Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu ved nech si to riesia kompetentni len skoda ze nato musime doplacat vsetci....dnes nam inak krasne nasnezilo heh ako sa na mikulasa patri
@nikuska1987 tak to je super ze vam nasnezilo.. Sa ani nepamatam kedy naposledy bol biely mikulas, sice aj poslednych par rokov vianoce boli nie velmi biele.. Sa pamatam ze minuly rok nam 24.12 prsalo..:/
@puffu aj ja som sa potesila heh..........ja si tiez nepamatam sneh na mikulasa
@nikuska1987 tak tento rok to vyzera celkom slubne.. Podla mna su vsetky predpoklady na to ze budu biele vianoce.. ale pocasie je nevyspytatelne takze uvidime..:) by som si dnes chcela povyberat veci co chcem zobrat na sr, pomaly si prichystat doplnky, licidla.. este pricesok aj vlasy chcem farbit.. A uz iba 2 tyzdne..:)
@puffu mooo zatial to vyzera velmi nadejne vonku heh :-)))) pre istotu aby si si daco nezabudla???? to rychlo ubehne tie 2 tyzdne .......blondinka je z teba ze?? lebo menis tie farby,,,,,aj ja som rozmyslala ci si dam melir teraz alebo az v lete ,,,len teraz je vlhke pocasie a vlasy mi stoja jedna radost sa mi vlnia, ani tuzidlo ani lak na vlasy mi nepomahaju heh
@nikuska1987 nie nie, farbu nemenim...uz od svadby mam pomerne stalu farbu...odkedy sa castejsie striham tak mi vlasy rastu rychlo...co som sa bola naposledy strihat aj farbit tak to bolo pred necelymi dvoma mesiacmi a teraz mam uz 2cm odrasty..ale samozrejme sa nestazujem.. veci si musim vybrat preto lebo mame iba 10kg batozinu a plus este nejake darceky treba zobrat takze nemozem brat zbytocnosti tak si potriedit presne co budem nosit jednotlive dni a iba to si zoberiem...
@puffu aj mne vlasy nejak rychlo rastu asi sa pojdem zase dat podstrihnut.....aj chodis ku kadernikovy v uk ci iba na sk?? tak musis zobrat len to najnutnejsie ....jooooj ja som bola dnbes na dvoch skuskach a teraz som doupratovala konecne a fajront
@nikuska1987 iba na sr chodim ku kadernicke..tu je to strasne drahe....aj tomas zo zaciatku chodieval do kadernika a teraz sa striha sam a ku kadernicke chodi iba ked sme na sr...tu len pansky strih stoji 25libier
@puffu fuuha, to je nejako vela...moj to ma za 9 libier tusim, pekny salon,mili kadernici a vzdy ho ostrihaju super :-D
@puffu tak jasne ked sa na sr oplati lepsie tak treba ist tu na sr ,,,,ved treba setrit ked sa da :-))))) ja mam tiez kadernicku ku ktorej chodim uz dlho a zatial sa nechystam ju vymenit heh
@murinko60 my sme v takom mensom meste a nemame tu vyber, raz bol v tony&guy a tam platit 45 ci 55..skoro infarkt dostal..:D, nasi su v inom meste a mama sa chodi strihat za 20 a oco za 13...
@nikuska1987 ja som chodila dost dlho k jednemu kosicanovi a taktiez aj tomas...striha fakt super ale pristup nic moc... tera zsme zacali obaja chodit k inej kadernicke a pristup o 100% lepsi, este aj kavu dava zadarmo...:D a je velmi zlata a striha bombovo...a este kazdu piatu navstevu mam zadara...:)
Článok sa načítava...
@puffu tak to mas ozaj skvelu kadernicku ze kazda 5 navsteva zadarmo ,.,,,,ta moja ma pozna a vzdy musim cvakat a chodim tam uz od nepamati heh :-))))
@nikuska1987 tak chlapovi sa taka zlava nazbiera skoro, ked chlap chodi kazdy mesiac ku kadernicke tak mu vzdy vyjde za polrok jedno zadara... pri zenskych je to uz trochu horsie...:D ja chodim 2krat rocne ku kadernicke...aspon sa snazim...:D
@puffu sak ano chlapi castejsie navstevuju kadernicke salony ako my zenzy heh aj moj takisto :-))) ja tiez zhruba 2-3 krat rocne mozno aj 4 ako kedy a podla dlzky vlasov a podla toho ako sa mi daju upravovat teraz v zime mam problem ze sa mi straaasne motaju tym, ze mi na bunde, alebo inom obleceni elektrizuju a motaju sa mi :-(((((( joooj ci to neznasam
@nikuska1987 viem o com hovoris..:/ a celkovo vsetko po zime je take znicene, aj vlady aj pokozka je taka vysusena.. Bleee... Ja som si uz vytriedila co si zoberem, tomas ma pochvalil ze kolko malo..:D.. Som di robila dnes modnu prehliadku..:D a zaciname vyt obaja chory..:(
@puffu tak to mas pravdu aj pre toto nemam rada zimu :-))))ake netypicke ked manzel pochvali manzelku ako malo veci si berie zo sebou heh :-))) hej???? chripka? take obdobie chripok
@nikuska1987 ja som skor prechladena a tomas ma anginu, ja som nikdy nemala chripku...:) ale ked som chora tak hnisava angina... Tak u mna velmi netypicke si zobrat iba tolko malo veci..:D tomas sa stale zo mna smeje ze navalim plny kufor a polovicu ani na seba neoblecirm..:D ale tak to asi kazda zena zobere radsej navyse ze keby nahodou trebalo..:D
@puffu tak sa liecte aby ste sa vyzdraveli kym pojdete na sk...kedy to vlastne letite???.....to robim aj ja ze si zoberiem viac veci , ale ja sa snazim ich uz aj vyuzit ked ich uz mam so sebou heh joooj tu u nas je tolko snehu....doobeda idem pomoct mojej babke poupratovat, aj sneh poodhrnat a nakupit lebo babka ma problemy s nohami :-))) tak sa teism na ten sneh he jak male decko
@nikuska1987 ahoj...tak sme mali teraz dva dni take narocnejsie...vcera som pisala s babkou pohladnice a balila jej darceky aj sme upratovali takze skoro celodennna sluzba, dnes sme boli v Londyne lebo bola objednana k lekarovi tak v aprili ideme opat a aj v januari a febrari...tak zase bude rusnejsie lebo opat sa ide riesit agentura tak zase budu chodit a hodnotit ju...ale aspon rychlo pojde cas...:) som si akurat dofarila pricesok, dufam ze bude ok...:D a o 10dni letime...:) 22-12 a spat 29...
