Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@martinkatinka tak najhorsie je ked ochorie babo, musi byt hrozne pozerat na dietatko ako trpi...:/ tak dufam ze uz sa bude iba usmievat a ze bude zdravy ako buk...:)
Profilova fotka
@puffu on nemal ani bolesti, ani nič... bol to len problém, ktorý bolo treba odoperovať, aby mal plnohodnotný život, išlo však o hlavičku....ale ja verím, že už bude len dobre.... veď toľko zlého sa jednému prihodiť hádam nemože.... ja si teraz robím vodičák :-D pozerám, že už tu diskutujete vačšinou ty a nikuška.... my s mishelitou sme už na Modrom koníkovi ;-)
@martinkatinka mna ten kon nejako nechyta...neviem ale iektore zenske su tam hrozne...vsetko komentuju, nic nie je dobre iba oni a ch deti...atd...maju potrebu vsetko komentovat...ako baby na trhu mi to ta pride...neviem ci to z nudy alebo co..ako chodim pozerat niekedy ze super tema na pobavenie...:D ja som skor na streche a stale tu na svadbe ale skor si pisem sukromne cez ip ako prispievat na plochu...
@puffu to ani ja som nestresovala ja som mala skor obavy z toho, ze tesne pred svadbou mi zacal byvali vypisovat nech sa nevydavam a omacky okolo toho, ale nakoniec vsetko dobre dopadlo bala som sa stasne ze mu prepne v hlave a prekazi mi sobas .......strasne ma ta predstava psychicky deptala a ked nas knaz vyhlasil za manzelov nevies si predstavit ako mi odlahlo :-) aj ja to uz tak beriem mna to este donedavna drzalo ze by som sa chcela vydavat ale uz nikdy by to nebolo take ako po prvykrat neopisatelne nadherny pocit ......naozaj 6 august 2011 bol najkrajsi den v nasich zivotoch :-) a teraz ked sa ten datum blizi tak uz len krasne spominame na casy spred roka :-)
@martinkatinka ahooooj ano ,,,,,no vnimame to ako ty neboooj ....na take nieco mi zeny nezabudneme som zvedava ci ajnase polovicky si spomenu heh ale verim, ze ano :-)
@nikuska1987 mna byvali tiez dlho otravoval, nieco okolo 3rokov odkedy sme sa rozisli a potom to vyriesilo to ze sme isli do uk a mobil mam vacsinou vypnuty...:D babka ide o chvilku do kostola tak idem robit steaky a mame romantikus vecerus...:) zajtra by sme potom nemali volno tak oslavujeme dnes...:) ale obaja spominame co sme robili takto pred rokom, sme sa boli fotit a bol to krasny den...sme si ho poriadne uzili...:) som inak zvedava ci nam niekto zablahozela, ci si niekto spomenie...ale osobne si myslim ze nie ale bolo by to pekne prekvapenie kebyze si spomenu rodicia alebo surodenci... a vy nejako oslavujete?hm?
@puffu mna este na drzovku prezvonil v nedelu rano ked sme sa vracali zo svadby a potom este par krat ale to cislo uz mal potom oco nakolko ja som si musela kvoli nemu zmenit sim kartu.ale to uz je minulost a davno zabudnute heh :-) :-) jooooj takto pred rokom o tomto case som uz robila dole pred vchodom vyzdobu, potom sprcha a kadernicka :-) :-) :-) :-) :-) :-) joooj mnam aj ja musim nieco dobre vymysliet na obedik :-) veceru heh,,,,,zatial sme sa este nedostali k oslave, ale urcite sa k tomu dopracujeme :-) :-) :-) potom ti napisem co a ako heh :-) ale tak pre mna je najdolezitejsie ze si spomenie manzel :-) :-) :-) booooze tak to rychlo preslo ten rok neskutocne ta svadba sa mi vybavuje ako by to bolo vcera :-)
@nikuska1987 no mna tiez najviac potesilo a prekvapilo ked som nasla nahodou tomasa ako mi vybera darcek....som si ani nemyslala ze si spomenie a on hned az takto...:) takze to ma tiez potesilo najviac...:) a uz sme dostali 3 sms k prvemu vyrociu a strasne ma to potesilo , som si nemyslala ze niekto okrem nas si na nasu svadbu este spomenie...:) ale vies co mne sa tiez tak vybavuju spomienky a vsetko...ja som uz bola u kadernicky alebo na ceste k nej...nechce sa mi verit ze uz je rok za nami...
