Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no tak tak nam to vychadza ze akurat tu vodu, kurenie a elektrinu...potom uz iba okolo domu, treba urobit garaz a svokrovcom pivnicu a urobit plot...tak toto tiez sami budeme robit pocas toho ako budeme doma...ale na dome toho vela robit nebudeme lebo by sa to vobec nestihalo...a zase otravovat rodinu a kamaratov sa nam tiez nechce...radsej zaplatime a vieme ze nie sme nikomu nic dlzny...som sa asi nie presne vtedy vyjadrila....:D uz som tak popletene ze ani neviem co pisem asi...:D...ale samozrejme ze ked budeme na sr tak vseok cas budeme robit nieco okolo domu...ono podla mna cely zivot bude tak lebo pri dome treba stale cosi robit...ci zahlrada, kozenie atd...ale gril party a kavicka na terase je to na co sa tesim uplne najviac...:) pozeram farmu..:! len som v utorok nevidela lebo velmi prsalo a nesla telka...a vcera ked isla rekapitulacia som varila obed...:D...ale pozeravam pravidelne...ale vies co ani sama neviem komu fandim...farba co bola predtym bola lepsia....
@puffu my sme si akurat na vodu, elektriku , a kurenie volali firmy a ostatne si robime svojpomocne popripade s pomocou rodiny ....stale sa vam to meni tak sa necudujem mate to take pestre heh.......tak to verim niet nad pododu pri kavicke a grilovacke s rodinou :-)))))) dnes pozeraj bude tam bitka hh aspon co bolo v ukazke,,,,,,nooo teraz su tam taky typkovia co az...... mne je asi taky naj tak asi mario alebo silvia ...kazda ta farma ma nieco do seba ,,,dnes ,mas poobednu zmenu???.,,,,,,ja som si stahovala skripta do mobilu ma skusku hh
@nikuska1987 vies co sama neviem ako budem robit, teraz mam volno..tomas isiel s babkou na terapiu a vratia sa okolo 14hod, a neviem ci ide tomas do fitka alebo nie, ak nie tak zacinam pracovat od 17hod do 22hod, ale farmu si nahravam na usb-cko...:D aj masterchef-a...:) a aj horucu krv...:D takze dnes horuca krv...:) celkom ma to chytilo... ja asi tiez najskor Mariovi...Silvia mi je uplne nesympaticka...Jane by som dopriala iba z toho dovodu ze stale chodi do duelov...ale ja som asi najviac priala Stefanovi...on bol taky skromny ale zase ani nemastny ani neslany...
@puffu takze sa mozes venovat svojmu volnemu casu jooooj zavidim ma to nebavi sa ucit :-)))))ja pozeravam len farmu s tychto co si napisala,,,,a sem tam horucu krv, ale to sa fakt musim dobre nudit hh;;;;;Mario je taky najserioznejsi , Silvia je u mna taka kolisava, Jana ta ma penazi dost, tak tej nie skor niekomu komu by tie peniaze ozaj pomohli, aj ja som mala favorita Stefana skoda ze vypadol, ale tak uvidime kto bude nakoniec vitaz heh
@nikuska1987 tak ja momentalne balim veci,lebo zajtra pride kurier a rozculujem sa nad tym lebo sa mo nechce zmestit do jednej krabice...:D, posielame 3 krabice ale mozno budeme nuteny poslat aj stvrtu...vrrrr...tak dufam ze to nejako potiskam este do ten jednej aby nebolo zbytocne toho vela...ale nevidim to velmi ruzovo...:D... tak tiez som zvedava kto to nakoniec vyhra...:) ja by som do tekej reality show nesla...isla by som si vyskusat taky zivot ale bez kamier ...:D akoze prekonat samu seba a vyskusat ci by som to zvladla...asi najhorise by bolo nedostatok jedla...
