Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 vyhoda pri eshope je ta ze oslovis viac ludi a netreba platit najom za priestory...presne...stratit nestratime nic iba ak ziskame... inak sledujes farmu? mna ta predchadzajuca bavila viacej ako tato...:/ taky divn ludia a ten jano...:/ to je riadny kus debila...:D ved jeho ani nikto nezamestna ked vyjde von...:D sa tam pekne prezentuje...
@puffu ved to a popripade ze si odberatel nepreberie zasielku :-) ale sak hadam takych neserioznych ludi je malo :-) sledujem farmu no niektori su tam trapny :-) sa len clovek natom pobavi aj farmara chcem pozerat ale zatial som nepozerala lebo ma to nebavilo :-) ten Jano to je pripad samo o sebe, nechutny je ako robi zle, pluje ludom do jedla a ........no nechutny je :-) taky sa maju najlepsie a maju najviac penazi heh :-) a sranda roka by bola keby to vyhral :-) :-)
@nikuska1987 no ja sa cudujem ze ho este nevyhodili lebo toto co robi on je uz hrozne, minule si vytrel svoje podpazusie s cudzimi zubnymi kefkami... to uz len idiot toto spravi... No dufam ze sa nebudu zasielky vraciat , urcite sa tomu nevyhneme ale tak co uz...:/ ale tesim sa na dalsiu pracu, aspon si vyplnim prazdny cas...:)
@puffu praveze vcera zamerne porusil pravidla isiel za blondinkami do duelantskych chatiek a vylucili ho zo sutaze..... :-) to ako normalne sa mi fest zhnusil ten clovek co predviedol s tymi kefkami sa cudujem jeho frajerke ako moze chodit s takym nehygienickym clovekom. :-) jasne zaciatky budu tazke,,,ale ked sa to rozbehne tak to budes mat super heh :-) :-) :-)
@nikuska1987 ved uz bolo nacase aby ho vyhodili...:D mne len isiel na nervy...:D ako rozpraval ako chodil ako pluval vsade...no cisty pakar... ja si naoplak myslim ze je ovela horsie nejaky biznis udrzat ako ho spojazdnit a neviem preco ale mam taky nazor ze ked nieco nezacne fungovat do 2 rokov a nevrati sa investicia tak to nema zmysel potom a osobne verim na uspech zaciatocniov...preto tie prve momenty treba vyuzit na 200%...:)
@puffu mne zase ostaval rozum stat nad takym clovekom s iq hupacieho konika heh :-) treba verit a urobit vsetko pre svoj biznis heh :-) treba vediet predavat to v com podnikas :-) poznam ta sice len cez net, ale myslim ze sa presadis a uspesne v tomto biznise :-) mas nato cas, podnikatelsky elan a chut a budem ti drzat palce :-) heh
@nikuska1987 jeej dakujem...si zlata...:) ja v podlednej dobe myslim na mishitu ci uz ma po porode ale myslim si ze uz ano...ona sama si myslela ze porodi skor o par dni... my sme dnes mali dalsiu kontrolu a hodnotenie, babka je z toho uz mimo lebo velmi preziva ked tu chodi kontrola...a do dovolenky mame co robit...ideme k 3 lekarom, potom 2krat tyzdenne ma pravidelnu terapiu takze stal nieco...aspon to rychle zbehne...:)uz iba 13dni...:) sa mi ani verit nechce...:)
@puffu teraz ked som sa sem prihlasila som si nanu spomenula, ze ttozvie ci uz ma po porode, alebo este nieee :-) aj som ti chcela napisat ci o nej nieco nevies :-) ale myslim si, ze je uz asi v nemocnici lebo termin mala na 6 sa mi zda :-) kontrola dopadla predpokladam uspesne heh :-) tak to rychlo prejde, nenudite sa a sup na sr :-) :-) sa tesite domov ze???? verim heh na rodinu, znamych ..........
@nikuska1987 strasne sa tesime...:) ako ani nam nepride ze sme neboli na sr tento rok poriadne , iba v maji a to iba na 4 dni... neviem cim to je ale tento rok mi zbehol strasne rychlo.. ani sa mi verit nechce ze uz je oktober... a vies co som ti spominala dovolenku cez vianoce... tak na 90% pojdeme asi do egyptu, chceli sme ist niekde dalej ale cez vianoce je vsetko predrazene a v egypte sme tiez neboli takze nam to je v podstate jedno... ale nie som taka nadsena ako by som bola kebyze ideme do dominikanskej... mame sice este mesiac tak uvidime ze co pojde dole... a vy vianocovat/ veceriat budete sami alebo uniektorych z vasich rodicov?
