Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 svagrinka bola na svadobnej ceste na rhodose...ono vsade je dobre ked si s clovekom s ktorym tam chces byt...ja som vzdy tuzila ist na seychely ale ked som videla ako to vyzera mimo rezortov tak som si povedala ze radsej nie... a ceny nenormalne... my prave kebyze sme mali dieta tak mame problem s krtnym...:D mame same zeny v rodine...:D krstna bude urcite jedna z mojich sestier a krstneho nevieme...zatial nemame nikoho takeho...
@puffu ale zalezi aj od ludi ci uprednostnuju more, alebo kulturu .....nasi teraz v lete chceli ist na dovolenku a nevedeli kam tak som im poradila Taliansko - Riminy tam sme boli my a bolo super , tento rok tam bola ocova kolegyna a ze jej sa moc nepacilo......tak nasi sa aj tak rozhodli pre inu destinaciu........kazdemu sa paci cosi insie heh nam sa pacilo a velmi a tej panej nie :-))))my mame jedno krstna sme krmotrovci s manzelovou sestrou, ale uz sa nas pytal manzelov naj kamos ci by sme im isli za kmotrovov ak to bude aktualne ...tak by sme mali 2 kmotrovcov heh :-))))ale tak sestrin priatel by mohol byt krstny
@nikuska1987 ani jedna sestra nema priatela zatial...:D...tak uvidime oho dame potom...bud nejaky bratranec s tomasovej strany lebo mame dobre vztahy alebo neviem...:D tak to budeme riesit az ked budeme potrebovat...:D
@puffu hadam si dovtedy najde aj ja som isla za krstnu a este sme neboli zobraty :-)))))...a ked nie tak to budete riesit az vtedy ked to bude aktualne :-))) a mozmo jedna zo sestier prekvapi a stihne sa aj vydat :-)))
@nikuska1987 :D no mozno...ale o tom pochybujem, sice vraj ta mladsia bola poziadana o ruku ale odmietla...ale ja toho typka nemoznam...to bol ten starsi chlap o ktorom som ti pisala, co sestra tvrdi ze s nim nikdy nic nemala, ze si ani pusu nedali...ale mne to nedava zmysel, ved naco by si ziadal o ruku ked by ho odmietala uz predtym a nikdy medzi nimi nic nebolo alebo zeby isla za nim do svajciarska len tak a chodi skoro kazdy mesiac...takze sama neviem ze co...:D
@puffu ahaaaaa pamatam si :-)))) radsej nech odmietne ako ma banovat :-))) tak to ani mne nedava zmysel ze ju poziadal o ruku a ani si nedali pusu a vobec spolu nechodia :-))) rodicia sa nepytaju na vnuca??? nasi zatial vobec nie nechavaju tomu volny priebeh sa do nas chvalabohu nestaraju a ani svokrovci :-)))
@nikuska1987 nasi nie, ani svokrovci, ani surodenci...skor cudzi ludia a ked sme boli na svadbe teraz sesternici tak sa par ludi pytalo zekedy ja budem mat take brucho ako svagrinka...ale nejako nekomentujem...len sa usmejem.. rodicia vedia ze najprv dom a az potom pride potomstvo.. ale mena vedia vsetci ake budu...:D vcera som volala so sestrou a tiez nieco o detoch sme sa bavili lebo som jej vravela ze svagrinka uz porodila tak ona mi hovori ze ja kedzemu hovorim ze ti budes mat Melaniu a Alexa...:) tak ma potesilo ze si pamata...:)
@puffu nasi svokrovci si nas doberali ale ako ostala svagina tehotna uz prestali tesia sa na prichod noveho vnucata tak na nas zabudli heh :-))) ved to uz budu mat 4 vnuca heh....hej??? a ake date??.......Melaniu a Alexa??? ja som chcela Melindu a Alexa,,,,,,ale moj chce Miu a Saru, ale Sara sa mi nepaci,,,,,on bude vyberat zenske mena ja muzske a ja by som chcela asi Markus :-)))
@nikuska1987 my mame alexa uz velmi dlho vybrateho, asi odkedy sme zacali uvazovat o detoch, no a dievcenske bolo bud melania, natalia alebo noemi a melisa, lenze sa nam obom az tak velmi nepaci ked sa davaju zahranicne mena detom na sr tak sme noemi a melisu vylucili a melania vyhrala preto lebo ma meniny 2dni po tomasovych narodeninach...l