@puffu tak si sa nenudila veru heh............ aj ja som mala dnes narocny den vybavujem 100 veci naraz a konecne mam diplomovu temu istu tu nezamestnanost som si zaregistrovala takze som spokojna ...................cely den dnes nieco vybavujem a riesim a uz konecne mam free :-))))
@nikuska1987 juuj take mam na seba nervy...:D vcera sme boli v restike lebo sme cely den boli v nemocnici ak sme nic nevarili a dala som si pepsi chladenu tak som na tom teraz este horsie ako som mala pred 4dnami...:/...tak teraz mam cajik...:D dufam ze ma to prejde....a inak dakujem za blahozelanie...:)
@puffu ooooooo to by sa ja mne zhorsil zdravotny stav po chladej pepsie keby som bola prechladnuta :-))))) ja som ani neni prechladnuta a pijem caje a kavu ...vobec mi nechuti pit studene ked je takto zima vonku heh :-))))
@nikuska1987 ahoj tak dnes som cely den iba prelezala a prespala, aj babka je ku mne zlata...:) ma posielala spat do postele, teraz som sice trochu v praci lebo tomas isiel do mesta a potom sa zase vymeni.. Ale taka chora som uz nebola poriadne dlho.. ma z toho az usi a zub boli..:( sufam ze to prejde a do vianoc budem fit
@puffu ahooooj tak sa skoro vyliec neboooj to ti prejde .............tak super, ze babka to toleruje :-))))) ja uz mam doma poupratovane tesne pred vianocami len prach, podlahy a kupelnu, dnes som piekla medovniky .....od zajtra sa pomaly zacinam ucit na piatkovu skusku takze nenudim sa vobec heh a zajtra ich este budem zdobit
@nikuska1987 my uz dalsi piatok cestujeme na sever uk a v sobotu letime, ale akosi stale nepocitujem ze idu vianoce, tu je take jesenne pocasie...sice aj na sr hlasia oteplenie... inak mi dnes prisiel mail ze mam do 3 tyzdnov zaplatit dovcu inak mi prepadne zaloha n a tomas zacina hovorit o Mauritius-e, ze tam by isiel skor ako na maldivy..tak mozno aj destinaciu zmenime...:D jedine nam prepadne zaloha..tak ividime po vianociach ze co vyberieme...
@puffu aj tu je sychravo, hmlisto otrasne........pekne heh stale nieco menite heh :-))))) no som zvedava kam nakoniec pojdete :-) nooo to rychlo ujde tie 4 dni.... sa tesite ze? som zvedava ke pocasicko bude na vianoce dufam, ze sneh
@nikuska1987 no uz sme aj isli rezervovat ten Mauritius lenze sa neda zaplatit depozit iba objednat rovno cela dovca takze cakame na vyplatu a ideme to booknut hned po vianociach ked sa vratime...som uplne nadsena z toho Mauricia...strasne vela sa da tam toho robit...:) inak aj ja som zvedava ze ako bude cez vianoce...:)
@puffu no tak supeeeer heh :-)))))) ja zacnem nieco pre nas hladat az po vianociach ked bude viac casu :-))) aj ja som zvedava ked to pocasie je take premenlive :-))) ja uz mam vsetko upratane aj medovniky hotove tak som rada ,mozu prist vianoce
@nikuska1987 my uz mame tiez v podstate vse prichystane takze uz len cakame kedy pride piatok a mozeme cestovat na sever uk...akosi sa mi ani verit nechce ze ideme domov, pride mi ze iba nedavno sme boli a teraz opat, sice sme boli ani nie pred 2 mesiacmi doma tak asi preto mam taky pocit z toho...inak mi uz je lepsie, cise nos stale plny a sexy hlas ma drzi ale uz to je omnoho lepsie ako to bolo...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?