Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu sikovna si :-))))))) kraasne idem si ju lepsie omrknut :-))))
@nikuska1987 dakujem...:) no zatial boli iba pozitivne ohlasy tak dufam ze to vsetci myslia uprimne...:) som zjedla 2 krajce chcela a ni je taaak zle... Bleee..
@puffu tak ja to myslim uprimne, mne sa paci ta stranka :-}}....hej??? ja som si dala tie zemiaky z rury este take horuce tak dufam, ze mi z toho nebude zle :-))))
@nikuska1987 ja som si teraz este urobila krupicu...:D ..strasne.. tak to som rada ze sa ti stranka paci...:).. aj svagor mi pisal ze ked chcem tam ma kamarata ktory sa venuje grafike a tak tak ze mi poze pomoct ak bude s niecim treba..:) tak ma to potesilo..:) a ty si ako dopadla? Nebolo ti zle po tych horucich zemiakoch?
@puffu mnam krupica :-)))) fakt sa mi paci a nevidela som tam ziadne nedostatky podla mna tam mas vsetko co tam ma byt :-) a co das si zmenit grafiku??? mne vecer odisiel usb modem tak mi padol cely net :-) ale opravila som to po hodine heh ...nebolo mi zle s tych horucich zemiakov nastastie :-) mna to napadlo az ked som mala polku zjedene ze booze dufam, ze mi z toho nebude zle, lebo niesom zvyknuta jest horuce ale tak chut som mala na ne...tak nam vonali po celom byte heh
@nikuska1987 nie zatial nemenim nic...uvidim potom neskor, mozno pridu nejake zmeny...ale zatial nie....skor mi vela ludi pise ze preco nemame aj na starsie deti alebo ci neplanujeme alebo ze pre tehotne by sa nieco zislo a tak...no ale to keby som mala vsetko naraz zrealizovat asi by mi trebalo velke priestory a vela penazi...:D
@puffu ved postupne sa to rozbehne :-) a potom mozes rozsirit sortiment :-) ja som akurat u nasich nikoho doma , tak som na nete dosla som si pre postu a bola tu jedna nevesta skusat saty ci jej neboli male??? :-) boooze nemozem ich predat....zatial boli kazdej male heh :-)
@nikuska1987 tak ty si chuducka tak ale urcite najdu novu majitelku...skusala si davat aj ce bazos a ine inzercie alebo len cez Ms? inak som teraz citala clanok o dare a patrikovi...ze v dome budu mat kino, nahravacie stucio,posilku, virivku a saunu...hmm...to kino si neviem velmi predstavit...:D..ja nie som velmi filmovy cloviecik...skor som chcela mat doma taku kniznicu...ale to by som tam knihy necitala...:D ale pekne to vyzera...:D
@puffu len cez MS ale skusim asi aj cez ine ....tak oni si to mozu dovolit heh ...len kolko im ta laska vydrzi heh :-)))) tak pri tom mnozstve knih ktore vlastnis by sa ti hodila kniznica >-)))) mna taak zacali boliet nohy a z nicoho nic kolena to uz som taka stara hehehe
@nikuska1987 tak kniznicu uz mam ale iba taku tu policovu kniznicu...ja som stale chcela jednu ozbicku s kreslom a ta by boli vsetky knihy ale tak to je iba pekne...:D so neviem predstavit zeby som citala knihy v malinkej izbicke v kresle...:D mna tiez vsetko boli...:D u nas to bude asi pocasim lebo vkuse prsi...nenormalne zaplavy tu maju teraz v uk...
@puffu tak velmi sa ti pacia knihy?? mne vobec ja ani necitam heh :-))))))) aj mna ale uz viem preco lebo som sa v noci kazdu chvilu budila som zle spala asi bol spln a teraz som rozbita heh :-))) snad zajtra bude lepsie :-)))zaplavy?? nepocula som o tom ....nezniesla by som take pocasie ako je v uk aj tu hlasia silny vietor, dazd, sneh
@nikuska1987 sever uk a irsko bolo na tom poriadne zle..ale uz vraj to je lepsie.. Ano ja zboznujem knihy, sice teraz uz tak casto necitam lebo nemam cas alebo ma uz bolia oci z pc a slzia mi tak necitam, ale take dvaroky vkuse som citala velmi vela, za mesiac aj 5-7knih niekedy aj viac...teraz jednu za nesiac.. Inak som pocula v spravach ze sa ludia pripravuju na koniec sveta..:D ako mozu na take verit? A este ma pobavilo ze si robia zasoby potravin..:D naco by im to bolo? ...:D
Článok sa načítava...