@puffu hadam sa ti podari urobit 3 krabice :-)))) ja zase si citam pracovne pravo na zajtrajsiu skusku nech som v obraze aspon na E heh ....ani ja jednak tam nieje zakladna hygiena a nekvalitna strava a sancu na vyhru ma kazdy minimalnu a robit niekde zadarmo a este sa aj strapnit pred cely slovenskom hh ziadna vyhra ved aj tak vyherca neziska celu vyhru este s toho musi zaplatit dan a nejake percento do zdravotnej a kolko mu ostane ....ja isto nie ...nedostatok jedla a hygiena a obdivujem tie baby pocas kramov a pri takej hygiene
@nikuska1987 budem ta informovat ako to dopadlo...:D...akurat som dotelefonovala s mamou tak kupujuauto po dedovi pre sestru...lebo aj tak nikto iny nema vodicak v ich rodinach okrem nas a jedneho bratranca a ten ma nove auto tak ho chceli predat, ale aj tak nasi chceli kupit sestre auto tak ze aspon vedia ze nebolo burane, ze dedo bol prvy majitel, je to sice uz 7rocne auto ale ma najazdene iba 50.000km co je v podstate nic..a taky maly spunt takze pre zenu stvorene...no a dnes isli dat ohodnotit auto a rozdelia to na 4 ciastky kedze boli 4 surodenci a vyplati sa im to... no...inak s tou hygienou mas pravdu...ved to sa za cely ten cas co su tam nemozu poriadne umyt...fuuuj...:/
@puffu dobreeee :-))) ......hej???? tak sestra sa potesi ved 50 000 km je uplne malicko a este ked dedko bol prvy majitel tak to bude mat dobru ponuku hh........aj ja by som chcela pre seba nejake mensie auticko, lebo to co mame je na mna velke :-)))) ale ako jazdim na nom sem -tam som taky sviatocny sofer, ale uz chcem zacat jazdit naplno, lebo ked pridu deti a terigat sa s kocikom niekde autobusom cisty horor......ved to fuuuuj sa kupat v nejakej mini vanicke ani kde poriadne zuby umyt, ani nic nevydrzala by som tam zit
@nikuska1987 aj ja musim, mozno prideme autom aj do uk,uvidime ako sa rozbehne obchod a potom by sme prisli mozno uz aj v maji autom a tu by som jazdila viacej ako doma lebo by som mala aspon cas...na sr sme vzdy uponahlany a nikdy nie je casu...ale presne pre tie dovody ako si pisala...nehcce sa mi terigat autobusom alebo stale obtazovat niekoho aby po mna prisiel alebo ze chcem ist na nakupy atd...je to nevyhnutne...my mame teraz mazdu 3HB ale asi ju este vymenime potom za vacsie...samozrejme uvidime ako s financiami, teraz ma najazdene 4000km a to uz bude mat v januari rok...takze este ani zabehnute poriadne nie je...teraz ked mse boli doma som nesoferovala ani raz...:/...
@puffu jaaaj moj manzel zuri doslova ked nechcem jazdit to je jedina vec kvoli ktorej sa hadame :-))))ja si uvedomujem ze robim chybu ked nechcem jazdit ale mam z toho obavy, cesty praskaju vo svikoch tolko aut je na nich, buracky na kazdodennom poriadku a potom neboj sa jazdit >-) my mame mercedes vito a to je velke auto.to mate velmi malo km najazdenych sak to nejako dobehnete
@nikuska1987 tak to je poriadne velke auto...my by sme chceli dobuducna bud freelander alebo outlander ale tomasovi sa paci aj mazda cx7...mne az tak velmi nie...ale tak auto nie je priorita cislo 1, takze ked sa nam bude darit bude lepsie auto , ak nie tak ostane to co mame...ale zase obaja sme takeho nazoru ze auo treba menit lebo potom iba straca hodnotu a kazi sa ked je starsie..takze by sme chceli menit jazdene auta za nove kazdych 3-5 rokov...ked skonci zaruka tak vymenit...ale tak to je iba taka nasa uvaha, realita bude urcite ina...ale chceli by sme este aspon raz auto vymenit za vacsie pokial odideme z uk....mazda je nase 6. auto za 7 rokov...chapes?...:D...sme ako papalasi...:D...ale toto nechame este aspon rok a potom ho skusime hodit na net ci ho predame, ak ano kupime ine ak nie tak si nechame toto...
@puffu je veru velke uz skoro jak dodavka, raz mi dal manzel soferovat dodavku s privesnym vozikom a isla som s tym ale 2 hodky este nas aj policajti zastavili no horor :-)))) aj moj stale meni auta odkedy sme spolu za tych 3,5 roka tak to to mame uz 3 a sme rozmyslali ze ho predame lebo su nan dost drahe suciastky, minule nam odislo riadenie a nova suciastka ze 500 eur, ale potom sme zvazili ze si ho ponechame aspon kym sa prestahujeme, lebo ma velikansky kufor a zmestime tam kopec veci.....teraz je vyhoda, ze ceny aut su prijatelne a v pohode kupis nove auto.