@puffu mne to ide strasne rychlo od svadby :-) jeeej tak parada vianoce v egypte,,,,,,ale ved aj egypt je super :-))) jedna znama bola teraz v Maroku a strasne si pochvalovala ze bolo super tiez mali z 900 e zlavy na 450 e tak to sa oplati heh :-) my este neviem co bude na vianoce, kde pojdeme co budeme robit vobec sme nad tym neuvazovali nakolko riesime ine veci prerabku, ja robotu , skolu atd.... :-) :-) :-)
@nikuska1987 ako tiez si myslim ze tam bude ok...tiez by sme chceli pockat este na lepsiu cenu tak dufam ze najdeme nieco vyhodne lebo vianice su predrazene...ale mame este mesiac cas takze super... tak vam ten cas ide tiez vemi rychlo pri vsetkych tych povinnostiach co mate...ja si akurat hladam nejaku kozmeticku na 3D mihalnice...na nechty som uz objednana a este by som isla na tie mihalnice ale to je za vymenu ze pojdem s Tomasom na masaz...vzdy sa mi darilo uspesne sa masaziam vyhnut ale tentokrat to asi nepusti tak lahko...:D
@puffu tak to ano vianoce idu urcite budu mat draho, lebo vsetci budu cestovat domov zo zahranica:-) buduci tyzden mi zacina skola heh :-) to tu na sk, alebo v UK tie nechty a mihalnicky???minule som tak rozmyslala ked sa prestahujeme pojdeme na welnes pobyt , lebo ja uz potrebujem dovolenku oddychnut si ani nie fyzicky, ale skor psychicky od tych vybavovaciek :-) ozaj Mishita porodila 30.9. dcerku Miu neviem ci vies,,,,,aj moj manzel chce Miu heh :-) on uz o Miii sniva odkedy sa pozname vyse 3 rokov heh :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 hej viem te porodila , len som nevedela ze Miu...tak teraz take zahranicne mena letia a kratke no a chlapcenske vsetko cokonci na ias...:D my chceme slovenske mena, sice sa mi velmi paci aj melisa ale hoci je v kalendari znie dost zahranicne...:D my name zatial melaniu, nataliu a z chlapcenskych alex alebo mne sa vzdy pacilo meno tomas len som proti dedeniu mien po rodicoch a este marek sa mi paci ... Mihalnice a nechty si davam na sr...trosku chcem porelaxovat...:)
@puffu tak uz maju babo heh :-) manzel chce Miu a Saru mne sa paci Melania, Sofia a Vivien , z chlapcenskych Alex, Simon, Markus :-) a kedy to vlastne idete na sr??,,,,uplne mi to vypadlo prepac :-) :-) a co inak nove???,,,,,,mi nic heh vy mate viac noviniek ako mi....mi mame skor stereotyp heh :-)
@nikuska1987 v utorok rano letime, stredu mam nechty a vo stvrtok mihalnice a ked bude ok pocasie tak v pondelok zaciname staviat... Len nas trochu natahuje majitel firmy, napise ze sa ozve a sa neozve a my ho musime ohanat...:/ toto je take jedno negativum tak uvidime, ale tomas sa mu chyta zajtra zavolat a vycistit mu zaludok trochu... Tiez by sa mu nepacilo kebyze mu poviem ze mu zaplatim v pondelok a po 2 tyzdnoch stale nebude mat zaplatene atd...nemame rado taky neferovy pristup, keby povedal ze ma teraz toho vela a nestiha ale bude natahovat zr uz zajtra poslem a potom ze opat zajtra atd.. Nakoniec sa asi nestahujeme nikam lebo si dals teraz robit novu rampu a chodnik a pochybujem zeby to davala keby sa chcela stahovat... Inak asi nove nic, trochu som nachladena ale inak pohoda...:)
@puffu ved to mate za 6 dni snad vam pocasie vyjde :-) ooo to pozname aj mi tieto natahovacky a dotahovacky heh uz som voci takym stresovym situaciam odolna :-) nech vam rovno povie aka je situacia a vy si medzitym najdete inu stavbenu firmu takto sa zbytocne natahuje cas :-) :-) to by ste mali super, keby sa vam pocas toho pobytu podari zacat so stavbou :-) tak asi nie ked babka trosku zainvestovala, ale tak vam to moze byt jedno heh :-)
@nikuska1987 uz nam vela neodtava... V pondelok ju ideme odniest k mame takze od takej 4 budeme mat volno...:) tak chceli by sme zacat teraz aby sme videli aspon zaklady ale ked bude prsat tak sa to bude musiet posunut, ale verim ze pocasie bude spolupracovat...:) Ako si napisala... nam je jedno ci sme tu alebo inde, tu uz vse pozname a sme tu zabehnuti takze v pohode, jedine ze tu je trvda voda a vlhko ako to asi v 85% domacnosti...