@puffu no fasa ale tak hadam sa povodnova situacia cim skor ukludni :-))))) minule davali v spravach ze nejaky slovak si zobral niekolko uverov kvoli koncu sveta aby si nakupil potrebne veci ako chapes??? naco mu budu tie potraviny ak "ozaj" pride heh :-))))) ja sa len smejem aj 21 maja ci kolkeho to mal byt koniec sveta to su len marketingove tahy :-))))proste zato ze konci maysky kalendar to neznamena koniec sveta heh ved to naco??? nor,alne mi rozum ostava stat nad ludskou logikou
@nikuska1987 ahoj, tak dne poriadne narocny den, som makala od rana a sadla som si asi pred hodinou...vkuse babke nieco trebalo, potom prisla kontrola a tak, som bola sama lebo tomas isiel na fusku...:D tak chudat tiez dobity...:D ale uz mam volno..akurat robim nieco na modromkoniku, pridavam inzeraty a tak a cakam kedy pojde farma..:)
@puffu ahoooj tak to si mala ozaj narocnz den ja som zase na modrej streche a pozeram nabytok , farby stien atd...>-))))) bola som pozriet na modrom koniku som videla tvoju reklamu na e-sho :-))) aj ja cakam na farmu co zase ty blazni vymyslia hlavne Andrej heh :-))) ako sa dari zatial s obchodikom???
@nikuska1987 no zatial este nijako, este nemame urobenu ziadnu reklamu v podstate,este nas ani google nevie najst, dnes som akurat pisala jednej firme nech nas pozapisuju do katalogov, tak to zvycajne trva 2 tyzdne pokial nas potom vyhladavace budu vediet najst... no my by sme boli radi kebyze sa nam to rozbehne do 2 mesiacoch
@puffu ani mne ju nevygooglilo :-))))mozno este aj do vianoc mamicky budu hladat detom darceky tak maju dobru inspiraciu heh...............alebo az po vianocach ked e-shop najde aj google :-))) uvidis kedy to bude :-))))uz mate vybratu dovolenku???
@nikuska1987 nie este nemame ale coraz castejsie zaciname uvazovat nad tym ze pojdeme domov...:D...mna uz z nas asi picne...:Dtakze uvidime...ale to je take u nas typicke ...ze najprv nie...my ideme niekam inam a ked uz ide do tuheho a vieme ze mame moznost ist domov vidiet kamaratov, rodinu, psa tak je to tahsie pre nas...:/ takze teraz ro mame 50/50...:D
@puffu aaale heh :-))))) to este 5 krat zmenite nazor no som zvedava kde nakoniec zakotvite ci na sr, alebo niekde pri mori :-)))) koksoooo ze za 3 tyzdne vianoce jak to rychlo ubehlo od minuleho roka a vobec to nevyzera ako pred vianocami co sa tyka pocasia :-)))
@nikuska1987 aj minuly rok to bolo podobne...nasnezilo az vo februari...:D no uz to je kazdym rokom menej a menej vianocne, aspon co sa tyka snehu a tak...ale zatial to ani tu nevyzera na to zeby malo byt bielo...ale mne osobne to vyhovuje...:D
@puffu radsej bielo ako hnusne uprsane, veterne pocasie heh :-))) neznasam take pocasie , ale nevadi aj tak najkrajsie na vianocach je ta atmosfera a byt s tymi ktorich mame najradsej na svete a straaasne sa tesim na zemiakovy salat a rybu mnnaaaaam :-)))) len keby nam ho mal kto urobit :-)))
@nikuska1987 ja si urobim bezmajonezovy salat...:D ...mam ho odskusany a chuti mi a hlavne mi nie je po nom zle...:D no a haaaadaj co? Mame objednane letenky...:))...a vies kdeee? No na Slovensko...:D....ja sa z nas picnem niekedy...:D ale co uz...chceme byt na vianoce doma s rodinou, hoci si neoddychneme ale nejako nas taha domov tak nebudeme mudrovat a objednali sme letenky...a ideme od 22.12 do 29.12...na viac sme nemohl iale nevadi...lepsie ako nic a je to navyse bonus lebo z dovolenky nam to nestahuje a este nam aj plati akokeby sme boli v praci...takze v konecnom dosledku nas to vyjde tak ze co sme akoze zarobili za ten tyzden to aj za ten tyzden pustime ...:D