@puffu ale tak pokial my budeme mat este deti tak to aj pomenime :-))))) a ked budete mat 2 chlapcov???? ten druhy sa bude jak volat alebo 3 hmm?? ale kazdy si vyberie 1 dievcenske a 1 chlapcenske meno a malokdo ma 2 varianty pre obe pohlavia heh :-))))
@nikuska1987 neviem..:D viac variant mame pre dievcata. Ale aj marek by mohol byt... mne sa vzdy pacilo meno tomas lenze urcite nedame meno po ocovi.. A este oliver sa mi velmi paci lenze to ma uz bratranec takze to je out ...:D
@puffu jaaaaj ved v dnesnej dobe je tolko mien ze clovek ani nevie ake meno ma dat mne sa dlho pacilo meno viktoria, ale uz ma to preslo :-))) sme sa dohodli ze manzel vyberie dievcenske a ja chlapcenske meno takze s tym sa zatial hlavu nelamem....ved v blizkej buducnosti 2-3 roky dieta neplanujeme
Článok sa načítava...
@nikuska1987 hej je vela peknych mien...ale ako hovoris moze sa to vsetko casom pomenit..:D tehotenske hormony a tak..:) mynule som citala ze jedna s manzelom preberala mena a muz hovori ze zacni hovorit mena a ked maly kopne tak sa bude tak volat, no a ze pri tretom mene je tak silno kopol ze si vybral meno sam..:D tiez dobry sposob
@puffu tak....to som este nepocula to je take zlate ked si este nenarodeny novorodenec vyberie meno sam heh :-}}}}}}} zeby sme tu metodu skusili aj my???? heh :-}}}}}
@nikuska1987 no mozno aj vyskusame...:D...no napriklad moja mama chcela dat meno prvorodenej Lucia, no a ze po porode ked bola a sa jej pytali na meno tak povedala Daniela...:D ja len dufam ze mi neprepne po porode a ze nedam meno po mne alebo po manzelovi...:D...
@puffu teraz to neni nahodou tak, ze ked sa prides prihlasit do porodnice uz musim nahlasit aj meno babatka??? od niekoho som to pocula ale nie som si ista.....:-}}}}} lebo mna taketo veci zatial vobec nezaujimaju to iba ked pocujem lebo svagriny o nicom inom nebasnia len o detoch :-(((((.....ony uz maju deti a stale na ne sustreduju pozornost :-)))))...tak si myslim, ze po porode budes rada ze si rada heh
@nikuska1987 uz aj svagrinka chytila syndrom novopecenej mamicky..:D vsetko je v zdrobneninach, a uz hovori takto spinkame, takto sa previacame atd...:D dufam ze ja taka nebudem lebo sa asi odstrelim...:D ale ono to je normalne podla mna, ja som sice svadbu s nikym neriesila lebo viem ze to okrem mna nikoho nezaujimalo...ale ked sa niekto opytal tak som nevedela kedy prestat...:D takze je to podobne asi s detmi ako to bolo so svadbou...teba to zaujima ale nikoho okolo ani velmi nie...:D
@puffu no tak to poznam a dost mi to lezie na nervy :-))))) tak isto ako ja........lebo mna to zaujimalo na 1001 percent heh a ostatnych som s tym zbytocne nezatazovala heh :-)))) ale stale bol niekto na nieco zvedavi ohladom svaby :-))))) este tak mamicky medzi sebou ale nas bez zavazkou to nezaujima,,,,,my mame ine temy mozno preto si uz ani mishita s nami nepise heh :-))))
@nikuska1987 tak to ano.. ale myslim si ze ked budeme tehotne byt tak to bude tiez tak isto...:D myslim ze vkuse budeme hovorit iba o detoch...ale ono tie fora su super vec lebo sa dokazes porozpravat z ludmi ktory maju rovnake zaujmy, my sme prizivali so svagrinkou jedine porod a bola to skor taka nedockavost a zvedavost na prve foto ale teraz uz to nejako neprezivame... jedine tomas zacal o detoch viac rozpravat a ze sa nevie dockat tych nasich a ze uz by bol rad keby som ja uz bola v porodnici... ale sa tesim na tie pocity ze ake to bude vidiet vlastne dieta a tak...:)
