kolko osob varim heh :-) aj moj ma rad hlavne s kysnuteho cesta radsej ako zakusky :-)))) ale tak ked vidim ze ludom chuti co uvarim tak ma to potesi :-)
@nikuska1987 tak tomas vari pomerne casto, castejsie varim ja ale minimane 1-2krat vari on, aj on sa teraz stravuje trochu inak tak obed je ten co navarim ja a veceru si uz robi sam... ja tiez mam rada ked navarim a to pochvalia alebo ked mi velmi chuti ale chuti mi viac ked navari niekto iny...a uplne najviac milujem vlastne steaky...a z brusnicovou omackou...mnaaam...
@puffu ja robim aj ranajky, obed, veceru vsetko :-) ale pre mojho manzela len a len s laskou heh,,,to aj mne chuti viac od inych heh,,,mnaaaaaaaaam sice som najedena ale dala by som si :-) teraz mam take obdobie ze mi vobec nechuti jest :-) velmi malo zjem za cely den :-( uz len 3 dni a letite na sk ze???? :-) inak krasne si zhrnula tych 500 dni manzelstva :-) ozaj pisala som si minule 2-3 IP s Miskou a pisala ze ma toho straaasne vela, nestiha a praje krasne vianoce a vsetko dobre do noveho roku nam obom heh
@nikuska1987 tak to sa ajej ani necdujem ze ma toho vela...aj my budeme mat pri novorodencovi...:D nasa najvacsia chyba je ta ze velmi neranajkujeme, ako snazime sa ale nejako do nas nejde...a ja som teraz ako kyselina...:D zjedla by som vsetko, Tomas sa na mne smeje ze jem viac ako on, strasne... ze 500dni...:) som zvedava co prinesie dalsia 500vka...:D ano, o 3 dni ideme na sever uk a potom na dalsi den, cize sobotu letime...uz sa nam ozyvaju kamarati ze co a ako na vianoce kedze po omsi ideme stale do jedneho baru tak ci ideme alebo ideme do He a tak...mile ked sa o nas tak biju...:) ale sme vemi radi ze ked prideme tak sa vela ludi iba kvoli nam trepe domov z inych miest aby nas videli a to si velmi vazime ze ich mame...:)
@puffu ved to verim heh ale tak urcite jej pomaha manzel aj mamina :-)))) tak dalsiu skusku mam uspesne za sebou este v piatok poslednu a z 1 neviem vysledok :-))) manzel mi vravel ze silvestra asik stravime s tymi rodinnymi znamymi s ktorimi mame ist na dovolenku tak som nato zvedava :-)))a stedry vecer je stale ???????? tk to verim heh ste vzacny nakolko chodite len 2, 3 x rocne na sk :-))))))
@nikuska1987 tak som sa dnes uspesne pobalila...:), zajtra idem balit babku a potom v piatok rano smer sever Uk, no inak neviem ci som ti spominala..si oco kupil auto pod stromcek akoze...:D tu v uk...tento mesiac kupili mladsej sestre auto po dedkovi a teraz kupili dalsie pre seba v uk...nejake kabrio ci take nieco...:D to bol ocov sen mat kabriolet....tak si aspon splnil sen...som zvedava ako vyzera takze v piato uvidime, aj nas ide odviest na letisko tak usetrime aspon na taxiku ...:) tak si myslim ze Miske urcite pomaha mama, ono ma to aj svoje vyhody byvanie s rodickmi hoci ja by som to nedokazala...:D ale ide o zvyknutie si...