@puffu ja budem robit zemiakovy s rybkou heh :-) supeeer heh tak budete doma s rodinou uvidite aj malinkeho synovca nazivo heh :-) ani sa necudujem ze vas to taha domov a este aj za domcekom heh :-) asi by boli cudne vianoce niekde pri mori co povies??? :-) tiez by som si asi radsej zvolila byt s rodinou keby som v takej situaciii ako vy ze zijem mimo sr :-)
@nikuska1987 asi ano...:) bolo by to asi zvlastne, my sme raz tak ostali pri kamaratoch v uk a take nijake vianoce.. nebolo to to prave vianocne.. ale tesime sa ze uvidime co urobili na zakladoch, maleho a tak takze super..dnes som behala po obchodoch trochu, som si hladala nove cizmy a namiesto toho som prisla so satami ktore budem mat na vianoce, rifle a kabelu.. tomas ked videl tu kabelku tak mu az oci skoro vyleteli z jamok...:D mam zakaz kupovania kabelok lebo ich uz nemam kde davat..no ake rak ja za to nemozem...:D .. a este som si vcera objednala knihu majky demitrovej co napisala knihu ..tak som zvedava aka bude
@puffu nakupna horucka heh :-) to poznam, preto radsej ani casto nechodim do obchodov,,,len ked nieco potrebujem alebo ked natrafim na nieco co sa mi paci tak si to kupim,,,,,momentalne ani nemam cas na obchody heh :-) davali o tej knihe v spravach citala som aj jednu basen stade ale ti poviem asi si poplaces :-) ja by som nechcela tu knihu, pretoze je velmi emotivna aspon co davali zo sprav :-)
@nikuska1987 ano citala som aj ja tu jednu basen a poriadne sa mi tlacili slzy do oci..ja som si ju objednala hned ako som vcera videla v spravach ze ku krstili a ze vyslo iba 2000 vytlackov... tak som hned zapla martinus a objednala ju..:) aj tomasovi som jednu objednala lebo mu tiez vychadza novy dominik dan
@puffu tak budete mat povinnu literaturu heh :-) my s manzelom vobec necitame :-) ja iba ak literaturu do skoly a tym to konci a on len letaky ked dake dojdu heh :-) aj mne stacila ta jedna basen a tiez mi bolo do placu ja take typy knih a filmov moc nemusim ja skor nieco vesele nejake komedie. thrilery. horory a potom sa bojim heh :-)
@nikuska1987 ja zase nieco vobec filmovo zalozena..:D nejako ma to nebavi... skor pozriem nieco o vareni, animal planet, discovery a tie trapne reality show ni a este pozeram horucu krv a particku..:D no a samozrejme televizne noviny.. a mam rada aj riskuj..:) Uz si pomaly budem musiet vytriedit co si chcem uobratt na sr..:) uz iba 20 dni a letime..skoda ze iba tak nakratko, prvyden prideme neskoro vecer a toho 29. uz musime skoro rano cestovat takze fakt iva kratucko ale urcite dobijeme baterky..:D
@puffu aj mne sa pacia vedomostne sutaze chcela by som ist do riskni milion heh :-) vies co ja niekedy nemam cas na telku radsej idem na net ale vacsinou davaju to iste dookola tie iste filmy a serialy a mna to nebavi, ale rada si pozriem film alebo serial ktory som nevidela :-) ved to rychlo ubehne a ked ste na sk tak u koho ste?? :-)
@nikuska1987 my sa to snazime nejako skombinovat, vacsinou veceriame u tomasa a po veceri ideme k nam alebo potom az na druhy den atd.. ked uz budeme vo svojom tak ich budeme pozyvat k nam na veceru, aspon pokial nebudu deti vacsie.. pozeras srdce pre deti na jojke? .. Strasne dojimave pribehy...:( a smutne

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?