@puffu asi to tak bude :-)))) tak ako s tou svadbou....to ano ja napriklad komunikujem len cez net s priatelmi lebo nemame cas na seba ony byvaju v meste , kde som byvala, alebo odisli niekam do ineho mesta za pracou alebo mimo sr......cize sme len vo virtualnom kontakte :-))))))ooooha tak ho to normalne chytilo heh :-))))) a co svokrovci varvia na vnuka??? to maju prveho??? vy asi ani nevydrzite s babom dovtedy kym prerobite, ale asik babo budete mat skor ako mate v plane podla toho co pises a aky mate vztah k detom:-)
@nikuska1987 presne tak...:) podla mna budeme rovnake...:D...tak svokrovci sa uplne rozplyvaju...ved ich prve vnuca takze su velmi radi, no a este ta najmladsia je ocova najoblubenejsia takze on to preziva vraj uplne najviac..:D aj ked bol porod ze najviac on stresoval... nemyslim si velmi ze budu deti skor ako o 2-3 roky, iba ak by sa pritrafilo co sa myslim ze nestane...:D...ono obaja patrime do generacie ludi ktori aj rozmyslaju trochu...:D dieta nie je problem urobit, len sa potom o neho aj postarat a zabezpecit mu potrebne veci, mat byvanie a take zakladne prioroty v zivote...takze pokial toto nebude tak deti idu urcite bokom.. poznam vela ludi co si narobili deti, nemali kde poriadne byvat, hlavne ze sme rodinka...a bud plno uverov na krku alebo uz ani nie su spolu lebo sa hadali a nedokazali situaciu riesit... a my mame na seba dost vysoke naroky v zivote a chceme ich aspon na 80% naplnit...ono vydrzat v uk dalsie 3roky nie je az take nejake narocne oproti tomu ze mozeme mat lahsi zivot na sr potom, a popravde ti poviem ze nas domov ani teraz nelaka... a je my uplne jedno kto co hovori, ze sme v uk a tak...mne je tu s tomom dobre a o ostatnych sa nestaram...som uz niekedy strasne znechutena..ono my uz ani nic nehovorime lebo vsade je iba zavist a ohovaranie, nikto nevie ze otvarame eshop, ze ideme na svadobku,ze ideme teraz niekam...vela ludi ani nevie ze staviame dom...:D ono pokial sa nejako o tom nebavi a pokial sa niekto neopyta tak sa nejako nechvalime lebo sa to ani neoplati...:D
@puffu hej??? z manzelovej strany maju 3 vnucata a jedno na ceste ale svokrina najoblubenejsia je prvorodena vnucka a svokrov vnuk ....tak nikdy nevies co sa stane ci sa dake babo nepodari heh ......tak to sme v rovnakej generacnej skupine pretoza aj my tak rozmyslame ,,,,,chceme to pripravit tak aby dieta ked sa narodi malo vybudovany stabilny domov .....to poznam aj ja takych expertov ......keby si sa mala zaujimat o nazory druhych tak by ta velmi mrzelo co si ludia myslia,,,,,aj ja sa stretavam so zavistou a susedov mame takych socialne slabsich a nic ine nerobia len nas sleduju ako chodime obleceny, co kupujeme atd....ale vobec nikto nevidi ze clovek sa musi aj narobit aby daco mal a vybudoval si nejake zazemie kazdy vidi len to co clovek vlastni aku nehnutelnsot, auto atd....ved ani my ked sa niekto opyta poviem ze zijeme v podnajme a hotovo ......dnes su ludia straaasne zly. zakerny a zavistilivy