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no prave preto sme sa rozhodli pre uplne nove auto, lebo doteraz sme kupovali iba pouzivane a stale sme len do toho museli investovat a tak...a dostalo nas to vtedy ked sme za pol rok dali do auta cez 2000e lebo najprv odislo riadene, potom spojka potom neviem co a vkuse nieco, ked sme vse pomenili a mysleli ze si ho nechame aspon pokial budeme staviat dom tak sme isli do madarska na 3 dnovy vylet a ostali sme vysiet cestou tam...!, kamarat musel po nas prist a odtiahnut nas, remen ci lanko ci co prasklo co dobija baterku ci take nieco...takze dalsie eurace na opravu a sme si povedali ze koniec...nechceme zaidnych starcom ale kupime nove...povodne sme nechceli az tolko investovat do auta ale zase sme nechceli ani nejake take lacne...tak sme chceli kupim wv polo, no pred tym sme este nahodne zasli do mazdy a ked som tam videla vylozenu nasu mazdu tak laska na prvy pohlad...:D sice bola drahsia od pola ale je ovela krajsia aspon podla nas a teraz sme radi ze sme kupili mazdu a nie polo...
@puffu ja som tiez za vsetko nove ....nove je len nove aj za novostavbu urcite by som nekupovala stary dom a opatovne ho prerabala ...bud by som ho zburala a postavila novy, alebo pootm uz zainvestovat do novostavby :-))))) tiez by sme chceli do buducna nejaky domcek .......mazda je krajsia ako polo to je fakt :-)))) mne sa pacia velke terennne auta ako je touareg,kia sportage
@nikuska1987 to aj nam ...take pekne suv-cka--preto by sme najradsej chceli toho freelandera...:)..tak to ano, tiez kamaratka s manzelom zdedila dom po babke a dedkovi a povodne chceli prerabat a nakoniecostalo iba 10% zo stareho domu...tiez dali radsej skoro vsetko dole ako potom lutovat a prerabat cely zivot...len vravela ze keby vedeli skor tak by to zburali hned na zaciatku nie postupne...lebo chceli nechat co najvacsiu cas domu, no nakoniec burali pol roka a postupne...ale uz teraz maju strechu a super dom takze sa tesim na majovu obhladku... my sme mali touareg-a ako svadobne auto...
@puffu viem co ponukaju realitky 20 - 30 rocne domy prerobene aj za 80 -100 000 eur no tak to by som isto nedala ved za tie euricka mas uz novostavbu :-)))) ale najdu sa aj taky co to kupia podla mna je to neekonomicke pretoze vzdy je riziko ze ti tam nieco odide a stale do nieco investovat to uz radsej zainvestovat raz a poriadne ..........hej viem videla som touaregy su moje auticka heh alebo audiny
@nikuska1987 on tazko povedat lebo nam zatial do domu islo 16.500e, mame kupeny strop a tehly bez prekladov, urobene zakladove pasy, a zburanu jednu tretinu domu...a pozemok sme nemuseli kupovat ale sme ho dostali...ked si vsetko spocitas tak ta novostavka vyjde urcite drahsie ako prerobit stary dom...ano, postavenie by mohlo vyjst do takych 80.000 ale dalsie naklady vznikaju na kupu pozemku a pripadne buranie...kdez to pri starom prerobenom dome za 80.000 uz mas aj ten pozemok... my kebyze nemame pozemok tak tazko povedat...tiez sme radej za novostavby ale kludne by sme kupili dom do 10-15r..ale isli by sme ku kosiciam a neostavali by sme v trebisove...ale aj tak tie ke nemame az tak daleko, za 30min sme tam co nie je az tak vela...