@puffu hej?? tak este zajtra nejako prezijes a uz v piatok huraaa domov a v sobotu cestujete...... ja sa zajtra budem cely den ucit bo som sa na skusku ucila len 1 den tak zajtra muim dobehnut zameskane , neviem ci sa tu uz stretneme tak ak nie zelam vam krasne vianoce a vsetko dobre do noveho roku 2013.hej??? tak oco mal kraaasny vianocny darcek ked si splnil svoj sen heh ale ved treba si plnit sny :-))))))) tak hned odskusate nove auticko ........asi ani ja by som nedokazala byvat s nasimi hoci ich velmi lubim a velmi rada k nim chodim :-)))
@nikuska1987 aj Vam krasne a vesele vianocea by dalsi rok bol lepsi ako ten predchadzajuci, aby ste sa mali radi a aby ste boli zdravi... ja by som nedokazala stat v rodicovsko dome asi preto zeby som mala pocit ze som akokeby nikdy nevyletela a neosamostatnila sa...inak sme vcera konecne vybrali okna, objednali strop takze sa to pomaly dokoncuje uspesne...jedine ma zarazila cena terasovych dveri, sme chceli posuvne lebo su praktickejsie a krajsie a pytaju 1300e bez prace a za tie klasicke ako keby balkonove 600e takze poriadny rozdiel...vahame ze ktore dat...na jednej strane sa nam obom pacia vysuvne ale zase nevieme ci pri takom rozdieli sa neuspokojime iba s otvaracimi...
@puffu joooo dakujeme velmi pekne :-)))) predsa sa mi podarilo sem dojist dnes som poupratovala, a ucila sa este vecer sa okupem a zajtra rano uvarim poobede behnem na skusku a fajront heh :-))) hej su drahe tie okna aj svagrina ich chce a tiez rozmysla ci si ich objedna alebo nie :-)))) do prerabky, alebo do novostavby peniaze idu clovek ani nevie ako heh :-)))
@nikuska1987 tak my sme uz komplet pripraveny na ranajsky odchod, babka isla do kostola tak mam aspon 2 hodinky oddych, idem do sprchy a varim veceru...este rano umyjem vlasy a mozeme v sobotu cestovat...:) tak si pismenkujeme niekedy po sviatkoch...:) tak sa maj a uzite si vianocnu amosferu na 120%...:)
@puffu dakujeme aj vy si uzite slovensko .........vianocnu stamosferu,,,,,stastnu cestu a po vianociach sa tu o5 stretneme :-)))) pekny vecer
@nikuska1987 ahoooj, tak ako ste sviatkovali, my sme sa mali velmi dobre, dovolenka nam velmi prospela, dobili sme baterky a nabili energiu...vcera sme prisli na sever uk a potom sme este cestovali k nam dole na juh takze sme vcera cely den precestovali... ale inak uzsme sa bavili s babkou o svadobnej ceste a ideme 1.3 do 17.3...trochu sa obavam letu lebo som este tak dlho neletela tak som zvedava...ale letime niekedy poobede celu noc a niekedy o 8rano sme na Mauriciu takze dofam ze budem spat...:) boli sme pozriet aj dom ako to tam vyzera a sme spokojni tak sa tesime na leto kedy to uvidime zastresene a budu dufam aj okna...chceli sme ist staviat garaz a pivnicu ale asi nechame teraz garaz tak a asi pojdeme robit vodu, kurenie a elektriku aby sme potom mohli robit steny atd...sama som zvedava ako to pojde...:)
@puffu ahoooj tiez super heh :-)sme kupili kalceto a stale sa k nam niekto chodi hrat :-)furt je niekto u nas alebo my u niekoho takze je nam veselo ....... koko tam trva let? :-) ty koksoooo ved to je dlhy let heh uvidis ze to pojde rychlo ked budete mat k dispozicii financie :-) a robite super ze ten stary dom ste zburali a miesto toho staviate novy lebo investovat do stareho sa neoplati ...ja dufam, ze aj nam sa raz z manzelom podari daky domcek :-)
@nikuska1987 tak to vam je ako dobre...:) ja by som chcela tiez kalceto alebo biliard... let trva nieco okolo 12 a pol az 13 hodin... este sme stale taky z dovolenky spomaleni, nic sa nam nechce...tak si zvykame opat na pracovne nasadenie...:D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?