@nikuska1987 ved to..:( ale keby mali aspon co.. ale ako si napisala ze ludia uz na to nepozeraju kolko prace a snazenia sa skryva za "nasim uspechom".. vidia iba tie finalne veci ze sme mali svadbu, kupili auto, teraz ideme na dovolenky a staviame dom.. ale kebyze ideme na sr tak tie dovolenky ani nikto neriesi..:D si myslia ze to asi zadarmo je..:D mi je niekedy velmi smiesno z tej ludskej logiky..:D ja si myslim ze vzdy budu deti oblubenejsie u starych rodicov z matkinej strany... Neviem preco ale si myslim ze tak to je.. Ze moji rodicia budu prezivat porod a narodenie deti viac lebo som ich dcera ako tomasovi rodicia a si myslim ze aj deti sa podla toho rozlisuju... Ja to vidim aj napriklad na maminych surodencoch... ze mamin brat to vzchadzal s mamou najlepsie ma nas najviac rad a tak
@puffu to je to tyto nasi susedia vacsia polovica susedov sa v lete zoskupila vonku fajcili, pili kavu a od rana do neskoreho vecera hrali clovece nezlob sa ....vzdy ked sme niekam isli boli vonku a nic ine nerobili len to co som ti napisala ziadna snaha nic a potom sa cuduju ze su na tom ako su,,,,,ja viem ze je problem s robotou ani mne sa nedari najist pracu, ale stale si nieco hladam a snazim sa robit cosi uzitocne. aj pracu si aktivne hladam, teraz je pravda ze menej, lebo som mala skusky tyzden po tyzdni a tazko najist robotu ku koncu roka....po novom roku sa hadam situacia zlepsi :-) ale je to tak z matkinej strany ako si napisala :-))) hoci ja keby mam vnucata tak medzi nimi by som rozdiel nerobila :-)))) aj co mame tieto deti v rodine tak sa snazime kupovat ci mikulasa ci jeziska v rovnakej hodnote aj pocas roka nerobime medzi nimi rozdiely
@nikuska1987 no ja som sama zvedava...:D ale osobne si myslim ze budem asi uprednostnovat sestrine deti asi.. neviem uvidime, mozno ani nie.. my sme teraz malemu kupili taku vybavu ako by som kupovala pre vlastne.. Aj sa nesmierne potesili ked videli ten napreskany kos s vecami...:) takze sme si zapisali kolko sme minuli aby sme tolko minuli aj na ine deti ale pokial budu v rodine druhe deti tak asi ceny pojdu hore :D
@puffu co ste kupovali malemu???? aj mi si vsetci zapisujeme komu sme co kupili aj svagriny si to zapisuju :-)))) ja som teraz objednala detom dake hracky pod stomcek :-))) lebo si to nechcem vsetko nechavat na poslednu chvilu aj tak tych starosti je dost .....:-)))))
@nikuska1987 prevazne veci, papuce, botasky, mokasiky, teplakovu supravu, niekolko triciek, niekolko body, koselu, supravu, zirafu na kusanie, rifle, dali sme tam aj vino a flasku, nejake sladkosti aby sa aj svagrinka mala do coho zakusit a to je asi vsetko... Okolo 20 veci tam bol.. ale uplne velky kos som z toho urobila aj bol poriadne tazky a nam velmi dakovali potom na druhy den tak sa asi poriadne potesili..:) to bolo ku krstinam kedze nebudeme doma a boli to veci pre dieta od polroka , iba par pre novorodenca..
@puffu to si jej uz aj poslala??? pekny darcek sa necudujem ze sa potesila ved taky bohaty darcekovy kos by potesil kazdu mamicku :-))))) ja len dufam, ze svagrinka budu mat krstiny v aprili poo velkej noci a nie vo februari :-)))) tiez nieco kupime, ale dame aj financny dar heh :-))) nech ona si kupi co bude potrebovat nakolko veciciek na oblecenie ma plno
@nikuska1987 im sme uz dali ked sme boli doma pred mesiacom, oni peniaze nechceli od nikoho, chceli radsej veci, penazi maju dost tak chceli nieco kreativne..:D..ale boli nadmieru spokojny .. a kedze uplne prve babo tak potrebuju uplne vsetko...
@puffu aha este pred porodom heh :-))))) ved ano kazdemu pomoze nieco ine niekomu peniaze a inemu vecicky :-))) hlavne ze je spokojnost na oboch stranach :-))))ako pokracuje priprava e-shopu???som nan veeelmi zvedava :-)))

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?