@puffu ja som sa tiez nechcela z mesta stahovat do tejto dediny ale tak paci sa mi tu nakolko tato dedina ma v buducom roku ziskat statut mesta pretoze presahuje nad 5000 obyvatelov a je tu ozaj vsetko obchody, lekari dokonca i tesco hh....chceli by ste sa v ke zamestnat??? vobec nepoznam vychod slovenska este som nebola v kosiciach nikedy
@nikuska1987 tak vacsie mesto, viac moznosti... Teraz nam pisala svagrinka ze dnes rodi tak cakame kazdu chvilu telefonat ze to maju za sebou.. Juuj ale satesim na fotku maleho..:) a vy byvatr na dedine? Som vobec nevedela... Tak mi staviame tiez na dedine v podstate... Ale som rada ze to mame rak ako mame lebo nikto nevidi do dvora... Susedove domy z jednej aj z druhej strany bez okien k nam a este mi si dame plot do zahrady, z cesty nevidno poroadne lebo dom mame 25m od cesty takze sa celkom tesim ze to mame takto inkognito
@puffu hej???, paraaaaada to stiha este aj telefonovat??? hh ano byvame na dedine teraz od 1 decembra to bude rok ale co sa tyka vybavenosti dediny klobuk dole len obecny urad by sa zislo vymenit pre nekvalifikovanost zamestnancov mam s nimi zle skusenosti hh....aspon vam nikdo nebude vidiet dnu do dvora a klebetit hh hlavne tie dedinske babky
@nikuska1987 neviem ci pisala ona alebo jej manzel... Ale bolo to z jej telefonu, ona isla cisarakom alebo este len caka.. Ale predpokladam ze uz je na sale... No my asi ani nebudeme ludi poznat, okrem susedov a starostu...:D na nakupy a do kostola budeme chodit do trebisova nie do ruskova... Aj deti do skolky budu chodit do mesta nie tam.. Aby si zvykali...:)
@puffu jaaaaj cisarskym tak to je ine :-}}}}}}}}} sa tesite na prirastok do rodiny ......ani ja tu nikoho nepoznam len zopar ludi :-)))) najblizsich susedov aj tu aj u nas ale to sa len pozdravime ziadne vacsie debaty aspon z mojej strany hh...som myslela ze to staviate priamo v trebisove
@nikuska1987 staviame v primeskej oblasti, 2 km od nasho domu a som v centre mesta takze super...:),.. My sme aj pozerali ze kupime pouemok v trebisove ale boli male a drahe a pri takomkanali kde je vela komarov a zaby... a tak kde sme twraz nie je ani rieka takze zaplavy nehrozia.. Romov nemaju ziadnych co je tiez dobre, starosta zatial velmi prisposobivy , susedia dobry takze sa nemozem stazovat...
@puffu tak to mate super, mate dobru lokalitu bude radost tam byvat :-)))) nam sem do dediny mali poslat romov z mesta, ale spisala sa peticia tak nepridu ostavaju zit v mojom rodnom meste heh......ale tak tato dedina, kde byvame ma vybudovanu socialnu aj technicku infrastrukturu kvalitnu obciansku vybavenost a si myslim ze v sirokom okoli je to jedna z najlepsich dedin :-))))) jedina nevyhoda je nizka zamestananost v celom tomto regione
@nikuska1987 akurat som volala tomasovej mame ci uz je maly vonku tak ze o 18 hod ma ist na salu...:) Tak to je super tiez ze to mate takto..:).. A ako si napisala v dedinach je este menej romov ako v mestach ...a byt mate v tej istej dedine ci niekde inde?
@puffu to je za chvilocku .............mame tu aj slovensku sporitelnu a idu otvarat aj vub tak si myslim ze v priebehu buduceho roka sa zmenime na mestecko :-))))tak to ano tiez som pocula ze romovia viac ziju v mestach.......v tejto dedine do 5 minut pesibusom od tohoto podnajmu
@nikuska1987 waw tak to mate dobru obciansku vybavenost.. Aspon netreba nikam cestovat ked nieco potrebujes, my v dedine mame iba kostol, krcmu, obchod, skolku a neviem ci je tam vobec skola... Ani 1000 obyvatelov nema..
@puffu ale tak v pohode si myslim ze to tam budete mat aj jednak to mate blizko do mesta.....my tu mame postu, kostol, lekarov { gynekolog, dentista, urolog, ocny, obvodny, detsky} lekarne, obchody s oblecenim, tesco, krcmy, pizzerie, skolu, skolku . a dalsie potraviny, svadobny salon, darcekove predmety,drogerie, kvetinarstva, papiernictvo, masiarstva aj domace potreby a to je tusim uz vsetkoo + tie banky co som pisala
@nikuska1987 waaaw, tak to je velka dedina... Ja som v takej dedine este nebola... Tak to sa ani nemozes citit ako ba dedine ked tam mas toto vsetko..:) sa vam bude dobre byvat... Zase pisala svagrinka pred minutou ze uz odchadza na salu... musi mat riadne emocie... podla mna aj strach a respekt pred zakrokom a radost ze uz uvidi maleho...
@puffu ved ja ja som milo prekvapena jak sa to tu rozvyja tiez som predtym nevidela nikde takto vybavenu dedinu >-)))))) fakt ze na jednej strane sa mi tu paci, len keby tu boli aj nejake pracovne prilezitosti :-))))joooj kiezby sa dobre byvalo okolo mame starsich susedov na ulici sme najmladsi heh hej???? tomu ver normalne mam pocit ze to s nou prezivas jaaaaj krasne si skvela svagrinka heh

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?