@puffu tak sa pripajam ku grantulantom a zelam vsetko najlepsie a nech vam to tak klape ako doteraz heh ba este aj lepsie :-) :-) :-) :-) normalne ked si spomeniem ze o takomto case sme sa pomalicky zberali z odobierky do kostola sa mi slzy tlacia do oci tak emotivne to na mna posobi, ale na druhej strasne som strasne stastna ze uz je za tym ,,,ostali nam krasne spomienky a sme svoji navzdy :-) asi mame to vnimanie tohoto dna rovnake :-)
@nikuska1987 no je to taky zvlastny pocit nie?na jednej strane radost a spomienky ze je to za nami a na strane druhej taky pocit ze to uz nikdy nebude... nemyslela som si ze to budem takto prezivat...:) a inak dnes sa narodilo denisi mendrejovej dievcatko..:) neviem ci vies kto to je -misska... aj som uz viackrat citala ze sa narodili deti presne na vyrocie sobasa...:) to je ake super ze? a jedna mamicka ma 3 deti a vsetky sa narodili v jeden den...:D a myslim ze niekde na slovensku som to pocula...:) to uz je akoze mega nahoda...:)
@puffu veru je fakt ten pondelok velmi emotivne na mna posobil normalne som akoby prezivala cely svadobny den :-) som zapla svadobne dvd normalne aj slzicky vypadli pri spomienke nato, ze tak krasny den a uz sa nikdy nezopakuje, ale navzdy zostane v nasich srdieckach ako krasna a nezabudnutelna spomienka. :-) hej viem ma dcerku Gretku citala som to :-) to fakt?????,,,,koksooooo aka nahoda si predstav ze nam by sa narodili deti v nejaky vyznamny datum heh len nie 29.2.heh :-) :-) :-) :-) :-) :-) ozaj sestra mi vravela, ze plaz 33 konci a mna to bavilo pozerat, zasmiat sa heh skoda
@nikuska1987 citala som aj ja ze plaz konci ..:/ 18.8 bude finale...tiez to pozeram...:) a vcera ta babka so svetenou vodou nemala chybu...:D myslis ze to vazne alebo iba bola herecka a zaplatili jej za to?... poznam jedno dievca co sa narodilo 29.2...:) a kamarat sa narodil 24.12 tak je ukrateny o darceky...:D...sice ja to mam tiez take nahustene, cakat cely rok a potom zbucham narodky aj meniny aj vianoce do skoro mesiaca...sice sestra to ma vseko za 2 tyzdne...:D
Článok sa načítava...
@puffu ja drzim palce Ferimu, alebo Daniele ti su taky najnormalnejsi podla mna heh :-) no neviem ale ved tej babke moze byt sumi fuk ako Romana zije so svojim muzom ved to je ich sukromna vec to ze to dala na verejnost je tiez jej vec a aj to ako sa prezentuje pred celym Slovenskom heh :-) je to mozne aj ti co sa bili s Janom podla mna boli nasadeny markizackym stabom heh aj ti zlodeji ved ked chceli mat sledovanost aj Adam tam bol dosadeny len kvoli sledovanosti :-) a nepomohlo teeeda mas to tiez dost huste do mesiaca :-) aj ja poznam holku co ma 29.2 narodky heh :-)
@nikuska1987 tiez si myslim ze adam tam bol nasadeny len pre sledovanost a ani nemal ostat do konca ale si myslim ze to uz bolo tak dohodnute ze ho vyhodia po tyzdni... mne je tiez najviac sympatickejsia a daniela a fero, ale asi viac to prajej daniele pre jej pribeh a ze chce peniaze na to aby mohla studovat atd, fero si na svadbu zarobi..:D no a ako postupujete s bytom? uz tam budete do vianoc nie? ci este vela prace?