@puffu tak hlasia suchu a celkom teplu jesen sama som zvedava ci im predpoved vyjde :-) tvrda voda je aj u nas kazdy tyzden vyvaram konvicu a ked upratujem sa nadrhnemn kym ocistim ten vodny kamen heh :-) to vlhko by mi velmi vadilo, nakolko sa mi pri vlhkom pocasi vlnia vlasy a mam s tym len problemy aspon zehlicka ma volno pocas zimy heh :-) ozaj ako si spokojna s tymi magickymi natackami??? :-)
@nikuska1987 tak hlasia teraz burky aspon u nas ale od nedele by sa malo vycasit tak dufam ze to bude ok... s magickymi natackami vse v pohode...aj teraz na svadbu ich idem pouzit..je to zdrave natacenie vlasov lebo nepouzivas ziadnu teplotu a kucery vydrzia dlhsie...ale nepouzivam ich kazdy den alebo kazdy tyzden...skor len tak raz za mesiac alebo ak je nejaka prilezitost...skor pouzivam kulmu alebo take elektricke natacky...
@puffu teraz je take zamracene, chladne jesenne pocasie ale tak hadam buduci tyzden sa vycasi ked budete pracovat na dome :-) ale tak snad bude pekne :-) je to zdravsie ja tiez nepouzivam casto napr. zehlicku len ked niekam ideme a ked uz pouzijem tak si davam aj sprej na zehlenie , alebo pri kulmofene :-) :-) este zajtra a letite na sr ak si dobre pamatam ze???? :-)
@nikuska1987 ano ano...:) utorok letime, zajtra rano ideme na sever Uk odnies babky k mamem, uastavime sa pri nasich a potom ideme hned naspat...:) sm sa aj objednala ku kadernicke...:D len take spontanne rozhodnutie, proste mi len v hlave skriesla ta myslienka a o hodinu na to som uz bola objednana...:D...22.okt. idem tak mysli na mna...:D som si dala akoze darcek k narodeninam:...:D no ak nebude pekne pocasie tak sa zacne neskor...:/ sice pri tom nebudeme ale tak co uz...ale ja stale dufam ze sa to zmeni, ked som aj pozerala pardni dozadu na piatok, sobotu a nedelu hlasili dazd a vycasenie od pondelka, no a teraz cez vikend bolo sice pod mrakom ale neprsalo...takze uvidime ci sa to zmeni...nam zatial hlasia podmrakom tak uvidime...dufam ze aj tak ostane..vcera sa vymeriaval dom, zajtra by sa malo bagrovat ked bude pocasie ok, ak nie tak az v stredu budeme robit vykopy...
@puffu tak mate o program postarane heh :-) aj rodicia idu na sk?? :-) ved ked uz tak treba vsetky proceduri aj sa ides dat nafarbit ci len novy strih??? :-) nasla som dnes ze u nas v meste robia 3D mihlanice za 35 eur ......kedyze mas narodky?? aj mne by sa zislo ist ku kadernicke este tento tyzden vydrzim od zajtra idem na brigadu ,,,dohodnem si podmienky a ak mi da dohodu tak tam ostanem :-) v piatok idem prvykrat do skoly tak som zvedava heh :-) uvidite aj vcera hlasili dazd celoplosny a poobede sa vycasilo , len dnes je cely den pod mrakom :-)
@nikuska1987 nie, nasi nejdu, mama bola teraz mesiac doma, oco ide 1.11 do 27.11, no a potom mama ide opat domov skoro cely december... tak to je velmi dobra cena za mihalnice...ja som nasla najlacnejsie za 50e, aj to by som musela cestovat 30km tak som sa objednala v mojom meste, sama som zvedava ako to bude vyzerat...:) a vlasy este neviem ako...uvidim co povie kadernicka...necham to na nu...kludne aj na kratko...:D...a narodky mam az 21.11 len som si dala tak v predstihu darcek lebo potom uz nebude cas na realizacie...:D...kebyze pojdem ku kadernikovu tu v uk, taky normalnejsi salon tak zaplatim mozno 200libier, tomas sa bol raz strihat alebo dva krat v takom salone a zaplatil 40libier, nieco okolo 50e..a nic moc strih...a holic tu stoji tak 12-18libier...tak sa striha sam a na sr chodi ku kadernicke...:) aspon jednu vyhodu mame my zeny ze nam netreba chodit casto ku kadernicke, sice som nosila asi rok dost kratke vlasy a to som chodila kazde 3-4 tyzdne ku kadernicke...