@puffu asi to tak bolo ale tak aj dobre ze odisiel :-) aj ja asik viac daniele kvoli jej pribehu ma ho dost emotivny a fero sa predsa nejde zenit hned zajtra alebo o mesiac heh :-) to ze sa zasnubil neznamena ze sa hned ide zenit markiza to zas nafukuje jak bublinu moze sa zenit aj o 2-3 roky ktovie heh :-) vela prace a penazi pomenej teraz zas nam dosiel plyn doplacat vyse 330 eur a stale cosi :-) :-) zle sa robi z vyplaty do vyplaty a uver nechceme brat zbytocne preplatime na urokoch ked nemusime,,,,,ale tak pomaly dalej zajdes heh,,,,svagrina je rada ze tam byvame platime jej 50 eur + rezijne naklady co spotrebujeme a starame sa o byt udrzujeme cistotu cize ako s podnajomnikmi je s nami spokojna :-)
@nikuska1987 ved dobre rozmyslale, naco sa viazat bankam ked to zvladate robit aj sami a za svoje...ine by bolo kebyze byvate v normalnom podnajme a platite 400e za najom my tiez chceme skusit bez uveru, hoci budeme staviat 3-4 roky...to je jedno ale tak naco by sme sa viazali...ked nahodou nebudeme zvladat tak vyberieme stavebnu ak nie tak peniaze po 6rokoch mozeme vybrat, sama som zvedava ako nam to pojde...ale tiez sa nam netreba zvytocne plasit...
@puffu urcite je to ina situacia a vziat si na krk uver tak nato kazdy nadava....kolky nemozu spavat lebo ho nemaju z coho splacat,,,vies pokial mate kde byvat a mate moznost bez uveru tak radsej tak ,,,,mozno sa vam podari zacat este tento rok, postupne sa to rozbehne popripade obmedizte nakupy, dovolenky a viac zainvestujete do domceka :-) zvladneme to aj vy to zvladnete hlavne aby sme boli zdravy, stastny :-) :-) :-)
@nikuska1987 my uz tento mesiac ideme burat a v oktobri robit zaklady, uz je to na 100% ..tak my sa nejako extra nerozbijame, jasne ked nam neprepne a nenarobime nakupy ale to zvycajne pred dovolenkami a mysleli sme si ze ideme na Kapverdy tak sme nakupili letne veci ale tak ostanu na svadobnu cestu, to akurat dokupim uteraky a hotovo...:) a inak skoro vobec neminame a nejakych 100libier minieme mesacne na nejake potraviny, sladkosti atd...co nie je vobec vela...ale tak zase cestovanie na sr je pomerne drahe ale tak to ovplyvnit nemozeme...:/
@puffu nooo tak super ye ste sa tak pohli :-) my mame vydavky na prenajaty byt, poistky, auto,strava a kazdy mesiac to robi inu palku ale uz sa snazime setrit,,, :-) dnes pisem trosku pomenej bopisem so svagrininho notebooku a strazim deti :-) :-) :-)
@nikuska1987 tak my sme si uz aj zajednali stavebnu firmu(akurat vcera), nakoniec nebolo s kym robit tie zaklady(ostal by iba tomas s ocom) takze sme sa rozhodli takto a nebudeme aspon zhanat nikoho a aspon si budeme robit ine veci...a nemusime sa bat ci nahodou nebude prsat atd...takze sa tesim a ideme na spa pobyt takze sa tesim...:) aspon si trochu takto oddychneme a nacerpame novej energie...:)
@puffu no to budete mat super, lebo keby ste stavbu realizovali len pocas vasej pritomnosti na sk tak by to trvalo strasne dlho a takto firma vam domcek postavi rychlo :-) jaaaaj aj ja by som isla niekam na spa pobyt :-) ked sa nam z rodiny pochvali ze idu na dovolenku tak mi sa tiez chvalime dovolenkou na malte heh :-) teraz su na sk take horucavy ze otras 35-37 fuuuha :-)
@nikuska1987 tak my sme si chceli iba zaklady robit sami a ten zvysok firma, no nakoniec aj zaklady bude robit firma..no a ten zbytok vo vnutri bude robit tomas, zbytocne budeme niekomu platit plno penazi sa vodu, kurenie ked to robil 4roky a vie to robit a sam si to urobi lepsie lebo vie ze robi pre seba...nam to aj tak neponahla, do konca aprila by sme chceli mat zastresene vsetko a potom neskor dame okna a dvere... my tu mame dost chladno, iba do 20stupnov...:/ ale sme uz vcera vyplatili zalohu na wellness takze to uz nemoeme rusit...:) 21-23.10. no a 24.10 vecer letime z Ke do Ba a z Ba do Uk...:) takze budeme taky cestovatelia...:)
@puffu ano ved aj to stoji peniaze voda, kurenie a ked ma s tym Tomas skusenosti a vie to robit to by ste zbytocne vyhodili peniazky,,,aj tak si to sam urobi najlepsie a podla seba :-) to mate ak akurat 20 heh :-) to idete do welness tu na sk, lebo mam v tom maly zmatok heh :-)
@nikuska1987 ideme na sr, do sliacu hotel Kaskady, kocku z ms mi odporucali tak sme zobrali balik, kde je vecera, cololadovy zabal a este nejake prkotinky a plus sme si dokupili nejake procedury co sa nam pozdavali a nas zaujali a este cestou tam by sme chceli zajst k sestre lebo zije v banskej teraz a cestou domov asi skocina na halusky pod spisky hrad a ked bude otvorene tak aj tam zajdeme..:) no a 24letime spat do Uk, a 26 ide babka s mamou na Ibizu na 7dni a starame sa im o psa takze dalsich 7dni volna a chceme si trochu pobehat Uk, blizko nas je safary a este by som velmi chcela ist do londynskej zoo...takze tie dve veci urcite..:)
@puffu pocula som uz o tom aj my sme chceli tam ist este minuly rok v lete, ale potom sme isli do tatier tiez na welnes pobyt a bolo super :-) v banskej bystrici???,,,,,to zije daleko od domu a ta mladsia byva sama v trebisove?? :-) tak budete mat fajront tyzden oddych a do tej safary by som sla budete vidiet nieco nove zas heh :-)
@nikuska1987 ta mladsia bola vo svajciarsku, potom sa vratila a teraz ide zase niekedy v septembri, ja ona byva v humennom, ja som povodne humencanka to ina Tomas je trebisovcan a vlastne uz aj ja...:)sa tesim na safari aj na zoolebo braj je tu strasne velka zoo, v prazskej zoo sa mi strasne pacilo a fakt nenormalne velka zoo a tato je este vacsia tak som zvedava...:)
@puffu mam v tom uz chaos kto je skade hehe :-) tak potom popis ako bolo v zoo :-) bola si aj v bojnickej???,,,,,ta je od nas cca 25 km :-)
@nikuska1987 myslim si ze som bola, ale velmi si to nepamatam, chceli by sme aj zajst teraz ked budeme v Sliaci lebo je to iba hodinka od hotela ale neviem ci budeme stihat lebo sme si dali procedury navyse, potom musime postihat procedury co mame v baliku, chceme navstivit este sestru takze mame toho viac ako dost na plane..ale ked vyjde cas tak zbehneme aj do Bojnic..:) inak sme uz zacali s buranim...:)), strecha uz je dole a uz sme chceli burat mury ale kamarat je teraz zaneprazdneny a nema volny bager ani vetriesku takze musime cakat niekolko dni ale sme radi ze sme sa aspon takto pohli...:) uz bolo nacase..:)
@puffu ked to mate welness pobyt, treba ho naplno vyuzit heh :-) to by bola sranda keby sme sa tam stretli heh :-) v tych bojnicach :-) ale tak ste zacali a to je hlavne vzdy je najtazsie zacat a potom vas to motivuje viac a viac :-) my ideme davat plyn ako pripojka tam je len tam treba nove trubky, kotol a ked sa to uz preraba tak vsetko tam davame nove aj elektirku sme davali novu ,,,,,,,,,,,svagrina tak pochodila ze ma kupeny domcek,,,prerobeny mali peniazky tak kupili 2 izbovy byt prerobili ho elektriku nechali povodnu a su s tym problemi teraz tam byvame mi, ked odideme asi tam prerobia elektriku a daju tam az potom najomnikov :-)
@nikuska1987 aj my sme asi pred rokom uvazovali ze ci nekupime byt a dame tam podnajomnikov, ale potom ked som citala ze co vsetko musim ja robit a ze nemozem vychodit ludi ked pridu o pracu a ked su v hmotnej cudzi tak od nich nemozem zaidat 6mesiacov najom a aj potom ich mmozem vystahovat...tak sme si povedali ze by to bolo opat nieco navyse na hlavu tak sme sa na to vybodli... ked prerobite byt tak bude urcite bombovy...sa uz neviete urcite dockat kedy sa nastahujete do svojho..:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?