@puffu ahaaaa tak striedavo chodia domov :-) aj Martina z plaze si ich davala neviem ci si to pozerala v priamom prenose jej ich robili ale dobre to vyzeralo :-) na kratko?????,,,to by bola velka zmena,,,,,,,,,ale ked sa ti hodia aj kratke vlasy tak ziaden problem heh :-) sama sa strihas???,,,,,,,,sikovna to by som si netrufla ja radsej navstviim kadernicku heh :-) to je dost 50 eur kamoska bola v Ba v kadernictve u Novosada a zaplatila nieco cez 100 e za strih a melir :-) :-)
@nikuska1987 nie ja...ale tomas sa sam striha ked sme v uk...ja by som si netrufla...ani sa nepodstrihujem ak to nie je nutne...no ja som nasla mihalnice aj drahsie, v ke za 100e, ale nakoniec idem do mojho mesta a za 60e, dufam ze sa to za tie peniaze oplati a bude to stat za to...:D no a ku kadernicke idem do Hair Clinic Daniela...taka tiez super kadernicka u nas na vychode...ale pocitam tiez ze cca 100e zaplatim, idem k nej prvykrat tak som zvedava, predtym som mala tiez dobreho kadernika a zvycajne som platila u neho tak 70-80e a minule nastval tomasa ked ho naposledy strihat tak sme vymenili kadernika a obaja ideme teraz k Daniele..ale tesim sa na nu...inak k tomu novosadovi ma laka tiez...:D len kto bude cestovat do BA kvoli nemu...:D
@puffu jaaaaaj taaaak :-) je to dost velky rozdiel 35 a 60 e ked porovname zapadne a vychodne slovensko :-) tak uvidis potom napis ze ake su mihalnice to by sa zislo aj mne ja mam take poriedke heh :-) to mate dost velke palky za ucesy na vychodnom slovensku, ale tak ked to treba tak preco nie. mne by sa pacilo mat osobnu kadernicku, nechtarku, vizazistku co by ma kazdy den upravovali heh :-) ved to ze cesta do Ba ta vyjde viac ako cely uces :-)
@nikuska1987 tak nie je to malo ale ked ide o vizaz a vlasy tak hladam to najlepsie...:D neviem preco ale nepojdem ku hocikomu a radsej priplatim ale viem ze to bude vyzerat ok...:) a som rada ze som naockovala aj tomasa...:) sestra sa chodi strihat a farbit tak za 25-35e... Ale ma tiez svoju kadernicku ktora uz ju striha dlho...
@puffu ved to asi kazda zena ktorej zalezi na svojom vzhlade :-) ani ja nechodim k hocikomu, koho nepoznam alebo som nevidela jeho pracu :-) aj ja mam jednu kadernicku a aj vizazistku, nechtarku ked ideme na nejaku akciu,,,,,,si zober ze ta holka co robi vizaz studovala v Ba za vizazistku , licila modelky Lydie Eckhart a pyta si len 15 eur za makeup ja by som brala viac s takou praxou no nie???
@nikuska1987 tak to urcite...ja som mala svadobne licenie za 10e, sestry boli u jednej co ma salon ani nie rok, tiene ruby rose a platili 22e kazda...chapes?...ja kebyze uvidim ze ma kozmetiku ruby rose tak jej ani nezaplatim.. Ja nemam akurat kozmeticku ziadnu, jedine na vlastnu svadbu som sa dala nalicit ale inak sa stale licim sama, nejak to nemam rada ked sa mi ludia dotykaju tvare...skor mi je licienie neprijemne ako prijemne...:D cudna som co?... ale ku kadernikovi zboznujem chodit...to by som kludne chodila aj kazdy mesiac...:D
@puffu heh ja sa tiez sama licim iba ak idem na nejake svadby,akcie atd,,,,tak idem k nej :-) nieeee niesi cudna niekto to neznesie,,,,,,kazdy je citlivy na nieco ine.....mne to zase nevadi ci kadernicka, kozmeticka :-) ja zase nemusim ked mi niekto cudzi dava pusu na licka, pri zvitani jak trebars francuzi sa furt bozkavaju heh ja by som to nezniesla heh :-) :-) :-) :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?